Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Одесса.на лемане говорят там много гусей

Одесса.на лемане говорят там много гусей 02/05/2009 14:25 #4200

Когда там открытие
  • Сашок
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 19
Останнє редагування: 03/05/2009 16:04 від Сашок. Причина: Ошыпка
Тема заблокована.

RE: Як узнать якого года выпуска мий ИЖ26 02/05/2009 16:59 #4203

Мисливська рушниця ІЖ-26 з горизонтальним розташуванням стволів- двустволка внутрішньокуркова рушниця 12-го калібру з горизонтальним розташуванням стволів на базі ІЖ-54. Призначено для любительського і промислового полювання. Допускає стрільбу бездимним і димним порохами; проходила спеціальні випробування посиленими зарядами бездимного пороху, що розвивають в каналах стволів з колодкою не зібраних рушниць 900 кг/см2 і при зібраній рушниці 850 кг/см2. Випускалося в 1970-1975 рр.
Рушниці ІЖ-26 і ІЖ-26Е випускалися в рядовому і штучного виконання. По більшості експлуатаційних показників не поступалися кращим іноземним моделям свого класу. Мала великий попит на внутрішньому і зовнішньому ринках.ІЖ-26. Довжина стволів 725-730 мм, патронників 70 мм. Канали стволів і патронники хромовані. В правого ствола дульне звуження рівне 0,5 мм (получок), в лівого ствола 1 мм (повний чок). Кучність бою правого ствола 55%, лівого 65%. Вага близько 3,3 кг
ІЖ-26Е. Хоча ІЖ-26Е відрізняється від ІЖ-26 лише наявністю ежекторного механізму, необхідно відзначити, що рушниця ІЖ-26Е задумувалася не просто як модернізований зразок рушниці ІЖ-54, а як самостійна модель рушниці з ежекторним механізмом. Тому випуск рушниць ІЖ-26Е з ежекторним механізмом почався в 1969 році - на рік раніше, ніж без ежектора у варіанті ІЖ-26.
Кажуть, що по номеру важко визначити рік випуску ІЖ-26.
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.
Тема заблокована.
загрузка...

RE: Як узнать якого года выпуска мий ИЖ26 02/05/2009 17:40 #4204

Я тоже слишал что по номеру можна узнать
  • Сашок
  • Поза форумом