Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕМА: Лабрадор

Лабрадор 21/02/2009 10:31 #1962

ЛАБРАДОР-РЕТРИВЕР (Labrador Retriever), порода охотничьих подружейных собак . Точное происхождение одной из самых популярных пород в мире - лабрадора не установлено, но известно, что предками лабрадора были собаки североамериканских индейцев. Они отлично плавают и ныряют, в те времена их основное применение было помогать рыбакам вытаскивать сети. Впервые собак неизвестной породы европейцы увидели на острове Ньюфаундленд (Канада) в начале 19 века и назвали их ньюфаундлендами Святого Джонса. Это были незаменимые помощники: помогали при ловле рыбы, спасали людей в шторм, перевозили тележки с грузом, на охоте приносили дичь из воды. В 1830 году были завезены в Великобританию, где стали популярны как полевые охотничьи собаки и апортировщики дичи. В процессе формирования породы использовали пойнтеров и некоторых других собак. К 1870 году сложилась порода лабрадор-ретривер. В 1903 году она была признана как самостоятельная Английским клубом собаководства. Крепко сбитая, компактная, мускулистая собака. Высота в холке для кобеля - 56-57 см, для суки - 54-56 (по американскому стандарту - кобели 57-62, суки 55-59 см). Голова широкая в черепной части. Уши небольшие, висячие, расположены немного сзади. Шея мощная, сильная. Грудь глубокая и широкая, поясница короткая, сильная. Лапы круглые, компактные, между пальцами кожистые перепонки. Хвост - отличительный признак породы, толстый у основания, постепенно сужается, равномерно покрыт плотной шерстью, напоминает хвост выдры. Горизонтального постава, длиной чуть выше скакательного сустава. Шерсть короткая, плотная, прямая, жесткая, обладает водоотталкивающими свойствами, подшерсток хорошо развит. Окрас: палевый (от светло-кремового до темно-рыжего), черный и шоколадный. Допустимо небольшое белое пятнышко на груди. Лабрадоры известны своей интеллигентностью и разносторонней одаренностью. Благодаря чрезвычайно острому чутью и страстью к апортировке лабрадоры используются как служебные собаки. У них множество профессий: их используют при тягловой работе, на охоте, на таможне они ищут наркотики и взрывчатку, работают на горных, водных, спасательных службах. Уравновешенный характер и врожденная предусмотрительность лабрадора наиболее подходит для работы поводырем слепых - в мире 80% собак-поводырей составляют лабрадоры. И главное - это надежная и послушная собака, преданный и умный компаньон. Общаясь с лабрадором, вы получите огромное удовольствие. Это необычайно жизнерадостный, доброжелательный и общительный пес. Чутко воспринимает настроение хозяина и не будет путаться под ногами, но в любом деле будет рад помочь. Под присмотром лабрадора можно без опаски оставить детей, это прирожденная нянька. Особого ухода лабрадору не требуется, регулярно чистить шерсть щеткой - и ваш питомец будет отлично выглядеть. Гулять рекомендуется не меньше часа, не считая беготни на свободе.
Энциклопедия Домашних животных КИРИЛЛА и МЕФОДИЯ
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1821
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

Ві:Лабрадор 16/11/2009 13:16 #16418

А в чому проявляються недоліки та переваги в порівнянні із золотистим ретривером
  • Максборода
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1028
загрузка...

Ві:Лабрадор 16/11/2009 13:29 #16419

Я думаю , що основна перевага лабрадора над золотистим ретривером - це те , що він не потребує особливого догляду за шерстю на відміну від золотистого ретривера , з його розкішною шерстю.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4595

Ві:Лабрадор 16/11/2009 15:00 #16429

Пару років тому віддавали в добрі руки рассового річного лабрадора. Власники виїзджали за кордон... Я послухав жінку і не взяв. Досі шкодую...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3774
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Ві:Лабрадор 16/11/2009 16:33 #16439

Це , звичайно , чудові мисливські собаки , але... Я сумніваюсь , що при їх шаленій популярності як шоу-собак , зараз десь можна знайти щеня від робочих собак. Чув , що прихильники породи зараз починають потрохи проводити якісь випробування , але це мізер... Я б не ризикнув зараз взяти таке щеня для полювання... Хоча... При бажанні , то можна і естонця навчити качку подавати ... А лабрадора , то і тим більше.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Лабрадор 02/12/2009 02:49 #17905

Хімік писав(ла):
Це , звичайно , чудові мисливські собаки , але... Я сумніваюсь , що при їх шаленій популярності як шоу-собак , зараз десь можна знайти щеня від робочих собак. Чув , що прихильники породи зараз починають потрохи проводити якісь випробування , але це мізер... Я б не ризикнув зараз взяти таке щеня для полювання... Хоча... При бажанні , то можна і естонця навчити качку подавати ... А лабрадора , то і тим більше.

Хімік, На жаль, чи на щастя, Вы помиляэтесь . Популярнiсть лабрадорiв як шоу-собак, абсолютно нiякою мiрою не стосуется iх робочих якостей. Не плутайте шоу-собаку з робочим лабрадором. Хоча, э багато лабрадорiв-ретриверiв якi мають успiшну шоу-кар"эру, а також вони мають робочi димломи, i працюють не просто для паперу, а э справжнiми мисливцями. Просто, наскiльки я розумiю, Ви не зовсiм розумiэтесь в лабрадорах-ретрiверах саме як мисливцях. Але, слiд не забувати, що ретрiвери були виведенi для "подачi" вбитоi пернатоi дичини.
Натаски ретрiверiв (голден-ретрiверiв; лабрадорiв-ретрiверiв; флэтiв - прямошерстних ретрверiв; курчавошерстних ретрiверiв), а також сдача на робочi дипломи проводяться постiйно.

прошу вибачити менi неправильно прописанi букви, просто в мене укр. мова десь "втiкла"
  • Лабрадор
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 2
Останнє редагування: 02/12/2009 02:54 від Лабрадор.

Ві:Лабрадор 02/12/2009 02:58 #17907

о нові люди у нас вітаємоооо
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:Лабрадор 02/12/2009 03:18 #17909

vasyl eger писав(ла):

Дякую. I менi також приэмно познайомитись. Поки що буду освоюватись i ознайомлюватись з iнформацiэю на форумi.
  • Лабрадор
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 2

Ві:Лабрадор 02/12/2009 12:57 #17921

Лабрадор писав(ла):
vasyl eger писав(ла):

Дякую. I менi також приэмно познайомитись. Поки що буду освоюватись i ознайомлюватись з iнформацiэю на форумi.

Вітаю , Вас , Лабрадор! Я дуже радий , що Ви зайшли до нас , щоб розвіяти мою хибну думку про цих чудових собак. Напевно , мені треба побільше писати таких "провокаційних" постів , щоб сюди заходили люди , які просто перечитують форум , але не спішать реєструватися , для того , щоб розказували нам більше про своїх собак. Я добре знаю історію виникнення собак-ретриверів , для чого вони виводились. І знаю , що в усьому світі їх успішно використовують на полюванні , для розшуку , і подачі підранків. Знаю , що ці собаки і вдома залишаються чудовими апортувальниками , які не знають більшого задоволення , як "носити , і сувати всім в руки нікому непотрібного тапка"(це цитата з характеристики породи ). Але мені нічого невідомо про використання лабрадорів для полювання у нас в Україні. Постійно перечитую мисливські газети , журнали , і не зустрічав звітів про полювання , випробування , змагання цих собак. Лиш , по-моєму , один раз натрапив на статтю , що десь у нас пробували проводити змагання , чи випробування цих собак по робочих якостях. От тому тут так і написав про це. Але якщо я помиляюсь , і Вам є що розказати - то буду дуже вдячний. Бо мені цікаві всі мисливські породи собак.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Лабрадор 02/12/2009 15:38 #17933

біля 10 р тому і я хотів собі лабрадора .
навіть 1 час тут хотів купити ...
але вони б у мене кабанів носили в зубах хаха як кокери чи лайки мої
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:Лабрадор 03/12/2009 01:10 #17962

В північній америці лабрадор більш поширений на полюванні як в нас ,тому і недовіра до цієї породи,хоча це потужна і винослива собака.І краще підходить до нашого клімату як континентали з короткою шерстю.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1821
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

Re: Ві:Лабрадор 13/07/2012 17:33 #81432

Доброго всім дня!
Я новий користувач Вашого форуму.Бачу,що давненько ніхто не заходив в тему про лабрадорів.
Я є власником лабрадора ретривера.
Перечитавши пости-розумію,чому не вірять в цю породу,як в мисливську:ніхто нічого не пише про них.Спробую я розвіяти всі сумніви.
Наш лабрадор є як шоу,так і робочим.Маємо на все документальні підтвердження.
Вік собаки 5,5 років,за цей час ми пройшли багато і екстер"єрних виствок,і польових випробувань.Маємо титули чемпіона України і Білорусі по екстер"єру,здав ВН(собака в місті),титул чемпіона України з робочих якостей,диплом 3-ст. по кровавому сліду(змагалися тільки з курцхаарами і дратхаарами)Діти від нашого кобеля теж вже мають робочі сертифікати.
Якщо комусь буде цікаво-розповім як і де це було зроблено і зароблено.
Ходимо на реальне полювання,приносимо птицю
  • ARIS
  • Поза форумом
  • Молодий ловчий
  • Постів: 22
Останнє редагування: 13/07/2012 18:13 від ARIS.
За пост подякували: WALLY, Хімік, Vitallik

Re: Лабрадор 13/07/2012 17:46 #81434

Привіт ARIS! Дякую , що освіжив тему. Ти не чекай , поки хтось попросить щось детальніше розповісти , а сам викладай все , що маєш - історії , фото. Тут на форумі є багато людей , які не зареєстровані , а просто читають. Можливо комусь буде цікавіше , ніж нам , форумчанам. А ще краще - зайди в тему "Презентація" , і розкажи трохи про себе. Така традиція.

P.S. А всюдисущі модератори зараз ще й допишуть, щоб заповнив профіль(такі ПРАВИЛА).
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Лабрадор 13/07/2012 17:46 #81435

Доброго всім дня!
Я новий користувач Вашого форуму.

Ласкаво просимо у наші віртуальні угіддя.
Раджу прочитати Правила форуму і дотримуватись їх.
Почати можна з заповнення профілю
Також запрошую в тему Презентація нових форумчан де можна в пару словах розказати трохи про себе. Така в нас тут традиція.
З будь-яких питань відносно роботи порталу можна звертатись до мене чи будь-кого з модераторів.
Успіхів!
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5964
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Re: Лабрадор 13/07/2012 17:47 #81436

А що я казав?
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Лабрадор 13/07/2012 17:48 #81437

P.S. А всюдисущі модератори зараз ще й допишуть, щоб заповнив профіль(такі ПРАВИЛА)

Звісно!!
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5964
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Re: Лабрадор 13/07/2012 17:50 #81438

Я два рази перечитав слово "всюдисущі" , чи бува , не дай Бог , не нажав два рази букву "С".

Но-но
=Slavamaz=
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 13/07/2012 18:06 від Slavamaz.

Re: Лабрадор 13/07/2012 18:21 #81445

Дякую всім за радушний прийом.
Зараз спробую розібратись з усіма вимогами і правилами.
  • ARIS
  • Поза форумом
  • Молодий ловчий
  • Постів: 22

Re: Лабрадор 13/07/2012 23:02 #81462

В колеги є Лабрадор, два перших дипломи по качці, кров"яний слід 3Д, екстер"єр "відмінно". Собачки хороші на полювання на качку та й як на мою думку легко надаються дрисируванню.
  • Muhaylovuch
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Полювання без собаки , як весілля без музики.
  • Постів: 2178
ІЖ-27Е -12К. Дратхаар,2 лайки, Гладкошерстний фокстер"єр.

Re: Лабрадор 14/07/2012 09:30 #81465

Після лайок лабрадор - друга моя любима порода собак. Маю давню мрію завести таку собачку. Причому бачив реальну роботу дорослого лабрадора по качці. Це теба бачити. По воді пливе як моторна лодка, 3-х метровий густий комиш для нього легенька травичка. Я тоді з тим чоловіком (власником собаки) познайомився, мій сусід з Коломиї. Він мені пропонував купити в нього чорного песика лабрадора, сина того що був на охоті. Та я тоді не зважився. Може тепер і жалію.

Трохи боюся що тому лабрадору в мене буде заважко. Всі лайки в мене жили і живуть на подвір'ї. у вольєр не закриваю. Туда хіба спати ходить мій Лорд коли хоче, або в сильний мороз. Боюсь лабрадору таке утримання буде некомфортне. В мене був випадок що мій Нік-ЗСЛ відмовився іти у воду по качці у кінці листопада через холод. Чи лабрадор не буде сильніше мерзнути ?
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1416
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.70 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення