Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕМА: поездка на ужгород

поездка на ужгород 20/10/2009 00:30 #14225

Началось все с приглашения знакомого приехать к ним на фазана я долго думал но как только увидел фото этого сезона сразу взял билеты. Приехал в город там меня встретили и субота прошла в ознакомительных поездках увы фотик забыли. Походили по снегу на базе "Новый Сезон" взяли лицензии на фазана общем познакомился с областью и оформил документы. Потом отдых и в воскресенье на охоту.
Изначально мне Слава дал ИЖ12 но так как я привык к горизонталке то были токо промахи . Потом Слава дал свою курковочку модель не знаем и пошло немного первый фазан промах потом фазан метров на 40-50 снят без проблем. Потом немного прошлись по местам где фазана было поменьше и вдруг Ара (курцхаар Славы) стала в красивую стойку он говорит что бы я подходил я делаю посыл и срывается стая куропаток я выцеливаю крайнюю и она падает после первого выстрела подбираем ее и идем то остальной компании они ужэ сошлись и тут Миша старший в колективе дает мне еще куропатку говорит мне что стая летела и еще одна куропатка упала мертвой ну мы ее забрали. Идем далее Ара работает возле меня и тут встает в стойку делаю посыл и она мне подымает двух куриц я дернулся но ясное дело что не стреляю, далее опять стойка и опять две курицы. Через некоторое время опять стойка и после посыла Ара снова подымает петуха сбиваю его первым выстрелом, и еще один подем но опять курка. Ужэ выходим на финишную прямую но решили пройти еще одно поле и снова стойка и еще пару куропаток добераю норму одним выстрелом. Почти уже закончили охоту и подем еще одного петуха но он улетел подранком Потом немного передохнули и домой.
Ну и пару фоток
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2344

Ві:поездка на ужгород 20/10/2009 00:32 #14226

Вобщем охотой и приемом остался доволен правдв немного перепраздновал так как у селе матери Славы был храм и нас везде сажали за стол.
Вобщем выходные прошли супер настроение не испортило даже то что поезд назад опоздал больше чем на час.
Люди очень хорошие и если в следующий год поступит приглашение я уже не буду думать ехать или нет
Как говорят у них за саранчу (за удачу) если я правельно понял
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
загрузка...

Ві:поездка на ужгород 20/10/2009 00:35 #14227

Вкладення:
  • Прикріплений файл Це вкладення прихование для гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся, щоб побачити його.
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:поездка на ужгород 20/10/2009 00:40 #14230

Вкладення:
  • Прикріплений файл Це вкладення прихование для гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся, щоб побачити його.
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:поездка на ужгород 20/10/2009 00:40 #14231

Hunter.ua писав(ла):

:cool2 :
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Ві:поездка на ужгород 20/10/2009 00:48 #14234

Фёдор супер.Поздравляю
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2162
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Ві:поездка на ужгород 20/10/2009 00:50 #14235

Hunter.ua писав(ла):
[quote]Вобщем охотой и приемом остался доволен правдв немного перепраздновал

З гарним днем Hunter.ua, так так ці Закарпатці вони такі ну вже дуже гостиприїмні.
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 2806

Ві:поездка на ужгород 20/10/2009 01:11 #14242

Молодець,гарний звіт, і головне що добре відпочив.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1821
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

Ві:поездка на ужгород 20/10/2009 04:15 #14253

goood hunter ua

s polem
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:поездка на ужгород 20/10/2009 11:36 #14267

Вітаю Hunter.ua

Приємнй і чудовий відпочинок
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві:поездка на ужгород 20/10/2009 12:29 #14273

да уж отдыхнул на славу еще хочу туда
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:поездка на ужгород 06/11/2009 15:55 #15698

Фёдор, привет! А здорово ты отдохнул! с полем, ! Да ещё и с хорошими людьми познакомился!
Мне тоже очень понравилась наша поездка на Западную, в Тернополь,раньше думала. что там нелюдиміе живут, нас не любят. Оказались очень приятніе, весёліе люди. С удовольствием ещё поеду.
Молодец, полтавчанин!Интересно рассказал. А ещё где бывал? Рассказывай!
  • Svetislava
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 512

Ві:поездка на ужгород 09/02/2010 22:49 #21838

Зацікавився я темою розведення фазанів. Лінки по Інету привели на цей форум, зарееструвався. Натикаюся на цю тему, ясна річ зацікавився, так як сам з пригорода Ужгорода. Читаю перші рядки і мимоволі починаю сміятися. То ж Федя у мене в гостях був . Ото напівлисе чудо в комуфльованому комбінезоні зліва на другій фотці я і є .
Ну не зміг не відписатися
  • Slavamaz
  • На форумі
  • Moderator
  • Постів: 5926
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Ві:поездка на ужгород 09/02/2010 23:07 #21839

slavamaz писав(ла):
...
Ну не зміг не відписатися

Вітаю Вас slavamaz в угіддях HuntingUkraine.com
При бажанні зайдіть в тему Презентація нових форумчан і розкажіть трішки про себе.
Фото ми бачили...
Крім цікавості фазаними чекаємо від Вас цікавих розповідей, фото/відео...
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві:поездка на ужгород 09/02/2010 23:19 #21842

Дякую за теплий прийом. Обовязково відпишуся у відповідній темі для новачків
  • Slavamaz
  • На форумі
  • Moderator

Ві:поездка на ужгород 16/02/2010 13:46 #22184

Гарно відпочив , Федя! Радий за тебе... І трохи заздрю ... Бо в нас фазанів нема , ніколи я їх не бачив в природі. Тільки по телевізору... Заворожує , коли фазан злітає з тріском з-під стойки собаки! Ну , нічого , колись і я , як матиму лягаша , теж поїду на Закарпаття. Тим більше , шо маю там добрих знайомих в Виноградівському районі.

Та й світ який тісний. Бач , зустрівся тут з колєгою по полюванню.
Надіюсь , тепер у нас з"являться в наступному сезоні гарні звіти з полювання на фазана з курцхааром. Я правильно кажу , slavamaz?
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4586

Ві:поездка на ужгород 17/02/2010 18:59 #22306

Звісно!!
До речі, раз така справа, що з фазанами у вас там не склалося, то радий буду вітати у нас. Організую непоганне полювання саме на фазана. Он Федя, спеціально \хав на фазана поохотитись. І якщо до приїзду в нього ще якісь сумніви були, то тепер їх точно не має. Тож думай. Федя обіцявся і цього сезону приїхати, може разом вдасться? Буду радий зустрічі.
А що стосується звітів - думаю не розчарую.
  • Slavamaz
  • На форумі
  • Moderator

Ві:поездка на ужгород 18/02/2010 13:46 #22361

Дякую за запрошення !Поки що не буду загадувати , але ідея непогана. Сам то я цього сезону ще не поїду спеціально в Закарпаття на полювання , бо лягаша свого не маю , та й не хочу тих непотрібних дискусій в сім"ї , на тему полювання. А от підстроїти поїздку в гості до кумових родичів в с. Олешник Виноградівського району , то можна спробувати . Тим більше , що давно запрошують , і кум пропонував сім"ями поїхати. Та й я вже давно обіцяю дружині поїхати десь в ту сторону , показати Карпати. Було б непогано - завести всіх , залишити гостювати , а самому вирватись на день , постріляти. Ну , доживем до відкриття сезону , а там побачимо. Головне - було б бажання.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:поездка на ужгород 18/02/2010 13:52 #22364

Так і саме головне щоб ця поїздка була під час сезону! Хімік, я не розумію чому твоя дружина так агресивно настроїна проти полювання - треба шукати вихід!
  • Vano
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 525

Ві:поездка на ужгород 18/02/2010 14:33 #22368

Ця поїздка якщо і буде , то по-любому буде в серпні , або вересні. Бо я як тільки став мисливцем , так зразу і відпуск почав просити на кінець серпня - початок вересня. Всі колєги на роботі стараються брати в червні , липні , щоб на море поїхати. А я в вересні. Рибалка , полювання , гриби...

Та я не сказав би , що вже так і агресивно. Просто , як і кожна жінка , напевно хоче , щоб сидів вдома , біля неї , біля дітей. От хто в мене дійсно трохи агресивно настроєний проти полювання , так це моя мати. Каже:"Як та Юля витримує? Я б на її місці давно тебе покинула..." От така фігня може бути... Так що , мені приходиться взагалі , з двома найріднішими жінками "воювати" Так що , роби висновки , друже , поки не пізно... Мені то вже пізно щось міняти.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 18/02/2010 14:39 від Хімік.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.65 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення