Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

ТЕМА: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі .

Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 08/03/2009 20:29 #2590

Хто що скажите на цю тему ???

Мав неприємні випадки з пяними "мисливцями " на польовані .
Більше неберу спиртне в ліс ...

Сам давно вже лишив і палити і випивати ,наркотики сильніші ще ьне пробував

А ви друзі форумчани ???

тут надибав файну статтю про це .

прочитав такий заклик-звернення -
( УКРАЇНЕЦЬ! Не будь бидлом! Будь ЛЮДИНОЮ!)

Не пропивай, не прокурюй грошi, здоров'я, розум, пам'ять, повагу людей до тебе, до твого народу! Адже ж саме Ти пропив, прокурив зарплату (фактично вкрав для власного хворобливого задоволення) робiтника, селянина, iнтелiгента, Офiцера, пенсiю пенсiонера, стипендiю учня, студента. Вiддай цi алкогольнi, тютюновi грошi не чужинецьким та рiдним людиноненависницьким алкогольним та тютюновим мафiям, а голодним українським дiтям, учням, студентам, бiдним людям похилого вiку. Збережи своє здоров'я га здоров'я оточуючих вiд алкоголю, тютюну та iнших наркотикiв, проживи на Землi на 25 рокiв довше здоровим, бадьорим, життєрадiсним, високоморальним, працьовитим будiвником i громадянином Української Держави. Вивчи справжню лiтературну Українську Мову (а не очужиншений, зросiйщений, ожидовлений, зпольщений, зрумунiзований, змадяризований, здеморалiзований, збандитизований, ов'язничнений суржик-жаргон) i гордо розмовляй тiльки нею, своєю рiдною, прадiдiвською козацькою мовою. Ця твоя мова i твоя пiсня є найкращими, наймило-звучнiшими з усiх мов i пiсень свiту. Знай це i гордись цим! Пам'ятай, що Ти Українець-Русич, славна iсторiя твого народу нараховує не один десяток тисяч рокiв. Ти - Справжнiй Володар i Повноважний Представник могутьної європейської i свiтової Христової Самостiйної Соборної Української Держави. Не гнись (як за недопалком на хiднику) перед рабською звичкою вживати алкоголь i тютюн, перед аморальними чужинецькими пияцькими звичаями, перед чужинецькою культурою, мовою, захланнiстю, пiдступнiстю, наглiстю, обманом, шахрайством ворогiв твого фiзичного i духовного здоров'я, ворогiв фiзичного i духовного здоров'я твого народу.

ПАМ'ЯТАЙ!

Кожнi 100 гр. горiлки, 200 гр. вина, 0,5 лiтра пива вбивають 7500 активно працюючих клiтин головного мозку. Геть алкоголь - вбивцю розуму! Немає кращого способу творення iдiотiв, як спосiб систематичного вживання алкоголю. Лiкарi спостерiгали 820 вагiтних матерiв, якi вживали алкоголь. У 38 з них народилися розумово вiдсталi дiти - iдiоти, олiгофрени, дебiли, у 145 - дiти з психiчними розладами, у 55 - дiти, хворi туберкульозом, у 37 дiти з'явилися на свiт недоношеними, у 16 народилися мертвi дiти, 121 дитина померла у першi роки життя. Так як алкоголiзм є спадковою хворобою, у жiнок, якi вживали чи вживають алкоголь, народжуються дiти з ознаками алкоголiзму -майбутнi генетичнi алкоголiки, схильнi до алкоголiзму, виродження, саморуйнування, самознищення, самогубства. Невже Ти хочеш, щоб у твоїй сiм'ї, у сiм'ях твоїх друзiв, знайомих народжувалися iдiоти, самовбивцi, алкоголiки, злочинцi.

ПАМ'ЯТАЙ!

Тютюновий дим мiстить в собi радiоактивнi iзотопи Полонiю-210, Вiсмуту-210 та iн. Випалюючи 20 цигарок, курець опромiнює себе i оточуючих дозою радiоактивного опромiнення в сiм раз бiльшою вiд допустимої норми, встановленої МАГАТЕ. Геть тютюновий ЧОРНОБИЛЬ! Полiтична Армiя України попереджує, що курiння тютюну,
вдихання тютюнового диму, вживання алкоголю (особливо пива) призводить до тютюнової, алкогольної iмпотенцiї, статевого безсилля чоловiкiв. Вiдсiч алкоголевi, наркотикам, тютюновi! Полiтична Армiя України попереджує, що курiння тютюну, вдихання тютюнового диму, вживання алкоголю порушують гормональну рiвновагу в органiзмi людини, призводять до очоловiчення жiночого та ожiночення чоловiчого органiзму. Дiвчата та жiнки, якi палять, вживають алкоголь, втрачають жiночiсть, чуттєвiсть, бажання мати сiм'ю, дiтей, набувають чоловiчих рис характеру, стають нервовими, сварливими. У них змiнюється фiгура, звужуються стегна, розширюються плечi, через гормональнi змiни в органiзмi хрипне голос, грубiшає, втрачає чутливiсть i нiжнiсть, набуває нездорового кольору шкiра. Аналогiчнi негативнi змiни вiдбуваються у чоловiчому органiзмi. Вiдсiч алкоголевi, наркотикам, тютюновi! Кожнi 13 секунд вiд захворювань, що виникають внаслiдок курiння - цiєї узаконеної наркоманiї, у свiтi помирає одна людина. Тебе i iнших курцiв заспокоює те, що нас.гiдки курiння виявляються значно пiзнiше порiвняно з вживанням сильнiших наркотикiв. Наркоман помирає через 3-4 роки, ти не доживеш 25 рокiв життя (у тому числi 20 рокiв статевого життя). У сiм'ях, де палять батьки, з 100 дiтей 67 дiвчаток i 78 хлопчикiв також починають курити, 70% цих дiтей будуть курити все своє, штучно вкорочене нiкотином на 25 рокiв, життя. Ти винен у цьому. Це твiй смертний грiх. Це про тебе скажуть Вiд курця несе могилою. Це ти, курець, винен у народженнi дiтей з рiзноманiтними калiцтвами заячою губою, вовчою пащею, спинномозковою грижею тощо, у народженнi дiтей хворих на церебральний паралiч, дистрофiю, епiлепсiю. То хто Ти Глянь на себе збоку. Рак легенiв, емфiзема легенiв, хронiчний бронхiт курця, пневмосклероз, стенокардiя, iнфаркт мiокарда, склероз судин серця i головного мозку, iнсульт, передчасне старiння, iмпотенцiя, облiтеруючий ен-дартереїт (звуження судин, яке призводить до омертвiння тканин i апмутацiї кiнцiвок) - якою хворобою Ти ще хочеш захворiти Але ж Ти робиш хворими й iнших. Є мудра приказка - Один курить - весь дiм хворiє. Через тебе хворiють iншi. Вони тобi цього не простять. I не жалiйся пiзнiше нiкому на своє здоров'я. Ти сам захотiв стати подобою людини, руїною, бидлом в людськiй подобi. Тебе нiхто не буде жалiти, на тобi, на твоїх хворобах, на твоїй смертi заробляють грошi. Це про тебе скажуть перехожi - ось воно - людиноподiбне бидло, самовбивця i вбивця, до якого немає жалю, бо це бидло нищить навiть своїх дiтей. Адже вiдомо, що в сперматозоїдах батька-курця ще до заплiднення, до народження дитини закодовуються, запрограмовуються генетичне захворювання цiєї дитини на раковi хвороби

ЖИТТЯ - це боротьба за життя! Українська нацiя мусить вижити духовно, генетичне, фiзично, економiчно, полiтичне. Українська нацiя виживе, коли Ти перестанеш бути бидлом. Не будь бидлом! Будь мудрiшим! Iди разом з нами! Свiй до свого по своє! Думай i дiй! Пам'ятай, що ти Українець! Будь ЛЮДИНОЮ! Будь ЛЮДИНОЮ! Будь ЛЮДИНОЮ!
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

RE: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 08/03/2009 21:34 #2599

Ти Василю сильний пропагандист. Алкоголізм то одне,а 100 гр. після полювання то зовсім інше.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1821
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк
загрузка...

RE: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 09/03/2009 01:13 #2625

хахахахах
щось я невидів ніразу аби полювання обійшлось ОДНИМИ ЄДИНИМИ 100 грамами . хахах
то лиш початок .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 17/03/2009 00:19 #3012

Що правда то правда!
Але це ж святкові
Пісенька про важке похмілля.
[video width=200 height=50]095-______________.mp3 - 9.85MB[/video]
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

RE: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 17/03/2009 19:15 #3041

Куме і нашо ми ту горівцуню вчора так багато пили, а ?
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

RE: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 18/03/2009 00:08 #3067

Ці тварини нівчому не винні,тим більше що вони тверезісінькі і в своєму житті ніколи алкоголю не пробували.

1_web.jpg
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1821
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

RE: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 18/03/2009 01:21 #3069

Хто зна!
В мене раз мама псів споїла.
Був налитий у стакані спирт, грам 100, і мама псам вилила думала, що вода. А їм напевне сподобалося. Один, сторожова дворняга, завжди агресивний, чуть ланц не рве так гавкає, каже сусід, що зайшов на подір'я, а той виліз з буди подивився, попісяв і пішов знов у буду спати. Другий мисливський дуже до кота брався, , але коли біг за ним то дуже падав.
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 18/03/2009 01:22 від WAWA.

Ві:RE: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 16/09/2009 02:01 #11569

...
в ЕСПАНІІ мисливці дозволили щоб на ПОЛЮВАННІ іх перевіряли на алкоголь " як водіїв на дорозі "...

я звичайно "за " ( це врятує не 1 життя і здоровя ...) а ви напевно ні
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 16/09/2009 11:27 #11572

Василь, якщо заборонити алкоголь на полюванні, то чисельність мисливців різко зменшиться, поздають квитки мисливські
Тут підходить анекдот про рибаків.

Дзвонить один приятель іншому:
-Ти на рибалку завтра їдеш?
-Чекай зараз з жінкою пораджуся..
-Ну шо,поїхали? Кльов буде класний!!!
-Ні не поїду..Жінка дозволила горілку вдома пити..
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 16/09/2009 18:58 #11619

ну і логіка у ВАС ПАН ВАВА
тобто давай дозволимо водіям КЕРУВАТИ пяними - знаєш як збільшится продаж машин і число авт на дорогах хахаха

я в 100 раз передаю перевагу їздити по дорогах де НЕМА пяних водіїв
і в 100 раз передаю перевагу полювати в угіддях де НЕМА пяних мисливців .

а ви ?
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 16/09/2009 19:27 #11620

Та і я за то, але у нас кожен чинуша їздить практично завжди п"яний і полює дуже п"яний
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 17/09/2009 00:52 #11647

• WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 17/09/2009 12:24 #11662

WAWA писав(ла):

А корові зовсім не смішно... Хоча , якщо вона з перепою , то думаю , їй пофігу ті крокодили , все одно спробує попити водички
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4574

Ві:Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 25/09/2009 17:22 #12359

А якщо серйозно , то на цю тему можна дуже довго дискутувати. Так , звичайно , людина з рушницею не повинна бути п"яною , це однозначно. Це табу . Але і без 100 гр. на свіжому повітрі , "по крові" , це теж якось ... Питання в тому , чи може людина на тих 100 грамах зупинитися? Я , наприклад , не можу похвалитися , Василь , що не п"ю взагалі. Якщо гарна компанія , і під настрій , то можу навіть добре вмазати . Але на полюванні це інша справа. Мені , наприклад , дуже подобається як заведено в тій компанії , куди мене прийняли в минулому сезоні , і де я відполював по пушному. Там так - походили , зробили привал , поснідали , по 50 гр. , не більше , потім , якщо хтось щось взяв , по крові ще по 50. А вже коли приїжджаємо додому , рушниці в чохлах , тоді йдемо в якийсь генделик по дорозі(бажано , де дозволяють зі своїми залишками полудня ) , і там можемо нормально "жахнути" , якщо є привід. А не так як я колись попав на полювання на кабана з досить поважним хлопцями. Не встигли приїхати в ліс , а вже починають снідати. Добре поснідали , стали на номери , я як самий молодий пішов з єгерем і собаками в загонку. Ідемо , гукаємо... Підходжу вже до стрілкової лінії , чую , голос якийсь... Виходжу , бачу стоїть "тєло" , і п...ть з кимось по мобілці... На номері!!! Настрій пропав одразу. Так що , я думаю , пити , чи не пити , і де , як , і головне , скільки пити - це питання особистої культури людини , не обов"язково навіть , щоб вона була мисливцем.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4574
Останнє редагування: 25/09/2009 17:25 від Хімік.

Ві:Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 25/09/2009 18:32 #12373

так друг але в нашу КУЛЬТУРУ алкоголь так заліз сильно навіки і повсюдно що огого. ми там народились виросли і живемо і для нас - ЗВИЧНО . але коли хтось сі подивить "чужий" на нас то йому волос встає.

думаю що більшість а то і всі з вас мають по 1 -2 алкоголіку вже втраченому в родині колі друзів знайомих ...
як їм допомогти ??????????
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 25/09/2009 18:42 #12375

Хімік писав(ла):
А якщо серйозно , то на цю тему можна дуже довго дискутувати. Так , звичайно , людина з рушницею не повинна бути п"яною , це однозначно. Це табу . Але і без 100 гр. на свіжому повітрі , "по крові" , це теж якось ... Питання в тому , чи може людина на тих 100 грамах зупинитися? Я , наприклад , не можу похвалитися , Василь , що не п"ю взагалі. Якщо гарна компанія , і під настрій , то можу навіть добре вмазати . Але на полюванні це інша справа. Мені , наприклад , дуже подобається як заведено в тій компанії , куди мене прийняли в минулому сезоні , і де я відполював по пушному. Там так - походили , зробили привал , поснідали , по 50 гр. , не більше , потім , якщо хтось щось взяв , по крові ще по 50. А вже коли приїжджаємо додому , рушниці в чохлах , тоді йдемо в якийсь генделик по дорозі(бажано , де дозволяють зі своїми залишками полудня ) , і там можемо нормально "жахнути" , якщо є привід. А не так як я колись попав на полювання на кабана з досить поважним хлопцями. Не встигли приїхати в ліс , а вже починають снідати. Добре поснідали , стали на номери , я як самий молодий пішов з єгерем і собаками в загонку. Ідемо , гукаємо... Підходжу вже до стрілкової лінії , чую , голос якийсь... Виходжу , бачу стоїть "тєло" , і п...ть з кимось по мобілці... На номері!!! Настрій пропав одразу. Так що , я думаю , пити , чи не пити , і де , як , і головне , скільки пити - це питання особистої культури людини , не обов"язково навіть , щоб вона була мисливцем.

Я думаю, він і тверезим розмовляв би. Такі люди купляють рушницю для іміджу.
  • OlaF
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 635
"Нації вмирають не від інфаркту, спочатку їм відбирає мову"
Ліна Костенко.

Ві:Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 25/09/2009 18:49 #12377

vasyl eger писав(ла):
так друг але в нашу КУЛЬТУРУ алкоголь так заліз сильно навіки і повсюдно що огого. ми там народились виросли і живемо і для нас - ЗВИЧНО . але коли хтось сі подивить "чужий" на нас то йому волос встає.

думаю що більшість а то і всі з вас мають по 1 -2 алкоголіку вже втраченому в родині колі друзів знайомих ...
як їм допомогти ??????????

А як їм допоможеш ? Каже знайде 1000 вагомих причин і пояснень, чому він п’є. І це не від культури залежить. Мабуть.
  • OlaF
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Ліна Костенко.

Ві:Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 25/09/2009 19:06 #12378

та питаю бо маю в хаті

емм напевно що від КУЛЬТУРИ
замітив що алкоголіків НАБАГАТО більше серед українців що проживають на УКРАЇНІ . а серед тих самих українців що проживають в АРГЕНТИНІ (напевно канаді австраліі англіі... ) їх значно менше
чому ???
у нас "КУЛЬТУРА " ДОЗВОЛЯЄ ПИТИ ЩОДНЯ , а там ні і той самий східний словянин вже себе поводить по іншому , пристосовується до ІНШОЇ КУЛЬТУРИ ...такі мої спостереження як єгеря
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 25/09/2009 19:20 #12380

А що, в інших країнах п’яниць немає?
  • OlaF
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Ліна Костенко.

Ві:Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 25/09/2009 19:29 #12381

OlaF писав(ла):
А що, в інших країнах п’яниць немає?

а що ви небачили ?
ідеш по рідній ненці ...там там пяний іде ,чи пробує їхати на ровері , чи спит замерзає в фосі ...
переїздиш у ПОЛЬШУ, МАДЯРЩИНУ... уже нема їх

тут за 5 років небачив щоб хтось пяний валявся на дорозі ...

є але у значно меншій кількості і якості
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.77 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення