Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
<--

ТЕМА: супруга говорит что ето не нормально что я сына беру на охоту

супруга говорит что ето не нормально что я сына беру на охоту 02/05/2009 20:00 #4206

Я говорю ей что ето нормально
  • Сашок
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 19
Останнє редагування: 02/05/2009 23:37 від Сашок. Причина: Ошипка
Тема заблокована.

RE: супруга говорит что ето не нормально что я сына беру на охоту 02/05/2009 23:42 #4209

А норамльно буде коли його почне виховувати "вулиця"? І кращого як спілкування з татом на природі немає нічого .
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1824
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк
Тема заблокована.

RE: супруга говорит что ето не нормально что я сына беру на охоту 03/05/2009 00:10 #4212

Я тоже ей ето говорю что опщение с природой ето супер а компы ето дрянь
  • Сашок
  • Поза форумом
  • Початківець
Тема заблокована.

RE: супруга говорит что ето не нормально что я сына беру на охоту 03/05/2009 00:17 #4213

супер правда
  • Сашок
  • Поза форумом
  • Початківець
Тема заблокована.

RE: супруга говорит что ето не нормально что я сына беру на охоту 03/05/2009 00:23 #4214

Якщо сину подобається Ваше хоббі, то обов"язково треба брати . У мене наприклад сину(йому 17 років ) не дуже подобається полювання на копитних , на пернатих ще терпимо) , но зато доня - повна противоположність сину
Робіть висновки !
  • Олесь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1015
Лиш Той є гідним, при якому Світ стає кращим !
Тема заблокована.

RE: супруга говорит что ето не нормально что я сына беру на охоту 03/05/2009 00:34 #4215

Взагалі то дитина сама повинна вирішувати що їй подобається ,а що ні."Насильно мил не будеш",завдання батьків вносити в життя дитини більше позитиву,а негатив сам знайдеться.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1824
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк
Тема заблокована.

RE: супруга говорит что ето не нормально что я сына беру на охоту 03/05/2009 01:29 #4220

Вирішувати дитина повинна сама - я згідний !, но легенько "направити " - можно
  • Олесь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1015
Лиш Той є гідним, при якому Світ стає кращим !
Тема заблокована.

RE: супруга говорит что ето не нормально что я сына беру на охоту 03/05/2009 02:42 #4221

Вин умене любить полюваня я даже подарував сину свою рушницю ИЖ 18 М-М
  • Сашок
  • Поза форумом
  • Початківець
Тема заблокована.

RE: супруга говорит что ето не нормально что я сына беру на охоту 05/05/2009 18:43 #4263

Сашок, може Ви обидва з сином зовсім нетверезі приходите ,то жінка і каже, що не нормально.

Я думаю, що нормально і супер , якщо він сам цього хоче, бо знаю багато мисливців, які мають синів, і кажуть вони не хочуть полювати і слухати про те. Навіть рушницю не буде кому передати - ДОСТОЙНО.
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392
Тема заблокована.

Ві:супруга говорит что ето не нормально что я сына беру на охоту 01/08/2009 13:52 #9355

В мене тоже мамка каже до баті шо нашо вже його заразив тою охотою!!! А батя говорить хай луче на охоті почує паро матів, а не буде лазити по дворі десь за углами курити,колотись,пити і т.д.
Тема заблокована.

Ві:супруга говорит что ето не нормально что я сына беру на охоту 01/08/2009 16:04 #9357

Колька, правильно Жора говорить. Тим більше, що його "йоси паси" не такий уже і страшний мат.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391
Тема заблокована.

Ві:супруга говорит что ето не нормально что я сына беру на охоту 02/08/2009 00:21 #9358

nadyk писав(ла):
Колька, правильно Жора говорить. Тим більше, що його "йоси паси" не такий уже і страшний мат.

Це точн!!!
Тема заблокована.

Ві:супруга говорит что ето не нормально что я сына беру на охоту 13/09/2010 02:42 #29775

В мене інша проблема... Обидвоє синів просто рвуться зі мною на полювання,старший (12 років) вже і на засідку нічну проситься, а молодшого не завжди візьмеш,зважаючи на погоду (йому тільки 5 рочків,але минулого року на перельоті на качку сидів зі мною до пізньої ночі). От тільки мама не завжди відпускає. На жаль ,в даний момент ми не живемо разом.
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868
Тема заблокована.

Ві: супруга говорит что ето не нормально что я сына беру на охоту 13/09/2010 11:25 #29791

Я вважаю , що це дійсно , навіть дуже нормально , коли сини рвуться за батьком в поле , ліс... Це природньо , так робили наші предки , приучували синів до полювання з дитинства , щоб потім вони могли прогодувати свою сім"ю. Це зараз , в наш час дуже часто вихованням синочків займається мамочка... І виростає , пробачте , "бабообразний мужчінка" , з худенькими плечами , тоненькими , довгими пальчиками , з сережками у вухах , фарбованим волоссям , (не раз таких бачив). Я , коли бачу таких , то мені здається , що ВОНО в туалеті ще й сидячи пісяє В мене он двоє дівчат , і то , вони вже обоє просяться зі мною , коли я їду з собаками кудись. А старша , Аліна , то вже мене замучила , коли її вже візьму на полювання з собою , весь час обіцяю, обіцяю... То вчора вже взяв її з собою на нагонку. Носила трубу за мною , як Санчо Панса. Побачила сову , дуже раділа... Почула , як Дунай гонить... І я не бороню , якщо хоче - нехай їздить. Це краще , ніж буде сидіти вдома , і дивитись ті тупорилі американські мультфільми.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4612
Тема заблокована.

Ві: супруга говорит что ето не нормально что я сына беру на охоту 13/09/2010 12:44 #29792

Я теж вважаю що досить нормально , коли у дітей е бажання бути з батьком на полюванні немае значення чи це донька чи син чи племінники.Я свого племінника теж брав з собою на полювання і йому сродобалось ,цього року купив йому иж 18 мм але пополювати нам так і несудилось перша причина перенесення полювання а друга нажаль він неживе тут в Украіні закинчились канікули і він змушений був іхати назад до себе . A ле нічого наслідуючий рік йому стукне 18 і він стане членом УТМР і ми ще з ним пополюем обовязково і ще нераз а поки шо він заходить сюди до нас на сайт зареестрований під імям Volodia93 і перечитуе все те шо ми тут пишемо так сказать набираеться опиту віртуального
  • Slavko
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 852
Тема заблокована.

Ві: супруга говорит что ето не нормально что я сына беру на охоту 13/09/2010 13:24 #29794

Я свого синочка Романа з трьох рочків із собою по експедиціях тягав, нині йому вже 33. Працював тоді гідробіологом на річках та озерах південно-східного Казахстану . Першу свою рибку - плотичку см. на 12, витяг він на вудку також у три роки, а далі пішло-поїхало, усі літні канікули - в мене на річці . Там і плавати навчився, також з 3-х рочків, так, що потім і спотсменом ватерполістом став, і загартувався так, що практично не хворів і ніхто з ним на лікарняному не сидів. З дідом, моїм батьком, царсто йому небесне, також по риболовлях постійно мотався, дід його там і машину навчив водити. Там же в нас навчився чистоти дотримуватися, нині, де б не був на природі, усе до папірця, до останнього недопалка за собою прибере й вивезе на смітник. А тепер він сам завзятий рибалка та мисливець, думаю, що й онучок мій Костик за батьком потягнеться .
  • s_kopylets
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1192
Тема заблокована.

Ві: супруга говорит что ето не нормально что я сына беру на охоту 13/09/2010 15:29 #29803

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4612
Тема заблокована.
  • Сторінка:
  • 1
Час створення сторінки: 0.56 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення