Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
<--

ТЕМА: Случ

Случ 29/01/2010 13:30 #21089

Полювання скінчилось, не можу дочекатись літа, щоб сходити по рибалити.
Це моя кохана річка Я тут виріс.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1132
Жоден народ не буде вільним, поки не звільнеться сам.

Ві:Случ 29/01/2010 13:56 #21090

Гарно! У нас річки гірські. А іноді так хочеться просто на поплавок подивитись...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3851
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Ві:Случ 29/01/2010 14:36 #21091

Гарні краєвиди!
Розповідай детальніше яка риба водиться? яка ловиться? чим ловиш? на що ?
І чому аж літа чекати ?
  • admin
  • Поза форумом
  • Administrator
  • Постів: 702

Ві:Случ 30/01/2010 02:03 #21147

Татк так так розповідай!!!
  • Vano
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 525

Ві:Случ 30/01/2010 14:50 #21167

Гірска річка гарна по своєму, я їх бачив по телевізору Надіюсь що побачу і в живу.
Я не люблю рибалити зимою, декілька разів пробував і зрозумів що це не моє, тупо сидиш на морозі, руки ноги мерзнуть і хлепчуть усі горілку для зігриву, в кінці приходиш до дому теплий Віддаю переваги полюванню
Весною принципово не рибалю, чекаю щоб пепетерлась рибка. Коли виходимо з друзями на природу, то можемо узяти з собою "фатку" походити біля берега попіднімати, на уху і не більше.
А от літом, починаючи з липня місяця годуємо коропа та ляща. По пів відра каши на день, висипаю на своєму місці, через днів п"ять пробую ловити. Успіх багато залежить від кількості ракушок в цьому році, чим їх більше тим гірше. Лящ короп і сом набивають їми животи і кльову нема.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Случ 30/01/2010 15:05 #21168

Це місце де я годую ляща та коропа, сюди підходять і соми, бо тут крутиться багато маленької рибки, так що як у день не зловив коропа то у ночі зловиш сома

А от маленьки сомики таки як ловить Хімік у нас не водяться, не знаю чому ???
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Случ 05/02/2010 23:39 #21622

Як раки так і риба в двічі смачніши коли піймаєш сам Як з ними не випить пива
Ловлю "климнею" незнаю чи ви знаєте, що це таке ??? Це такий великий сачок. Ловимо переважно в ночі, тоді велика риба виходить з ям на мілину.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Случ 03/05/2010 21:46 #24928

На тому березі було древнє місто З"вягель, яке у 1257р. спалив Данило Галицький, за непокору.
В усі часи цю подію не дуже розкручували. Місто сплатило дань татарам, а руському князю платити не захотіли.

В цей день знову нічогоне не піймав, якщо не рахувати два сомикі, таких як оселедець
Можливо у завтра поїду знов.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Случ 09/05/2010 14:51 #25092

ох і красота у вас......аж завидно
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 2814

Ві:Случ 09/05/2010 15:31 #25094

сірий писав(ла):
Я не люблю рибалити зимою, декілька разів пробував і зрозумів що це не моє, тупо сидиш на морозі, руки ноги мерзнуть і хлепчуть усі горілку для зігриву, в кінці приходиш до дому теплий
Так не обов"язково пити. Один раз в гарну погоду з азартом половиш плітку на зимову вудочку, щуку чи окуня на блешню, - даю гарантію - " заразишся".
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..

Ві:Случ 07/06/2010 15:28 #25752

DOKtor Nik писав(ла):
сірий писав(ла):
Я не люблю рибалити зимою, декілька разів пробував і зрозумів що це не моє, тупо сидиш на морозі, руки ноги мерзнуть і хлепчуть усі горілку для зігриву, в кінці приходиш до дому теплий
Так не обов"язково пити. Один раз в гарну погоду з азартом половиш плітку на зимову вудочку, щуку чи окуня на блешню, - даю гарантію - " заразишся".

Просто ти не попадав на добрий кльов, як я згадую минулу зиму по першому льоду вговорив швагра щоб він зїздив зі мною на рибалку(сам він на той час не був зимовим рибаком). Поставивши 40 жерлиць (ставили ще темно)і який почався кльов я сам був холодний як зараз памятаю було 44 вистріла(покльовки)а зловлено 18шт. щук від700 до 1,5кг. На слідуючі вихідні швагро впрошував вже мене щоб знову їхати.

В неділю 06.06. з 8,00 до 10,00 на ставку піймано на поплавочну (наживка хліб) вуддку біля 2кг. риби. Виловені коропці по 170-200гр. випущені назад,карасики трошки менші забрані на тараньку. Після обіду приїхали знову покльовок на вудки 0, для контролю поставили павука піймано 5 карасиків та безліч тюльки ,дійшли до спільної думки завести-вкинути трошки окуня або щуки.З карасів зварена юшка прямо на місці.Під вечір активного кльову не було з рідка покльовувавли такі самі невеличкі коропчуки які також випускались.

Ві:Случ 07/06/2010 16:29 #25753

Привіт , земляче - "друже бобер"! Десь ти пропадав... Я теж в минулу неділю перший раз в цьому році вирвався на рибалку , в Горохівський район. Карась ще нереститься , аж вода кипить біля берега . Кльов був не дуже , але все-одно , до обіду я насмикав 60 шт. , десь трохи більші , як на пів-долоні. Ввечері покликав сусіда на уху , жінка своїх подружок... Посиділи... Романтіка... Сезон відпочинку для мене почався...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4601

Ві:Случ 07/06/2010 16:38 #25754

сірий писав(ла):

Це місце де я годую ляща та коропа, сюди підходять і соми, бо тут крутиться багато маленької рибки, так що як у день не зловив коропа то у ночі зловиш сома

А от маленьки сомики таки як ловить Хімік у нас не водяться, не знаю чому ???

Друже-сірий , я й не бачив , що тут така тема відкрита , з такою красою ... Я виріс в краю озер , в нас річок немає , тому річка мене завжди заворожує... Ох і краса у вас там...
А на рахунок сомиків , то я тобі скажу , що і тут у нас на Волині я теж не чув , щоб ті канадські сомики водились в річках... А от у мене на Поліссі їх багато в озерах і ставках. Особливо багато їх в озерах Шацького національного парку , зокрема в Світязі. Так що , я думаю , він любить стоячу воду.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Случ 07/06/2010 23:49 #25767

Ну друже, буваю я і у вас в Любомелі,Шацьку. Маю там товаришів. Краса тих місць також вражає Для кождого те місце де народився і виріс є найкращим, я болюче переношу якись зміни, коли вирізали ліс де бігав малим, річка змінила русло, підмило й упала на воду верба, по який лазив , розібрали хату пустку у який колись жили добрі люди, до яких ходив і тд.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Случ 08/06/2010 13:51 #25781

То чого ж ти мовчав? Будеш ще їхати в наші края , напиши в "лічку" , зідзвонимося. Може якраз я в батьків буду , то зустрілися б , познайомились. Я домовився б з кумом , та й поїхали б до нього на ставок , половили б сомиків. Тільки не в Любомелі , а в Любомлі.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 08/06/2010 13:53 від Хімік.

Ві:Случ 08/06/2010 15:32 #25783

Хімік писав(ла):
Привіт , земляче - "друже бобер"! Десь ти пропадав... Я теж в минулу неділю перший раз в цьому році вирвався на рибалку , в Горохівський район. Карась ще нереститься , аж вода кипить біля берега . Кльов був не дуже , але все-одно , до обіду я насмикав 60 шт. , десь трохи більші , як на пів-долоні. Ввечері покликав сусіда на уху , жінка своїх подружок... Посиділи... Романтіка... Сезон відпочинку для мене почався...

Привіт земляче, був у відпустці в с.Борохові (це біля тебе) швагро хату строїть то я йому їздив помагав.

Ві:Случ 08/06/2010 19:18 #25797

А-а-а , ясно... То в тебе було майже , як в тому анекдоті:"Як взнати , що європеєць взяв відпустку? - Якщо він біжить за білетами в аеропорт , значить він взяв відпустку.
А як взнати , що українець взяв відпустку? - Якщо в українця біля хати з"явилась купа піску , і купа щебеню - значить він взяв відпустку." Я цей анекдот згадую кожен раз , як іду у відпустку...

То чого ти не дав знати? Це ж від Ківерець пару кілометрів... Я б міг навіть вечорком під"їхати велосипедом - і собак вигуляв би , і пивка попив би з цікавим чоловіком... Така собі невеличка "форумівка" могла получитись. Е-е-е-х , шкода...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Случ 13/06/2010 14:20 #25883

Бобер Звичайний писав(ла):
DOKtor Nik писав(ла):
сірий писав(ла):

Просто ти не попадав на добрий кльов, як я згадую минулу зиму по першому льоду вговорив швагра щоб він зїздив зі мною на рибалку(сам він на той час не був зимовим рибаком). Поставивши 40 жерлиць (ставили ще темно)і який почався кльов я сам був холодний як зараз памятаю було 44 вистріла(покльовки)а зловлено 18шт. щук від700 до 1,5кг. На слідуючі вихідні швагро впрошував вже мене щоб знову їхати.

В неділю 06.06. з 8,00 до 10,00 на ставку піймано на поплавочну (наживка хліб) вуддку біля 2кг. риби. Виловені коропці по 170-200гр. випущені назад,карасики трошки менші забрані на тараньку. Після обіду приїхали знову покльовок на вудки 0, для контролю поставили павука піймано 5 карасиків та безліч тюльки ,дійшли до спільної думки завести-вкинути трошки окуня або щуки.З карасів зварена юшка прямо на місці.Під вечір активного кльову не було з рідка покльовувавли такі самі невеличкі коропчуки які також випускались.
Бобер, щось ти перепутав.., то не я писав, що не люблю зимивої риболовлі, а СІРИЙ. А я якраз навпаки -люблю!
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..

Ві:Случ 15/06/2010 10:54 #25935

З суботи на неділю 12-13.06 вирішив поїхати пошукати одне кльове місце про яке розповідав мені один старий рибак, це старе русло річки Стир.В 19.00 були всі зібрані і вирушили. До самої річки доїхали без проблем але виникнула проблема де сама стариця кругом луг з кущами верболозу, поміркувавши трошки я вирішив пройтися вздовж самого русла інші трьох занялися своїми справами.Коли йшов берегом річки бачив скрізь добре витоптані місця,замітив колишки вбиті в берег(це рибаки привязували откоси не сома) місця скажу чудові. Біля річки в траві побачив кінну дорогу яка прямувала до кущів верболозу. Роззувся (було декілька неглубоких бродків) пішов по дорозі пройшовши з метрів 450-500 побачив те куди прямував.Перед мною була зігнута в підкову водойма яка вражала своєю красою вода прозора та вміру вкрита ліліями та кувшинками. Коли обходив кругом зустрів місцевих які виймали рибу з сітки поцікавився яка риба. Ними було зловлено біля 5кг риби (1 язь на грм 500, 2 щуки 350-400 грм,пару линків та окунів,остання плотва).Подзвонив до кума щоб прийшов подивився,коли вертались назад кум розвалив ногу знайшов чи ракушку чи якесь скло,біля машини надали першу допомогу остальну рибалку він провів біля вогню.Темніло, спека спала повіяло прохолодо,з лугу з краканням один за одним знялися два крижні(вода є і качка є)охота буде.На нашому рахунку була одна невеличка щука з якої і була зварена смачнюча ароматна юшка.В ранці на рибалку піднявся тільки один рибак, він раніше ліг спати.Поснідавши почали збиратись до дому, кум на ногу ледве ступав але був щасливий.В загальному те що я планував те і отримав нагадую це була просто розвідка нового місця. Приїхавши додом відразу став перебирать снасті на сома планую що серед тижня після роботи махнемо на вечір та на пів ночі. Все всім привіт.

Ві:Случ 15/06/2010 10:55 #25936

Бобер, щось ти перепутав.., то не я писав, що не люблю зимивої риболовлі, а СІРИЙ. А я якраз навпаки -люблю!

вибачаюсь
Останнє редагування: 15/06/2010 15:34 від ostt. Причина: підправив
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
Час створення сторінки: 0.70 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

• Продана. Далі...

Популярні оголошення