Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Полювання на качку

Полювання на качку 07/09/2010 12:03 #29265

Не знайшов окремої теми тому вирішив створити, бо в календарних темах (Полювання 2010 та ін) загубляться повідомлення про особливості полювання на цього птаха.
З ходу питання до тих хто вже відкрив сезон. Скажіть щось про набої на качку, які використовували на відкритті. Я торік купив RIO і не дуже задоволений... качки літали над головою табунами як ворони, але не дуже падали, таке враження що набій слабуватий (або мисливець сліпуватий )
При нагоді напишіть яким дробом стріляєте, бо чую різні думки вд №4 до №7.
  • urban
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 953
"Ein schlechter Jagdtag ist immer noch besser als ein guter Arbeitstag"

Ві: Полювання на качку 07/09/2010 12:14 #29267

Так і є, від 4№ до 7. Самотопом або з під собаки - 6-7№. краще без контейнера. На перельоті №5 -4. з контейнером. В осінь коли холода і качка "міцна" - №4 і навіть - 3.
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..

Ві: Полювання на качку 07/09/2010 13:18 #29274

Привіт всім. особисто я стріляв нижній ствол №5 верхній №3 патрони робив сам ,результат на відкритті 3 качки 1 чирок всі в льот.
  • sergei
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 10

Ві: Полювання на качку 07/09/2010 19:45 #29284

Починаю полювати качку №7 (падає мертво.)
Потім №5
Вже під зиму стріляю №3
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві: Полювання на качку 07/09/2010 19:57 #29287

Зарвз використовую 7-6,тільки в контейнері. До завершення сезону нижче 3-4 не сходжу. При попаданні мертво падає. А тема подібна в нас є-ЯКІ НАБОЇ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО НА ПОЛЮВАННІ. Пропоную обєднати.
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868

Ві: Полювання на качку 07/09/2010 21:19 #29304

Тема про полювання на качку і тема про набої - різні теми.

Якщо тема буде розвиватися автором у вибраному руслі

Не об'єдную.
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.
Останнє редагування: 07/09/2010 22:12 від ostt.

Ві: Полювання на качку 08/09/2010 00:09 #29326

ostt писав(ла):
Тема про полювання на качку і тема про набої - різні теми...

Дійсно, окрім набоїв є ще питання полювання з підсадними і про те хто як трофей з води добуває і багато інших....
  • urban
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві: Полювання на качку 08/09/2010 01:40 #29332

Ок,давайте будемо розвивати,і,можливо,не тільки про качку. Є ще чирки,бекаси...Не створювати по кожному виду окрему тему...
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві: Полювання на качку 08/09/2010 02:08 #29336

Пропоную поміняти назву на "Полювання на водно-болотну дичину". Так, я думаю, буде правильніше.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 6015
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Ві: Полювання на качку 08/09/2010 02:41 #29340

Побачив цю тему і напишу в ній про відкриття на Покутті. Перший день дощило ,змазав на підйомі крижня і до вечора так і не було нічого .Обїздили болітця і всюди занято.Так і вернулися на ніч додому ,падав дощ. Під ранок прояснилося і почали з того самого , всіма забутого плеса і на цей раз пощастило ,Взяли по качці.До полудня вдалося ще підстрелити по дві качки .Не обійшлося і без підранків не знайшли дві качки.Як на відкриття, то льот в неділю був гарний ,напевно хлопці ганяли і не давали качці надовго засидітися на плесах .А під вечір знову зарядився дощ і ми рішили до вечора не сидіти ,а то ще настрілили би пів мішка і треба булоб тиждень скубати. Доречі .хто як і де скубає качок ,лисок ясно можна зняти шкіру ,а качок треба скубати Жінка мене з качками виганяє з хати Роздаю по сусідах ,Цьго разу скубав ,сам.Тому так лише тепер написав звіт. Один знайомий мисливець починає скубати ще на полюванні і я коли бачу купу піря по дорозі ,то знаю хто це робить .фоток не робив ,бо падав дощ.
  • Norik
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • ТОЗ -34 , ІЖ -18
  • Постів: 163

Ві: Полювання на качку 08/09/2010 09:22 #29342

Десь на просторах Інету бачив чудо-машинку для скубання пернатих. Зааз не маю часу шукати. Здається, навіть у нас на форумі проскакувало це Ноу-Хау.
А взагалі то вітаю з вдалим полюванням. Дивлюся, на відкриття практично всіх мочило. Ми теж не виключення. В неділю зранку таке лило, що на озеро ми так і не вийшли і ні одного пострілу в окрузі не почули.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator

Ві: Полювання на качку 08/09/2010 11:41 #29344

Norik писав(ла):
Доречі .хто як і де скубає качок ,лисок ясно можна зняти шкіру ,а качок треба скубати Жінка мене з качками виганяє з хати

У мене була та сама історія, поки я не переконав, що такого пуху на подушки та перину вони (жінка з тещею) ніде більше не знайдуть. Тепер коли привожу качки то одразу питаю: "Знімати шкіру чи будете скубати?" Переважно скубуть...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3858
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Ві: Полювання на качку 08/09/2010 11:43 #29345

slavamaz писав(ла):
Десь на просторах Інету бачив чудо-машинку для скубання пернатих

• WALLY
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Головний редактор
  • Постів: 3501
НЕ КОРИСТАЮ З ПРИВАТНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ
Розплідник FCI vom Berufsjager: www.berufsjager.com/
ALLROUNDER SERVICE INTERNATIONALE: www.alldog.eu/

Ві: Полювання на качку 08/09/2010 12:59 #29352

slavamaz писав(ла):
Десь на просторах Інету бачив чудо-машинку для скубання пернатих. Зааз не маю часу шукати. Здається, навіть у нас на форумі проскакувало це Ноу-Хау.
А взагалі то вітаю з вдалим полюванням. Дивлюся, на відкриття практично всіх мочило. Ми теж не виключення. В неділю зранку таке лило, що на озеро ми так і не вийшли і ні одного пострілу в окрузі не почули.
Дехто писав, що користується пральною машиною, але я вважаю то "звірство". Потрібен барабан у якому крутиться вал з резиновими пальцями( Штирями) і птиця закладується пропарена... Принцип такий, як показав ВАЛЛІ, але краще,щоб було закрито, і потрібні слюсарні очки для захисту очей, - бо пір"я буде літати на всі боки... Не можу дочекатись коли вже я відкриюсь.... Можна булоб в іншій, наприклад, в Київській обл. так робота, хай її грець...задовбала. Хотів на єгеря іти вчитись, -не пішов - тепер жалію...
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..
Останнє редагування: 08/09/2010 14:02 від DOK.

Ві: Полювання на качку 08/09/2010 15:48 #29368

А у нас полювання було таке:
У суботу зїхались ми близько 13.00 і одразу давай розкладатись і варити юшку (першу бо їх до ночі було аж три ), поки що трошки посиділи і десь о 15.40 розійшлись по позиціях, 16.00 перший вистріл і тут почалась така война . Але відкриття перенесли ж і качка вже опірилась добре і неначе у бронижелеті (я з близької відстані бачу що достаю її а її хоть би шо (дріб був 3) і так у перший день я нічого невполював. Але на цьому перший день полювання не закінчився, у нас же у двох районах полювання заборонили повністю от вони і до нас, а серед них багато знайомих от і находились то вони до нас то ми до них. Ой як голова на ранішню зірку боліла. А у неділю раненько я згадав що у мене є ще трохи патронів із полювання на пушну дичину (5 патронів 2,0 та 3 3,0) і якби не ці партони то були би ми тільки із лисухами (їхвзяли ми десь штук 12-15) а так ще взяли 3 крижні. А от саме головне про фотоапарат я згадав коли вже був біля водоймища і собі стояв у дома
Останнє редагування: 08/09/2010 15:52 від Ігор Хмельниччина.

Ві: Полювання на качку 08/09/2010 18:09 #29378

Хотів на єгеря іти вчитись, -не пішов - тепер жалію

ya pishov i nezhaliu

xocha ya i tak buv "egerm" xodyv den i nich po lisi...
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві: Полювання на качку 08/09/2010 23:01 #29394

slavamaz писав(ла):
Пропоную поміняти назву на "Полювання на водно-болотну дичину". Так, я думаю, буде правильніше.

Підтримую, але звіти з кожного року мабуть краще зберігати за календарним принципом в окремих темах.
  • urban
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві: Полювання на качку 08/09/2010 23:05 #29395

Для звітів у нас на форумі взагалі то цілий розділ є.
Можна і туди тулити.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
Останнє редагування: 08/09/2010 23:05 від Slavamaz.

Ві: Полювання на качку 10/09/2010 06:21 #29506

WALLY писав(ла):
slavamaz писав(ла):
Десь на просторах Інету бачив чудо-машинку для скубання пернатих

А ви,панове ловчі на птіцу придивіться уважно...Там ззаду є така пімпочка,до якої підключається вакуум,іи все акуратно в мішечок... І тещі не треба...
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві: Полювання на качку 12/09/2010 01:43 #29641

Зранку виїзджали на "зорьку". Льоту практично не було, але з підйому качки трохи було. Піднімалась здалеку. Декілька разів мазнув. Потім одна налетіла - зняв з-під хмар. Це був єдиний трофей на весь колектив.
Виїзджав ввечері. Бачив тільки прольотних "на кіслороді" 7 штук. І все. Льоту не було.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 1.00 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

• Продана. Далі...

Популярні оголошення