Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
 • Сторінка:
 • 1
<--

ТЕМА: Хрінницьке водосховище (Батьківщина ОП)

Хрінницьке водосховище (Батьківщина ОП) 28/08/2009 20:16 #10621

застарілий трохи звіт від 22.06.08
Був сьогодні на водосховищі,
О 3,30 стартували на чорному іспанському бику " Seat Toledo" , через 20 хв. були перепинені в Радомишлі патрульом випускників і випускниць які роздвали вино, шампанське і закуску водіям , як то говориться день почався на славу, через короткий час ми на місці. Василь - власник "Тихої Лагуни" обрадував нас про кльов позавчора ввечері і післязавтра вранці , але привид ОП нам ще тоді і не ввижався, оптимізм страшна штука .
основна мета нашого приїзду - закінчення обкатки мотора і човна (Шельф 330 та М 3,3) поки йшли до русла в сторону липи, на hardcore 0 (на все інше просто неможливо ловити)при тролінгу вже другий виїзд поспіль вчепився "зачотний" окунь, намотавши ще пару кругів по корягах без суттєвих результатів, приймаємо рішення йти на русло. На руслі благодать ні трави ні корчів і зацепів, сидять діди які щойно вийшли з старовинної картини про якогось діда в окулярах і соломяному брилі який напружено вдивляється в місце де мав би бути поплавок , ставимо Salmo Perch 9 та Rapala SSR 9 Perch, Після 3 км міняєм на Bomber 24A та 7А, на обрії замаячив Отсос Пєтровіч , На одному з поворотів мертвий зацеп, борюсь з зацепом хвилини дві і витягаю на світ Божий сітку , розвідники за двісті метрів побачивши такий поворот рванули в очерети залишився тільки дєдушка з поплавчанкою, сітка благополучно порізана і викинута висіти в очереті, через кілометр знову той же результат, назад йшли на всіх парах, тільки ближче до Товпижина поставили по парі Yo-Zuri - знову ноль, вийшли на плесо після трьох годин тролінга і жодного удару, перед нами постав знак про якусь промислову зону де писало шо всякий не місцевий що ловить не сітками має сплатити штраф 170 грн., мяко кажучи офігєваєм від такого повороту і печем в коряги пробувати долю, долю спробували і я по-дурному обірвав Owner Cultiva Після таких пригод рванули на базу "Тиха Лагуна" де нас чекала незавидна участь збирати тяжезного човна і все добро.
Але ми вперті і на наступні вихідні знову вперед - може хто з форумчан буде в тих краях маякуйте.
 • We$t
 • Поза форумом
 • Ловчий
 • Постів: 58

Ві:Хрінницьке водосховище (Батьківщина ОП) 28/08/2009 20:17 #10622

Трохи запізнився з звітом за 28.06 з Хрінницького водосховища

Виїзд, як завжди о 3.30, курс на Хрінники. Приїхали на місце, перед поворотом до бази стали покурити і заодно сфотографувати для звіту місяць :D , але фотік сказав "разряженная батарея" і здох, блін,як не зручно - збирались зустрітись на воді з Platon-ом і зробити нормальний звіт. Подумали шо погана прикмета :? і рванули до Васі в Лагуну, качнули човна встановили мотора і в бій (ми ж обіцяли відігратись після зустрічі з ОП :shock: )Ставимо як завжди нульовки на тролінг, поки дійдем до місця призначення. Поки йшли вдарив мені зачотний окунь, ну і прийшли на місце. Після недовгих спроб Коля радить вчепити 44-го :!: , зразу удар і щучка на 1.5 кг вже в підсаці відчепилась, доречі ловим без поводка :shock: , - пощастило. Знову закидаю - фрікціон тріщить і зачотний окунь на кукані, ловимо хвилин 40 ну і результат, як то кажуть на ліцо , зі всіх сторін нас обступили інші човни, піднімається сильний вітер і кльов припиняється. Всі рибацюги на каноє рвуть когті, один на надувасі залишився - потім гріб годину в очерети :D , Вирішуємо йти на русло бо вітер звіріє, по дорозі зупиняємося в дальніх карягах пару раз кидаємо - чіпляємо мега-путанку, з води підняти не змогли - буксіруємо в коряги і вішаємо там (замахали вже браки), кидаємо сітку і виясняємо шо кукан попав під гвинт двигуна який стояв на нейтралі :shock: і порубало нам рибу внаслідок чого чотри окуня пішло на дно :evil:
Через 10 хв ми в протоці - яка йде на русло, вирішуємо пообідати, тут звонить Platon і призначає зустріч на Ельбі :D , йдемо по руслу в напрямку Липи, жодної щуки і тільки два окуні, доходимо до пристані - висажуємось, куримо і далі, дійшли до таблички з уже згаданим написом і розвернули назад, Потім була зустріч з Платоном, поговорили про рибалку і взяли курс на базу.

П.С. Тиждень після цього історія повторилась правда щук було дві по 2.5 кг і десяток окунів.
 • We$t
 • Поза форумом
 • Ловчий
 • Постів: 58
Останнє редагування: 28/08/2009 20:20 від We$t.

Ві:Хрінницьке водосховище (Батьківщина ОП) 28/08/2009 20:25 #10623

звіт від 28.09. 08

Вчора на сховищі 3 6,00 до 16,00 - О.П. :shock: , і це третій раз підряд. Отсос Пєтровіч міцно тримає в обіймах нас вже три тижні :D . Троллінг з Шельф 330, Мercury 3,3, ехом Sea Finder DF 480, мішком воблєрів тисяч на 5, і палками вартістю пари китайських мопєдів нічо з цього не принесло успіху, треба перекваліфікуватись на діда з нєвою і колєбалкою в 100 грам - думаю толк буде.
Тепер з позитиву.
Зроблені висновки: на 95 Окко мотор тягне акі бєшенний (с), подарований на ДН Shimano Nexave 2.4 BX 20-50 тест пройшов на ура (без риби правда поки),знайшли мєга-яму в 10 метрів (координати здамо за пиво :wink: ), на більшості ділянках русла глибини 4,5-6 метрів, на ямах глибинами 8 метрів шар білої риби досягав ТРЬОХ метрів :!:, вода стала прозора - водорослі впали в більшості місць, а 14 сантиметровий SSR при троллінгу вдалось загнати на 4,5 м., інфа від пропливающого повз нас дєдушку тролінгующого на вєртушкі "рібята уже недєлю нічєго нєвідєл" наштовхнула на думку: значить не все так погано, як нам здається і шо дід ацкі упорний бо тролінгувати на руслі з глибиною 5 метрів на вертуху протягом тижня шо йде 0,5 м. треба бути або сумашедшим або шось знати - робим висновок: дід шось знав, бо на божевільного був схожий мало, другий раз допитаєм по всій строгості. В черговий раз переконались: після виходу нема годину кльову - труба на цілий день, а також їздим вже не в Лагуну з її бруківкою, ямами і мулом біля пірса, а вниз під церкву біля нової бази.
Так шо пишіть, звоніть.
Всім удачі і до зустрічі в Хрінниках :wink:
 • We$t
 • Поза форумом
 • Ловчий
 • Постів: 58

Ві:Хрінницьке водосховище (Батьківщина ОП) 29/08/2009 16:14 #10658

Є якась інформація про рибалку останнім часом ?
 • admin
 • Поза форумом
 • Administrator
 • Постів: 702
 • Сторінка:
 • 1
Час створення сторінки: 0.39 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com