Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕМА: АНГЛІЙСЬКИЙ СЕТЕР

АНГЛІЙСЬКИЙ СЕТЕР 09/03/2009 12:09 #2635

АНГЛІЙСЬКИЙ СЕТЕР
___-d12adab011509ba1a4b3da7b920b5e7e.jpg

Походження. Вперше собаки, схожі на сучасного сетера, були виведені у Франції на початку XVI в. шляхом схрещування іспанською і французькою лягавих. Три століття опісля ця порода була завезена до Великобританії, де собаківникові Едварду Лавераку вдалося вивести з них сучасного сетера, красивий собаку з чудовим характером. Опис. Сетер - сильний, гнучкий собака. Зростання: від 56 до 62 см - пес, від 53 до 58 см - сука. Вага від 27 до 32 кг У цих собак подовжена голова з вираженим переходом від лоба до морди. Довжина морди складає половину довжини всієї голови. У собак цієї породи добре розвинені, але не висячі губи, щільний прикус і широка чорна або темна мочка носа. Очі великі, блискучі, горіхового кольору, погляд добрий. Вуха висячі, в тонких складках. Хвіст злегка заломлений, з підвісом. Шерсть гладка і шовковиста, не повинна бути хвилястою. На шиї, кінцівках і стегнах шерсть довша. Забарвлення: чорний з білим, білий з лимонним, білий з оранжевим, білий з каштановим або трибарвний (чорний, білий і рудий). Плями можуть бути будь-якого розміру, а крап - будь-якій інтенсивності. Характер. Ніжні, чутливі, живі, доброзичливі, причепливі, володіють відмінною реакцією. Дисципліновані, але повні кипучій енергії. Сприйнятливі до терплячого, спокійного дресирування. Застосування. Щоб подати знак мисливцеві про наявність здобичі, сетер злегка сідає. Серед чудових якостей цих собак - відмінний нюх, що дозволяє їм йти по сліду тварини, залишеному кілька годин тому. Окрім цього, англійський сетер - швидкий, невтомний, енергійний собака, здатний полювати на будь-якій місцевості, включаючи заболочену. Він чудово переносить холодну зимову погоду і літню жару. Цих собак можна використовувати для будь-якого типу полювання, краще всього поодинці. Примітка. У сетера хороший апетит, і тому він ризикує втратити форму. Сетер добре поводиться, живучи в будинку або в саду, проте собаки цієї породи схильні перестрибувати через огорожу саду або підкопувати її, щоб подарувати собі трохи свободи.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1821
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

RE: АНГЛІЙСЬКИЙ СЕТЕР 26/03/2009 17:39 #3367

Чудові собаки. Тільки шкода що їх у нас мало. На минулорічній виставці у Львові було всього кілька 4 чи 5. На каналі "охота і рибвлка" показували роботу англійського сеттера в Піренеях то тетереву. Вражає, гонить човником під гору як трактор. Правда він був чемпіон. Використовували його для підрахунку кількості птахів. Мені дуже подобаються.
  • Vladyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 357
загрузка...

RE: АНГЛІЙСЬКИЙ СЕТЕР 26/03/2009 17:47 #3368

у нас трохі захолодно для них .
але мох до зими гарно полювати.
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

RE: АНГЛІЙСЬКИЙ СЕТЕР 27/03/2009 13:05 #3412

Чого захолодно, на третій вихід полювання на зайця, цілу ніч і день дощ ішов і в сніг переходив. Хлопаки за Перемишлянами ходили з англіком але ніби не дуже чистим,трохи за дрібна, і нічого човником чесала перед хлопцем як має бути. Тільки в порівнянні з тими о я бачив по телевізору човник менш широкий. Казав хлопець що працює нормально по качці і куріпці.
  • Vladyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: АНГЛІЙСЬКИЙ СЕТЕР 27/03/2009 22:28 #3419

Ще багато залежить від способу утримання собаки.Якщо в кімнатних умовах то підшерстку немає і пес мерзне на полюванні.А якщо на вулиці то зовсім інше.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
О.Бісмарк

RE: АНГЛІЙСЬКИЙ СЕТЕР 23/01/2010 16:34 #20815

А сколько стоит щенок такого песика???
  • boss
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 5
За пост подякували: Дімич

Ві:АНГЛІЙСЬКИЙ СЕТЕР 23/01/2010 21:45 #20840

• West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
О.Бісмарк

Ві:АНГЛІЙСЬКИЙ СЕТЕР 01/02/2010 15:52 #21240

Я не так давно заходив до нашого Осадчука Є.Д. , він у нас голова секції лягавих , експерт по лягавих , займався колись англіками. Тоді в Волинській обл. було більше як 100 собак ,чемпіони України були.Запитав у нього , яку породу лягавих він мені порадить(спеціально не запитав одразу про англійця, а зайшов "здалеку" , будучи впевненим , що він одразу запропонує мені собаку цієї породи). Але він одразу запропонував мені... ДРАТХАРА... На моє запитання : "А чому не англійського сеттера?" , він сказав , що дратхари витриваліші , більше підходять для наших умов полювання , та й до кліщів стійкіші. І взагалі , мол , ті сеттери , що зараз є в Україні - вже не мають того стилю , який притаманний цій породі , і за який вона ціниться...
Але як би там не було , коли вже декілька раз я був на випробуваннях обласних , то завжди першим ділом запитую , чи буде виставлятися СЕМ? Це наш волинський англієць , "останній з могікан" , я його називаю. Останній , хто залишився з тих волинських англійських сеттерів , які колись прославляли( не боюсь цього слова)Волинь.

І хоча він вже ветеран , але на фоні "коричневих" , коли він в пошуку , то я не можу відірвати очей.
Не можу зрозуміти одну просту річ... Хіба років 10 тому умови для полювання у нас були інші? Чи кліщів було менше ? Чи може , все-таки , причина зникнення англійських сеттерів не в цьому? Може це в головах у нас щось помінялось? Напевно, все-таки це є основною причиною. Ми черствіємо зсередини... Стаєм примітивнішими... Перестаєм цінувати все гарне , витончене , благородне... Стали лінивими... Ми тепер віддаєм перевагу невибагливому , жорсткошерстному , грубому дратхару , який працює "по всьому" , хоча й без будь-якого стилю. І нам зовсім перестали подобатись собаки , які працюють по маленькому , худому дупельку... Але зате ЯК ВОНИ ПРАЦЮЮТЬ... Я , наприклад , коли були випробування по дупелю , і коли за пів-дня в мене вже в очах рябіло від дратхарів , і курцхаарів , ходив сонний. Але коли пустили Сема , то відразу проснувся , всередині аж наче щось заворушилось. За роботою собаки просто , хочеться спостерігати , ти забуваєш навіть , для чого ти ходиш по тому полю... Це видовище просто заворожує (вибачаюсь за неякісне відео , це ще був мій старий цифровик).

• Хімік
  • На форумі
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4572

Ві:АНГЛІЙСЬКИЙ СЕТЕР 02/02/2010 00:32 #21299

Гарно, звичайно, але вистачає того собачки на годинку полювання. Потім ходить цілий день біля ноги. І за качкою він всім своїм видом показує - "пливи сам, а я звідси подивлюсь".
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Ві:АНГЛІЙСЬКИЙ СЕТЕР 02/02/2010 18:05 #21368

nadyk писав(ла):
Гарно, звичайно, але вистачає того собачки на годинку полювання. Потім ходить цілий день біля ноги. І за качкою він всім своїм видом показує - "пливи сам, а я звідси подивлюсь".

По-моєму , це єдина тема , де ми вже не перший раз споримо , і кожен залишається при своїй думці. Звичайно , я нічого доказувати не буду , бо не мав ні сеттера , ні драта. А висловлююсь тільки про те , що бачив. І поки що , я не бачив у нас на Волині такого дратхара , який би вразив мене своєю роботою.Може , якби в свій час пополював трохи з твоєю Ладою , і Кречетом , то моя думка і змінилась би. Для тих , хто не знає , Лада - це сука-драт Надика , а Кречет Фарт - це луцький англік , польовий чемпіон України. Зі слів Надика , вони постійно по черзі були першими на обласних змаганнях . Звичайно , що при полюванні на качку драту нема рівних. І я спеціально запитував Осадчука , чи то правда , що англіки не працюють по качці. Так він сказав , що його сука пізньою осінню цілий день могла полювати , і йшла за збитою качкою навіть тоді , коли вже курцхаар відмовлявся , сидів і трусився з таким видом , як ти написав. Так що , знову ж таки , як собаку навчиш.
  • Хімік
  • На форумі
  • Ловчий професіонал

Ві:АНГЛІЙСЬКИЙ СЕТЕР 02/02/2010 19:41 #21386

Я небачив роботи того сетера ну я бачив як він на виставці програв дратхару і то так позорно шо там всі сміялись...

Ві:АНГЛІЙСЬКИЙ СЕТЕР 03/02/2010 13:34 #21439

nadyk писав(ла):

Англіків якраз виводили для полювання в місцях бідних на дичину і будова його, довгий корпус і задні лапи така ж як і в німецьких вівчарок. Так що я не дуже вірю що вони за годину загинаються. Бачив по ящику полювання на вальдшнепа у Франції з англіками. Собакам чіпляють дзвіночки і вони гонять полісу в тому випадку кущі і після дощу. Мисливці йдуть і слухають де пропадає дзвін і потім лізуть в хащі шукати собак. В лісі їх якраз добре видно. Я б ніколи не подумав, що вальшнепи живуть в таких гущаках. За пів дня взяли одного чи двох вальшнепів мокрі до нитки але задоволення отримали море. Кому що подобається.
  • Vladyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:АНГЛІЙСЬКИЙ СЕТЕР 03/02/2010 15:43 #21443

Вот я вам расскажу. В 1998 году прилетел из Италии один богатенький буратино, торгующий алмазами к нам, в хозяйство частное, на охоту, на вальдшнепа. И привез с собой, как водится молоденькую переводчицу и двух англичанок сеттериц. Сразу посмотрели на собачек - как Василий говорит - в Европе всё можно!. Тоесть собачки не чистые английцы, но со всеми признаками. При этом он рассказывал, что охотился с ними на многих угодиях Европы и в америку ездил. Короче - вальдшнеп куда-то прошел дальше, не задержался. Предложили ему фазана. Он - на фига мне фазан, у нас єтого добра в супермаркетах навалом. Мі ему - а у нас природній, в болоте, в чащобах, дождик, сыро. Вобщем согласился на экстрим.
В итоге его собачки отработали весь день в поганых условиях, отработали фазана, он его отстрелял, довольный как слон. Вечером вычесывал репьяхи из собак и всё удивлялся возможностям своих собак, которые ничуть даже не устали. Правда посмотрев на наших - был шокирован и признал, что его английки не очень по сравнению с нашими кровными, выведеными ещё при Союзе и сохраненными заводчиками.
Я к чему - английцы сеттера, и ирландцы, кровные, со стилем - очень даже хорошие собаки, и универсальные. А шотландцы - гордоны обладают большей злобой и по дрессуре приравниваются к гончим, более грубые характеры. Но гордоны и чуть крупнее. К тому же сеттеры довольно универсальны, и стойки, и плавать, и зайца
  • Svetislava
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 511
Останнє редагування: 03/02/2010 15:44 від Svetislava.

Ві:АНГЛІЙСЬКИЙ СЕТЕР 03/02/2010 16:57 #21451

Із англ. сетерів, які працюють по полю, болоту і по звіру, бачив тільки одного - Кречет Фарт
(Крек) Матвійчука Толі.А решта тільки по полю (куріпка, перепілка) або по болоту (лугу) без заходу в воду (дупель, бекас, гаршнеп). Качка - як дуже рідкий вийняток.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Ві:АНГЛІЙСЬКИЙ СЕТЕР 03/02/2010 17:15 #21453

Персонально переглядав книжку сторінок на 130 на чеській мові про притравку пойтерів по копиту. Працювали по кабану і по козі. Чомусь тому автору найбільше для цієї справи подобались пойнтери. В гордонів взагалі є кров гончака бладхауда вони рахуться найбільш злобними і важкими в натасці. І на якомусь з форумів бачив фото двох гордонів після полювання. Один повністю в репяках інший чистий. Залежить від структури шерсті.
  • Vladyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:АНГЛІЙСЬКИЙ СЕТЕР 03/02/2010 17:47 #21454

КоЛьКа Волинь писав(ла):
Я небачив роботи того сетера ну я бачив як він на виставці програв дратхару і то так позорно шо там всі сміялись...

Ти про те , коли пускали перепела , яка собака скоріше його знайде? Тоді на виставці це був не Сем. Я бачив той цирк.Для тих хто не знає , розкажу... Це було позаминулого року на обласній виставці собак. В кінці виставки був конкурс. Випускали перепела , він ховався в траві. Хто хотів , той пускав собаку , чий раніше знайде того перепела , і зробить стойку. Тоді ніхто не захотів позоритись , крім одного власника 2 англійців , і одного власника суки дратхара.Власника сеттерів я не знаю , тільки підійшов , порозпитував за собак(не зміг пройти повз чоловіка , який тримав на поводку двох англійців)Він розказав , що старий собака титулований , (показав його медалі) , а молодший безтолковий. А от з власником тої суки драта я познайомився , і навіть взяв номер моб. , бо його собачка мені одразу сподобалась , як тільки я прийшов на виставку. Звати його Сергій , він з Ковеля , суку звати Венсі , мати її місцева , померла при пологах(вл.Дриль) , а батько - знаменитий Чілі(вл.Сіроштан).Я одразу сказав , що вона буде першою в рингу. Так і було. Три перших суки в рингу отримали "відмінно". Всі вони виявились рідними сестрами - Венсі , Вальда , і третю не пам"ятаю як звали.Суддя сказав , що може їх міняти місцями між собою , як завгодно. І от коли настав час конкурсу , пустили перепела , першим пустили англійця. Собака побіг в другу сторону , задер лапу , потім вернувся , "низом" прихватив запах пташки , і пішов по ньому з низькоопущеною головою. Підійшов впритул , пташка почала втікати , а він іде собі за нею , з опущеною головою , як пастух. Наче він вперше бачить перепела , і йому просто цікаво спостерігати за ним. Всі почали свистіти , і кричати , щоб власник забирав свого "безчутого" пастуха... Я , та й мені показалось , що власник теж , були шоковані , чому ж собака себе так повела? Адже , я сам бачив , що в собаки багато медалей. Хіба може , всі вони дійсно були тільки за екстер"єр? Чи може це взагалі , не його? Короче , після позору сеттера , Сергій вирішив пустити свою Венсі. Собака відразу задерла носа , гарно прихватила верхом запах , і пішла з високо піднятою головою. Зробила стійку , після посилу зігнала пташку , і відразу ж зловила в польоті. Всі зааплодували. Це був вищий пілотаж . Я відразу вирішив , що як тільки ще побачу її роботу в полі , обов"язково візьму собі щеня. От тоді я дійсно , був вражений таким дратхаром. А далі прийшло розчарування... На випробуваннях по дупелю робота її мені не сподобалась , на випробуваннях по куріпці також... Не знаю , можливо тоді були несприятливі умови , але два рази підряд ... Напрошуються висновки...
  • Хімік
  • На форумі
  • Ловчий професіонал

Ві:АНГЛІЙСЬКИЙ СЕТЕР 03/02/2010 18:14 #21456

Згоден з Владиком , і Свєтіславою... Не можна судити про всю породу по якійсь одній-двох "нєженках" , яких раз , чи два зженуть з дивану , виведуть в поле , і вони там позорять породу. Я якраз і говорю , про такого сеттера , як Крек був. Тим більше , дійсно , поки в мене був не заблокований французький канал про полювання , я постійно його дивився. І одразу для себе помітив , що найпоширеніші лягаві породи в Франції - це епаньол бретон , і англ. сеттер. Особливо при полюванні на вальдшнепа.Причому , дійсно , в досить важких умовах.Жодного драта , чи курца я там не бачив. На качку там полюють з ретриверами. І тому я все ж таки не втрачаю надію , що у нас з"являться в Україні щенята від гарних , стильних батьків ... А якщо ні , тоді прийдеться їхати шукати десь по Україні гарних дратхарів. Бо на Волині я поки що не бачу нічого цікавого.
  • Хімік
  • На форумі
  • Ловчий професіонал

Ві:АНГЛІЙСЬКИЙ СЕТЕР 03/02/2010 18:39 #21458

Химик, молодец. всех собак хочешь!
Зайди в свой звіт з Волині, я там немного написала для тебя и других
  • Svetislava
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:АНГЛІЙСЬКИЙ СЕТЕР 03/02/2010 18:43 #21460

Svetislava писав(ла):
Химик, молодец. всех собак хочешь!
Зайди в свой звіт з Волині, я там немного написала для тебя и других

Я якраз звідти... Все прочитав... Дякую!
  • Хімік
  • На форумі
  • Ловчий професіонал

Ві:АНГЛІЙСЬКИЙ СЕТЕР 03/02/2010 18:51 #21463

Ну, за тобой гоняться - не поспешь, я уже и там была!
  • Svetislava
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.76 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення