Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Розведення ДИКОГО КРІЛИКА

Розведення ДИКОГО КРІЛИКА 26/02/2010 04:05 #22940

РОЗВЕДЕННЯ ДИКОГО КРІЛИКА

там вже описав що кріликам потрібно сухі пісчані місця і горбисті.
НАйголовніше вдало вибрати місце для створення штучних нір для розведення крілика .
Воно малоб бути на окраїні села чи хутора ,неподалік хати єгеря -лісника , чи мисливця що цим хоче займатись . БО далеко в полі все вам покрадуть рознесуть .

НАЙГОЛОВНІШЕ ЗМЕНШИТИ ДО МІНІМУМА ХИЖАКІВ у зоні І після вести контроль над ними постійно .

(на фото сітка заблизько . бо це цілий спеціалізований розплідник все обгороджене навколо . є поле де поливають з зеленою травичкою ...)

Найефективніше тут застосовується для успішного переселеня такі собі міні -волєри.
Спочатку будують КУРГАН пагорб з норами і центральною камерою .
ДУмаю що для наших дощових умов НЕМІШАЛОБ покласти зверху своєрідний дах .
ЩОБ всередені материнське гніздо було сухе

і після його обгородити сіткою щоб невиходили кріликі і щоб хижаки не виловили їх .
Все залежить від умов . ну хочаб обгородити по 3-5 м навколо кургана.
В середину пускають до 10 кріликів різниз статей ...як треба то підгодовується крілів і дається води .Коли кріликів вже розмножились прорізають маленькі отвори 1-2 щоб вони виходили паслись і привикали до вільного життя .
НЕ подалік робимо другий пагорб аналогічний і ті крілики що виходять з нашого маточного заполоняють з часом інший

Або мож в "маточнім пагорбі" не прорізати діри, а забирати молодих в інші пагорби для розселення .
...

курган тобто штучна нора чи то пагорб

• vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253
Останнє редагування: 26/02/2010 04:18 від vasyl eger.

Ві:Розведення ДИКОГО КРІЛИКА 26/02/2010 04:46 #22941

tut troxi video pro KRILYKA

CE SUPERR VIDEO

• vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
загрузка...

Ві:Розведення ДИКОГО КРІЛИКА 26/02/2010 12:25 #22946

Да, прикольно. Дуже добре, коли господарство так функціонує.
ще б розуміти, що той поважній дядько говорить
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5931
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77
Останнє редагування: 26/02/2010 12:27 від Slavamaz.

Ві:Розведення ДИКОГО КРІЛИКА 27/02/2010 00:33 #23020

slavamaz писав(ла):
Да, прикольно. Дуже добре, коли господарство так функціонує.
ще б розуміти, що той поважній дядько говорить

sho xoch z togo 7 perekladu
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Розведення ДИКОГО КРІЛИКА 27/02/2010 00:46 #23023

В Ковельському районі село Заріччя працюючи пастухом в колгоспі один молодий чоловік доглядаючи за худобою паралельно тримав кролів. По скільки більшу частину свого часу приділяв роботі по догляду за худобою він просто кролів, яких тримав у клітках повипускав на вільні хліба.Через два місяці результат був на лице. Кролі отаборились порили нори і збільшили свою чисельність у тричі. При зустрічі я жартував з нього ,що він зробить таку саму еко вибухівку, як у Австралії. Та на жаль не можу розказати про дальнішу долю цього експерименту бо не буваю у тих краях.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1785
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...

Ві:Розведення ДИКОГО КРІЛИКА 27/02/2010 01:38 #23027

Не думаю, що домашній здичавілий кролик має шанс пережити зиму в дикій природі.
Хоча в Польщі бачив диких кроликів, то місцеві розказували, що під час війни німці розбомбили кролятник, і вцілілі кролики до цих пір там живуть і розмножуються.
Не дуже мені в це віриться. Скоріше за все - це звичайні дикі кролики. Але їх там дійсно море!!!
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Ві:Розведення ДИКОГО КРІЛИКА 27/02/2010 01:45 #23029

nadyk писав(ла):
Не думаю, що домашній здичавілий кролик має шанс пережити зиму в дикій природі.
Хоча в Польщі бачив диких кроликів, то місцеві розказували, що під час війни німці розбомбили кролятник, і вцілілі кролики до цих пір там живуть і розмножуються.
Не дуже мені в це віриться. Скоріше за все - це звичайні дикі кролики. Але їх там дійсно море!!!

Можливо хижаки там їх не так інтенсивно доїдають...

Сумніваюся що в наших умовах ( зима, хижаки і т.д.) виживуть на природі.
Хіба в ПМГ де дійсно буде жорсткий контроль лиса, кота, сірої ворони і т.д.
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві:Розведення ДИКОГО КРІЛИКА 27/02/2010 11:23 #23052

В нас і зими стали лагідніші.А якщо ще і підгодувати то результат мав би бути позитивний.Та і домашні кролі мали б здичавіти і нічим би не відрізнялись від диких,а через декілька поколінь і повністю стали б дикими.Це все реально,тільки потрібно попробувати і вже напевно будемо знати чи це в нас приживеться.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1821
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

Re: Розведення ДИКОГО КРІЛИКА 24/11/2010 12:54 #33880

Питання "одичавлення" свійських кролів цікаве і інтригуюче. Сам процес не відрізняється особливою складністю та дороговизною. І дійсно є привабливим, більше того може слугувати певною чарівною палочкою, з допомогою якої підняти кількість дичини в обіднілих угіддях. Але, існують певні питання: Як ці кролі переносять зиму? Як на цей весь експеримент дивляться біологи та біотехнологи? з точки зору виживання в умовах волі, розмноження, можливого парування з зайцями, і т.д.......
  • Palanok
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 290

Re: Ві:Розведення ДИКОГО КРІЛИКА 24/11/2010 14:42 #33890

Aleksis написав:
В Ковельському районі село Заріччя працюючи пастухом в колгоспі один молодий чоловік доглядаючи за худобою паралельно тримав кролів. По скільки більшу частину свого часу приділяв роботі по догляду за худобою він просто кролів, яких тримав у клітках повипускав на вільні хліба.Через два місяці результат був на лице. Кролі отаборились порили нори і збільшили свою чисельність у тричі. При зустрічі я жартував з нього ,що він зробить таку саму еко вибухівку, як у Австралії. Та на жаль не можу розказати про дальнішу долю цього експерименту бо не буваю у тих краях.

А подальша доля плачевна, прийшла зима і їх повидушували собаки та лиси. Це не перший випадок коли випускають кролів на волю, коли вони почнають хворіти їх сотнями випускали до лісу, щоб не закопувать, багато відходить і дотягує до зими.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1132
Жоден народ не буде вільним, поки не звільнеться сам.
  • Сторінка:
  • 1
Час створення сторінки: 0.47 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення