Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
<--

ТЕМА: Волинська обласна виставка мисливськіх собак 22.05.10

Волинська обласна виставка мисливськіх собак 22.05.10 11/05/2010 13:15 #25166

В м.Луцьку буде проходити виставка мисливськіх собак...Всіх бажаючих запрошуємо на виставку..

Ві: Волинська обласна виставка мисливськіх собак 22.05.10 19/05/2010 18:53 #25366

уточни де та о скільки початок?
  • yura72
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 3

Ві:Волинська обласна виставка мисливськіх собак 22.05.10 19/05/2010 19:40 #25367

На стадіоні напроти готелю Світязь....О 8 годині....

Ві:Волинська обласна виставка мисливськіх собак 22.05.10 24/05/2010 14:15 #25417

Ну і як пройшла виставка?
Хто був, що бачив?
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві:Волинська обласна виставка мисливськіх собак 22.05.10 26/05/2010 18:56 #25475

А ти , друже , вгадай з трьох раз , хто там був... Звіт буде обов"язково , тільки пізніше , бо член.кор трохи зайнятий.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4601

Ві:Волинська обласна виставка мисливськіх собак 22.05.10 26/05/2010 19:10 #25477

Хімік писав(ла):
А ти , друже , вгадай з трьох раз , хто там був... Звіт буде обов"язково , тільки пізніше , бо член.кор трохи зайнятий.

А як не вгадаю
Чекаємо...
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

Ві:Волинська обласна виставка мисливськіх собак 22.05.10 27/05/2010 19:37 #25514

Я то на виставку фотопарат брав але немав часу ним фотографувати оскількі то було моє перше стажируваня на виставці то писав сидів бумагі..))

Ві:Волинська обласна виставка мисливськіх собак 22.05.10 27/05/2010 19:43 #25515

Таааак.
Один вже відмазався від звіту,
Треба Хіміка чекати....
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

Ві:Волинська обласна виставка мисливськіх собак 22.05.10 27/05/2010 19:45 #25516

Вітаю КоЛьКа Волинь з першим стажуванням!!!
Рости в експерта Національної категорії!
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

Ві:Волинська обласна виставка мисливськіх собак 22.05.10 27/05/2010 19:52 #25517

Хімік точно має звіт і не підведе.. Буду старатись

Ві:Волинська обласна виставка мисливськіх собак 22.05.10 03/06/2010 17:10 #25631

Нарешті з"явилась хвилина для звіту ...
Скажу одразу , кількість собак була меншою , ніж в минулому році... Чи то криза вплинула , чи те , що виставка проходила напередодні свята Трійці? Але як би там не було , а св"ято мисливців відбулося.
Ітак , поїхали... Невеличкий фото-відеозвіт зі скупими коментарями , бо час піджимає.
Всіх ягдів не покажу , бо "чорна" армія мене не дуже цікавила. А от один новенький кобельок мені сподобався , привернув увагу. І я не помилився - власник купив його в Кіровограді , в Дем"яненка А. , президента всеукраїнського ягдтер"єр клубу. Кобельок від знаменитих привозних собак.

Але моє перше гарне враження відразу зіпсувалось , як тільки настав час перевіряти зуби...

Ще раз переконуюсь , що дуже багато власників думають , що вистачає лиш купити дороге щеня від модних батьків , і все , воно тобі буде і тапочки вдома приносити , і з нори вже виносити виправлену шкуру лисиці. Ні , такого не буває... З собакою треба займатися... І в тому числі вчити показувати зуби з дитинства...

Фоксів було мало , тому я їх майже не фотографував... Але був один кобельок з Володимира-Волинського. Його фото в мене є з змагань. Подивіться , яка пащека.

Ринг вельшів був представлений 6 собаками: старша вікова - кобель Брюс (7р.) , вл.Черняк. Він є сином чемпіона України Чака , того ж власника.

Спочатку Брюс не виставлявся , бо власник працював в рингу , та й вік уже... Але потім пан Черняк вирішив нам показати , яким повинен бути вельш , і виставив його. :a_g_a:

Гарний кобель. :co_ol:
В середній групі виставлялось 3 кобелі - мій Басар , його рідний брат Скіф (вл.Євдокімов), і ще один кобельок , за якого я нічого не взнав , бо знов розривався між двома рингами , і просто забув підійти розпитати власника.

На фото за нами цей "невідомий" кобельок... :smu:sche_nie:

Це фото з початку рингу. Я з Басаром спочатку скромно став за заводчиком... :smu:sche_nie:

Але в кінці ринг виглядав так: перший мій Басар з оцінкою "відмінно" , другий Скіф з оцінкою "дуже добре" , і третій кобель теж отримав "дуже добре". І хоча Басару дали "відмінно" , але всі судді погодились , що йому б трохи масивнішу голову... Бо довжина нормальна , але на відміну від фокса , вельш повинен мати трохи ширшу відстань між вухами. :nez-nayu:

Басар...

Сук було дві - Злата(вл.Осадчук) , від Павликових привозних собак з Чехії ,

і ще одна сучина з Ковеля , далека родичка мого Басара.

Ринг гончаків... Тут невтомно трудились батя Жора , і син-стажор Колька...

Російські гончаки... Другий в рингу , в голубій футболці - наш колєга-форумчанин "Гром"... Шкода , що в нього зараз нема інтернету

А цей кобельок одразу привернув увагу і мені сподобався. Коли підійшов , і почав розпитувати власника , виявилось , що це однопомьотник Громового кобеля , який пропав(писалось тут на форумі). Шкода , коли пропадають такі собаки.

Російські рябі гончаки... І тут Гром... А за ним Колька з Буяном...

Ринг естонців... Ну-у-у , тут майже всі "надюки-туманенята"... Тільки посередині привозна сучина з Сум , її одразу видно , що "не з нашої пісочниці"... Шкода , що ще мамки Вісли нема , вона "в положенії" , тому сиділа в тіньочку біля машини.

В молодшій віковій групі мій Дунай зайняв друге місце в рингу... Але не обідно , бо програв своєму брату-однопомьотнику. І то , суддя сказав , що через те , що Дуня мій в робочій кондиції , тобто трохи занадто "підтянутий"(ну , це й не дивно , ми ж готуємось до сезону вже , тренуємось ). І тому трошки уступає в рингу своєму більш "лоснящомуся" , вгодованішому брату. Але голова в Дуная гарніша. Ну , нічого , були б кості , а жирок наросте.

Була одна гарна спанієлька з Володимира-Волинського. Власник привіз її аж з Херсону , брав через "Клуб російського спанієля" , що в Миколаєві.

Басар знайшов собі "даму серця"...

І одразу ж запросив її на танець...

Ми на "best in show"...

Протримались майже до кінця , залишилось 5 собак , але тут нам сказали "Дякую"... :nez-nayu: Перемогла в "best in show" сука дратхаар Вальда з Ковеля (на фото в кінці).

Я з своїми "спиногризами"... :dan_ser:

Наш колєга по полюванню Андрій... Має 6 дорослих собак різних порід. Виніс потомство "в люди"

А це фото я б віддав на конкурс ... Дід з внуком , і мисливський собака.

На такому можна верхи їздити...

Наша Ніка - переможець минулорічних Львівських змагань по куріпці.

Ох і нелегка робота у стажорів... Як кажуть:"Любишь кататься , люби и саночки возить..." Зате тепер можна з Колькою іти "флажити" вовків в лісі...

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4601
Останнє редагування: 03/06/2010 19:04 від Хімік.

Ві:Волинська обласна виставка мисливськіх собак 22.05.10 03/06/2010 19:27 #25637

Гарний звіт.
Дякую і вітаю з черговою перемогою Хімік!
Гарні у вас собаки виставлялися, може і небагато, але гарні.
Як виступили Nadyk з Роною і гончаки Кольки ?
Він ( Колька) виставляв смичок?
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

Ві:Волинська обласна виставка мисливськіх собак 22.05.10 03/06/2010 19:31 #25638

Як оцінили " невістку" з Сум?
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

Ві:Волинська обласна виставка мисливськіх собак 22.05.10 03/06/2010 19:58 #25640

Файний звіт, бо хто-хто, а Хімік вміє
Приємно дивитись на маленьких гончаків, цуценята кумедні, бо мають довгі вуха і кумедніші ніж інші породи
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

Ві:Волинська обласна виставка мисливськіх собак 22.05.10 03/06/2010 20:08 #25644

FAINYI ZVIT
I ZNAIOMY PSY I mordy
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:Волинська обласна виставка мисливськіх собак 22.05.10 04/06/2010 15:46 #25681

ostt писав(ла):
Як виступили Nadyk з Роною

Виступили нормально - перша в середній віковій і оцінка "відмінно".

Ще минулої неділі їздив на виставку в Рівне - возили однопомьотницю Хімікового Дуная - Зару. Фотоапарат, як завжди, забув.
Зара також була перша в молодшій віковій і оцінка "дуже добре".
Бачив там привозну вижлицю (зі слів - Черкаські крові, привезена з Чернігова), але власники на спілкування йшли неохоче. Дуже перекормлена і в "біглячому" типі.
Ще бачив привозного вижлеця з Одеси - дуже біднокостий, але, зі слів власника, працює добре.
Ще один був дуже гарний привозний вижлець (родич Вісли по мамці) з-під Кіровоградського Боя. Перспективний собачка, але через якісь амбіції і особисті образи власника на Рівненську ФМСУ вижлець може і не попасти в розведення - власник не хоче його реєструвати і на виставці не виставляв.

Планую поїхати в Київ подивитись і мабуть знайомий буде виставляти Зару. Я в якості глядача. Ще хтось планує їхати?
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Ві:Волинська обласна виставка мисливськіх собак 22.05.10 04/06/2010 16:56 #25685

ostt писав(ла):

Як виступили гончаки Кольки ?
Він ( Колька) виставляв смичок?

Да виступили нормально от тількі конкурентів небуло вижлєц один в середній групі -Відміно і вижловка одна в середній групі -Відміно...
Да якби були конкуренти то булоб цікавіше ми того року в Городку з 12 собак ходили перші ото тоді да було цікаво..

Ві:Волинська обласна виставка мисливськіх собак 22.05.10 05/06/2010 13:44 #25703

Гарний звiт Хiмiк якщо можна розкажи про фокса якого сфоткав робочi якостi i.тд.а також цiкавить чи були проблеми з прикусом у собак тумановоi лiнii
  • Slavko
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 850

Ві:Волинська обласна виставка мисливськіх собак 22.05.10 06/06/2010 14:14 #25728

Бачив там привозну вижлицю (зі слів - Черкаські крові, привезена з Чернігова),

Игорь,а Фамилию владельца не помниш???или может у кого живёт???
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2172
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Ві:Волинська обласна виставка мисливськіх собак 22.05.10 06/06/2010 14:45 #25730

nadyk писав(ла):
Виступили нормально - перша в середній віковій і оцінка "відмінно"...

КоЛьКа Волинь писав:-
Да виступили нормально от тількі конкурентів небуло вижлєц один в середній групі -Відмінно і вижловка одна в середній групі -Відмінно...

Молодці .
Вітаю.
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
Модератори: Myron