Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

ТЕМА: ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ?

ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 11/09/2009 17:49 #11294

Багато молодих мисливців задає собі це питання. Рушниця куплена - тепер час на собаку. Яку породу вибрати? Гончак, лягава, лайка, тер"єр, ..... Універсальна собака(якщо така існує), чи вуськоспеціалізована?
Які пропонуєте собаки до конкретних полювань:

1.Перо(качка, фазан)- 50%, Хутряні(лисиця,заєць, куниця)- 50%, Копитні(козуля,кабан)- 0%
Який собака?...........

2.Перо(качка, фазан)- 10%, Хутряні(лисиця,заєць, куниця)- 90%, Копитні(козуля,кабан)- 0%
Який собака?...........

3.Перо(качка, фазан)- 90%, Хутряні(лисиця,заєць, куниця)- 10%, Копитні(козуля,кабан)- 0%
Який собака?...........

4.Перо(качка, фазан)- 40%, Хутряні(лисиця,заєць, куниця)- 40%, Копитні(козуля,кабан)- 20%
Який собака?...........

5.Перо(качка, фазан)- 20%, Хутряні(лисиця,заєць, куниця)- 30%, Копитні(козуля,кабан)- 50%
Який собака?...........

6.Перо(качка, фазан)- 10%, Хутряні(лисиця,заєць, куниця)- 10%, Копитні(козуля,кабан)- 80%
Який собака?...........
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1680

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 11/09/2009 17:59 #11295

Що за такі запитання Богун , звичайно Карпатця, Галицького шпіца і Українського хорта
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392
Останнє редагування: 11/09/2009 18:03 від WAWA.
загрузка...

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 11/09/2009 18:25 #11296

WAWA писав(ла):
Що за такі запитання Богун , звичайно Карпатця, Галицького шпіца і Українського хорта

• БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 11/09/2009 19:02 #11300

це ще залежить від ФІЗИЧНОЇ підготовки мисливця ,від його вподобань до того чи іншого виду та способу полювань , від угідь де полює... і звичайно кишені
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 11/09/2009 20:32 #11305

WAWA писав(ла):

Дійсно: УГГ- полюємо на копитні; ГШ - куничка, перо; УХ - зайчик, лисичка; Руський(київський) гончак - насолоджуємося музикою гону.

Праці перед нами огого і трошки.

З наших собак сусіди встигли зробити:

Український Гірський Гончак - Словацький Гончак.(копов), Австрійський Гончак.,Угорський Гончак., Польський Гончак.

Український Хорт - Хорта-борза, Польський хорт.

Руський(київський) гончак - Російський Гончак., Польський Огар, Білоруский Гончак(2003рік)
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 12/09/2009 00:36 #11312

БОГУН писав(ла):
Багато молодих мисливців задає собі це питання. Рушниця куплена - тепер час на собаку. Яку породу вибрати? Гончак, лягава, лайка, тер"єр, ..... Універсальна собака(якщо така існує), чи вуськоспеціалізована?

1.Перо(качка, фазан)- 50%, Хутряні(лисиця,заєць, куниця)- 50%, Копитні(козуля,кабан)- 0%
Який собака?...........

2.Перо(качка, фазан)- 10%, Хутряні(лисиця,заєць, куниця)- 90%, Копитні(козуля,кабан)- 0%
Який собака?...........

3.Перо(качка, фазан)- 90%, Хутряні(лисиця,заєць, куниця)- 10%, Копитні(козуля,кабан)- 0%
Який собака?...........

4.Перо(качка, фазан)- 40%, Хутряні(лисиця,заєць, куниця)- 40%, Копитні(козуля,кабан)- 20%
Який собака?...........

5.Перо(качка, фазан)- 20%, Хутряні(лисиця,заєць, куниця)- 30%, Копитні(козуля,кабан)- 50%
Який собака?...........

6.Перо(качка, фазан)- 10%, Хутряні(лисиця,заєць, куниця)- 10%, Копитні(козуля,кабан)- 80%
Який собака?...........

На мою думку, на 1, 3-6 пункти краще вибирати континентальних лягавих або тер"єрну групу, а по 2 пункту - однозначно гончак.
В решті повністю згідний з Василем - уподобання мисливця, угіддя, різновид дичини і гаманець мисливця.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 12/09/2009 01:44 #11319

nadyk писав(ла):
БОГУН писав(ла):

Який собака?...........

Який собака?...........

Який собака?...........

Який собака?...........

Який собака?...........

Який собака?...........

На мою думку, на 1, 3-6 пункти краще вибирати континентальних лягавих або тер"єрну групу, а по 2 пункту - однозначно гончак.
В решті повністю згідний з Василем - уподобання мисливця, угіддя, різновид дичини і гаманець мисливця.

6 пункт - УГГ,тер"єри,лайка(звірова лінія)
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 12/09/2009 01:44 від БОГУН.

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 12/09/2009 01:48 #11320

Згідний. Не додивився процентовку. Перепардонююсь
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 12/09/2009 01:53 #11321

Який собака?...........УГГ,лайка,РГ.

Який собака?...........??????
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 12/09/2009 02:06 #11323

БОГУН писав(ла):
Який собака?...........УГГ,лайка,РГ.

Який собака?...........??????

Свою думку я сказав. В принципі додати нема що. В кожного свої пріоритети. Мені більше до вподоби полювання з цими породами собак.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 12/09/2009 02:20 #11324

еммм на мою думку то задуже узагальнено
треба розбирати кожний варіант окремо Наприклад : як мож узагальнити (лис,заєць .кун) на лиса мож полювати з норними -треба ін псів . мож з гончаками ін,хорти...
на зайця звичайно гончаки,мож і хорти , + якісь драхтири ...
а кун з якими псами підеш на нього ??? і хто дуже ходить ?

Думаю що до кожного випадку ,до кожного мисливця ,до регіону де живе і де буде полювати ...
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 12/09/2009 02:39 #11325

Для континентала: птиця - без проблем; зайчик, лисичка - пошук звіра, пошук, добор і подача підранка, куничка - в меншій степені, але те ж саме, що і зайчик, лисичка; по кабанчику континентали також працюють без проблем, не набагато гірше лайок, деякі ще і краще.
Для тер"єрної групи всі ці види дичини можна назвати профільними. Особливо для ягдів - все-таки єгерська собака.
Це, звичайно, стосується ДОБРЕ підготовлених собак.
Суб"єктивна думка - суджу по своїм собакам (Ладі і Сему)
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 12/09/2009 03:01 #11326

Маловато нас може завтра хтось, щось скаже.
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 12/09/2009 12:09 #11328

БОГУН писав(ла):

Який собака?...........

Який собака?...........

Який собака?...........

Який собака?...........

Який собака?...........

Який собака?...........

Якщо сидіти і рахувати проценти то певно ніякого собаку не брати...

Приорітет по болотній дичині - ПОЙНТЕР

+ качка і т.д.- курцхаар, дратхаар ( умови утримання ), лабрадор
Можна і спанієля ( кому яке полювання подобається)

Універсал для води і лісу - яг.

Норники - яг, вельш, фокс, такса ( в написаному порядку )

Пріоритетне полювання на зайця, лиса - гончак ( я би звичайно рекомендував естонця ( може і "зауніверсалити" )

Полювання на кабана - лайка, яг, "лісові" гончаки ( УГГ, лавійці, польські,...естонські, швейцарські низькорослі)

По козі буде певно любий з перечислених працювати.

Не так просто вибрати собі породу...

А після вибору породи ( яку би не вибрав) треба вложити працю в виховання мисливського собаки...

"без труда не......"
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.
За пост подякували: Андрюха, Jura

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 12/09/2009 12:32 #11329

Здається, що в наших умовах, все більшою популярностю будуть користуватися "лісові"( ) гончаки. Перед УГГ велике майбутнє.
Якщо полювати тільки на качку, або тільки на кабана, то з породами зрозуміло. Але так небуває. От і треба вибрати собаку, який буде допомагати в більшості улюблених полювань.
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 12/09/2009 14:07 від БОГУН.

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 13/09/2009 11:22 #11352

На мою думку все залежить від уподобань мисливця.Наприклад я ніколи не тримав би німецьких лягавих,бо мені неподобається їх вигляд,хоча я признаю ,що це дуже гарні універсальні мисливські собаки.Такс,гончих,тер'єрів,хортів також не вибрав би.Найбільше під мій ідеал красивого мисливського пса підходять ЗСЛ,також подобаються лабрадори.
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1416

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 14/09/2009 00:02 #11389

Не можливо говорити про якогось пса в тому процентному співвідношенні бо виходять універсали,і таких собак рідкість,при чому в різниж породах(лайки,ягди,драти)Всі перечислені співвідношення потребують мін.дві різні породи.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1823
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 14/09/2009 01:01 #11399

West писав(ла):
Не можливо говорити про якогось пса в тому процентному співвідношенні бо виходять універсали,і таких собак рідкість,при чому в різниж породах(лайки,ягди,драти)Всі перечислені співвідношення потребують мін.дві різні породи.

Согласен.У каждой породы своё предназначение.......
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2170
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 13/11/2009 15:24 #16225

Хто не може оприділитися з вибором породи - робіть як Хімік

Хімік написав у темі Презентація
Я теж не можу оприділитися з вибором породи... Тому завів собі трьох... І на цьму не збираюся зупинятися... Чим більше собак різних порід маєш , тим легше оприділитися з вибором породи.

• ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 13/11/2009 17:57 #16239

А що , я не правий? Береш щеня від гарних батьків(щоб не судити по одному телепню , якого взяв без документів , про всю породу), правильно його натаскуєш , полюєш , а тоді дивишся , чи подобається тобі насамперед такий вид полювання. А після того , як визначишся з видом полювання , яке тобі найбільше до душі , вибираєш собаку тої породи , яка найбільше для цього підходить.
Мені , наприклад , поки я не був мисливцем , подобались всі види полювання - і з гончаками , і з норними , і з лягавими , і з борзими , і з лайками. А тепер ще не полювавши , але вже побувавши на багатьох випробуваннях , змаганнях , я можу вже приблизно скласти якусь картину , що мені більше подобається.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4595
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.82 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення