Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Мисливські байки ,або веселі історії з наших полювань
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Мисливські байки ,або веселі історії з наших полювань

Мисливські байки ,або веселі історії з наших полювань 24/02/2010 03:52 #22798

Цікаво було-би прочитати веселі і смішні історії з наших полювань і не тільки.Тим більше ,що скоро 1 квінтя і може хтось напише якусь очевидно -неймовірну байку ,що всі повірять. b_21_23_16777215_0___components_com_kunena_template_huntingukr_templ_images_emoticons_sarcastic.gif
p.s.
якщо така тема уже десь є ,то прошу паправити .

Жив був у нашому містечку один мисливець .Настоящий ,щирий москаль .Сам москвич під час війни був адютантом ,після війни женився на місцевій дівчині і прожив серед нас як добрійшої душі чоловік .Але навчити його пару слів по українськи не змогли навіть і онуки.
Працюючи головою УТМР та маючи звязки з Москвою ,часто привозив з своєї Родіни до нас гарні мисливські рушниці,для продажі ,але це було в ті часи ,коли рушниці були в універмагах і продавалися по предявленню мисливського квитка.Був період у моєму мисливському житті,коли я опинвся мисливцем без зброї .І тоді він мені запропонував походити на качку з однією з його колекційних рушниць ,а іменно з ружжом по срельбє на дальниє дістанції-лодочка.Я радий що буду мати можливість пополювати і ще з такою зброєю,наробив патронів і пішов на полювання.Вистрілив цілий патронташ,але ні однієї качки не попав b_51_26_16777215_0___components_com_kunena_template_huntingukr_templ_images_emoticons_dash1.gif , хоча стріляв на всіх дистанціях.Пробував наростити мушку і нічого не получилося .Так я йому і віддав його чудо ружжьйо.А виявилось ,що треба було мати якийсь спец. приціл.І ще один штрих з його мисливської практики може пригодитися у даний час.Коли зайця не вполював ,він мав у вещ .мішку дві задні заячі лапки і привязував лямку таким способом , що з рюкзака стирчали задні ноги зайця І всі йому заздрили .
  • Norik
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • ТОЗ -34 , ІЖ -18
  • Постів: 163

Ві:Мисливські байки ,або веселі історії з наших полювань 24/02/2010 14:41 #22820

буває всяке
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253
загрузка...

Ві:Мисливські байки ,або веселі історії з наших полювань 24/02/2010 15:22 #22821

У нас в компанії є один чудак, має тонкий голос, і одного разу стрілив у зайця і зайчик погнав у сторону села. Він за ним, і зустрів тьотку і питав тоненьким голоском: "Цьоць, цьоць, а тут зайчик не пробігав". b_21_23_16777215_0___components_com_kunena_template_huntingukr_templ_images_emoticons_sarcastic.gif

Тепер хто не стріне зразу підколює b_40_27_16777215_0___components_com_kunena_template_huntingukr_templ_images_emoticons_clapping.gif
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

Ві:Мисливські байки ,або веселі історії з наших полювань 24/02/2010 15:56 #22822

Не знаю як цю історію назвати бо мені тоді було не до сміху!!!

Був вересень - полювання на качку! Я в костюмі заліз у ставок, у комиш - збив дві качки, давай шукати - як падаю у яму з головою! Намочив усе - зброя, патрони, телефон, документи на машину, документи на охоту, гроші! Коротше усе! Йду до машини у нервах, плююся, матюкаюся - приходжу - нема ключів - загубив b_51_26_16777215_0___components_com_kunena_template_huntingukr_templ_images_emoticons_dash1.gif , я там упрів! Після довготривалого пошуку - знайшлися - загубив біля самої машини, добре що не уставку!

Результат - телефон у ремонт - 300 грн.
Качоки таки не найшов.
Патрони розряджав бо намочив так що дріб вилітав із ствола на 2 м.
Зброю прийшлося так драяти, бо вода попала в усі механізми!
Печатки у документах порозпливалися!
От такі бувають випадки на полюванні, але що поробиш, здається що після таких випадків то полювання любиш ще більше!!! b_33_29_16777215_0___components_com_kunena_template_huntingukr_templ_images_emoticons_heat.gif
  • Vano
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 525

Ві:Мисливські байки ,або веселі історії з наших полювань 24/02/2010 16:29 #22823

Напишу ще одну курьозну історію, яка сталася із моїм знайомим мисливцем, хоча то до охоти має дуже маленьке відношення, але все таки...

Завжди лишав машину у себе під хатою і не закривав, кажучи хто туди залізе... документи залишав у машині від охоти і від машини!!!
Одного разу сідає у машину - немає докоментів, давай шуршати, шукати чи хтось не бачив хто був біля машини! виявляється що документи, гроші - потянули два партизани - сини сусіда - десь їм 6-8 років тоді було!

Ось найцікавіше:
Давай їх допитувати де діли, каже мені уже не треба тих грошей відайте документи:
каже страрший затявся - ніби ми не брали нічого не знаю, а молодший бере його за руку і веде на гноянку... каже бачу свої документи, які плавають у гноянці - повитягував, помив, посушив - повибрискував усі одекалони які були у хаті і свої і жінки! Права і державний - ще півбіди бо ламіновані, а решта ужас! І коли Даїшники чи хто небудь брали ті документи на провірку - завжди питали: "А де вони були", знайомий так і відповідав: "Де, де у г...ні" b_21_23_16777215_0___components_com_kunena_template_huntingukr_templ_images_emoticons_sarcastic.gif
  • Vano
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 525

Ві:Мисливські байки ,або веселі історії з наших полювань 24/02/2010 18:13 #22830

Norik
Я бачив похожу ситуацію до твоєї
Тоже один дивний мисливець привязав до рюкзака задні ного з кроля
І ходив по селі всім розказував який він герой b_35_26_16777215_0___components_com_kunena_template_huntingukr_templ_images_emoticons_new_russian.gif

або йшов на полювання в тапочках,
бо казав що гумак скрипить по снігу b_51_26_16777215_0___components_com_kunena_template_huntingukr_templ_images_emoticons_dash1.gif b_36_26_16777215_0___components_com_kunena_template_huntingukr_templ_images_emoticons_pardon.gif

Ві:Мисливські байки ,або веселі історії з наших полювань 21/03/2010 01:23 #24236

А (мій колега) чотири роки тому трошки (заблукав), вийшов не в тому селі і не до тої хати, а там молодиця- чоловік на заробітках ледве втік b_33_29_16777215_0___components_com_kunena_template_huntingukr_templ_images_emoticons_heat.gif
  • Volotsyga
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 196

Ві:Мисливські байки ,або веселі історії з наших полювань 21/03/2010 03:03 #24242

Volotsyga писав(ла):
А (мій колега) чотири роки тому трошки (заблукав), вийшов не в тому селі і не до тої хати, а там молодиця- чоловік на заробітках ледве втік b_33_29_16777215_0___components_com_kunena_template_huntingukr_templ_images_emoticons_heat.gif

to buv volotciuga
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:Мисливські байки ,або веселі історії з наших полювань 21/03/2010 04:08 #24247

Хочете вірте ,хочете ні ,але це було в кінці жовтня 2008року. b_20_24_16777215_0___components_com_kunena_template_huntingukr_templ_images_emoticons_smile.gif У нас на краю містечка є ставок ,де ціле літо і осінь ,аж до льодоставу люди вигонять на воду качок і гусей.Вечором вони всі шнурочком ідуть по стайнях, а рано поївши ідуть знову на воду.Буває , що вони і цілу добу сидять на воді і газди приносять їсти прямо на став.Так є постійно . І одного вечора до табунця свійських гусей пристала дика сіра гуска. Це замітили діти і нікому не говорили ,а просто спостерігали чим все кінчиться. Гуска ішла собі вечером разом з усіми до стайні .там уже було приготовлена їда .А потім вона собі поївши ,летіла дальше на воду . І це повторялося до тижня ,поки не зацікавило газдів.І в один вечір ,гуска уже не полетіла ,а лишилася разом з усіма зимувати.На щастя газда виявився гуманним і як потім вияснилося ,що то був гусак який напевно лишив після себе потомство і виходив з своїми подругами уже весною на лід .Ось тоді я його і побачив .Він піднявся в небо і робив круг над ставом і потім вертався.Та одного разу ,напевно почувши перельог гусей,більше не повернувся. b_32_20_16777215_0___components_com_kunena_template_huntingukr_templ_images_emoticons_unknw.gif
  • Norik
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • ТОЗ -34 , ІЖ -18
  • Постів: 163
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.52 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення