Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
<--

ТЕМА: Свинство біля водойм.

Свинство біля водойм. 09/08/2010 01:46 #27745

Шановне товариство випала нагода провести вихідні на березі р.Солокія і те ,що побачили мої очі просто не можливо передати словами. АРМАГЕДОН!Річка перетворюється у пластикову стічну канаву. Скрізь на березі залишки після бурного відпочинку. Таке враження , що люди живуть одним днем а після мене хоть потоп Пора бити на сполох і приймати міри! Порадьте ,що робити, як діяти?
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1794
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...

Ві: Свинство біля водойм. 09/08/2010 13:14 #27767

Думаю установка щитів з попередженням про штраф за викидання мусору не подіє. Для початку потрібно розігнати екологів, всерівно вони нічого не роблять, міліції поручити слідити за порядком, брати штрафи, злостників до суду - на виправні роботи по благоустрою територій відпочинку людей, дітей в школі і дома учити не смітити( та і самим теж) на Природі.. хоча всім все побоку.. Шкода..
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..
Останнє редагування: 09/08/2010 13:15 від DOK.

Ві: Свинство біля водойм. 09/08/2010 14:00 #27776

Миколо наша міліція на все це великий болт заб'є, а от ми наприклад завжди із собою берем мішки для сміття і його складаємо у мішки і після усього вивозимо кудись на смітник

Ві: Свинство біля водойм. 09/08/2010 14:07 #27778

Це ознака загально рівня культури. А його можна підняти тільки на загально державному, національному рівні (спеціальні уроки в школах, реклама по телебаченню і т.д.п.)...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3851
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Ві: Свинство біля водойм. 10/08/2010 23:43 #27926

А може розпочнем кампанію таку як проти підпалів трави?
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Люблю українську природу

Ві: Свинство біля водойм. 21/08/2010 00:55 #28545

Була в мене така історія. Повертаємось одного разу з полювання, десь нас було чоловік 8 (дві машини) і бачим таку картину- на узбіччі стоїть машина і мужик викидає в ліс край дороги мішки з сміттям. Ми зупинились вийшли зробили зауваження а він огризається, ну тоді хлопці(підігріті зима була) скрутили його, зігнули зняли пагон з рушниці і так надавали по тому місці звідки ноги ростуть, що він ледве зібрав ті мішки і сів в машину.
  • Volotsyga
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 196

Ві: Свинство біля водойм. 22/08/2010 16:21 #28611

Та усі ми за собою пирбираємо, от і я на день рибака позбирав після себе пляшки, наклав їх пів машини і їду викидати на смітник, а тут "мент" зупиняє і як побачив то усе довелось дихати, ну і дихнув а не було б пляшок то не дихав би
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1132
Жоден народ не буде вільним, поки не звільнеться сам.

Ві: Свинство біля водойм. 22/08/2010 21:22 #28613

У мене була iнша iсторiя пiшов собак вигуляти тай думаю за одно нехай поплавають трохи i така картина пузатий дядько на березi мие шкоду октавiю а на другому березi дiти плавають подивився я на то всьо тай думаю на машину грошей хватило а на то шоб загнати ii на мийку не ну думаю шоб ти курва тою машиною всi cтовпи дорогою додому позбивав .Не мають люди елементарного виховання таке враження шо пiсля них нiкому нiчого непотрiбно...Немае на них НIМЦЯ
  • Slavko
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 850

Ві: Свинство біля водойм. 23/08/2010 03:46 #28627

Slavko писав(ла):
Немае на них НIМЦЯ
з автоматом...
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Ві: Свинство біля водойм. 24/08/2010 15:38 #28728

Як на мене панове ловчі по можливості такі речі треба знімкувати та висвітлювати через засоби інформаціїї. Можливо так дійде.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Люблю українську природу
  • Сторінка:
  • 1
Час створення сторінки: 0.38 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

• Продана. Далі...

Популярні оголошення