Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
 • Сторінка:
 • 1
<--

ТЕМА: р. Іква, головень

р. Іква, головень 28/08/2009 20:06 #10619

будемо заробляти на шеврон

Почну з початку, так сказать "с істоков".
На головня спінінгом ніколи цілеспрямовано не їздив, хоча з спінінгом вже чотири роки, тому начитавшись звітів про мегажор - вирішили з сусідом рванути на Ікву. Річка вразила чистотою берегів, гарними пейзажами і в уяві малювались страшні головні-мастадонти :shock: і тріск фрикціону після підсічки цієї сильної риби. Ну а поки збираємось і фотографую пейзажі
Почали від мосту і вже за пів-години колега взяв першого на каміон. Я був не готовий до такої риболовлі і полосував воду шнуром ПП щучого діаметру з ЛМ-44, ясно, що така дратва лякала всю рибу, але надії я не полишав. Цілий день пройшов в пошуках риби, вона була дуже активною, що не могло не дратувати затятого спінінгіста підливаючи лишнього адреналіну в кров. Так пройшов день, колега біля металевих залишків мосту підняв гарного окуня на міноху від діда Рапали і все. Наступний тиждень пройшов в гортаннях форумів, розмов з Гєною і закінчився намоткою тонкого шнура на запасну шпулю TD Sol 3000,

на бекінг пішло три мішка ізоленти , озброївшись любязно наданими вобами від Гєни (P21 Гіпноз, та Ред Раг) та купленим тіні-хрущом - я був готовий, більше напевно морально чим по приманках.
І ось в П'ятницю ми на місці. Погода просто рай для спінінгіста: поривчастий вітер, холод, дощ :shock:
Пройшли до села: жодного успіху. Пара тичків і усе. Зустрівся з спінінгістом зі стажем Іваном з Луцька. По-доброму позаздрив кількості та якості вобів у його коробці. Іван підняв головня з поплавком і з лєскою і спонсорував мені.

Отак я "зловив" першого в житті головня га спіннінг, та самолюбство і гордість в крові кожного спінінгіста і я не здавався. З розмов з новим знайомим колегою зроблено висновок, що усі воби треба малювати маркером в темний колір, що я і побачив у його коробці. Після цього мій грущ був "доведений" точковим малюнком маркером на низу, відразу удар під берегом і сход :roll:. Пройшовши ще трохи ми попрощались, пан Іван поспішав. Дочекавшись товариша Миколу ми присіли біля понтону. Треба сказати місцеві майстерно тягали головня на хрущів. Там я і зловив свого першого на гіпноз, хоча чесно кажучи трохи розчарований ним.


Поволі вертаємося до машини, починає накрапати дощ. Перекусили і знову в бій. Я на тіні взяв ще одного головня, який викрутився і впав в воду, я як справжній рибак не міг його просто так відпустити і скочив за ним. Наслідки: спінінг, годинник і катушка в мулі, я поколіна в воді, але головня я піймав руками уже в воді , во как !.
І тут він: головень-мастадонт, Коля кричить: - "є, хороший !", слово хороший він повторив раз сто

розмір очей на фото передає хвилювання :mrgreen: Треба сказати, що виручив його в той день Megabass Baby Grifon
Далі був ще один,
І в мене щучка на P21 чірфул, для мене цей воб став справжнім відкриттям: тримає течію, грає як "живий" і ловить. Ця фотка для Віталіка "В.В.В." для згадки про шкільні роки


Потім глухо, хоча ред-раг продовжував косити верховодку

Біля мостів справжній аншлаг, один місцевий умєлєц на горох навалив 13 (тринадцять) кілограм :!: , для чого стільки ???
Ну і фото альпініста

Потім поїхали додому.
Були і вчора. З вражень-кльову нема, Коля на Хіскорі взяв одненького, зустріли місцевого спінінгіста Максима, потравили анекдотів. В мене на чірфул злобна щуча покльовка змотані метрів десять шнура, тріск фрікціона і бурун на воді з видом на верхній плавник серйозного розміру. З такими трійниками шансів не було... в мене.
От за це ми і любим спінінг.
Поки все, We$t
 • We$t
 • Поза форумом
 • Ловчий
 • Постів: 58
За пост подякували: strilok, Olekcandro, aquatory, Гранітний

Ві:р. Іква, головень 28/08/2009 20:10 #10620

Фото супер

Ві:р. Іква, головень 31/08/2009 01:13 #10695

Ну і слів нових для себе я начитався...

Гарно.
 • ostt
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Клуб "Ловецтво України"
 • Постів: 5806
Waidmannsheil.
 • Сторінка:
 • 1
Час створення сторінки: 0.34 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com