Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Відро-бокс

Відро-бокс 16/02/2010 21:54 #22219

Пропоную до уваги запатентований виріб відро-бокс.Шановне панство прошу висловити свою думку наскільки така річ може бути потребованою суспільством рибаків та мисливців а також туристів.Широ буду вдячний!
Встановлення додаткових кріплень різного призначення дозволяє збільшити кількість варіантів транспортування та користування, тим самим досягнути збільшення швидкості транспортування і маневреності,тим самим підвищити ефективність місткості.

Поставлене завдання вирішується тим, що місткість оснащена кришками
з одним і більше отвором над зливною і прямокутною частинами.

Отвори в кришках відіграють роль підставок і дозволяють зберігати різні предмети для рибальства,мисливства та господарської і туристичної галузей,тобто надають більшої зручності для зберігання і користування
речами

Встановлення сітки подріблення під кришкою зливної частини дає змогу
подрібнювати продукти для рибальства і туризму.

Поставлене завдання вирішується тим ,що місткість оснащена групою відділень зберігання речей на стінках корпусу, таким чином надає зручності у користуванні,транспортуванні, а отже підвищує маневреність.Також збільшує різновид транспортованих речей, тим самим підвищуючи свою практичність,зручність,і привабливий зовнішній вигляд.

Встановлена ручка ,яка кріпиться до стінок корпусу зручна тим,що при потребі може зніматись,тим самим підвищуєзручність транспортування.

На Фіг.1 Зображена Місткість,на фіг.2-вид з переду,на фіг.3-вид з заду,на фіг.4 та фіг.5вид з боків, на фіг.6-розріз по осі, де 1-корпус;2-кришка зливної частини;3-кришка прямокутної частини;4-ребриста поверхня;5-отвори для зберігання,розміщення речей;6-пази кріплення ручки;7-ручка місткості;8-кріплення для туристичного пояса;9-група відділень зберігання,транспортування речей;10-кріплення для ремня;11-гнучке кріплення;12-сітка подрібнення;13-дно;14ручка сітки;15-зливна частина;16-прямокутна частина.

Місткість складається з корпусу 1 з дном 13 та зливної частини 15 і протилежної їй частини прямокутної 16 .На корпусі 1 розміщені пази кріплення 6 за допомогою яких кріпиться ручка 7При необхідності ручка може зніматись,наприклад щоб пристосувати місткість для походу чи прикріпити до борта лодки .На зливній частині 15 та прямокутній частині 16 розташовані кріплення 8 для туристичного пояса,а на одній з стінок корпуса 1 розміщені кріплення для ремня 10 та гнучке кріплення 11 .Туристичний пояс дасть змогу використовувати місткість в походах,тобто зручно її переносити.Кріплення для ремня чи гнучкі кріплення полегшують завдання кріплення місткості до лодки чи на пояс .Корпус має кришку зливної частини 2 і кришку прямокутної частини 3 які в свою чергу можуть мати отвори для зберігання, розміщення предметів 5Кришка виконана з ребристої поверхні 4 і дає змогу вберегти від зовнішніх чинників предмети які будуть зберігатись в місткості це може бути:риба,гриби,живець,прикормка,наживка для рибалки.Отвори які виконані в кришках 2, 3 можуть відігравати роль підставок для різних предметів,наприклад:стаканів,термоса,сигарет,ліхтариків,поплавків,прикормки,та інших речей. Під кришкою 2 розміщена сітка подрібнення 12 і її ручка 14Сітка необхідна для покращення використання даної місткості для рибаків, для сприятливих умов приготування прикормки.З допомогою цієї сітки можна подрібнювати харчові додатки таким чином утворюючи суміш-прокормку .На інших стінках корпусу розміщена група відділень зберігання речей 9.Такі відділення можуть бути різного призначення.
Зберігати в собі різні предмети відповідно до застосування місткості.
Якщо місткість використовує риболов то в таких відділеннях можуть зберігатись:наживки штучні,поплавки,грузи,крючки та інші необхідні речі.Також можуть розміщатись спец предмети: рибацький ніж,ліхтарик,
рогачка для прикормки,сірники,засоби особистої гігієни та суміші від
комах(комарів).
Місткість може використовувати і людина-грибник в такому разі місткість оснащується ножем виживання ,сірниками додатковими торбинками.Коли ніж розміщений в такому відсіку для зберігання він стає безпечним і швидким для виймання при потребі,тому що весь час під рукою.Подорожуючи лісом можна спіткнутись, а коли в такому випадку ніж буде в руці грибника можлива травма.Розміщення ж на поясі не завжди зручне оскільки в холодні періоди року ніж опиняється під певним слоєм одягу.
Така місткість може комплектуватись як для рибалки так і для збирання грибів чи для домашнього викоростання.Таким чином можна підкреслити її універсальність.
  • ximik
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 3

Ві:Відро-бокс 16/02/2010 22:50 #22221

Мої вітання Хімік, цікаво б було подивитися на креслення чи малюнок.
Завантаж, якщо можеш.
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392
загрузка...

Ві:Відро-бокс 16/02/2010 23:30 #22227

o ximik latynec
ufff nash ognivaetsiaaaaaaaaa b_33_29_16777215_0___components_com_kunena_template_huntingukr_templ_images_emoticons_heat.gif
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:Відро-бокс 16/02/2010 23:50 #22232

vasyl eger писав(ла):
o ximik latynec
ufff nash ognivaetsiaaaaaaaaa b_33_29_16777215_0___components_com_kunena_template_huntingukr_templ_images_emoticons_heat.gif

Не думаю, що Хімік нагнівається, просто почне займатися вузькою спеціалізацію.

Ми їх поділимо на органіка і неорганіка
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Відро-бокс 17/02/2010 16:03 #22280

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image http://s001.radikal.ru/i194/1002/56/92f2a29e6dfc.jpg
92f2a29e6dfc.jpg

Даю Фото відро-бокс.
  • ximik
  • Поза форумом
  • Початківець

Ві:Відро-бокс 17/02/2010 16:11 #22282

Щось хіміків тут розвелося - чи то один і той самий???
Скоро адмін булде видавати ліцензії на їх відстріл - так би мовити селекційний відстіл, або монтерея, як писав Вася!
  • Vano
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 525

Ві:Відро-бокс 17/02/2010 16:24 #22285

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image http://s001.radikal.ru/i194/1002/56/92f2a29e6dfc.jpg
ximik писав(ла):
92f2a29e6dfc.jpg

Даю Фото відро-бокс.

А може ще зробити шлайки, як на рюкзаках?

Я писав, треба зробити з одного органіка, а з другого неорганіка, і можна ще три, які будуть Хімік-колоїдний, Хімік-аналітик і Хімік-фізичної хімії
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Відро-бокс 17/02/2010 16:29 #22287

Я розумію вам смішно та я серйозно питаю про вашу думку нарахунок відра-бокс.
Чи продаватиметьсяя така річ.Чи цікава вона для вас?
  • ximik
  • Поза форумом
  • Початківець

Ві:Відро-бокс 17/02/2010 16:33 #22289

ximik писав(ла):

Ні я повністю серйозно спитав про шлайки, бо в руках не зручно нести, а так закинув на плечі і пішов. А на рахунок продаж не знаю b_36_26_16777215_0___components_com_kunena_template_huntingukr_templ_images_emoticons_pardon.gif Це треба питати рибаків, а яне дуже сильний у тій справі. b_25_25_16777215_0___components_com_kunena_template_huntingukr_templ_images_emoticons_blush.gif
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Відро-бокс 17/02/2010 18:27 #22302

ximik писав(ла):

друг то все залежить як і в будь якій справі від :
дешевезни продукціі .зручності і надійності .

зможите цього добитись суперррр ні то ні .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:Відро-бокс 17/02/2010 18:59 #22305

vasyl eger писав(ла):
друг то все залежить як і в будь якій справі від :
дешевезни продукціі .зручності і надійності .

зможите цього добитись суперррр ні то ні .

Підтримую b_29_20_16777215_0___components_com_kunena_template_huntingukr_templ_images_emoticons_cool.gif b_29_20_16777215_0___components_com_kunena_template_huntingukr_templ_images_emoticons_cool.gif
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1132
Жоден народ не буде вільним, поки не звільнеться сам.
Останнє редагування: 17/02/2010 21:02 від ostt. Причина: правка ВВ кодів
  • Сторінка:
  • 1
Час створення сторінки: 1.52 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення