Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: МОСКОВІЯ

МОСКОВІЯ 21/05/2009 12:32 #4866

• БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1680
Останнє редагування: 06/07/2009 01:37 від БОГУН.
Тема заблокована.

RE: МОСКОВІЯ 21/05/2009 19:18 #4889

хаха
мріяти нешкодить .інколи корисно .хехе
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253
Тема заблокована.

RE: МОСКОВІЯ 22/05/2009 00:53 #4945

СРСР також був "нерушимый"
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1823
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк
Тема заблокована.

RE: МОСКОВІЯ 22/05/2009 02:53 #4956

West написав(ла):
СРСР також був "нерушимый"

був чиє ?
як на мене то зберігся на повних 90 % і відновлюється помалу .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

RE: МОСКОВІЯ 22/05/2009 12:54 #4972

Не думаю, не дуже то вже і зберігся, просто працюють ще старі кадри у владі і тягне їх до совка. Ініціатором всього є московія, але їй самій треба переживати, бо китайці вже потрошки Сибір освоюють.
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392
Тема заблокована.

RE: МОСКОВІЯ 25/05/2009 16:44 #5118

Дивіться поки ФСБ не потерла.
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

RE: МОСКОВІЯ 26/05/2009 00:11 #5139

БОГУН написав(ла):

Подивився і ніби побував в глибинці Волинської, Рівненської, Житомирської, Чернігівської областей. Народ Московії - типовий портрет сільської інтелігенції в поліських селах після розграбування колгоспів "новими українцями".
Кліп, однозначно, знімався, не виїзджаючи за межі України. Все таке до болю знайоме.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391
Тема заблокована.

RE: МОСКОВІЯ 26/05/2009 00:22 #5140

nadyk
Відчувається в тобі жаль за колгоспами. Німці не мали і не жаліють. З голоду НІКОЛИ не вмирали міліонами.
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

RE: МОСКОВІЯ 26/05/2009 00:24 #5141

БОГУН написав(ла):
Дивіться поки ФСБ не потерла.

Богун, не ображайся, але це повне ФУФЛО! Спустись на Землю (це наша планета). Тут би хоч наші політики не віддали Росії Крим і Східну Україну! Чи ти надієшся, що Росія так просто виведе ЧФ з Криму і позбавиться виходу до Чорного моря. Як би не так!
Як на мене, то це звичайна пропаганда, розрахована на "неокрепшие умы молодежи".
Розпалювання ненависті один до одного - це не є патріотизм.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

RE: МОСКОВІЯ 26/05/2009 00:39 #5142

БОГУН написав(ла):
nadyk
Відчувається в тобі жаль за колгоспами. Німці не мали і не жаліють. З голоду НІКОЛИ не вмирали міліонами.

Було б не жаль, якби зробили щось на заміну, щоб люди могли виживати (навіть не говорю ЖИТИ). Колись багаті села вимирають. Молодь в 25-30 років вже хронічні алкаши і нарики. Роботи немає ніякої. Поїзди по селах і ти сам все побачиш. Мені по роботі частенько приходиться бувати в таких селах.
В мене немає ностальгії. Я не комуніст і ніколи ним не був.
Ну а на рахунок німців... Латиши також називають себе "гансами" або німцями. Ще в 1988 році Латвія при Союзі жила набагато краще, як Україна зараз. Все залежить від менталітету, а в нас він далеко не німецький. Німці не крадуть...
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

RE: МОСКОВІЯ 26/05/2009 00:56 #5143

Не потрібно порівнювати колгоспи 30-х років і 80-90-х. Зовсім різні речі, якщо ти ще пам"ятаєш колгоспи.
В 19986-88 р.р., ми, будучи студентами технікума, в сільгопзагоні в колгоспі ім. Жданова Рівненської обл заробляли по 400-500 руб в місяць. А це було близько двох батьківських зарплат в місті.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

RE: МОСКОВІЯ 26/05/2009 04:25 #5163

Про що ти говориш?
Я з міста. На початку 90х мама працювала бугалтером в ПМК(будівельна організація)в кінці місяця не було на ХЛІБ. В магазинах шаром покоти, черги і блати. Мандаринки під новий рік, м"ясо раз в місяць, загущене молоко дефіцит. Одежи ніякої, про взуття мовчу...
Хай горить в пеклі той совок.
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

RE: МОСКОВІЯ 26/05/2009 04:31 #5166

Хай горить в пеклі той совок.

та він ще є хлопці .
нікуди не пішов . на жаль
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

RE: МОСКОВІЯ 29/05/2009 13:08 #5382

Ні, на щастя філь ще існує.
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 29/05/2009 15:14 від БОГУН.
Тема заблокована.

RE: МОСКОВІЯ 29/05/2009 13:23 #5383

• БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 29/05/2009 14:56 від БОГУН.
Тема заблокована.

RE: МОСКОВІЯ 29/05/2009 18:43 #5396

хехе
скорше УА сі розпаде на 2 ,3 куска як МОСКОВІЯ .
тепер вони зовсім не ті що були в 80 чи 90рр .
значно агресивніші.

і МОСКОВСЬКЕ ЦАРСТВО війною забрало узбережжя ЧОРНОГО МОРЯ У ТУРКІВ 220 років тому

і в 2017 щось сі слабо вірит що віддадуть добровільно . побачимо .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

RE: МОСКОВІЯ 30/05/2009 11:02 #5474

Україна теж вже не та. Підростає патріотична молодь, вимирають російськомовні покручі(савєцкія чєлавєкі)
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

RE: МОСКОВІЯ 30/05/2009 14:44 #5479

БОГУН написав(ла):
в кінці місяця не було на ХЛІБ. В магазинах шаром покоти, черги і блати. Мандаринки під новий рік, м"ясо раз в місяць, загущене молоко дефіцит. Одежи ніякої, про взуття мовчу...
Хай горить в пеклі той совок.[/quote]

Тож нехай горить. Ніхто не жалкує за совком.
При середній зарплаті 100-120 руб хліб коштував 16 коп, бензин 8 коп, м"ясо близько 3руб, ковбаса 3-7руб і т.д.
При середній зарплаті 700-800 грн хліб близько 3 грн, бензин 5.5 грн, ковбаса від 25 і вище і т.д. і т.п. Ніби і нічого страшного, але купи ковбасу у нас і купи в "совецкой" Білорусії і порівняй якість. Або залий в бак білоруського бензину - сидіння з під жопи втікає. А молоко виявляється буває коров"яче, а не кокосове. Морозиво буває вершкове, а не з рослинного жиру. І в пологовому будинку новонародженим пуповину мажуть йодом. а не кип"ченою водичкою. До новонароджених там лікар до дому приходить 1 рази в місяць обов"язково до 3 років. А не за викликом і то не відразу. В моєї дочки в 3.5 трапився інсульт, так не було вільної "швидкої". Везли на власній машині лікаря. Ще б 2-3 хв і все... Порівнювати можна багато і, вибач, ці порівняння не нашу користь.
Колишні блати в порівнянні з теперішніми - квіточки. А у вуз прохідний бал зараз рахується в убитих єнотах, а при "совєтах" рахувався в балах за знання.
Не такою я хотів би бачити Україну.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

RE: МОСКОВІЯ 30/05/2009 17:20 #5481

А знаєш чому так живемо? Бо топчимося на місці, оглядуючись на азіацьку расєю -боїмося зробити крок у перед. Країни варшавського договору взяли однозначний курс на західноєвропейський модель функціювання держави і не помилились. Ми дивимося на азію - як вони так і ми. Тільки ми не маємо нафти, а мавпування расєї привило до вищезгаданих тобою результатів. Головним тормозом розвитку України являються перефарбовані партапаратчики-савєцкія чєлавєкі . Розігнати не вміємо, доводиться чекати поки ПОДОХНУТЬ. Ця зараза блокує всі реформи, які не вписуються у їх совіцьку ментальність. Треба брати під увагу, що в ВР вони становлять більшість(комуністи, проросійські соціалісти, регіонали, антиукраїнська наволоч з правими - проросійськими поглядами, проукраїнські соціалісти одурманені совковою ідеологією і т.д.) Україна не змінюється в бажаному напрямку. Совєцький "гормон" не дає їй перетворитись у Європейську державу, а створює державу УРОДА.
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

RE: МОСКОВІЯ 30/05/2009 17:44 #5483

Ми звикли все валити на совок. То НАШЕ минуле, НАШІ батьки , діди. Чи в в тебе, Богун, поняття совок - це щось абстрактне?
Знову ж таки Білорусія. Вони не розвалили все тільки тому, що воно "совєтскоє". Вони зберегли все краще і підняли його на новий рівень розвитку. І тому живуть краще як ми.
Поки не буде в наших людей поваги до законів - доти і будемо глибоко в жопі.
Ми кричимо про любов до України, але робимо все не на її користь. Ми тільки ввозимо весь непотріб в Україну і думаємо, що робимо добре. Поки не навчимось щось робити своє, то одними гаслами людей щасливими не зробиш. Як в старому анекдоті сказав японець: "Діти у вас дуже хороші, а все решта, що ви робите руками..."
При Союзі ми жили в вольєрі з мискою, хоч і не настільки повною, як нам хотілось би, а зараз ні вольєра, ні миски.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.
Час створення сторінки: 0.52 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

• Продана. Далі...

Популярні оголошення