Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

ТЕМА: Вялення мяса ковбасів ...vialene miaso,kovbasy ,saliami ...

Вялення мяса ковбасів ...vialene miaso,kovbasy ,saliami ... 16/01/2010 04:36 #20337

з тих чи ін причин у нас на GALYCHYNI ніколи небачив і непробував
думаю що то більше СЕРЕДЗЕМНОМОРСЬКІ ПРИВИЧКИ .
у насна УА домінують німецькі -копчені .

ВЯЛЕНння МЯСа; нога, полядвиця...тут наз сеціна - мяз .нога -хамон.

Беру ногу з кабана,козулі,лані ,оленя...або полядвицю і наолюю грубов солею на 1deñ /на кг мяса -приблизно .обертаю накриваю солею аби сі пройшло добре .
Після сухою тряпкою змітаю сіль .І ПРИГОТОВЛЮЮ суміш щоб натерти мясо .

СУМІШ чи то соус:
-оливкова олія
-перець червоний НЕ ПИКУЧИЙ (паприка чи як там наз ) в порошку
-tomillo , romero томіжіо або ромеро -незнаю чи у нас дома є
тут маю пів мішка можу передати
думаю мож замінити якимось нашими приправами коліандрою,...
-перець чорний (трохі до смаку )
-часник трохі не зловживати
МИ ці трави всі перетераємо дрібонько і змішуємо з олією і паприкою .
Обвтирую повністю ногу чи мяз .краще робити пензликом вже на висячому.

Підвішуємо в сухе прохолодне місце .

І чекаємо 2-3 місяці що вялилось .

Повторяємо ще раз процедуру натирання тим соусом
і коли вже стає туге нарізаємо і на стіл

після фото викладу .

це спереді таке гарне червоне то вже насолене і помазане тим соусом мясо з коника і оленя ...
там далі видно ті запліснілі ковбаси і ноги з оленя і лані кабана ...
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253
Останнє редагування: 18/11/2012 00:56 від vasyl eger.

Ві:Вялення мяса ковбасів ...vialene miaso,kovbasy ,saliami ... 16/01/2010 17:00 #20342

vasyl eger писав(ла):
[
після фото викладу .[/quote]

Ліпше ту ногу виклади для форумчан на пробу
  • Oleksa
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 206
загрузка...

Ві:Вялення мяса ковбасів ...vialene miaso,kovbasy ,saliami ... 16/01/2010 18:32 #20343

ta vzhe ne 1 peredav na UA.

vy vse GOTOVENKE XOCHETE
a "zroby sam "
v 100 raz smachnishe
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вялення мяса ковбасів ...vialene miaso,kovbasy ,saliami ... 16/01/2010 20:13 #20348

foto z internetu

take shos podibne mae buty
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вялення мяса ковбасів ...vialene miaso,kovbasy ,saliami ... 16/01/2010 20:16 #20349

vasyl eger писав(ла):

ta vzhe ne 1 peredav na UA.

vy vse GOTOVENKE XOCHETE
a "zroby sam "
v 100 raz smachnishe

З дичини роблю ковбасу та ін копченості.
Використовую дрова з фруктових дерев. Останній раз коптив дичину 01.01.10.
Якщо вступиш в гості то пригощу
  • Oleksa
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 206

Ві:Вялення мяса ковбасів ...vialene miaso,kovbasy ,saliami ... 17/01/2010 01:21 #20364

vialene miaso z korovy .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вялення мяса ковбасів ...vialene miaso,kovbasy ,saliami ... 21/01/2010 15:20 #20675

Якщо вийде погане то відправлю Василеві

Зробив як написано
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1132
Жоден народ не буде вільним, поки не звільнеться сам.

Ві:Вялення мяса ковбасів ...vialene miaso,kovbasy ,saliami ... 21/01/2010 18:32 #20685

dyakuiy diakuiy
netreba my tut maemo bagato
izhte na zdorovia
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вялення мяса ковбасів ...vialene miaso,kovbasy ,saliami ... 28/02/2010 19:15 #23141

сірий як НАРОДНА ТВОРЧІСТЬ З мясом

це моє іде в КАРПАТИ погостити знайомих ...форумчан

то1 раз робив так що як щось не так то вибачайте (хто буде смакувати )

то мясо ЕЛЕНІА віялене

шеф купив машину за 300еу щоб упаковувати .суперрррр
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 28/02/2010 19:22 від vasyl eger.

Ві:Вялення мяса ковбасів ...vialene miaso,kovbasy ,saliami ... 05/03/2010 11:04 #23373

Я ще не пробував що ж воно зиму мерзле провісило, то думаю не готове. Та і зараз в ночі -5 а у день +5 не знаю що там нав"ялиться
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вялення мяса ковбасів ...vialene miaso,kovbasy ,saliami ... 16/03/2010 16:01 #24091

Я таки не витримав і вніс до хати один ковадлик ковбаскі, за тиждень вона висохла. І вчора ми її з"їли Вийшло дуже смачно, на жаль коли її заправляв, то не запам"ятав чого і скільки кідав

Тепер тільки так буду робити
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Ві:Вялення мяса ковбасів ...vialene miaso,kovbasy ,saliami ... 05/11/2010 17:14 #32780

Vybachaius .
dumav sho tut vzhe vyklav recept VIALENOI KOVBASY .

Mai des kupa foto, video .

miaso na kovbasy braly 3 kg olenia i 5 kabana (nashi kabany zhyrni, braly pidgarli, pocherevenu .)
v zalezhnosti chy liubyte zhyrnu chy ni .
MIASO MOLOV kuskamy U MIASNOMU MAGAZYNI !!! na miasorubci z dyramy 1,0 cm .- to mae buty miaso ne melene, yak farsh , a RUBANE , RIZANE ,grube .

RECEPT VIALENOI KOVBASY (CHORIZO )
Na 1 kg farshu(grubogo pomolu)
daemo
-20 gram dribnoi soli.
-25-30gram papryki ( solodkogo shervonogo perciu POROSHKOM , mozh troxi zaminyty chornogo, po smaku.)
-2 zubka chesnyku ,peretertyx.
+ oregano, mozh kminu troshki.
+ des na 10 kg farshu 1 stakan bilogo vyna.

Cei farsh z vsima prypravamy garmo vymishanyi - zalyshaemo nanich . nai si vistoit .

Pislia nachyniaemo kovbaski-choriski i
stavymo v SUXE PROVITRIANE PRYMISCHENNIA NA 3 MISIACI .

TUT troxi video ne moi
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Ві:Вялення мяса ковбасів ...vialene miaso,kovbasy ,saliami ... 05/11/2010 22:10 #32787

У казахів та й взагалі в кочовиків прийнято м'ясо підв'ялювати. Так воно краще зберігається та набуває наповторного смаку й аромату. Це може бути м'ясо як свійських тварин (баранина), так і дичина. М'ясо нарізається великими куснями разом з кістками, зовсім трохи підсолюється і вивішується на вітер або на протяг. У холодну пору року так і зберігається підвішеним. З такого підв'яленого м'яса ватиться неповторна за смаком юшка - сорпа (сюрпа) по-казахськи. Найсмачнішу м'ясну юшку, що мені доводилося їсти в житті було зварено з в'яленого м'яса тау-теке - гірського козла (сибірський козеріг) !
Рекомендую спробувати!
  • s_kopylets
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1192

Re: Вялення мяса ковбасів ...vialene miaso,kovbasy ,saliami ... 06/11/2010 12:57 #32792

Я десь читав, що прадавні кочівники кусні мяса клали під сідло де воно відбивалось і просякало кінським соленим потом, а тоді настромляли на спис і так в"ялили на степовому вітрі і сонці їдучи верхи та на привалах. Так появилась бастурма.
  • Volotsyga
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 196

Re: Вялення мяса ковбасів ...vialene miaso,kovbasy ,saliami ... 06/11/2010 14:16 #32793

Я теж про таке читав, але нині такого вже не роблять. Можливо, таким спосібом користувалися у військових походах, коли, на форсованому марші, не було часу на варку їжи.
  • s_kopylets
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1192

Re: Вялення мяса ковбасів ...vialene miaso,kovbasy ,saliami ... 14/11/2010 21:23 #33292

Зараз роблять по другому. Беруть мясо посипають різними приправами і загортають у фольгу. Тоді все кладуть під капот стального коника і вперед.Коли приїдете до місця призначення страва буде готова.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1784
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...

Re: Вялення мяса ковбасів ...vialene miaso,kovbasy ,saliami ... 14/11/2010 21:36 #33295

Aleksis написав:
Зараз роблять по другому. Беруть мясо посипають різними приправами і загортають у фольгу. Тоді все кладуть під капот стального коника і вперед.Коли приїдете до місця призначення страва буде готова.

chuv . ale nerobyv i nexochu .
to gazy .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Вялення мяса ковбасів ...vialene miaso,kovbasy ,saliami ... 21/11/2010 00:37 #33672

Рецепт сиров"яленої ковбаси з м"яса дикого кабана, яке пахне кнуром з білоруського сайту www.belhunter.org/forum/index.php?topic=311.0
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..
Останнє редагування: 21/11/2010 00:40 від DOK.

Re: Вялення мяса ковбасів ...vialene miaso,kovbasy ,saliami ... 10/12/2010 17:59 #34827

[quote="vasyl eger"
Беру ногу з кабана,козулі,лані ,оленя...або полядвицю і наолюю грубов солею на 1,5-2 год /на кг мяса -приблизно .обертаю накриваю солею аби сі пройшло добре .
Після сухою тряпкою змітаю сіль .І ПРИГОТОВЛЮЮ суміш щоб натерти мясо .

Друже підкажи точній на скільки часу засолюєш то все і чи вимочуєш потім. Не можу я розібратись у цьому пості :blush: Дякую
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Вялення мяса ковбасів ...vialene miaso,kovbasy ,saliami ... 11/12/2010 00:18 #34857

tut

yak si robyt na fabryci z SVYNI ,
analogichno robymo z kabana , sarny ,olenia...

tut opys , yak robyty v domashnix umovax z svyni domashnioi.
www.taringa.net/posts/info/901673/Hacer-Jamon-Crudo-casero.html

pyshu "NA XLOPSKIY ROZUM ".
nogu svyni 11kg nateraemo soleiu gruboiu,vytrachaemo 3 kg soli.
trymaty v soli 1 deñ x 1kg, tobto ciu nogu 11kg =12-14 dniv
(z sarny , olenia menshe , po vazi)
kozhnyx 2 dni ,obertaty nogu , i dosypaty soli de treba ,
vse miaso mae buty v soli.
pislia promyty vodoiu ,proterty nasuxo , daty prosoxnuty 3-4 god i
naterty chornym i chervonym percym , paprykoiu + specii . troxi .
pidvisyty v suxomu provitriuvannomu misci vid 0-do +14 C.Ne vologomu.
I koly pidsoxne ,- ya zabyraiu koly mozh dobre rizaty nozhom .,
zabyraete i sklykaete forumchan xaxax.
tak koroteñko opysav.
zrozumilo ???

pereklad GOOGLOVSKIY .

... необхідно відзначити, що в той час як приклад дає нозі 11 / 13 кг, може здатися великою, але слід зазначити, що як тільки процес zakinchytsia , vona zsoxnetsia до 8 кілограмів.

На нозі 11 / 13 кг:
Кількість солі у використанні: від 2,5 до 3 кг за штуку.

Обробленniа сіллю: 1 до 1,1 днів na kg м'яса.

nogu обертати кожні 2 дні, максимум 4 днів з кожного боку.

Період vialennia na свіжоmu повітрi: від 22 до 23 dniv na кілограм свіжої шинки (наприклад, шинка в 13,5 кілограм х 22 = 297 до 310 днів). duzhe bagato , ale to pravdyve , ya trymaiu menshe .

ПІДГОТОВКА

Купівля задні ноги свині близько 11 до 13,5 кг, з гарним жир для кращого аромату.

Чистота шинкою зайвий жир і хрящі поблизу кістки. Видалити можливо нерви і вени .

Покладіть тиск на першій кістки з ніг, підштовхуючи й повертаючи на інші кістки, де ситуація з них. Це зроблено для запобігання будь-яких накопичених кров, необхіднo - шинки не буде гнити.

Досуха паперовим рушником або чистою тканиною.

Покладіть його до кістки в коробку або пластикові деревини, не має запаху або звільнення. Я віддаю перевагу використовувати товстий пластиковий прозорий. Перед шар крупною сіллю, а потім підтримувати шинка, не торкаючись сторони вікна, щоб дихати правильно.

Охоплювати всі частини з сіллю. Введення мережі марлі, щоб захистити свої активи від будь-яких комах, тому вони не чіпати м'ясо.

Помістіть каструлю з шинкою в прохолодному місці, переважно не більше 10 º С і не має запаху будь-який інший товар, що поставляється в одному місці, (бензин, квіти, farby, дерево і т.д.)

Пресоваty шинки шматок дерева підтримку чистою тканиною запах шинки. Це може бути м'ясо обробна дошка і набір ваги, щоб дати йому "плоским" і в основному, щоб допомогти стоку крові. Написати його вага перших двох-трьох звертається. Я використав 20 кілограмів ваги на прес це добре.

Obertaite шинкu кожні 2-3 днів, якщо покласти сіль, при необхідності (завжди повинні бути покриті сіллю) водa , sho zbyraetsia -zabyraty і використання тієї ж солі , в разі необхідності додати більше солі.

Після затвердіння з сіллю (солі отверждения: від 1 до 1,1 днів у кіло м'яса), промийте шинка з холодною водою, витріть насухо чистою тканиною і залишити на 3-4 години при кімнатній t навколишнього середовища з метою довести до сухого.

Потім посипати чорним перцем, червоний, все, що є miaso, i не покласти na шкіри u svyni. Це не дає йому більше аромату,ale захистити свої активи і закриває пори.

Зробіть отвір між хряща ногу і передача рядка важких дроти для підвішування.

Припарковані в добре висіла свіжа від 2 до 10 º C взимку і не більше 15 º С влітку. Зробити ввести і поширити свіжого повітря в сухих і без VOLOGY, відкриваючи вікна або примусове повітряне ззовні. Зверніть увагу на те, shob повітря надходить не має запаху.

...
uff
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Час створення сторінки: 0.71 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення