Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Такса -злосний песик.

Такса -злосний песик. 20/02/2009 22:27 #1949

Такса признана самой агрессивной собакой в мире
09 июля 2008 | 23:05

Согласно исследованию, проведенному учеными из Пенсильванского университета среди 6 тысяч владельцев собак, самой агрессивной породой четвероногих названы таксы.

Каждая пятая такса кусала или пыталась укусить незнакомых людей. Такое же их число набрасывалось на других собак. Каждая двенадцатая такса проявляла агрессию по отношению к своим хозяевам.

На втором месте по агрессивности расположились чихуахуа, на третьем – Джек-Рассел терьеры.

По мнению одного из исследователей, доктора Джеймса Серпелла, более мелкие породы собак имеют большую генетическую предрасположенность к агрессии, нежели крупные.

Наименее злобными четвероногими названы бассеты, голден-ретриверы, лабрадоры, сибирские лайки и борзые, пишет The Guardian.

Подробности

По материалам: prian.ru
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1823
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

RE: Такса -злосний песик. 20/02/2009 22:32 #1950

Тут все про такс.mirtaks.narod.ru/main.html:laugh:
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
О.Бісмарк

RE: Такса -злосний песик. 21/02/2009 01:45 #1956

а ти ще їх тримаєш

вижини на вулицю і купи карпатців або галичан хахах
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

RE: Такса -злосний песик. 21/02/2009 10:13 #1961

Неможна викидати. Він в мене маленький,компактний і кусючий,зараза.Вже всі руки маю покусані .Та і такса не є одна з гірших порід.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
О.Бісмарк

RE: Такса -злосний песик. 21/02/2009 17:50 #2003

• West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
О.Бісмарк
Останнє редагування: 23/02/2009 13:40 від admin. Причина: Просьба зовнішні посилання заключати в теги [url] посилання [/url]... просто виділити посилання і натиснути кнопку URL...

RE: Такса -злосний песик. 21/02/2009 18:05 #2008

Такса - на любітєля...
А на рахенок злості - напевно так.
Такс ніґди не тримав, бачив збоку-вредні...
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

RE: Такса -злосний песик. 21/02/2009 19:56 #2026

Вредні і дуже приємні.І полювати з ними класно.Працюють як маленький гончак. А дичина швидко не втікає як від гончаків,що і стрілити не можна.В машині компактний і шерсті мало має.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
О.Бісмарк

RE: Такса -злосний песик. 21/02/2009 20:38 #2031

• ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

RE: Такса -злосний песик. 21/02/2009 22:58 #2033

Оце так собакін !!!!!!!!!!!
В мене років сім тому була такса, то працювала по всьому, як універсал. В нору попав у пів року, з якої виліз покусаний, думав після цого не піде більше в нору, але після покусів набрав ще більше злості. А котів, які були на окрузі, якщо б міг то порвав би.
Якщо б такі ноги таксам, були б не погані песики.
Та їх біда в тому що ноги маленькі.
А це що на фотці супер
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

RE: Такса -злосний песик. 22/02/2009 11:02 #2041

Тому природа і обділила такс довгими ногами бо це був би універсальний песик.З його розумом і потужним тілом це була б неперевершена собака.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
О.Бісмарк

RE: Такса -злосний песик. 24/02/2009 22:33 #2084

Згоден Ще одна карикатура.Не зміг втриматися...
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

RE: Такса -злосний песик. 24/02/2009 22:51 #2086

Бачите яки класний собака,навіть посміятися можна.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
О.Бісмарк

RE: Такса -злосний песик. 24/02/2009 22:58 #2088

Можна...
Гарні песики
taksa_big2.jpg
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

RE: Такса -злосний песик. 28/02/2009 00:44 #2185

Стаття: Чарівні аристократи

В різних інтерв'ю мені часто ставлять запитання - чому саме такса. І я завжди розгублююсь. Як розповісти двома словами, за що і чому любиш когось?

Ці чарівні коротконіжки увійшли до мого життя дуже давно. Добре пам'ятаю зимовий вечір, коли дитиною, лежачи в ліжку з компресом на шиї через чергову простуду, я перегортала дитячу книжку. І на одній з ілюстрацій побачила малюнок собаки. Звідки я дізналася, що це такса - досі для мене загадка. Але то була любов з першого погляду. Я дала собі слово: коли я виросту, у мене буде саме такий собака. Мрія збулася через чверть століття. Моя перша такса зараз вже пенсіонерка, їй скоро виповниться одинадцять років. З неї і почалася історія розплідника.

У кожної породи є своє призначення. Наприклад, німецькі вівчарки - це службові собаки, пуделі - декоративні, а такса споконвіку - собака мисливський. Історія породи налічує 2000 років, протягом цього часу такса полювала поряд з людиною. Чудову характеристику дав цій породі письменник і мисливець В.Чернишев: "Ці маленькі і довгі на міцних лапах собачки тримаються з такою гідністю, яка прикрасила б дорослого пса. Це родова гідність розумних і серйозних собак, що знають ціну як собі, так і зусиллям багатьох поколінь людей, що наполегливо створювали собі помічника, якнайкраще пристосованого для норного полювання, самовідданого, із залізною хваткою надзвичайно великих іклів, ніби приставлених від великого пса.

Такси - це родовиті карлики з басовитими, знову ж таки не по розміру голосами, зворушливо, без тіні підлесливості прив'язані до свого господаря, але через притаманне їм відчуття власної гідності, дуже самолюбні і образливі при несправедливості. Всі ці якості разом із симпатичною потворністю, що по своєму підкреслює аристократичність походження, додають таксам своєрідність і глибоку чарівливість".

Саме оригінальна зовнішність такси, її славнозвісний розум і інтелект, неординарний характер приваблюють людей, які прагнуть придбати друга і домашнього улюбленця.

А що ж приваблює в цій породі людей, які полюють? Це перш за все, агресивність до об'єкту полювання, надзвичайний нюх, витривалість і пристрасть в роботі, і найголовніше, те, що селекціонувалося століттями - раціональність і здоровий глузд.

І навіть якщо ви не мисливець, а звичайний мешканець міста, я б дуже наполегливо порекомендувала і вам, і вашій улюбленій таксі обов'язково регулярно відвідувати спеціальні притравочні станції. По єдиних для всіх країн кресленнях, там побудовані, штучні підземні нори, є парк підсадних звірів - лисиць і єнотів, (останні використовуються для навчання молодих собак і цуценят) - і працюють досвідчені норні майстри. Дізнатися, чи є такі станції у вашому або довколишньому регіоні можна або в відділенні Кінологічного Союзу України, або в мисливському клубі, або, врешті-решт, в інтернеті.

Таксу створило полювання. Звідси і специфічна зовнішність, і розум, і хитрість, і наполегливість. Такса без робочих якостей - це вже не такса. Це просто собака, що сонно мружиться на сонечку, ліниво валяється на дивані, але вже не такса!

І ще одне призначення, що з'явилося у цієї породи не так давно, - це шоу-собака. Участь в кінологічних виставках - це престижно і цікаво для господаря, а для такси дуже корисно. Маленький вихованець вчиться багатьом виставковим премудрощам, разом із своїм господарем може подорожувати по багатьох містах нашої країни і зарубіжжя, роблячи все для популяризації як породи зокрема, так і цивілізованої кінології загалом.

Неможливо в маленькій статті розповісти про величезну любов до цих забавних коротконіжок, повних відчуття власної гідності і нескінченної прихильності до людини. Я буду щаслива, якщо прочитавши статтю, хтось захоче більше про цю породу, а, можливо, і захоче завести таксу.

Пишіть, телефонуйте, я завжди рада відповісти на ваші запитання.

Світлана Волошина, власник розплідника гладкошерстих стандартних

і мініатюрних такс "Делбург" (м. Київ) Тел./факс 8-044-563-45-26

Моб.тел. 8-039-290-44-21

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Фото - С. Волошина
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
О.Бісмарк

RE: Такса -злосний песик. 07/03/2009 18:15 #2547

Та той мій малий "аристократ" вже взагалі обурів:рано дав йому трохи ліверки а він носом покрутив і пішов назад спати. Такий вредний зробився до їди що то жах.На кашу і дивитися не хоче.Хіба чекає щоб вибрати найкраще і в люлю.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
О.Бісмарк

RE: Такса -злосний песик. 21/04/2009 14:32 #3912

________.jpg
Акробат
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
О.Бісмарк

RE: Такса -злосний песик. 21/04/2009 17:46 #3916

У нас в семье таксы появились в 1974г. Это была первая рабочая такса в Одессе. Потом, в 77 появился второй такс, из Литвы, кабаньего окраса, четырехлетка, работал по копытным и по бобру. Потом, в 80, ещё одна такса, потом ещё одна - уже жесткая.
Чужих не кусали, работали отменно, но вредный характер победил - мама и до сих пор обожает такс, а я всё равно люблю жестких фоксов. Хотя, эта компания всегда уживалась с борзяками. И именно такса всегда была провокатором во всех драках борзяков с другими собаками
  • Svetislava
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 514

RE: Такса -злосний песик. 21/04/2009 17:48 #3917

ostt написав(ла):
Можна...
Гарні песики

На этой фотографии - мои две правых
  • Svetislava
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал