Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
<--

ТЕМА: Собака в квартирі

Собака в квартирі 16/11/2009 18:00 #16449

Не знав, куди вліпити, то рішив створити тему. По-моєму такої нема. Якщо є, то нехай Адмін перенесе і "зкучкує"

Максборода писав:
Мисливський собака потребує великих фізичних навантажень, для збереження робочої форми, а котрий живе в квартирі з обмеженим простором, не має достатньо можливостей для реалізації свого потенціалу. В результаті пробіжок по квартирі і спроб його самореалізації, я можу опинитись разом з ним на природі для постійного проживання.

Коли собака живе на цепку або у вольєрі, то можливості рухатись у нього ще менше як у квартирі. Інша справа, коли маєте можливість випускати собаку на огороджене подвір"я, де він буде рухатись скільки хоче
А коли собака живе в квартирі, то мусиш з нею гуляти і будуть їй фізичні навантаження. Звичайно, що фізичні навантаження не такі, як при вільному проживанні, але значно краще ніж постійне проживання на цепку чи у вольєрі. Як кажуть "за неимением горничной имеем дворника"
А з моєю жінкою також трохи були "трєнія", коли попереджував її про чергове цуценя. Але це, як правило, до їх першої зустрічі. А потім возилась з ними ще більше як я.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391
За пост подякували: Rosomaxa

Ві:Собака в квартирі 16/11/2009 18:55 #16461

теж думаю що незалежиь де пес живе в ттеплій хаті , вонючому волєрі , чи на ланці --- все залежить скільки він раз буває у полі з вами на тиждень .і скільки часу .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:Собака в квартирі 16/11/2009 20:55 #16471

Приїхали кияни на полювання, привезли з собою три лайки, ну думаю; потрібно в"язати ножа на палку і тільки ходи доколюй А тих собак тільки годували по три рази на день і вигулювали по Києву. Мало того що вони в першій гоні не пішли по кабанах, то в останній, вони навіть по битому дику не пішли. А кияни говорять, що рік тому вони працювали по кабану. Це і є квартирне виховання.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1132
Жоден народ не буде вільним, поки не звільнеться сам.

Ві:Собака в квартирі 16/11/2009 21:19 #16475

Ну що тут скажеш...

Мені дуже цікаво послухати доводи людей, які хочуть, мені зокрема, доказати що собака яка сидить у вольєрі 2х2 метри постійно ( не рахуючи виходи на полювання) краще розвивається і є кращим мисливцем від собаки що живе в квартирі, спілкується постійно з людьми, бачить вулицю, інших собак,....і ту саму кількість разів ( або і частіше) буває на полюванні...
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.
За пост подякували: Bohdan

Ві:Собака в квартирі 16/11/2009 21:22 #16476

Якщо собака не надається до полювання то де би ти її не тримав - не буде вона працювати
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

Ві:Собака в квартирі 16/11/2009 21:28 #16478

На мою думку,собака яка вже працювала по чомусь,на другий рік теж буде працювати не залежно від утримання.І розмови про те що тамтого року робили а тепер перестали то є бред сивої кобили. Скріше всього вони ніколи не працювали і загодовані.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1823
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

Ві:Собака в квартирі 16/11/2009 21:28 #16479

vasyl eger писав(ла):
теж думаю що незалежиь де пес живе в ттеплій хаті , вонючому волєрі , чи на ланці --- все залежить скільки він раз буває у полі з вами на тиждень .і скільки часу .

Я згоден з Василем, тому і не тримаю мисливську собаку.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1132
Жоден народ не буде вільним, поки не звільнеться сам.

Ві:Собака в квартирі 16/11/2009 21:53 #16482

сірий писав(ла):
vasyl eger писав(ла):

Я згоден з Василем, тому і не тримаю мисливську собаку.

Чому не тримаєш?
Тому що не маєш змоги натасувати/нагонювати?
Та так кожен може сказати...
Французи кажуть: хочеш похудати - заведи собі собаку
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

Ві:Собака в квартирі 16/11/2009 23:10 #16489

сірий писав(ла):
Приїхали кияни на полювання, привезли з собою три лайки, ну думаю; потрібно в"язати ножа на палку і тільки ходи доколюй А тих собак тільки годували по три рази на день і вигулювали по Києву. Мало того що вони в першій гоні не пішли по кабанах, то в останній, вони навіть по битому дику не пішли. А кияни говорять, що рік тому вони працювали по кабану. Це і є квартирне виховання.

Не думаю, що така робота є наслідком квартирного виховання.
Та і те, що ці собаки живуть в квартирах - не факт. Просто ці соби скоріш за все просто не були на таких полюваннях.
Мабуть вони дійсно "...тих собак тільки годували по три рази на день і вигулювали по Києву"
Справа не в квартирному вихованні. Працювати з собакою і ганяти понти - різні речі.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Собака в квартирі 17/11/2009 00:24 #16492

Деяка різниця є, між квартирним і сільським, чи який росте у вольєрі чи на ланцюзі, бо має більшу нагрузку і більше бігає хто що б не казав, навіть будучи на ланцюгу гавкає і рветься скаче, якщо не на людей то на інших собак на коней корів і т.п. При особняку або у селі собак спускають часто на ніч або і у день. Так що переваги суттєві.

Читав колись в літературі, що натаскування собак квартирних починати потрібно пізніше ніж сільських.

А мисливський хист залежить від генів, крові і особливо від часу перебування на полюванні чи просто в угіддях.
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

Ві:Собака в квартирі 17/11/2009 00:54 #16501

Фізичні навантаження можна давати і квартирній собаці. Це як які в кого можливості, наявність вільного часу і бажання цим займатись у власника.
Фізичний розвиток собаки залежить, на мою думку, більше від власника собаки, ніж від умов утримання (маю на увазі квартирні і вуличні).
А на мисливські якості знову ж таки більше впливає бажання і вміння власника підготувати собачку, а ні в якому разі не умови утримання.
А от на собачий "інтелект" умови утримання впливають суттєво. І далеко не на користь вольєрного чи цепкового собаки.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Собака в квартирі 18/11/2009 01:44 #16669

nadyk писав(ла):
Фізичні навантаження можна давати і квартирній собаці. Це як які в кого можливості, наявність вільного часу і бажання цим займатись у власника.
Фізичний розвиток собаки залежить, на мою думку, більше від власника собаки, ніж від умов утримання (маю на увазі квартирні і вуличні).
А на мисливські якості знову ж таки більше впливає бажання і вміння власника підготувати собачку, а ні в якому разі не умови утримання.
А от на собачий "інтелект" умови утримання впливають суттєво. І далеко не на користь вольєрного чи цепкового собаки.

Апсолютно згідний. Собака котрий живе в квартирі і постійно спілкується, перебуває в контакті з людьми - є значно більше розвинутий в інтелектуальному плані, на відміну від собаки котрий живе на ланцюгу , переважно це мало слухняні і доволі дикі собаки.
Вважаю оптимальним варіантом утримання собаки у власному будинку із огорожою (подвірям) для вільної реалізації. Но регулярні виходи в угіддя і спілкування з іншими собаками також дуже потрібні.
  • Максборода
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1028

Ві:Собака в квартирі 18/11/2009 13:43 #16707

Все залежить тільки від власника собаки, і самоЇ собаки (крові). Якщо взяти полукровку - то хоч на ланцюгу, хоч в ліжку - не буте робити, як високопородна. Як ти не натаскуй

Якщо високопородна собака живе в квартирі, на дивані, чи на килимку - то перший обов,язок власника - з цуценяти вигулювати вволю, натаскувати, годувати полноцінно. + життя в сім,ї дає інтелект і культуру, а це немаловажно на полюванні.

Якщо високопородна собака живе в вольєрі - перший обов,язок власника - з цуценяти також давати об,ємний вигул, натаску, полноцінне годування. Це значить, що собака в вольєрі, також як в квартирі, повинна все рівно весь тиждень вигулюватись - чи в полі, чи в парку, чи на схилах, чи на морі, чи в пустелі .... Треба просто не лінитись, а після роботи, чи з ранку піднімати задницю, брати поводок і бігти з собакою на вулицю. Тоді у вольєрноЇ собаки буде інтелект і зв,язок з власником. А вольєр буде сприйматись не як буцигарня 2х2, а тільки, як туалет на протязі дня.

Це ж саме, якщо собака вимушен сидіти на ланцюгу. І таке буває. Але треба зробити умови пересування на протязі дня, як роблять деякі - "на проволоке". І все рівно брати поводок і йти кожен день, в любу погоду.

Тоесть - где бы собака ни жила - владелец, будь обязан и всегда готов поднять задницу и идти, бежать. Тогда будет толк, и не о чем будет спорить

А лаек, которые спят на диване, но никуда не ходят - я тоже видела, толстый кобель, которого раз в год привозят на испытания по кабану, и утверждают, что он всё время охотится. А там не собака, а колбаса ходячая, хотя крови очень хорошие. Жалко кобеля, но там хозяин сам от своего живота еле передвигается
  • Svetislava
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 514

Ві:Собака в квартирі 18/11/2009 13:55 #16709

У меня выходные дни это табу на протяжении всей жизни. Никаких уборк, телевизоров, семейных собраний. Только после того, как вернусь с поля, если мероприятия - то меня с пятницы дома нет, это собачье время. Если не в сезон, то каждые выходные либо в поле, либо на море маршброски и купание. Причем лысый и в осенне/зимнюю погоду моржует.
А в течение недели - после работы бегом домой, поводок и в парк, есть у нас старый парк, там можно и кошек поганять. Так, чтобы прийти домой, покушать и спать. У меня ужин раньше 9 вечера не получается. Бывает не каждый день, но всё равно стараюсь всегда урвать время для собак. Дочь обижается - только пришла, с нами поиграй, - потом, собак выведу, вернемся и будем играть.
Плюс мои собаки каждый день, минимум три раза вверх/вниз летают по лестнице с пятого этажа/на пятый. Днем дочь выводит на улицу,
Вот так вот
  • Svetislava
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 514

Ві:Собака в квартирі 18/11/2009 18:22 #16740

Повністю згоден. Не важливо , де собаки живуть... Може і вольєрна собака , яку кормлять по три рази в день , і не вигулюють , зажиріти і стати не придатною для полювання. І в той же час , кімнатні собаки , з якими постійно гуляють , дають нагрузки відповідні , полюють , будуть більш витривалими , і кращими мисливцями , ніж їх вольєрні брати. Все залежить від власника. Я також , постійно вислуховую від дружини , що , мол , ти тільки приїжджаєш з роботи , і першим ділом біжиш до своїх собак , а не до дітей! А я кожен день стараюсь перед роботою , і ввечері особливо, повипускати , кого з ланцюга , кого з вольєра. Щоб вибігались мої хлопці , пар випустили. В любу погоду. А враховуючи те , що Басара не можна самого залишати навіть у закритому дворі , то і сам дихаю повітрям з ними , і під дощем мокну. А жінка всім розказує :"Как помочь мне купать детей , то он не хочет. А сам постоянно под дождем моет я...ца своим собакам."

А влітку , коли день більший , майже кожен день після роботи , сідав на велосипед , брав собак на поводок , і їздив до ставка - і пробіжаться , і наплаваються.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4601
Останнє редагування: 18/11/2009 18:25 від Хімік.

Ві:Собака в квартирі 18/11/2009 23:01 #16806

Відповідь п. Svetislavy повноцінна
Тут ніхто і нічого не добавить
Але тут велася мова про так званих "диванних" собак
Хочу навести приклад
Був у поважного пана і одночасно заводчика лайок ( останнім часом вже тільки працюючих по ведмедю, бо кабан то є ніц (с))
І якраз чув і не перебивав ( з чемності ( і таке зі мною буває)) що треба купляти і вести лінії від його собак, бо то не диванні ( повністю вже виродилися , ті що живуть в квартирі (с)), а натурально удмуртські лінії що ні дня не жили в квартирі а тільки у вольєрі ( до речі у цього пана вольєри може і менші чим 2х2 для собаки)
От яку думку я не підтримую і категорично заперечую
Нові лінії, гарні плідники - це одне, а умови утримання при потрібній нагонці/натасці це інше
Шановні форумчани ще не одноразово зустрінуться з подібною "лапшою" певних заводчиків
Чи я не правий п.Svetislava ?

(с) - цитата
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

Ві:Собака в квартирі 18/11/2009 23:06 #16810

Та я вообще немогу понять какая разница где спит собака??????Ну причём одно к другому???

Я конечно стороник вольерного содержания.....но у меня нет возможности...

Р.S.У меня бывает спит на диване....ну и что!?Чем это отразитса на её роботе???
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2172
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Ві:Собака в квартирі 21/11/2009 02:47 #17146

Р.S.У меня бывает спит на диване....ну и что!?Чем это отразитса на её роботе???[/quote]

на роботі може і ні, а от на моїй жінці відображається .

Я наприклад свою ще нігде не оприділив, вдень вона в мене бігає на подвір`ї, спить в літній кухні, або в хаті, а ночує в хліві, або у вольєрі чесно кжучи хотів аби жила в хаті але жінка проти,згідний з цим що підтримується постійний контакт з собакою, але стримує ще те що я вже мав суку боксера в хаті то просто ужас постійне миття підлоги, а коли тече......коли нема можливості то так, а коли є то я думаю що вольєр у моєму випадку буде краще
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 2814

Ві:Собака в квартирі 17/12/2009 02:33 #18852

Є породи собак, яких не рекомендується утримувати довгий час при мінусових температурах нижче 10гр.морозу як у селі так і у місті.Це на мою думку гладкошерсні собаки і спанієлі .А також суки , які мають родити, незалежно від породи.Особливо при першій вагітності і сук старше 5-6років ,в залежності від її фізичного стану і породи .Треба , щоб сука не захворіла перед родами ,особливо в осінноьо-зимовому періоді.А при родах треба бути поряд і обовязково спостерігати за проходженням родів.Можливі ускладнення ,деколи треба помогти .А якщо сука у вольєрі , то це проблематично.Також мусять бути в домі суки , які ощенилися. А щодо утримання собаки , то новий господар повинен зробити такі умови чи -то у дома чи у вольєрі,щоб вихованець перш за все ріс здоровим ,загартованим і навченим .Дуже сумно бачити мисливського собаку ,особливо спанієля, привязаного на ланці,і лайку або дратхара гоняючого разом з дворовими собаками .А власникам сучок треба бути готовими , що ваша собака схоче стати мамою і родити у теплі .Мій живе у дома, знає своє місце, але деколи хоче полежати і на дивані,що зараз з успіхом і робить . Зараз температура у нас -12гр.
  • Norik
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • ТОЗ -34 , ІЖ -18
  • Постів: 163

Re: Ві:Собака в квартирі 03/03/2011 10:26 #41907

Внашм доме собак всегда держали на улице, сначала в селе потом в городе но всегда частный дом. на данный момент у меня нет такой возможности и поэтому уже 3 года соба в квартире.Говорят что собаки которые живут в квартире хуже работают, ЭТО НЕПРАВДА., плюс культура поведения, садимся кушать застол собака сама уходит в другую комнату,на охоте собераемся перекусить, уходит в сторону и ложится, сам, гонять ненадо, в то время как другие носятся вокруг и норовят что-то уфатить.Но и решится содержать собаку в квартире это говорит о том что надо быть готовым ко всему, особенно первых 2-3 месяца...
  • Rudy
  • Поза форумом
  • Ловчий
  • Постів: 41
ТОЗ-БМ,ИЖ-58,ИЖ-27, А*С Руди..
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.73 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

• Продана. Далі...

Популярні оголошення