Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

ТЕМА: GRAND BLEU DE GASCOGNE--- ВЕЛИКИЙ БЛАКИТНИЙ З КАСКУНІЇ.

GRAND BLEU DE GASCOGNE--- ВЕЛИКИЙ БЛАКИТНИЙ З КАСКУНІЇ. 21/02/2009 05:37 #1959

ВЕЛИКИЙ БЛАКИТНИЙ ГАСЬКОНСЬКИЙ ГОНЧАК

Походження. Гончак був завезений в Галію фінікійцями. Протягом довгих століть ця порода поліпшувалася, схрещуючись з бладхаундом. Про великий блакитний гаськонськой гончак говорять, що це "найблагородніший і могутніший гончак у Франції і в світі". Опис. Зростання від 63 до 70 див. Вага від 32 до 35 кг Голова могутня, подовжена, на щоках - складки, висячі губи, опуклий череп. Очі темно-карі, сумні і добрі. Вуха дуже довгі, тонкі, конічної форми. Хвіст товстий, довгий, злегка зігнутий. Шерсть густа і не дуже коротка. Забарвлення: чорні плями на білому в чорну цятку фоні. Цей собака отримав таку назву за те, що на відстані її шерсть здається ясно-блакитною. Характер. На полюванні - сміливі і наполегливі, в решту часу - зраджені і аристократичні. Застосування. Великий гаськонськую блакитний гончак використовують для полювання на вовка або зайця. Один з самих кращих шукачів. Окрім виняткового нюху цей собака володіє гучним голосом, який дозволяє з великої відстані стежити за просуванням переслідуваної тварини.

http://clubbleugascogne.free.fr/standards/grandbleu.htm
мені дуже сподобались ці песикі
здорові рослі . голосисті ...
це 1 з 27 порід гончаків французьких заєрестрованих ФСІ ...

є вони уже у нас ??

якщо ні то можемо завезти
і попробувати як будуть полювати

ТУТ декілька відео аби АМУР послухав

універсальний гончак і куна бере

вибачаюсь я пів ночі думаі і правильний переклад буде синій
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253
Останнє редагування: 10/04/2009 02:43 від vasyl eger.

RE: GRAND BLEU DE GASCOGNE--- ВЕЛИКИЙ ГОЛУБИЙ З КАСКУНІЇ. 21/02/2009 14:34 #1976

Василь большое спасибо, получил огромное удовольствие,просмотрел и про питбулей,они крупнее тех что у нас или кабаны сильно маленькие? бедные кабанчики.
  • amur
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 97
загрузка...

RE: GRAND BLEU DE GASCOGNE--- ВЕЛИКИЙ ГОЛУБИЙ З КАСКУНІЇ. 21/02/2009 14:48 #1977

vasyl eger написав(ла):

Гарно...
ГОЛОСИСТО
Але до чого веду- не бояться пускати біля дороги.
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.
Останнє редагування: 23/02/2009 13:49 від admin. Причина: Просьба зовнішні посилання заключати в теги [url] посилання [/url]... просто виділити посилання і натиснути кнопку URL...

RE: GRAND BLEU DE GASCOGNE--- ВЕЛИКИЙ ГОЛУБИЙ З КАСКУНІЇ. 21/02/2009 16:50 #1987

Та там не так гонять по дорозі як в нас і песик має шанс пробігти по дорозі а в нас -смерть.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1821
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

RE: GRAND BLEU DE GASCOGNE--- ВЕЛИКИЙ ГОЛУБИЙ З КАСКУНІЇ. 21/02/2009 16:52 #1988

West написав(ла):
Та там не так гонять по дорозі як в нас і песик має шанс пробігти по дорозі а в нас -смерть.

Дуже в тому сумніваюся
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

RE: GRAND BLEU DE GASCOGNE--- ВЕЛИКИЙ ГОЛУБИЙ З КАСКУНІЇ. 09/03/2009 02:30 #2627

недавно тут в ІСПАНІЇ проходив чемпіонат ІСПАНСЬКИХ ГОНЧАКІВ та інших по кабану ....
небув лиш звіти читав і відео дивлюсь і вам показую .тут ісп гончак який зайняв 1 місце

цікаво ідут за кабаном з шнуром .

тут 4 місце

і це ВЕЛИКИЙ КАСКУНЕЦЬ чомусь недали балів
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: GRAND BLEU DE GASCOGNE--- ВЕЛИКИЙ ГОЛУБИЙ З КАСКУНІЇ. 31/03/2009 22:45 #3491

тут файне відео з гончаками і КАСКУНЦЕМ

ЩОСЬ залюбився в цих гончаків
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: GRAND BLEU DE GASCOGNE--- ВЕЛИКИЙ ГОЛУБИЙ З КАСКУНІЇ. 09/04/2009 23:09 #3703

як є у нас в уа ці КАСКУНЦІ чи ні ?
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: GRAND BLEU DE GASCOGNE--- ВЕЛИКИЙ ГОЛУБИЙ З КАСКУНІЇ. 09/04/2009 23:50 #3705

В нас є все...
Думаю у вигляді диванних собачок
хахах
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

RE: GRAND BLEU DE GASCOGNE--- ВЕЛИКИЙ СИНІИЙ З КАСКУНІЇ. 10/04/2009 00:02 #3706

Не думаю що є в когось,А якщо може і є ,то заради песика коло хати і з полюванням нічого спільного немає.
Якось пару років тому був у Львові на виставці то бачив короткошерстну Веймарську лягаву.Класний пес.Власником був якийсь німець,який привіз того пса з собою в спеціальному причепі,і приймов безпосередню участь на виставці.І здається отримав диплом по єкстер"єру.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1821
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

RE: GRAND BLEU DE GASCOGNE--- ВЕЛИКИЙ СИНІИЙ З КАСКУНІЇ. 10/04/2009 00:38 #3707

а може завезем ?
є бажаючі в проекті хехе?
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: GRAND BLEU DE GASCOGNE--- ВЕЛИКИЙ СИНІИЙ З КАСКУНІЇ. 14/06/2009 20:59 #6385

гуцули і бойкі в COSTA RICA на змагіннях з гончаками і є КАСКУНЦІ
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: GRAND BLEU DE GASCOGNE--- ВЕЛИКИЙ СИНІИЙ З КАСКУНІЇ. 14/06/2009 21:40 #6386

vasyl eger написав(ла):
1)а може завезем ?
є бажаючі в проекті хехе?

2)гуцули і бойкі в COSTA RICA на змагіннях з гончаками і є КАСКУНЦІ

1) можна і завезти, але і ціни , певно не малі і двох мені в квартирі не легко буде тримати.

Але, в принципі, можна подумати над тим питанням ( головна проблема - фінансова)

2) а)Ще би попросив Тебе Vasyl - перевести нам темним, що там за кадром оператор коментує...

Я зрозумів це відео як змагання по кровяному сліду ( напевно)

б)що там за породи крім каскунця?

ГОЛОСИСТІ ВОНИ!!!

Один з псів нагадав мені мою спробу віртуально побачити каскунського карпатця:
Вкладення:
  • Прикріплений файл Це вкладення прихование для гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся, щоб побачити його.
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

RE: GRAND BLEU DE GASCOGNE--- ВЕЛИКИЙ БЛАКИТНИЙ З КАСКУНІЇ. 14/06/2009 21:42 #6387

Оцей :

Щось не хоче грузити фото зразу з компа....
Вкладення:
  • Прикріплений файл Це вкладення прихование для гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся, щоб побачити його.
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.
Останнє редагування: 14/06/2009 21:46 від ostt. Причина: Щось не хоче грузити фото зразу з компа....

RE: GRAND BLEU DE GASCOGNE--- ВЕЛИКИЙ БЛАКИТНИЙ З КАСКУНІЇ. 17/06/2009 04:45 #6544

уффф шкода шо сі ми непознайомили рік тому
булиб вже здійснили PROEKT " GRAN BLU DE GASKUN V KARPATAX " XAXAXA
.але так бис немав ДЗВОНА-.

та фінанси не така біда . БІДА ДОБРІ РУКИ ЗНАЙТИ .

на відео то чемпіонат в КОСТА РІЦІ після перекладу .і поназиваю ін гончаків як знаю
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:GRAND BLEU DE GASCOGNE--- ВЕЛИКИЙ БЛАКИТНИЙ З КАСКУНІЇ. 09/07/2009 21:36 #8120

Василь, а каскунці є двох видів по росту низькі і високі?
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

Ві:GRAND BLEU DE GASCOGNE--- ВЕЛИКИЙ БЛАКИТНИЙ З КАСКУНІЇ. 09/07/2009 23:01 #8127

WAWA писав(ла):
Василь, а каскунці є двох видів по росту низькі і високі?

та ні десятки сам добре не розібрався .
але вони розділяють гаскунців гончаків
і гіскунців ГРИФОНЦІВ ??????????? і то є по декілька різних по габаритах шерсті ...

мені подобались ВЕЛИКІ БЛАКИТНІ ГАСКУНЦІ
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:GRAND BLEU DE GASCOGNE--- ВЕЛИКИЙ БЛАКИТНИЙ З КАСКУНІЇ. 10/07/2009 14:35 #8154

Василь, а цей великий
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

Ві:GRAND BLEU DE GASCOGNE--- ВЕЛИКИЙ БЛАКИТНИЙ З КАСКУНІЇ. 10/07/2009 14:41 #8156

великий еле ще молоденький
та сам видиш ти гончатник більший як я я так віртуальний
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:GRAND BLEU DE GASCOGNE--- ВЕЛИКИЙ БЛАКИТНИЙ З КАСКУНІЇ. 10/07/2009 15:36 #8158

Ост. писав:"можна і завезти, але і ціни , певно не малі і двох мені в квартирі не легко буде тримати.

Але, в принципі, можна подумати над тим питанням ( головна проблема - фінансова)"

Ну , я так собі вже думав , фінансову проблему легше вирішити... Можна призбирати , поекономити , менше пива пити. А от "жиліщную" проблему ... А у мене ще й такий образ життя , що ми сім"єю часто на вихідні їздимо до моїх батьків , за 130км... Поки був один Джим , то було просто... Брали його з собою , з ним проблем нема... А з"явилось те чортеня бородате , і почалося ... В перший же раз , як тільки приїхали до батьків , зловив курку... Видер з зубів курку , то він влетів в хлів до кабана... Теж , ледь відбив... Інший раз уже як їхали , то вже не брав собак з собою. Попросив сусіда приглянути , покормити... Так він , як тільки відкрив вольєра , поки дав їсти , то Басар шмигнув у нього поміж ніг , і встиг зловити його півня... Блін , невдобно перед чоловіком ... Більше не прошу його годувати моїх собак... На днях , ввечері , випустив Басара , думаю , нехай побігає , поки приготую йому їсти... Поки я сюди-туди , пройшло 10 хв , дивлюсь , вже суне в зубах кота задавленого... Приніс майже до ніг , довольний , як слон ... Я нікому нічого , тільки ходжу , тихенько приглядаюсь , в кого з сусідів пропав кіт А зараз дружина хоче , щоб в Крим їх звозив , так сиджу , думаю , куди того Басара пристроїти... А тут ще , як гончак буде... То мені з тими собаками прийдеться десь рити собі землянку в лісі , і перебиратися туди... Дружина і так , як заїкнувся про гончака , сказала , що я вже зовсім здурів з тими своїми собаками... Каже , ти дітям менше уваги приділяєш , ніж тим собакам
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4585
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.57 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення