Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Звіт з відкриття полювання на пернату дичину 2010
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Звіт з відкриття полювання на пернату дичину 2010

Звіт з відкриття полювання на пернату дичину 2010 13/09/2010 18:35 #29812

Привіт всім мисливцям. Вітаю з відкриттям(хоча відкриття було не зовсім вчасно), але все-таки пишемо хто де полював і що здобув. Думаю, всім буде цікаво прочитати про наявність дичини в тих чи інших угіддях. Пишемо...
  • SOXA
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 11

Ві: Звіт з відкриття полювання на пернату дичину 2010 13/09/2010 19:08 #29815

Відкривався в Київській області(Броварський р-н).3 вересня дзвонять мені знайомі мислиці і кажуть що 4 вересня відкриття полювання. Дзвоню в УТМР. Відповідь: Завтра відкриття. Ця відповідь спонукала швидше битись сердце і думати про прейдешнє відкриття про все, що відноситься до цього. Закінчився робочий день. Та і пройшов він так собі. Бо я вже думками стою біля болота з своєю вірною горизнталкою дивлячись по боках і чекаючи знайомого свисту крил. Їду на батькивщину. Знайомий автобус. Знайоме рідне село. Дома. Передивляюсь набої. Рушницю.
Підйом о 4.30. Збираюсь. Йду сам тому, що нікому не зміг дозвонитись.5.30. Приходжу на знайому канаву і зразу роблю висновок, що мисливців білше ніж качок. 6.00 - лету нема. Чутно поодинокі постріли. Бачу летить четвірка далеко від мене, та бачу далі вони заходять на сусідніх мисливців - 4 постріли і ноль. Всі качки полетіли непошкодженими. Стою Далі. Туман такий, що далі чим 30 метрів нічого не видно. Чую з спини знайомий свист крил. Одна. Йде в лоб. Вскидка. Постріл. Мажу. Другим б'ю бачу качка завалюється на крило і падає. Йду шукати. Крапива по шию. Шукаю. Не знайшов. Вирішую поміняти місце.
6.30 Йду під іншою канавою. Взлітає 3 чирка. 2 постріли . 1 чирок падає на воду. Сам поздоровляю себе з відкриттям. Залажу забираю качку йду далі. Лету майже немає. Йду.Сонце вже починає відриватися від горизонту й припікати. Йду. Вже майже канава закінчилась. А качок немає. І раптом підйом. Десь з десяток. Вскидка, поводка, постріл. Качка падає. Другим - мажу.
Більше качок я не бачив.

Полював з набоями CHEDITTE TORDO №5. Вистріляв 6 набоїв. Збив 3 качки(2 крижня і чирока) знайшов 2(крижень і чирок). Ось таке в мене було відкриття!!!!
  • SOXA
  • Поза форумом
  • Початківець
загрузка...

Ві: Звіт з відкриття полювання на пернату дичину 2010 13/09/2010 19:41 #29816

Непогано відкрився.
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві: Звіт з відкриття полювання на пернату дичину 2010 13/09/2010 21:13 #29818

Гарно написав. Приємно читати.
З полем
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 5932
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Ві: Звіт з відкриття полювання на пернату дичину 2010 13/09/2010 21:14 #29819

Слава богу дочекався того відкриття! На наших угіддях качок багато нема, то наш а бригада по перепелу охотилась.Пройшлися полем, погода чудова, собак вигуляли заодно побачили що в цьому році полювати будемо. Місцеві мисливці кажуть що для птиці не дуже хороший рік був багато територій вимокло виводків менше. Але добре що зібрались хоч трохи постріляли за тим перепелом по 20гр. випили побачили як собаки працюють аж на душі легше. Доречі я хожу в бригаді з СлаваМазом. він і фото зробив можливо на сайті покаже.
  • Elektrik
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 466
ТОЗ-34 12к.

Ві: Звіт з відкриття полювання на пернату дичину 2010 14/09/2010 01:45 #29844

Другий вихід на полюваня получився кращий як на відкриття .Погода за ці два дні була гарна з легким вітерцем східного напрямку,що і дало нам можливість знати у якому напрямку будуть злітати зтривожені качки .Місце ми (два мисливці і пес)
"забронювали" ще за годину і на озерці були самі . На підйомі ми підняли до 8 крижнів ,чотири з яких лишилися на воді .Я перший раз з своєї рушниці зробив ти влучних постріли підряд ,Качки злітали як на стенді ,Мій Рік не знав яку качку першу треба нести до мене і всі качки навіть товариша він переправив мені в осоку ,де я стояв.До вечора мій товариш збив ще дві качки . На другий день все повторилося ,але мені вдалося розмочити лише під обід .Резулььатом задоволені , (за два дні добуто 12 крижнів і голуб),тому ,що всі качки були знайдені , навіть здавалося безнадійні .Ще попався під постріл вяхирь,який необачно залетів у зону мого сектора.В ці дні було дуже багато голубів ,які паслися на озимині,і напевно готувалися до перельоту бо були великі стаї.Так би хоть ще пару виходів ,але з кожним разом качок буде менше і менше аж до кінця жовтня.
  • Norik
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • ТОЗ -34 , ІЖ -18
  • Постів: 163

Ві: Звіт з відкриття полювання на пернату дичину 2010 14/09/2010 09:31 #29847

Elektrik писав(ла):
Слава богу дочекався того відкриття! На наших угіддях качок багато нема, то наш а бригада по перепелу охотилась.Пройшлися полем, погода чудова, собак вигуляли заодно побачили що в цьому році полювати будемо. Місцеві мисливці кажуть що для птиці не дуже хороший рік був багато територій вимокло виводків менше. Але добре що зібрались хоч трохи постріляли за тим перепелом по 20гр. випили побачили як собаки працюють аж на душі легше. Доречі я хожу в бригаді з СлаваМазом. він і фото зробив можливо на сайті покаже.

Так, пройшлися файно, тільки ми здається піроплазмоз підхопили .
Зараз їду до ветеринара...
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 5932
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Ві: Звіт з відкриття полювання на пернату дичину 2010 14/09/2010 10:49 #29855

slavamaz писав(ла):
Гарно написав. Приємно читати.
З полем

Дякую!!!

ВСІХ З ПОЛЕМ!!!
  • SOXA
  • Поза форумом
  • Початківець

Ві: Звіт з відкриття полювання на пернату дичину 2010 14/09/2010 10:50 #29856

Norik писав(ла):
Другий вихід на полюваня получився кращий як на відкриття .Погода за ці два дні була гарна з легким вітерцем східного напрямку,що і дало нам можливість знати у якому напрямку будуть злітати зтривожені качки .Місце ми (два мисливці і пес)
"забронювали" ще за годину і на озерці були самі . На підйомі ми підняли до 8 крижнів ,чотири з яких лишилися на воді .Я перший раз з своєї рушниці зробив ти влучних постріли підряд ,Качки злітали як на стенді ,Мій Рік не знав яку качку першу треба нести до мене і всі качки навіть товариша він переправив мені в осоку ,де я стояв.До вечора мій товариш збив ще дві качки . На другий день все повторилося ,але мені вдалося розмочити лише під обід .Резулььатом задоволені , (за два дні добуто 12 крижнів і голуб),тому ,що всі качки були знайдені , навіть здавалося безнадійні .Ще попався під постріл вяхирь,який необачно залетів у зону мого сектора.В ці дні було дуже багато голубів ,які паслися на озимині,і напевно готувалися до перельоту бо були великі стаї.Так би хоть ще пару виходів ,але з кожним разом качок буде менше і менше аж до кінця жовтня.

А де ви так гарно полювали???
  • SOXA
  • Поза форумом
  • Початківець

Ві: Звіт з відкриття полювання на пернату дичину 2010 14/09/2010 12:21 #29857

Е-е-е-х , приємно читати ... Радий за вас , колєги... А я і на відкритті нічого не бачив , і взагалі , більше не виїжджав нікуди... Та й , якщо чесно , не хочеться... Перес...ли весь сезон з тим перенесенням відкриття... Настрій вже не той...

До Слави:Неприємна ситуація... Не дають кліщі жити нормально. Я на минулому тижні теж возив Дуная в лікарню з піроплазмозом.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4586

Ві: Звіт з відкриття полювання на пернату дичину 2010 15/09/2010 21:38 #29972

Я був в суботу в угідях в себе на Волині,раніше туди не попав би ні за яких умов,та і зараз проблема,до білорусів 1 км,качки немає,розігнали напевне ще до відкриття.Та і рух біля тих ставів будь здоров,то корів гонять то хтось мотоциклом обїзжає,гімно,одним словом.Одне що радувало це собака,працювала весь час,в очереті двигтіло,аж повіки собі пообрізала.В неділю зрозумів що вхопили піроплазмоз,температура була 41,1,зняв з шиї кліща,приїхав доктор дав укол,зараз поправляємся,вже їмо і ловимо по подвірї мишей.
  • new patron
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 291
БМ,Фабарм Альфа,Зауер 202,дратхар Ельза.

Ві: Звіт з відкриття полювання на пернату дичину 2010 15/09/2010 21:48 #29974

Лікуйтеся-видужуйте.
Успіхів.
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: Myron