Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 26/11/2015 18:58 #118353

В нашому випадку це не надія , а вже докуметально зареєстрований факт. Тепер потрібно потрошки щось робити , щоб цей проект не похерили. Потрібна розкрутка.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1830
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 27/11/2015 07:33 #118356

... і, теж по факту, роботи НОЛЬ
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2911
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 12/12/2015 19:19 #118742

Шановні форумчани в мене є бажання та охота вступити в "ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ" , що потрібно, куди звертатись. Вибачаюсь, якщо на туди написав. Буду вдячний.
  • Victor2015
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • "Ни пуха, ни пера"
  • Постів: 101
З повагою Віктор.
За пост подякували: Хімік

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 28/12/2015 20:26 #119123

Приєднюйся на форумі,активна праця,дописи та спілкування.спільні заходи а згодом і полювання.
  • ярий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1932

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 01/01/2016 13:26 #119271

Панове хантінгісти хочу привітати Вас з Новим 2016 роком!
Бажаю Вам мирного неба над головою , нальотів тільки качиних і гусячих.
Міцного здоровя , щастя , довголіття.
Нехай Господь Бог нас всіх оберігає
.gif
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Люблю українську природу
За пост подякували: Хімік

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 22/02/2016 08:41 #120153

Шановні панове ловчі! Розпочався новий рік і необхідно визначити напрямок руху нашої ассоціації. Ми жодного разу не висунули звернень від ассоціації на рахунок паління сухої трави в угіддях , не піднімали птиання про повернення контролю та права перевірок власних угідь, і дуже слабенько прийняли участь у підтриманні ассоціації власників короткоствольної зброї. На нашому форумі прибувають все білбше нових ловчих і це добре , та хотілось , щоб активніше йшла розкрутка нашої ассоціаціїї.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Люблю українську природу
За пост подякували: Дімич

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 29/04/2016 13:36 #121222

Cлушне питання ,але зараз не лише трава горить,а і вся Україна.Крім війни на Сході іде масово безпорядок,деребан і "безпредел".Колишні псевдопатріоти,як ВО Свобода,перші до цього причетні.
Що можна говорити про траву і листя,коли я особисто з групою людей як свідків ловили одну і ту групу бракош і раз з продуктом полювання ,а всі місцеві органи прикривають і правопорушники не понесли відповідальностіДо цих крупційних дія причетні і голова Дрогобицької ради,і голова Дрогобицького ТМР Лісівник Сушириба ,і Дорогобицький ВП ГУНП,тай обласний департамент охорони довкілля бездіяльний повністю і думаю не "совпадениє".
Корупція вилізла вся на верх і та,що була в тіні,як росада на весні.
  • ярий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 29/04/2016 14:50 #121226

Мені здається , якщо правда дозволить ассоціація , зробити письмову заяву в НАБУ і генпрокуратуру і побачим на результат. Це буде вже останньою надією.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Люблю українську природу

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 29/04/2016 15:22 #121228

Марна справа битись головою об стіну, не з нашими чинушами, звернення передадуть на область,з області на район , ну а в районі все замнуть.
Знаю з власного досвіду, ви не уявляєте скільки в мене тих папірців , а на них відписка одна ,НЕВБАЧАЄМО СКЛАДУ ЗЛОЧИНУ. ЯК ЦЯ НЕПРАВДА ВЖЕ ЗАДОВБАЛА. Вибрали блін владу.
  • Коля 210782
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 448
21071982-тоз

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 01/05/2016 22:33 #121255

Прокуратура відписує що не має зараз права нагляду і потрібно звертатися до вище стоящих в цих органах.Тому крутиться по одному колі-районна поліція,обласна,міністерство і так назад.
  • ярий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 01/05/2016 22:52 #121256

Ну, хлопаки, що вибрали то і маємо!
Як кажуть - поміняли шило на мило, на яке і то треба гроші відкласти
Ми ж ідемо в Європу Шлях би його трафив.
Але судячи з усього, скоріш нас приєднають до Ізраїлю
І будемо носити єврейські борідки
  • Yura777
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 324
Гнаться за тремя зайцами - значит, самому стать косым.
Останнє редагування: 01/05/2016 22:53 від Yura777.

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 26/09/2016 13:30 #122758

Yura777 написав:

І будемо носити єврейські борідки

швидше "обрізи" ))))) тільки незнати де, чи спереду чи ззаду
не допусти щоб хобі переросло в діагноз

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 19/03/2019 08:05 #126065

Ти, Слава, і такі теми, як Асоціація, АМУ, мав на увазі коли тут колотилось, нічим не підкріплене, щось загальнодержавне, всеукраїнське та на противагу УТМР.
Це високе, не до кінця продумане так і залишилось не досяжним ...
А потрібно спуститись на землю та зберегти сам форум, як осередок більш регіонального, по правді, спілкування мисливців та можливістю спільних зустрічей та полювань.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
/Кант/

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 19/03/2019 09:42 #126068

Якщо згадаєте, мене особисто більше хвилював Клуб, а не Асоціація.
Асоціацію підтримував, але більше вболівав саме про Клуб, бо сподівався, що на його основі ми почнем відновлювати втрачене - традиції, культуру, масові заходи, для популяризації правильної думки громадськості про мисливців і т.д. Тобто, Клуб в моєму розумінні, мав стати об"єднанням однодумців, сплочений єдиною метою.
Але кожний то бачив по-своєму. Хтось хотів, щоб Клуб мав свої угіддя, що в такому форматі розпорошеності людей по областях - утопія, як на мене.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6203
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 19/03/2019 23:42 #126071

Моє вітання залишкам форумчан-однодумців(без жартів і образ)!
Гарно починали наш форум,але український індивідуалізм(він у нас,українців, напевно на генному рівні закладений..),перемагає.Ну і розвиток технологій і віковий ценз учасників роблять своє,як на мене.Трохи прикро читати прибалтійські сайти,ті ж російські.. Теми широкі,часом цікаві речі можна зустріти,а в нас,нажаль,все якось стисло,не до кінця..Яка би тема не була.З Василем-єгером,одним з *аксакалів* форуму некоректно обійшлися,там ще щось.. Прикро.Але може цей *досвід* ще піде на користь.А може в якийсь час стане форум *форумом для тих,кому 50+..* ?
  • Клен
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 534

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 22/03/2019 15:28 #126099

Як і Славко, я підтримував саме Клуб, а не якусь міфічну Асоціацію. У нас із ним та ще з деким в аватарках лишилася згадка про клуб.

Стосовно того, що форуми десь процвітають, а в українців ні, не можу погодитись. Я знаю багато мисливських форумів, і за кордоном також, частина з яких вже не існує. А інші животіють. Як і у нас.

Більшість із нас познайомились саме тут, на форумі. Через нього ми підтримували зв'язок, організовували різні заходи. В результаті, було багато людей активних в інтернеті, а на живо - зовсім ні. Тому більш активні та мобільні знайшли інші засоби комунікацій т - більш мобільні та менш публічні.

От взяти хоча б тему, яка буквально зараз почала обговорюватися - Міжсезоння (і обговорюється в цей час кожного року). Достатньо подивитися, хто її порушує та активізує, а хто бере участь у зустрічах - переважно різні люди.
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1312
Останнє редагування: 22/03/2019 15:34 від ivans.

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 23/03/2019 00:24 #126102

В своєму останньому пості я ні слова не сказав про *..стосовно того,що форуми десь процвітають,а в УКРАЇНЦІВ ні..*. Це допис,як і всі решта,на дану тему.А вона - про наш сайт,і ні про які інші.І щодо нашого всіх спілкування- я би все-таки не вживав це в минулому часі.Зміниться ситуація в країні-зміниться і життя сайту.Така моя особиста думка.
  • Клен
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 534

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 23/03/2019 18:49 #126104

ivans написав:

...Тому більш активні та мобільні знайшли інші засоби комунікацій т - більш мобільні та менш публічні.

Полювання і раніше завжди було не дуже публічне і більш закрите. Попасти молодому (новачку) в колектив було проблематично, якщо не мав рекомендацій. Та і придивлялись певний час за новачком, своїми не адекватними діями він міг собі зашкодити і втратити довіру.
І в цьому немає нічого дивного, все відпрацьовано роками.
У нас на форумі бувало, щоб попасти на полювання, реєструвались для того, а потім пропадали.
Маємо і гіркий досвід, коли на облавне полювання привезли новачка (потрібна у житті людина для де кого) і спорчене полювання з подальшими наслідками.
Тому, в якісь мірі, я розумію цих активних і не публічних. Але саме спілкування на форумі не має заважає полювати так, як кожен вважає за потрібне.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
/Кант/

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 25/03/2019 07:40 #126125

Все буде нормально, скоро людям набридне ото бла-бла-бла на ФБ ,тошно дивитися на фото з тоьома пальцями ))).
Асоція чи Клуб , яка різниця? На чисельність форумчан це аж ніяк не вплинуло.
Щодо Василя єгеря, аж ніяк не погоджуюсь , він сам зробив свій вибір.
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 2851
За пост подякували: Slavamaz

Re: Ukrainian Hunting Association - ЛОВЕЦТВО УКРАЇНИ 25/03/2019 21:23 #126132

Не був членом ні клубу, ні асоціації..і на форумівки не їздив. Але це був кращий мисливський сайт..писав не раз. І якщо товариство його відроджувати к-ть прийму активну участь!
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2933
Закоханий у полювання!
За пост подякували: Myron, Slavamaz
Час створення сторінки: 0.87 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення