Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 03/12/2013 18:09 #106079

А чому наша асоціація не скаже своє ФЕ подіям на Євромайдані?Думаю , що потрібно зробити заяву.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1830
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...
За пост подякували: ivans

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 04/12/2013 09:36 #106100

А для чого? Щоб просто лишній раз заявити про своє існування? Як на мене , то це буде смішно виглядати. Яким "боком" АМУ до подій на Майдані? Особисто мені не цікаво те , що робиться зараз в країні. Я вже все це бачив і пройшов. Тоді , під час Помаранчевої , я покинув дружину з 2-х місячною дитиною і поїхав. Бо повірив. І сказав сам собі , що якщо лідери тої опозиції мене обмануть - більш ніколи в житті не повірю жодному політикові... Обманули...Причому дуже швидко...Проср*ли те , що ми їм вибороли і піднесли "на блакитному блюдечку". Теперішні клоуни для мене нічим не відрізняються від тих... Все те саме , той самий сценарій. Тільки людей тих бідних шкода , що знов провірили і туди поїхали. Тому я особисто проти всяких "ФЕ" від імені Асоціації. Давайте краще будемо займатися тим , чим повинні.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4615
Останнє редагування: 04/12/2013 09:43 від Хімік.
За пост подякували: Andriy, Baron

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 04/12/2013 09:52 #106102

Миколо, оскільки не тільки Ти там тоді був, і покинув у дома маленьку дитину, категорично з Тобою не погоджуся!

Ми там тоді були, щоб не допустити фальсифікації виборів. І ми того добилися. Все. Ні більше, ні менше. Тому не розумію, у чому Тебе хтось обманув. Чи Ти тоді не знав, що Ю...я "воровка"?

Зараз інша ціль. Якесь х...ло вирішило собі, що треба "відкласти" підписання угоди. І "відклало". Народ має іншу думку і не хоче, щоб замість нього вирішували. Тому люди вийшли на Майдан. І тепер сказали, що нам такі керівники не потрібні. Геть президента та його уряд!

І теперішні горе-політики, "вожді опозиції", вчора показали себе у всій красі, коли поставили питання про недовіру урядові на голосуванні, програли його, і тим самим добилися імунітету уряду ще на рік.

Але вони такі самі шахраї, як і теперішня влада. А на Майдані НАШ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД. І я ніколи не повірю, що Тобі байдужа його доля, бо Ти сам і Твоя сім'я є його частинкою. І якби Твоя дитина зараз була на 5-10 років старшою, то вже б давно була в Києві, я в тому майже впевнений.

Я вважаю, що Асоціація, якщо вона дійсно існує, повинна сказати своє "ФЕ".
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 1316
За пост подякували: ОлегП, Федько-халамидник, Юра 28

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 04/12/2013 10:42 #106108

Не хочеться флудити і перетворювати тему про АМУ в тему "ПОЛІТИКА". Бо моя відповідь зараз може скластися з ду-у-же багатьох букв. Тим більше , я тільки вчора повернувся в Україну(місяць не був вдома)і не дуже орієнтуюсь в тому , що тут взагалі коїться. Не буду тут розглагольствувати в чому мене раніше обманули і не буду називати нікого "ворами" , я не прокурор. Скажу тільки , що переконаний в тому що теперішні клоуни , в разі НАШОЇ перемоги , знову пересваряться за портфелі. Як завжди.

Пи.Си. Чесно кажучи , коли вчора дивився новини , де на прапорах було видно надписи "ГОРОХІВ" , "НОВОВОЛИНСЬК", все ж таки щось "йокнуло" всередині. Не знаю , може якби спочатку цієї "заварухи" був вдома , то не зміг би всидіти в хаті... А так... Не хочу знов вдруге на ті самі граблі наступати.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 04/12/2013 11:07 #106110

АМУ в політику не пхаємо...
Але це не перешкоджає зорганізовуватись та їхати на Майдан.
  • becyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 974
За пост подякували: Хімік, Цьомек, aber

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 05/12/2013 18:19 #106129

Друже Ігор АМУ не може обминути політику ,якщо ми хочем змін то повинні висловити свою позицію. Це моя особиста думка.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1830
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 05/12/2013 21:55 #106134

Слава Україні,побратими!
Тільки вернувся з Києва.Читаю аж тепер пости.
Хімік пише. -Теперішні клоуни для мене нічим не відрізняються від тих... Все те саме , той самий сценарій. Тільки людей тих бідних шкода , що знов провірили і туди поїхали.

Не погоджуся в корені.Якщо ми поїхали добровільно то ми також виходить клоуни?
Перше ніж таке писати потрібно поїхати на місце і побачити на свої очі.Те що розкапзують ЗМІ а в основному провладні і промосковські,це повне замовчування інформації або ізоляція.Я знаходився з суботи після побоїща в Києві і був на місці побоїща на банковій.Те що бачив це було подібне у 80 -і підчас афганських подій і цей же московський сценарій.-коли одні бухали і курили бамбук по барах,по ТБ транслювалися веселі шоу,а в цей час пацани стікали кровю в афгані.

Коли на моїх очах по три-чотири беркутівці дебільні били лежачих людей,жінок,журналістів і били так,що ломили руки,ноги,хребці шиї і голови,коли бачиш,як через проломаний череп пульсує мозкова оболонка,коли перевязуєш рану і зупиняєш кровотечу на нозі від відкритого перелому,а на грудях в тогож потерпілого виступає кров від переломаної ключиці і розірваних судин,коли дівчата студентки надають допомогу з червоним хрестом на нарукавних повязках і білих майках на грудях і спині,а ті скоти бють їх то про яку клоунаду йде мова?
Коли поренені відтягнуті в найюлижчий підїзд і там медики надають допомогу,а влітають пару беркутівців і кинувши в закритому приміщені газ починають бити лежачих травмованих разом з медиками.

Це не майдан 2004,це війна,війна обявлена цим урядом і червоною москвою Україні і українському народові.Тому тут зараз майдан обнесений барикадами і колючим дротом,круглодобово чергують групи самооборони з хлопців афганців,бувших спецназівців,ветеранів МВС і інших структур,з тих,кому не похир Ураїна і хто на ній буде панувати.На цьому майдані російськомовних людей не менше українців,як у війну всі разом,татари також.Єдине основне гасло "Україна пона дусе"
  • ярий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1946
За пост подякували: Хімік, Федько-халамидник, roman11, VLAD29, alta6595

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 05/12/2013 22:12 #106136

Ми мисливці не можемо стояти осторонь цих подій а першими бути в перших рядах.Такого поняття як аполітичність не існує взагалі.Якщо ти жевеш в суспільстві а не на острові сам,то ти вже є в політиці.Сидіти і нічого не робити в суспільстві,чи відговорювання інших від боротьби -це також політика,яку використовують інші політики.Розповсюджувати брехню теж політика.Брати зброю в руки і захищати рідних -також політика,а інші політики таких людей назвуть на їх рідній землі ще екстремістами і терористами,зате самі зайшовши і залишившись зі зброєю в чужій країні називають себе -освободітєлі.

Тому закликаю всіх кому не байдужа доля України і своїх дітей та внуків стати до боротьби.Щоб у вас була чиста совість перед собою і українським народом,щоб пізніше ваші діти чи внуки не питали вас де ви були в цю скрутну хвилину --віддай хоч три дні революційному майдану і своїй країні.
Слава Україні! Героям слава!
  • ярий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 05/12/2013 22:16 #106137

А хто засранець-- запасайся памперсами і лізь під ліжко,або до льоху.
  • ярий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 05/12/2013 22:39 #106138

ярий написав:
Слава Україні,побратими!
Тільки вернувся з Києва.Читаю аж тепер пости.
Хімік пише. -Теперішні клоуни для мене нічим не відрізняються від тих... Все те саме , той самий сценарій. Тільки людей тих бідних шкода , що знов провірили і туди поїхали.

Не погоджуся в корені.Якщо ми поїхали добровільно то ми також виходить клоуни?

Ні в якому разі не вважаю клоунами тих людей , котрі їдуть в ці дні на Майдан. Честь і хвала вам усім. Клоунами вважаю сьогоднішню "опозицію". Якщо Тягнибок , як дійсно "старий" борець , ще якось нормально виглядає в цій "трійці"(виступ його , який називають "Крик душі" мені навіть дуже сподобався), то Кличко , з його завченими , шаблонними фразами , і "злісний опозиціонер" Сєня , який невідомо звідки взявся , і невідомо з ким і за що бореться - викликають в мене тільки сміх. І хоча вище ІванС писав , що зараз народ виступає не за опозицію , а проти цієї влади , всеодно , як не крути , натовпом керують опозиційні "масовики-затєйнікі" з мегафонами. Тому я й не хочу їхати в Київ. Якщо під час Помаранчевої я з задоволенням скандував те , що вигукували в мегафон тодінші лідери , бо вірив їм і готовий був іти за ними , то тепер нізащо не хочу цього робити. Обридло це все... Чи старію , чи може мудрішаю... Що толку з того , що ми тоді протестували проти фальсифікації виборів і домоглися визнання результатів недійсними? Паскудна пика фальсифікатора Ківалова , з єхидним оскалом , і до сьогодні маячить в верховній раді. Не хочу , не вірю , набридло ... Не судіть строго за такі слова ...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: Andriy, aber

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 06/12/2013 11:47 #106152

Слава Україні!
Сьогодні в Україні твореться історія, є ШАНС прийняти активну участь в творенні майбутнього наших дітей, є можливість крикнути ганьба тим покидькам які мучать наш народ! До кожного небайдужого закликаю! гуртуйтеся, організовуйте колективи транспор, їдьте до Києва, приймайте активну участь в пікетах, долучайтесь до страйків. Спробуйте щось змінити самі, бо сидячи перед телевізором в дома ви допомагаєте тій владі яка замість захищати карає! Подумайте що буде далі, можливо завтра ваші рідні чи друзі попадуть під палиці беркути, чи в пазурі продажних ментів і судів!
Разом СИЛА! Разом до ПЕРЕМОГИ! Хто як не ми? коли якщо не зараз?
Героям слава!
  • roman11
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 468

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 06/12/2013 12:05 #106153

Що до попередніх постів! Сьогодні йде бородьба ПРОТИ! катів які мурдують, нечесті яка приходить в ночі щоб небуло видно її діянь, беззаконня судів і міліції.
Бери свій мегафон, Український прапор і виходь на бородьбу за справедливість!
Борімося і поборимо!
  • roman11
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 468

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 06/12/2013 20:08 #106162

Роман 11 -АЇНИ 06/12/2013 09:47 #106152
Слава Україні!
Сьогодні в Україні твореться історія, є ШАНС прийняти активну участь в творенні майбутнього наших дітей...

Хочу нагадати всім,що це останній шанс і більше небуде. До боротьби!!!
  • ярий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 06/12/2013 20:33 #106164

Зараз всі вийшли на Майдан не під партійні прапори.Народ стоїть весь під синьо-жовтим прапором України.Тому хто з партійних лідерів виступає це друге питання,але і Клічко своєю лише присутністю обєднює і Схід і Захід.Поїдьте і самі прозрієте.Я бачив як він говорив з тим привозом від ПР.Якби не менти що їх оточили і тримають,половина тих "тітушок" котрих і так там всього 200 чоловік зібрали під ВР,готові були перейти до майданівців.На камери давали прямі репортажі що їх пригнали,платять гроші.
  • ярий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: Хімік, Максборода

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 06/12/2013 23:14 #106173

На мою думку повторюється той самий 2004 рік - помаранчева революція, ті самі політики, щоправда Кличко вмісто Ющенка. Шкода люди намерзнуться і намучаться на тому бісовому майдані, а порядку як не було так і не буде. Всі вони політики в нашій державі одинакові обіцяють обіцяють, народ іх вибере а вони кишені набивають!!!
Лукашенка на них всіх треба, хоча би на 1 рік, ходили би як миші перебіжками а не каталися на машинах по 200тис.Є
  • Yura777
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 324
Гнаться за тремя зайцами - значит, самому стать косым.

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 07/12/2013 18:23 #106189

Зараз немає часу розсосолювати.Стоїть явна загроза-росія на порозі України.Яка вона і як хазяйнує в Україні дізналися всі давно.Тому не за Клічка чи Тягнибока воює народ на майдані,а за Україну. Головне завдання змести цю владу і перевибори.Інакшого шляху немає.В іншому випадку будемо змушені партизанити замість полювати.Вже всі переконалися від старого до малого і на сході що це за влада і бикота у всьому.Це остання війна.Всі на Київ і барикади.Слава Україні!!!
  • ярий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 08/12/2013 18:46 #106211

З минулого тижня був у Києві вже двічі. Не сам, звісна річ. Триває вахтовий метод. Вважаю, що ми думаємо про Вітчизну, а не про політиків. Кому байдуже - нагадаю, що крайні хати починають горіти першими. На відміну від мільйонерів, у мене окрім Украіни - вибачаюся, у планшеті літера йі відсутня - більш нічого немає. Тож треба боротися. За нами правда, з нами Бог, ми переможемо. Як дійде до діла - побачимося, браття-мисливці. Ну а далі - як у пісні - "... щоб кулі минали..." Я колись писав на форумі, що для нинішніх правителів наша держава не Батьківщина, а територія збагачення. Чужинці вони всі. Для таких одне слово - геть. Цього разу треба постаратися.
  • Олег М
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 128

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 09/12/2013 19:31 #106262

Слава Україні !!! Їду сьогодні вночі, може з ким і зустрінемося. Пропоную, можливо , опоблікувати якісь списки наших, хто присутній у Києві. Або просто відмічатися самостійно в сусідній темі. Не знаю,скільки буду днів, бо не самостійно, а з командою .
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868
За пост подякували: Хімік

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 17/12/2013 21:15 #106432

Слава Україні!
Вернувся сьогодні на пару днів додому.Через день вертаюся на Майдан.Я був на Майдані 2004 року то сьогоднішній всім відрізняється від попереднього.Настрій в усіх революційний і радикально налаштований.Достатньо іскри і "возгорится пламя".Так має бути.Цю владу потрібно як гній брати на вила і в землю для кращого врожаю української пшениці.
Від нас їдуть кожногодня автобуси людей на майдан.Одні відїзджають -інші прибувають.Круглодобово чергують вартові всюди.Служба внутрішньої безпеки вдивляється в кожного хто заходить на Майдан.
Постійно вечером приходять київляни,допомагають.Всі дружні як у війну,але це і є війна українського народу(всіх національностей України) з єдиним столітнім ворогом-червоною Москвою.Це знає кожен.Російськомовних мітингуючих на Майдані може й більше ніж українців.Всі бачать перед собою єдиного ворога -Януковича і Путіна.
З наших форумчан бачив -
1.Бецик
2.Іван19
3.Олег М
4.Халамидрик
5 Стрелок
6.Я.Сорока АМУ
7.Віктор з АМУ
8.Док
Ставай в ряди самооборони!
Слава Україні!
  • ярий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 17/12/2013 21:26 від LСергій. Причина: орфографія

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 17/12/2013 22:17 #106436

Невдовзі долучилися до мітингуючих патріоти України-
1.Абер
2.Грім

• ярий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: Федько-халамидник
Час створення сторінки: 0.67 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення