Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Курйозні випадки на рибалці

Курйозні випадки на рибалці 19/08/2009 17:35 #10074

Недавно , перебуваючи у відпустці на Одещині , в Арцизькому районі , зі мною на рибалці трапився курйозний випадок... Вірніше , два...
Почалося з того , що після впійманого першого невеличкого карасика , кльов пропав. Вірніше , щось ніби і ворушило поплавок , але це була не покльовка... Декілька раз витягував снасть з води , і бачив , що черв"яка хтось дуже вміло з"їдає. Вирішив я зробити "БУТЕРБРОДА". Наживив черв"яка , а на жало намотав тісто... Закинув - те ж саме... Поплавок ніби і ворушиться , а покльовки нема... Мене це вже дістало , і витягнувши снасть, я чуть не впав... На гачку була черепаха... Такого чуда я ще не бачив... А щоб не сказали , що Хімік це придумав після кількох стаканів бесарабського вина , ось фото

Я з незвичним трофеєм

Відпустивши черепашку , я зловив декілька піскарів , карасиків десь на пів-долоні , і кльов знову пропав... Не клювало десь хвилин 40... Від скуки я вирішив взяти спінінг , погратися ним трохи... Поки відійшов за ним до машини , чую , жінка верещить .А вона весь цей час спостерігала за моїми "муками" , поки колихала малу в колясці. Прибігши , застав картину - дружина тримає вудку , а навколо неї крутиться карась на гачку(витягла , і не знає , що з ним робити ). Поки я добіг , цей карасик зірвався сам , але впав на дорогу. А жінка закинула вудочку знову , з пожованими залишками черв"яка , але не під очерет , де я ловив , де прикормлене місце , а майже під ноги , біля самого моста. Я прибіг , підняв з землі того карасика , кинув у відро , і думаю , вийму снасть , наживлю нормального черв"яка. Коли , витягувати , а вудлище гнеться ... Витягую , а там пристойний карась , десь на долоню... Чудеса...

Короче , як в тому анекдоті..."Взяв жінку на рибалку , не так наживляла , не так закидала , а в кінці ще й юільше мене наловила... "
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4583

Ві:Курйозні випадки на рибалці 19/08/2009 17:54 #10078

Ну даєте! Справді, весело Вам там було!Трохи заздрю А як жінка після такого улову? Відійшла ???
  • Olena Kos
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 213
загрузка...

Ві:Курйозні випадки на рибалці 19/08/2009 18:13 #10080

OlenaKos писав(ла):
Ну даєте! Справді, весело Вам там було!Трохи заздрю А як жінка після такого улову? Відійшла ???

А що жінка? Насміхалася ходила цілий вечір з мене...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Курйозні випадки на рибалці 19/08/2009 18:38 #10083

файно хімік у нас на БЕСАРАБІЇ . ви відпочивали

а я черепах але більших руками тут ловлю в річці хаха.
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:Курйозні випадки на рибалці 20/08/2009 13:13 #10107

vasyl eger писав(ла):
файно хімік у нас на БЕСАРАБІЇ . ви відпочивали

а я черепах але більших руками тут ловлю в річці хаха.

Да-а-а , відпочив файно... Побував навіть в кошарі , познайомився з чабанами , бачив , як овець і кіз доять...

Познайомився навіть з справжнім ослом. Бачив як на них їздять... Навіть бачив запряжену пару ослів... Для мене це було так екзотично... Наче побував десь в Узбекистані
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Курйозні випадки на рибалці 24/07/2011 01:09 #52416

63621_170140509683071_120025861361203_405371_1609153_n.jpg
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253
  • Сторінка:
  • 1