Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Українська зброя

Українська зброя 19/11/2009 23:54 #16928

Не знаю як Вас, але мене завжди тривожить таке питання. Чому мисливці України не полюють зі зброєю виготовленою в своїй країні.
Танк модний зробити змогли, а фузию, що не можемо

Цікаво, чи ходили б Ви гордо з модною Українською, якісною рушницею чи карабіном?
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392
Останнє редагування: 19/11/2009 23:56 від WAWA.

Ві:Українська зброя 20/11/2009 00:01 #16929

Хто із старших братів, які керували УКРАЇНОЮ, дозволив би щоб українці робили власну зброю. Там де знищені традиції важко зробити щось путнє. Хоч старший брат теж багато здер з інших зброярських марок. В неділю мав можливість порівняти ІЖ 54 і довоєнний зауер. Візуально обриси ІЖа повністю копіюють Зауер.
Механізми напевно теж
  • Oleksa
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 206
Останнє редагування: 20/11/2009 00:23 від Oleksa.
загрузка...

Ві:Українська зброя 20/11/2009 00:03 #16930

Щось роблять тут. Сам ще не переглядав.
www.latek.com.ua/
  • Oleksa
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт

Ві:Українська зброя 20/11/2009 00:12 #16932

Oleksa писав(ла):
www.latek.com.ua/

я слабак в зброї але з цего почитав що то лиш крутіт тут у ХАРКОВІ турецькі рушниці чи ні ?
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:Українська зброя 20/11/2009 00:12 #16933

ООО “Латэк” производит охотничьи ружья с 1997 года. В основном изготавливаются гладкоствольные полуавтоматы и помповые ружья, а также классические «вертикалки». В изготовлении применяются комплектующие турецкой фирмы «Akkar», продающей более 90 000 ружей ежегодно. Гарантийная наработка применяемых нами стволов – не менее 10 000 выстрелов. Мы обеспечиваем двухгодичную гарантию на каждое изделие. Каждое ружьё (дополнительный ствол) приобретается только по разрешению органов МВД Украины.

Я так розумію, що так як для машин називають виробництво, або збірка, а прикручуть тільки колеса
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Українська зброя 20/11/2009 00:18 #16934

vasyl eger писав(ла):
[quote]Oleksa писав(ла):
www.latek.com.ua/

я слабак в зброї але з цего почитав що то лиш крутіт тут у ХАРКОВІ турецькі рушниці чи ні ?[/quote

Переглянув той сайт і теж так зрозумів.
А турецькі рушниці шо турецький светр часів "перестройкі " :до ду....и!
  • Oleksa
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
Останнє редагування: 20/11/2009 00:21 від Oleksa.

Ві:Українська зброя 20/11/2009 00:19 #16935

На сторінці герб з козаком......мова москалська.....продукція...."ООО “Латэк” производит охотничьи ружья с 1997 года. В основном изготавливаются гладкоствольные полуавтоматы и помповые ружья, а также классические «вертикалки». В изготовлении применяются комплектующие турецкой фирмы «Akkar»,".....фірма покруч...
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1680

Ві:Українська зброя 20/11/2009 00:22 #16936

та що тут говорити пани і хлопи та ін
як і всюди замішана політика і великі гроші --- тобто ми ринок збуту для них .

ні на СХОДІ НІ НА ЗАХОДІ ніхто нехоче щоб ми щось мали (випускали ,виготовляли ) своє ,будь що починаючи від ровира закінчуючи сателітами . включно і свою зброю і свою породу пса. ітд і тп...
всі тільки хотять щоб ми були у них "ринок збуту" і пили горівочку з перцим тихонько . і купляли продукцію їхню . ---збагачуючи цим самим їхні держави і збіднюючи і так найбіднішу нашу
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253
За пост подякували: вєталь

Ві:Українська зброя 20/11/2009 00:22 #16937

• West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1821
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

Ві:Українська зброя 20/11/2009 00:31 #16938

Хлопаки, ми тут навіть суду немаємо, одного з основних атрибутів цивілізованого суспільства, а ви тут про рушниці побиваєтеся...
  • urban
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 953
"Ein schlechter Jagdtag ist immer noch besser als ein guter Arbeitstag"

Ві:Українська зброя 20/11/2009 00:37 #16939

А по моєму, ви дарма на них наїзджаєте. В мене якраз їхній "Алтай Safari" і покищо працює без поламок. Хоча запчасті ніби турецькі та люди роботу мають і податки платять, збираючи рушниці в нас на Україні.І ціна на такі рушниці доступна.
  • Максборода
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1028

Ві:Українська зброя 20/11/2009 00:53 #16941

Максборода писав(ла):
А по моєму, ви дарма на них наїзджаєте. В мене якраз їхній "Алтай Safari" і покищо працює без поламок. Хоча запчасті ніби турецькі та люди роботу мають і податки платять, збираючи рушниці в нас на Україні.І ціна на такі рушниці доступна.

Безумовно плюси є ! Та для такої величезної держави, як Україна, це малувато будєт.....Україна може взяти планку вищу....
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Українська зброя 20/11/2009 01:06 #16945

Максборода писав(ла):

Макс, я про якість неговорю, може і суперова рушничка, але скільки робочих місць було б, коли б випускали всі запчастини, а ще широкий асортимент зброї
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Українська зброя 20/11/2009 01:24 #16950

І всетаки якість,їм ще далеко до Беретти і Бінеллі.Але і ці марки на місці не стоять.Мови немає про ціну,але нажаль це і є різниця якості. Хоча говорять шо рушничка має бути копієчна,а песик рубльовий.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1821
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

Ві:Українська зброя 20/11/2009 10:19 #16977

Я трошки цікавлюсь,читаю і аналізую інформацію про теперішній стан виробництва зброї у світі,і прийшов до висновку,що турки випускають(і в Україні також)дешеву зброю для бідних країн.Якістю вона десь доганяє американську,але їй далеко до наприклад італії і дуже далеко до німців та англії.Проте вона на даний час сильно випереджає москалів,і вони навряд чи колись доженуть навіть турків.
Тому на мою думку жаль,що в Харкові не збирають Меркель або Блейзер,або хоч Беретту,але дуже добре що не ТОЗи і ИЖи.
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1416

Ві:Українська зброя 20/11/2009 11:56 #16980

Максборода писав(ла):

Пополюй з нею пару сезонів інтенсивно, а потім поговоримо
  • Oleksa
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт

Ві:Українська зброя 20/11/2009 12:09 #16983

Тут про Латек багато написано.
www.uahunter.com.ua/phorum/viewtopic.php...rder=asc&start=0

А ще в Україні у післявоєнні роки виготовляли рушниці Київ, Київ-2 та Київ-3 на базі комплектуючих з Тули та Іжевська. Про цю зброю в журналі "Зброя та полювання" стаття була.
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 1260

Ві:Українська зброя 20/11/2009 12:37 #16985

ivans писав(ла):

А ще в Україні у післявоєнні роки виготовляли рушниці Київ, Київ-2 та Київ-3 на базі комплектуючих з Тули та Іжевська. Про цю зброю в журналі "Зброя та полювання" стаття була.

О...про ці рушнички матеріал треба розмістити в темі "історія і традиції"
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Українська зброя 20/11/2009 12:54 #16986

ivans писав(ла):

Слухайте, та бойко про таке і не чув
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Українська зброя 20/11/2009 13:14 #16987

Цікава стаття про зброярство в Україні.
www.nbuv.gov.ua/portal/soc_gum/VKhDADM/2008-2/08dnjuaa.pdf
  • Oleksa
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт