Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: цікаві книжки

цікаві книжки 01/03/2010 12:04 #23183

Шановні колеги!
Маю трохи різних книжок на мисливсько-зброярську тематику. І вирішив ними трохи "поділитися" - себто сканувати та розміщати в нас на сайті. Зрозуміло, що мова йде лише про книги, які тепер не публікуються та не досотупні в продажі.
Хотів би почути Ваші думки, що кого би найбільше цікавило.
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 1267

Ві:цікаві книжки 01/03/2010 12:06 #23185

А що є...?
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3810
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
загрузка...

Ві:цікаві книжки 01/03/2010 12:18 #23187

Я також маю де що уже скановане! Чекаємо на бібліотеку і будемо загружати!!!
  • Vano
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 525

Ві:цікаві книжки 01/03/2010 16:45 #23201

Ось, що в мене є:

• ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:цікаві книжки 14/03/2010 11:18 #23891

Думаю, що звичайним сканеромце буде дуже тяжко зробити. Та це й до того всього буде порушення авторських прав, які якщо я не помиляюсь діють 75 років після виходу книги. В нас в Україні практично ще не працюють нормальні електроннібібліотеки. Думаю коли вони запрацюють мисливській спільноті потрібно буде прлобіювати першочерговість сканування книг на мисливську тематику. Анонси про утворення в Україні цифорової бібліотеки були.
  • oleg1965
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 17

Ві:цікаві книжки 14/03/2010 13:35 #23901

Мова не йде про всі книги, звичайно. Лише про найцікавіші, які видавались в радянські чи старіші часи.
Що стосується авторських прав, то ні авторів, ні видавництв тих вже нема, напевне. А якщо і є, то хай собі будуть...
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:цікаві книжки 14/03/2010 23:59 #23956

На рахунок авторських прав.
Якщо в звичайному магазині купити будь-які дві сучасні книжки про полювання, то вони відрізняються тільки назвою і прізвищем автора. Решта - під копірку і, як правило, передерті з книг, які видавались ще в радянські часи.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Ві:цікаві книжки 15/03/2010 00:23 #23958

Авторське право то річ серйозна, просто у нас нема порядку.
Я не давно мав справу з чоловіком, який зісканував і виклав у неті коло 20 книжок одного видавництва. Оскільки там була публікація авторське право якої належить мені, то я йому написив що думаю з цього приводу... Чоловічок пробував оправдовуватися, але публікацію зняв.
Отож це все справа часу, пройде кілька років і автори навчаться оберігати свою власність від зазіхань (навіть з благою метою). Звісно тут не йдеться про Аксакова, Сабанєва чи когось подібного, але щодо сучасних видань то різне може буте. Єдине що може перешкодити авторові оберігати свої права, це те що вони зазвичай російські і в Україні боронити своїх інтереси їм буде не вигідно. Це щодо електронних публікацій, а з друкованими трохи по іншому, там легше зловити порушника, можна навіть тираж конфіскувати. Отаке )
  • urban
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 953
"Ein schlechter Jagdtag ist immer noch besser als ein guter Arbeitstag"

Ві:цікаві книжки 15/03/2010 00:47 #23960

Так і я про те саме.
Дзвонить мені товариш і говорить, що купує собі книжку. Питаю яка (щоб не купувати ту, яку читав або маю). Кажу, щоб купив мені. Приносить. А там ... (читай попередній пост).
А ще буває, що поспішаєш і нема часу погортать сторінки під час покупки. Такої ніби нема дома. Купуєш. Дома дивишся - аналогічна ситуація. Навіть малюнки з книжки радянських часів. А автор інший.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Ві:цікаві книжки 15/03/2010 00:55 #23963

Я от думаю, а що як звернутися до когось із авторів цікавих статей з проханням про дозвіл на переклад укр. мовою і публікацію в неті їхніх статей...
Йдеться про некомерційні (тобто такі що не видані у друкованій версії) тексти рос. мовою.
  • urban
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 953
"Ein schlechter Jagdtag ist immer noch besser als ein guter Arbeitstag"
Останнє редагування: 15/03/2010 01:28 від urban.

Ві:цікаві книжки 15/03/2010 11:26 #23978

nadyk писав(ла):
Так і я про те саме.
Дзвонить мені товариш і говорить, що купує собі книжку. Питаю яка (щоб не купувати ту, яку читав або маю). Кажу, щоб купив мені. Приносить. А там ... (читай попередній пост).
А ще буває, що поспішаєш і нема часу погортать сторінки під час покупки. Такої ніби нема дома. Купуєш. Дома дивишся - аналогічна ситуація. Навіть малюнки з книжки радянських часів. А автор інший.

Я вже переконався, що всі "Мисливські енциклопедії", "Все про полювання", "Мисливцю про....", "Настольні книги мисливця" і т.д. і т.п. є незамінним матеріалом для... розпалювання вогнищ! Один чоловік сказав прекрасну фразу: "Настольная книга охотника - это, скорее, застольная книга охотника". Це він сказав про стару радянську 2-томну.

Я зараз такі навіть до рук не беру.
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:цікаві книжки 15/03/2010 13:02 #23981

І правильно він сказав.Це все уже устаріле,а нового не друкують.Переклали з російської на українську і продають як новий матеріал.Подарувала жінка тестьови книжку:НОВА ЄНЦИКЛОПЕДІЯ МИСЛИВЦЯ:.Став читати,а там матеріали з книжки :ОХОТНИКУ ОБ ОХОТЕ:колись така цікава книжка була .Аще я купив книжку:Умные самоделки охотника:так пише незрозуміло про що.Книжка випущена на Україні,але на російські мові.Там є стаття як треба полювати на качку без рушниці .Надіти на голову гарбуз і,ходити по воді.Качка гарбуза не боїться і,ви підходите хватаєте за ногои і все,качка ваша .Дурдом.Наскільки треба бути дурному таке випустити .Я попробую сфотографувати,і вечером виложити декілька статей.Посміємось разом.
  • ВОВА /24
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 187

Ві:цікаві книжки 15/03/2010 13:34 #23985

ВОВА /24 писав(ла):
І правильно він сказав.Це все уже устаріле,а нового не друкують.Переклали з російської на українську і продають як новий матеріал.Подарувала жінка тестьови книжку:НОВА ЄНЦИКЛОПЕДІЯ МИСЛИВЦЯ:.Став читати,а там матеріали з книжки :ОХОТНИКУ ОБ ОХОТЕ:колись така цікава книжка була .Аще я купив книжку:Умные самоделки охотника:так пише незрозуміло про що.Книжка випущена на Україні,але на російські мові.Там є стаття як треба полювати на качку без рушниці .Надіти на голову гарбуз і,ходити по воді.Качка гарбуза не боїться і,ви підходите хватаєте за ногои і все,качка ваша .Дурдом.Наскільки треба бути дурному таке випустити .Я попробую сфотографувати,і вечером виложити декілька статей.Посміємось разом.

Обов"язково сфотографуйте, вивісіть та напишіть назву книги, автора-компілятора та видавництво. "Чтобы знать героев в лицо..."
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Сторінка:
  • 1
Час створення сторінки: 0.48 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

• Продана. Далі...

• 8 місяців і тиждень. Щеплена від сказу. ... Далі...

Популярні оголошення