Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Що погриз ваш пес ?

Що погриз ваш пес ? 07/12/2009 20:04 #18165

...
мої молоді шпіци
учора будильнік
согодні вночі з журнального столика записник телефонів
сьогодні до обіду - всі помади шоколадку вкрали і погризли ...
...

а ваші ? чемні
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:Що погриз ваш пес ? 08/01/2010 15:49 #19994

До останнього часу був чемний...
Вчора залишили самого дома
при полверненні застав картину
Вся кімната в погризених на дрібні кусочки паперах та сд-двд дисках
Згриз мої і чужі диски ( програмне забезпечення, фільми....) і копії своєї родословної , все що лежало біля ноутбука (добре що лептоп не зжер)!!!!!!
Добре що паспорт на собаку мисливської породи лежав окремо!
отакето ...
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.
загрузка...

Ві:Що погриз ваш пес ? 08/01/2010 17:03 #19996

Оце так, мабуть песик навчався комп,ютеру та вивчав свій родовід, бо мабуть вже хоче бути Чемпіоном
  • Svetislava
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 511

Ві:Що погриз ваш пес ? 08/01/2010 17:14 #19997

Svetislava писав(ла):
Оце так, мабуть песик навчався комп,ютеру та вивчав свій родовід, бо мабуть вже хоче бути Чемпіоном

Можливо
А можливо - обідився що не взяли з собою
Погриз речі з моїм запахом
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві:Що погриз ваш пес ? 08/01/2010 17:27 #20001

ni vin bache sho tato zavysae v kompiuteri
... dai dumaiu pomschus iomu .
sami pishly v KOLIADU mene nevzjaly
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Що погриз ваш пес ? 09/01/2010 00:11 #20004

У меня как-то погрызла почти новую НОКИА 5310 "експрес мюзик",прям у меня на глазах....Сижу за ноутбуком,собака рядом лежит,кто-то звонит,беру телефон,говорю и ложу рядом.Через пару минут слишу хруст,поворачиваю голову и вижу ка умирает мой телефон у меня на глазах.......

Была ещё подушка и пару рулонов туалетной бумаги........
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2158
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Ві:Що погриз ваш пес ? 09/01/2010 14:30 #20012

Останнім часом я вже втомився купляти Віслі нашийники. Рона відгризає кінчик нашийника по саму застібку.
А з 5-метрового повідка ("рулетки") залишилось не більше 1,5 метри . Ще й до того на базарі не можу знайти такої тасьми, щоб замінити.
А до цього часу різні собаки і диван порвали в шмаття, і взуття, різні провода від побутової техніки, навіть колись Вісла новенький рюкзак погризла від скуки...
Всього зараз і не згадаю.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Ві:Що погриз ваш пес ? 11/01/2010 14:38 #20077

nadyk писав(ла):
Останнім часом я вже втомився купляти Віслі нашийники. Рона відгризає кінчик нашийника по саму застібку.
А з 5-метрового повідка ("рулетки") залишилось не більше 1,5 метри . Ще й до того на базарі не можу знайти такої тасьми, щоб замінити.
А до цього часу різні собаки і диван порвали в шмаття, і взуття, різні провода від побутової техніки, навіть колись Вісла новенький рюкзак погризла від скуки...
Всього зараз і не згадаю.

А після вчорашнього полювання з рулетки вже напевно залишильсь всього 1 м. Я один раз встиг побачити , як Рона сидить , і жує поводок(поки хазяїн з іншого боку машини "зайнятий" ). А от другий раз вже не встигли... Вона його все-одно пережувала. А ще ти забув згадати , що вона тобі погризла резінові штани-"ельку".

А як вам така картина? Вибачте , якщо хтось їсть біля комп"ютера , а я зіпсував апетит .

Це я таке не раз застаю , коли з роботи приїжджаю. Купив же спеціально пластмасовий бак для сміття , ще й з кришкою , яка закривається на "защолку". Щоб його відкрити , треба пальцем нажати на кнопку. Як той Дунай умудряється його відкривати , не знаю... Вже відставляю його далеко , по моїх розрахунках довжини ланцюга не повинно вистачати - все-одно , якось дістане , відкриє - і я знов після роботи маю заняття на пів-години. Вже того бака і на стіл ставив - все-одно , приїжджаю - сміття по всьому дворі. Ох і маю я що вислуховувати від жінки . Особливо , як дитячі памперси пороздирає. А недавно приїхав - а він дерев"янного ящика з-під мандарин погриз на малюсінькі кусочки. Половина з них в буді , а половина знов по всьому дворі. А скільки раз свої мисливські чоботи , молотки , віники , штани мисливські збирав довкола хати. Короче , все що є в гаражі - ГЕТЬ УСЕ ПОРОЗНОСИТЬ , І ПОГРИЗЕ.
Зразу видно , що Ронин брат .
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4558
Останнє редагування: 11/01/2010 14:41 від Хімік.

Ві:Що погриз ваш пес ? 11/01/2010 15:01 #20079

я своїх беру в намордніки (по рецепту хіміка )+оводок в машині так нічого негризуть
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Що погриз ваш пес ? 15/01/2010 01:48 #20284

В мене хечбек - возив свого ЕГ сьогодні до лісу і коли привіз відкриваю багажник, а він собі дроти, що до задніх колонок ідуть гризе! Але йому сьогодні прощається!!!
  • Vano
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 525

Ві:Що погриз ваш пес ? 15/01/2010 12:45 #20293

Vano писав(ла):
В мене хечбек - возив свого ЕГ сьогодні до лісу і коли привіз відкриваю багажник, а він собі дроти, що до задніх колонок ідуть гризе!

Аналогічна сиуація була з Віслою приблизно в такому ж віці. Я поїхав у відрядження на місяць на своїй машині. Вона в багажнику можна сказати, що жила. Так за час цього відрядження вона відгризла замок від робочої куртки і "відключила" все заднє освітлення - перегризла повністю всю проводку.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Ві:Що погриз ваш пес ? 15/01/2010 15:34 #20302

И самое интересное, что ИМ - всё прощается! Сколько ВСЕГО! погрых мой лайчуган - мама дорогая!
И продолжал это бешкетство где-то лет до 5. Правда, после трех лет уже погрызки были избирательными - мусор из ведра, носки, дочкины трусики воровал и выгрызал на тряпочки мелкие, нитки вязальные доставал и "вязал", ой, всего и не упомнишь! Одно только усвоил в 8 месяцев - обувь трогать нельзя! Потому что "мама" очень сильно била за новіе туфли. Зато всё остальное, что есть в доме - єто Клондайк для разрухи!
Химик - такие мусорные развалы у меня в квартире можно было застать каждый раз, когда забывали закрыть кухню, где ведро стояло, и уходили на работу или в школу.
И что интересно - лупленый был каждый раз, а всё равно не каялся! Уже после 5 лет успокоился и перестал это грязное дело делать.

А псовый борзяк по молодости, лет до трех уничтожал охотничьи трофеи, приходилось вешать под потолок трофеи . Химик, ты спрашиваешь как ведро с кнопочкой открыть? А как открыть трехстворчатый шкаф (который закрыт на ключ), открыть защелку второй створки, достать лисьи шкуры с вешалки и порвать в мелкие шматочки!
Я думала мама Карата просто убьет, так его лупила, а ему - как с гуся вода. Карата нет уже лет пятнадцать, а на кухонной двери до сих пор висит здоровенный крючок, под верхом (иначе открывал), так - на всякий случай от других собак. И иногда приходится от грэя закрывать

А мой грєй вітаскивал книги из шкафа и отрівал обложки старого переплета, и странички книг. До сих пор лежит на шкафу большая стопка книг, руки не доходят ни у кого перебрать куда к какой книге что идет
  • Svetislava
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 511
Останнє редагування: 15/01/2010 15:39 від Svetislava.

Re: Що погриз ваш пес ? 13/10/2011 15:56 #57670

...
ZA OSTANNIY TYZHDEÑ lyska POGRYZLA NA 20 kusochkiv 2 kabeli vid internetu ...

DOBRE ,SHO NE z strumom
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Що погриз ваш пес ? 13/10/2011 16:19 #57675

В мене було кілька випадків з жіночим взуттям ... В знайомого ротвейлеру дууууже смакували телефони , найбільше самсунги ... Штуки 4 пішло
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.61 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення