Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
<--

ТЕМА: Траур

Траур 18/04/2010 22:17 #24548

Сьогодні в Кракові ховали президента Польщі з дружиною. Ця трагедія ще не раз відгукнеться в серцях людей і не тільки поляків... Можна багато що говорити, але не до слів зараз... Нехай спочивають з миром...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3851
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
Тема заблокована.

Ві:Траур 18/04/2010 22:45 #24553

Нехай з Богом спочивають...
Величезна трагедія не тільки польського народу.
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.
Тема заблокована.

Ві:Траур 18/04/2010 23:08 #24556

Земля пухом!
І вічная пам"ять.
Багато знатних людей загинуло lb.com.ua/news/world/2010/04/10/37604_sp...skih_politikov.html, скільки війна не забирає.
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392
Тема заблокована.

Ві:Траур 23/04/2010 17:07 #24717

ШКОДА... Страшно... Не так давно був у Польщі , в Варшаві , ходив подивитись на президентський палац , погуляв біля воріт , позаглядав з цікавості ... Аж не віриться , що там зараз порожньо... Дуже страшно... Співчуваю всім полякам... В день похорон мені дзвонила тітка з Хелма , поділилась горем , поспівчував їй... Це дійсно трагедія всього польського народу... Та й не тільки польського...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4601
Тема заблокована.

Ві:Траур 30/05/2010 16:52 #25564

Хто бачив відео,як москалі пристрілювали поляків в розбитому літаку?
  • ярий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1925
Тема заблокована.

Ві:Траур 30/05/2010 17:46 #25568

ярий писав(ла):

• vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253
Тема заблокована.

Ві:Траур 30/05/2010 17:49 #25569

ярий писав(ла):

Всі бачили....
  • urban
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 953
"Ein schlechter Jagdtag ist immer noch besser als ein guter Arbeitstag"
Тема заблокована.

Ві:Траур 31/05/2010 03:15 #25580

Чітко чути команди-всем назад!Уходим! і постріли пістолетні.
Москаль руку приклав таки напевно.Хіба других фашистами називають,а в самих фашизму треба повчитися ще хоч від часів леніна і розправ з царською сімєю.
  • ярий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

Ві:Траур 12/06/2010 03:03 #25841

І як вам останні новини по літаку Качинського?
  • ярий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

Ві:Траур 13/06/2010 17:41 #25894

А я з першого дня підозрював що аварія не проста. Я розумію можна списати на погані погодні умови та помилки пілотів(одних з кращих). але як можна стріляти в невинних людей. Це ж яку ненависть потрібно мати. Хоча, чому дивуватись навіть Гітлер більше жалів своїх людей. Коли в Поволжжі був голод Німці посилали ешелони з зерном, але їх не пропускали, мовляв "у нас всє хорошо, вот народ песни поєт". Коли в Україні був голод 32-33р. вагони з зерном висипали на землю та у річки. Все робилось щоб поставити Україну на коліна. Мій рідний дід якось виїхав в росію в ленінградську обл. щоб заробити грошей на життя. Доглядав оленів, так розказував, що там було хліба, що годували коней та худобу. Висилав посилки, але жодна не дійшла. А в цей час моя 3-річна мати ледь не вмерла з голоду. Перестала уже говорити, але бабця врятувала годуючи горохом, який крала жменями в колгоспі, пекла млинці з гнилої картоплі. Одну з моїх тіток (16 років) зловили на полі за збиранням колосків комсомольці-активісти і гнали на конях, до сільради, б"ючи по дорозі пльотками. Мали судити, але від стресу та побиття вона злягла і через місяць померла(казали врачі, що серце кровлею закипілось) - інфаркт. В результаті з 9 дітей залишилось 3, в тому числі моя мама. При тому , що під час колективізації забрали землю(було небагато), коні воли, жеребця і весь реманент. клуню розібрали. Щитали, що ми середняки, а те що приходилось недосипати і тяжко працювати то не щот. Дід і бабуля багато чого розказували матері про "справи" комуністів. Вибачте, що не по темі, але не можу спокійно згадувати розповіді про знущання над нашим народом, це вже в мене в крові...
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..
Останнє редагування: 13/06/2010 18:27 від DOK.
Тема заблокована.

Ві:Траур 13/06/2010 17:58 #25895

Віртуальний розвиток подій - поляки зіткнулись з росіянами і ми як завжди дурні, одна половина там друга тут, б"ємо брат брата
У когось є сумніви.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1132
Жоден народ не буде вільним, поки не звільнеться сам.
Тема заблокована.

Ві:Траур 13/06/2010 18:32 #25896

сірий писав(ла):
Віртуальний розвиток подій - поляки зіткнулись з росіянами і ми як завжди дурні, одна половина там друга тут, б"ємо брат брата
У когось є сумніви.
Нічого не маю проти простого російського народу, вони теж бідно жили і зараз виживають. Справа в відношенні влади до своїх людей.
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
..
Тема заблокована.

Ві:Траур 13/06/2010 22:57 #25900

Док- Вибачте, що не по темі, але не можу спокійно згадувати розповіді про знущання над нашим народом, це вже в мене в крові...

Не правда,ця тема завжди актуальна і потрібно кожному про це нагадувати на кожному кроці.Москаль власне цю тему хоче і старається промовчати і згладити любим шляхом.Завдання кожного національносвідомого українця не допустити цього і дати відсіч любим таким проявам перекручуванням нашої історії.
  • ярий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

Ві:Траур 14/06/2010 00:04 #25902

Всі ви праві.
І як то кажуть:
ЗАПОРОЖЕЦЬ НЕ МАШИНА,МОСКАЛЬ НЕ ЛЮДИНА.
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1416
Тема заблокована.

Ві:Траур 14/06/2010 12:31 #25909

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

Ві:Траур 14/06/2010 14:11 #25910

Припустим відео правдиве і факти добивання дійсно мали місце, експерти-криміналісти не могли не звернути увагу на вогнепальні рани на трупах. Фактично приховується злочин проти цілого народу.? Чому тоді польська сторона не має претензій по аварії?
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
..
Тема заблокована.

Ві:Траур 15/06/2010 15:14 #25946

Тому що ці відео - ''утка''
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.
Тема заблокована.

Ві:Траур 15/06/2010 15:26 #25951

Справа в тому,що всі згоріли.Без аналізів не могли опізнати нікого.Сліди у воду.
  • ярий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

Ві:Траур 15/06/2010 15:38 #25953

Нехай з Богом спочивають.

Ромови ще довго будуть різні ходити, але простий люд так ніколи і не буде знати справжньої причини аварії...
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.
Тема заблокована.

Ві:Траур 17/06/2010 19:14 #26028

Чесно кажучи , я і сам не дуже вірю в правдивість цього відео ... Навіщо росіянам таке робити? Не бачу логіки... Для чого їм знищувати всю політичну еліту? Польща - маленька , безобідна країна , ніякої загрози для Росії не становить , металургійних заводів немає , корисних копалин також. Економічного інтересу великого нема... Я б ще зрозумів , якби , не дай Бог , на місці польської була українська делегація... І економічні мотиви є(щоб ослабити країну) , і за дружбу з США і НАТО могли б наказати... Це б я ще зрозумів... А так... Хоча , я десь читав , що автора цього відео недавно знайшли мертвого , з перерізаним горлом... Хто його зна... Можливо це все і правда...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 17/06/2010 19:16 від Хімік.
Тема заблокована.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
Час створення сторінки: 0.61 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

• Продана. Далі...

Популярні оголошення