Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
<--

ТЕМА: Лось

Лось 20/01/2010 00:04 #20532

А тут подам пару знимо про життя лосів в українських лісах.

Це лось ішов

А тут він їв

Ось так він їсть

і так, теж

А тут він ходив в туалет

А ще, у нас є такі дуби
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 1269

Ві:Лось 20/01/2010 00:23 #20533

superrr foto ivans
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:Лось 20/01/2010 11:58 #20541

А у нас біля села фура колись давно лосиху і лосеня збила То приїхали менти і кажуть " а чьи ето лошаді ? "
не допусти щоб хобі переросло в діагноз

Ві:Лось 20/01/2010 16:27 #20554

У нас в місцевість дуже давно заходили лосі, а тепер років 15 не було чути, щоб десь появлявся.
Впринципі я ще того коника в очі не бачив , але дуже хотілося б.

Лось хоче болотистої місцевості, а у нас гірська
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

Ві:Лось 20/01/2010 16:50 #20558

Цікаві фото... Такий великий , а кака така маленька... То я виявляється колись бачив каку лося , коли ходив за грибами. Там таких "горошків" було багато. А я не знав , чиї вони...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4601

Ві:Лось 20/01/2010 17:02 #20562

Колись лосів було дуже багато біля р. З. Буг. Потім зняли колючку і їх банально вибили. Років 3-4 назад серед білого дня в районі термінала "Ягодин" вийшли бик з коровою і телям на дорогу. Прикордонники їх виганяли звідти, що не наробили біди - рух на трасі досить серйозний. Це було якраз на Пасху.
Через 2 тижня мені сказали, що корову і теля вже з"їли, а бика втопили в болоті. Його підранили, він пішов на болото. Там загруз і його добили з карабіна. Дістати не змогли - пішов в трасовину.
От такі в нас є УРОДИ!!!
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Ві:Лось 20/01/2010 17:14 #20564

У нас в районі є лосі. Це в тих угіддях, куди простий смертний не попаде, а тільки депутати, судді і т.п. Іноді лосі заходять в інші угіддя, його ж не прив'яжеш. Мені доводилось бачити сліди навіть в передгіррі Карпат. А під Моршином бачив на якій висоті він об'їдав галузи... Я не до кожної міг доскочити...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3851
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Ві:Лось 20/01/2010 17:23 #20566

Раніше я їх бачив досить часто. Особливо, коли в них гон. Коли "стогнуть", то вони досить небезпечні. Раз навіть втікали від рогача.
Але вже не бачив років 3-4.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Лось 20/01/2010 20:26 #20582

nadyk писав(ла):
Колись лосів було дуже багато біля р. З. Буг. Потім зняли колючку і їх банально вибили. Років 3-4 назад серед білого дня в районі термінала "Ягодин" вийшли бик з коровою і телям на дорогу. Прикордонники їх виганяли звідти, що не наробили біди - рух на трасі досить серйозний. Це було якраз на Пасху.
Через 2 тижня мені сказали, що корову і теля вже з"їли, а бика втопили в болоті. Його підранили, він пішов на болото. Там загруз і його добили з карабіна. Дістати не змогли - пішов в трасовину.
От такі в нас є УРОДИ!!!

сі сі тобто йо йо
і у нашому селі був лось
і в угіддях де робив то є заходять ... і постійно їх вибивають наші брати українці .

цього року у нас на РОГАТИНШИНІ застрілили декілька лосів...
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Лось 21/01/2010 02:35 #20650

От такі в нас є УРОДИ!!!

Запроси лозінського туди з БЮТу...
  • ярий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1925

Ві:Лось 22/01/2010 12:48 #20736

nadyk писав(ла):
От такі в нас є УРОДИ!!!

Це напевно ті ж самі уроди з Любомля , що в минулому році літом застрілили лосиху , і залишили. Кажуть , бачили , як теля ще декілька днів не відходило від неї.
Бл...ть , ненавиджу тварюк тих двоногих.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4601

Ві:Лось 22/01/2010 12:53 #20737

І найбільше цим займаються саме місцеві мисливці, які товчуть все підряд і цілий рік.
Хоча, якщо подумати, то і ми самі не безгрішні.....
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 1269

Ві:Лось 22/01/2010 16:32 #20751

Хімік писав(ла):
nadyk писав(ла):
От такі в нас є УРОДИ!!!

Це напевно ті ж самі уроди з Любомля , що в минулому році літом застрілили лосиху , і залишили. Кажуть , бачили , як теля ще декілька днів не відходило від неї.

Вони, с...!!!
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Лось 22/01/2010 16:34 #20752

ivans писав(ла):
І найбільше цим займаються саме місцеві мисливці, які товчуть все підряд і цілий рік.

Буває грішок, а буває і ГРІХ. Велика різниця...
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Лось 22/01/2010 18:25 #20756

Хімік писав(ла):
nadyk писав(ла):
От такі в нас є УРОДИ!!!

• vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Лось 29/04/2010 18:21 #24862

faine video pro losiv

!
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: Olekcandro

Ві:Лось 15/06/2010 19:05 #25962

she faine video z lukom na losi
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Лось 26/06/2010 19:01 #26314

nadyk писав(ла):
ivans писав(ла):

Буває грішок, а буває і ГРІХ. Велика різниця...
У кожного свій гріх, але і почуття совісті. Пам"ятаю років ще 25. навіть 20 назад( так так, я вже тоді був чималенький ) було ще стільки лосів, що по городах в селі ходили, кабани в руді в ярах часто сиділи, а косуль на полях - то там, то там табунчик, зайців взагалі не рахую - було як овець. Ходив я з хлопцями на полювання, каюсь пару кіз за сезон на колектив брали, лосів ніколи. В кожного в дворі худоба і в м"ясі нужди небуло. Зато районне керівництво, міліція та інші вкупі з областними полюбляло лосині полювання. Що казати, якщо один мій товариш - працівник мисливського господарства в районі особисто за ті роки забив біля 20 голів. М"ясо забиралося не відомо куди, а нутрощі віддавали на мисливсько-єгерський гурт, який складався з працівників господарства. І це я не щитаю інших браконьєрів, Я пробував лося багато пізніше, всього разів 5,правда уже дорослих(пригощали ). Корова коровою, можливо я не розумію, але чому начальство та "крутелики" так "помішані" на лосях, я б взагалі заборонив полювати на них - красиві і дуже розумні тварини. Особисто бачив лося з 25-30м не раз і ніколи в мене не тільки не піднялась рука вистрілити, а і думки такої не було. Лось - красива, заворожуюча тварина.
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..
Останнє редагування: 26/06/2010 19:05 від DOK.

Re: Ві:Лось 09/12/2010 16:10 #34745

• vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Лось 09/12/2010 19:59 #34756

Одного разу я з батьком повертались з полювання додому. Були в с.Стаївка на качку. Гарно пополювавши зібравши трофеї з гарним настроєм сіли у нашого бойового коня ЗАЗ-968 і вирушили у зворотній шлях. По дорозі нас зупиняють гаїшники разом із єгерями і починають випитувати а звідки ми прямуємо де були. Без жодної лівої думки розповідаєм , що повертаємось з полювання почувши це єгеря мало не підстрибнули на місці почалась ретельна перевірка зброї документів. Коли процедура шмона пройшла я поцікавився такою оперативною діяльністю єгерів і що сталось. А все просто. Їхало якесь х...ло на білому "Жигулі" і йому через дорогу перейшов сохатий. Мудрегелик взяв ломанку і пальнув сохатого. Лось пройшов метрів 300 і двинув коні. Усвідомивши , що сам не дасть ради і може бути затриманий на місці злочину матьорий жигуліст втік. Не знаю подальшого розвитку подій але факт є фактом муділо намутило і втікло тільки зробивши шкоду. Таких уродів треба за "горіхи" підвішувати.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1794
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
Час створення сторінки: 0.67 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

• Продана. Далі...

Популярні оголошення