Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

ТЕМА: полювання на зайця

полювання на зайця 18/10/2009 03:35 #14117

ану ловці поділітся досвідом як ви полюєте на короля малого полювання - ЗАЙЦЯ.

з псами чи без , великим чи малим колективом ...?

"
В нас зайця чомусь немае?????Не можу знайти і все Сёгодні проїхав біля посіву рзимини.трошки слідків видно але не лишніх.Тепер буду в ті края возити.А то я і не знаю вже погонить вона косого чині Набридли лиси,але вже не довго чекати........

Краса

А зайця у нас по УТМРу також не видно зовсім
Я за цей рік ще небачив ні одного зайця на цих угіддях..."

а у мене в свинарнику тільки що приїхав на підгодовочну біля хати -бачу тікають 3-4 олені зліва під кедрами стоять 2 сікачі з пі дгодовочної тікає лис хитро плетется і неподалік бачу став і через кущ від нього заєць .став на задні ноги і заглядає уф картина . лиш примеркло вже було . після порозбігалось все нім я розкинув їсти .

ну це відступ ліричний
ви розкажіть як полюєте на зайців ?
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:полювання на зайця 19/10/2009 01:46 #14138

Полюємо переважно невеликими загонками 4-5 чоловік, або просто прочісуєм лінією поля де наймовірніше може сидіти зайчисько, з гончаками полювати практично не доводилось бо нема, тобто небуло . Стріляю дробом 0,1 інколи 2. За минулий сезо добув 5-6 зайців, але хочу зауважити, що популяція "косого" в нас різко зменшилась, а лиса збільшилось певно вдвоє, що свідчили сліди вже з цьогорічного снігу.
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 2311
загрузка...

Ві:полювання на зайця 19/10/2009 21:53 #14216

Зайчика полюємо колективно 6-10 чоловік, в основному у лісі,бо на полі нема. Стріляю 0. або 00. Собачка в тому році була РПГ, дуже далеко тягнула за звіром і одного разу не повернулась. Цей рік будемо на жаль без собаки
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1132
Жоден народ не буде вільним, поки не звільнеться сам.

Ві:полювання на зайця 19/10/2009 22:23 #14219

Ще однією вчорашнею задачею була розвідка місця для виїзду на відкриття. За цілий день ні одного зайчика навіть не бачили
Зато лиса просто жах!!!
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Ві:полювання на зайця 20/10/2009 00:18 #14223

У нас зайця тоже мало.За той рік не вбив ніодного.Тому і патрони на зайця перезарядив на качку і потратив цього року на озерах.В нас зайчик тримається переважно на полях і по краях лісу.Полюю на зайця на полі з патронами номер 2 та 1,а в лісі під що попаде(переконався що не погано падає він і від картечі).
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1414

Ві:полювання на зайця 20/10/2009 00:35 #14228

На зайчика беру 1, 0 і 000. В нижній ствол кладу 1 або 0, а в верхній 000. Вистачає для зайчика, але в нас переважно лис.
Зараз навіть не знаю, куда їхати на зайчика.
Щось мені здається, що прийдеться весь сезон ганятись за лисом.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:полювання на зайця 20/10/2009 12:38 #14274

Бачив нашого начальника УТМРу просив аби я прийшов за відстрілкою на пушного бо ніби обмежена кількість , від ціни тоже в шоці 160 грн за сезонку. Я як згадаю минулорічне відкриття то аж сі нехоче тоді з хати виходити бо польовників по полях було стільки, що мені залишалось ходити хіба що по дорозі, а лиса з нашої місцевої коомпанії вже за останні 2 роки ніхто не взяв бо таким методом як ми полюєм лиса взяти важко тим більше що небуло ніодного доброго пса. Тож хлопці беріть своїх песиків і до мене будем бити лисичку і спасати популяцію зайчика.
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator

Ві:полювання на зайця 20/10/2009 12:49 #14276

Myron писав(ла):
від ціни тоже в шоці 160 грн за сезонку. а лиса з нашої місцевої коомпанії вже за останні 2 роки ніхто не взяв бо таким методом як ми полюєм лиса взяти важко тим більше що небуло ніодного доброго пса. Тож хлопці беріть своїх песиків і до мене будем бити лисичку і спасати популяцію зайчика.

"160 грн за сезонку" - це я так зрозумів за районку? А скільки обласна?
А лиса не взяли - то може його у вас мало?
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:полювання на зайця 20/10/2009 13:43 #14279

nadyk писав(ла):
Myron писав(ла):
від ціни тоже в шоці 160 грн за сезонку. а лиса з нашої місцевої коомпанії вже за останні 2 роки ніхто не взяв бо таким методом як ми полюєм лиса взяти важко тим більше що небуло ніодного доброго пса. Тож хлопці беріть своїх песиків і до мене будем бити лисичку і спасати популяцію зайчика.

"160 грн за сезонку" - це я так зрозумів за районку? А скільки обласна?
А лиса не взяли - то може його у вас мало?

Обласних у нас давати не хочуть...
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 5703
читаємо ПРАВИЛА

Ві:полювання на зайця 20/10/2009 13:57 #14283

Я навіть і незнаю, Пару років назад була у мене собака боксерка то я ходив винятково тільки з нею без колективу то за зиму 4 лиса взяв, нете що собака добра була просто везло, лиси вискакували на мене коли я йшов по дорозі так взяв 2 інших бачив в полі і підкрадався, пам`ятаю одного разу стоячи на полі бачив одразу 4 лиса які мишкували. Зараз побачити лиса важко на полях ніхто нічого не робить і всюди 1,5 метрова трава. Коли минулого тижня випав сніг і я гуляв з собами то лисячих слідів було багато, зайця правда також бачив десь 3-4 заходи з поля в ліс. також, на саму Покрову до мене подзвонила сусідка в якої в стодолі на сіні спало лисиня, правда коли я прибіг його вже не було, треба буде зловити і буду Флейту притравлювати своїм лисом . Лисиця в нас є може трохи менше але є!

Про ціни на відстрілки попитаю.
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator

Ві:полювання на зайця 20/10/2009 15:48 #14302

У нас обласна сезонка 400 грн. А районки в середньому біля 200 грн, як в якому районі.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:полювання на зайця 20/10/2009 22:31 #14339

Я мою можливість полювати в дуже сильному колективі в плані полювання.В нашому колективі постійних 5 чил.Але цього року два з них пішло працювати в приватне мисливське господарство.
Полюемо восени переважно невеликими загонами.В зимку мені дуже подобается потропити навіть і самому.Але без вірного чотириногого помічника мое полювання дуже униле і односторонне.Тому і завів ЄГ неперекір усім.Зайчика восновному стріляю 0 і інколи 00.Більше вважаю за непотрібне.До 50 метрів вістачяе а на далекі відстані я не стріляю.
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1618
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Ві:полювання на зайця 20/10/2009 22:44 #14343

У нас обласна відстрілочна300 грн.районна близько 150 грн.Але проблема в тому ,що декілька районів області відмовилися платити в обласний центр і продають свої відстрілки на свою територію,багато території займає лісгосп зі своїми картками,от і получається,що купив по області,а полювати можна лиш на 1/3 території.
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1414
Останнє редагування: 20/10/2009 22:51 від volfar.

Ві:полювання на зайця 20/10/2009 22:44 #14344

А я люблю полювати на зайцця тропленням - коли випадає така можливість(не часто випадає свіжа пороша напередодні дня полювання). Троплю сам або нас двоє, без собаки. Краще тропити коли сніг перестав падати надранок - залишились сліди зайців котрі йшли на льожку. Коли мороз більший за - 10--12 тяжко підійти до зайця на постріл - рипить сніг.Стріляю дробом № 1-0.
  • patriot_a
  • Поза форумом
  • Ловчий
  • Постів: 71

Ві:полювання на зайця 20/10/2009 23:15 #14349

Без собаки полювання - це 50% полювання , тому саме цікаво з чотирьохногим другом. Це і простіше і цікавіше. Душа співає, як пес голосить. І як правило зайчик під час гону іде дорогами, стежками пролісками і там його чекаєш, а тоді пах-пах і за вуха зайчика , або пах-пах і чухаєш за вухом і песик прибігає, а тобі стидно
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3384
Останнє редагування: 20/10/2009 23:15 від WAWA.

Ві:полювання на зайця 20/10/2009 23:21 #14351

WAWA писав(ла):
Без собаки полювання - це 50% полювання , тому саме цікаво з чотирьохногим другом. Це і простіше і цікавіше. Душа співає, як пес голосить. І як правило зайчик під час гону іде дорогами, стежками пролісками і там його чекаєш, а тоді пах-пах і за вуха зайчика , або пах-пах і чухаєш за вухом і песик прибігає, а тобі стидно

+100
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:полювання на зайця 20/10/2009 23:31 #14353

nadyk писав(ла):
WAWA писав(ла):

+100

Ага....только попробуй ещё и научитса охотитса з собакой...Не так то это и легко.Тут пару лет училса находить косого,изучял повадки и вроде только начяло получятса как понесло меня на подвиги... я за прошлий сезон сохотил 11 косых
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Ві:полювання на зайця 20/10/2009 23:39 #14355

Рома2323 писав(ла):
...я за прошлий сезон сохотил 11 косых

Ого!!!
Я тільки 5 і декілька рижих.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:полювання на зайця 20/10/2009 23:40 #14356

Рома2323 писав(ла):
я за прошлий сезон сохотил 11 косых

Не погано
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 5703
читаємо ПРАВИЛА

Ві:полювання на зайця 20/10/2009 23:55 #14362

у нас в прошлом году охотитса было очень легко.Все поля летом были засеяны пшеницей.(Итальянцы брали землю в аренду.)Ни и к осени и зимой только стерно,травы и бурьяна высокого не было.Просто сказка.И протропить можно и так поднять.Хотя я восновном подымал в болотах.(кочки и осока навперемешку с мягенькой травой,не густое!!!).Просто идёш в доль болота,смотриш скидка и след пропал.Останавлеваешся,и тихонько смотриш в болото.И только вроде заметил след и хочеш стань на него как и зайчик себя проявляет.Ну по кочкам он бежит не спеша,бух и есть.....интересно...Конечно и на огородах его много было...но там особо и не можно.кстати зайчика было в прошлом году не мало.КСТАТИ и за щёт того что было озимина,поля не выпаливали так как иностранцы их с осени позапрошлой перекультивировали.А в этом уже и весной поля горели,и сейчяс тоже.Правдя ещё не особо.Но и бурьян стоит не меньше чем по колена а местати и по шею.Зайца не вижу вооще.Лис много...
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.70 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення