Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ТЕМА: трудоучасть

трудоучасть 15/09/2010 19:07 #29951

Sho take трудоучасть ???
Xto z vas ii vykonuvav za ostannix 20 rokiv ???
Xto ii splachue ? i chomu ?

Chy ne mozh трудоучасть VIDROBLIATY u svoix ugiddyax z myslyvciamy -odnodumciamy ?
Xto ce pytannya pidiymav ?

DOKtor Nik писав(ла):

Дуже добре особисто знаю голову районої організації УТМР (мій колишній вчитель фізкультури), так він мені таке розказував, про те що твориться в УТМР, що "здуріти можна". Я зрозумів, що -тому такий бардак в УТМР, що всім на все плювати і там суцільне нецільове використання громадських коштів. Гроші ідуть на будь що..., а на біотехнію та охорону, як завжди немає. Та що казати, якщо єгері в моєму районі 3 дні в тиждень торгують на ринку одягом та взуттям..., а для профілактики сказу не хотять розвозити "котлети" лисам, бо.... виявляється ті їм воняють. Ціни на внески, трудоучасть, відстрілки та інше ростуть, а віддачі немає, навпаки все гірше і гірше. Гроші мисливців пропадають наче в безодні.. На зборах говорили і не раз -збори нічого не дадуть, бо така система. Коли до Державного керівництва УТМР прийде справжній мисливець, який душою хворітиме за стан мисливського господарства тоді, можливо, ( але тільки при іншій владі) і повернеться все на краще..
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253
Останнє редагування: 24/09/2010 20:13 від ostt.

Ві: трудоучасть 15/09/2010 19:29 #29956

Друзі Ви прекрасно знаєте , що все закладено у законодавтсві.Зарплата працівників УТМР не має бути меньшою за ... відповідно ростуть внески , ростуть не обгрунтовано ціни на відстрілки. Кількість дичини зменшується, а життя наберає шалених обертів. Є ловчі у яких просто брак часу і для них найкращий варіант сплатити гроші за трудоучасть. Не має різниці чи заробив ти зерно на тоці чи просто придбав за гроші головне , щоб воно потрапило в ліс до звіра, а не в хлів до єгеря або до голови. Потрібно переглядати систему оплати праці працівників УТМР та моливість заробляти власні кошти ,а не проживати внески та реалізовані відстрілки.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1785
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...
За пост подякували: DOK
загрузка...

Ві: трудоучасть 16/09/2010 13:04 #29998

Порядок в УТМРі і інших державних мисливських організаціях буде тоді коли державні чиновники зрозуміють шо на мис.господарстві мож заробляти а не тільки списувати кошти і розкрадати іх .Коли буде жорсткий контроль над діями голів районних облласних організацій а то вони шо хочуть те роблять.Ініхто нецікавиться куди поділися гроші за трудоучасть чи на корма чи у кишеню.
  • Slavko
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 832

Ві: трудоучасть 16/09/2010 19:14 #30024

Slavko писав(ла):
Порядок в УТМРі і інших державних мисливських організаціях буде тоді коли державні чиновники зрозуміють шо на мис.господарстві мож заробляти а не тільки списувати кошти і розкрадати іх .Коли буде жорсткий контроль над діями голів районних облласних організацій а то вони шо хочуть те роблять.Ініхто нецікавиться куди поділися гроші за трудоучасть чи на корма чи у кишеню.

a kogo mae cikavyty ?
ta naibilshe prostyx myslyvciv .

Xto z vas VIDROBLIAV xoch raz trudouchast ?
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві: трудоучасть 17/09/2010 13:36 #30068

vasyl eger писав(ла):
Slavko писав(ла):

a kogo mae cikavyty ?
ta naibilshe prostyx myslyvciv .

Xto z vas VIDROBLIAV xoch raz trudouchast ?
Перш завсе Державу .А прості мисливці як правило неможуть нічого зробити з тими головами які нічого нероблять бо за тими головами стоять як бізнесові так і політичні структури які захищають іх правдою і неправдою бо ім це вигідно ці люди е іхніми партнерами по бізнесу або головами іхніх партійних осередків.Більшість мисливців готова і заплатити /100гр цього року/і відробити іі але голова мовчить у нього бізнесові проблеми а також вибори на носі йому не до нас...
  • Slavko
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві: трудоучасть 17/09/2010 17:20 #30083

OT POKI MY NEZROZUMIEMO sho Державa---- ce e MY 45 mln ukrainciv
Doti nichogo nezminetsia ni u YTMP ni v derzhavi .

my tak povodymsia v svoi Державi , iak chuzhynci , vorogy ii,.

...
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві: трудоучасть 18/09/2010 01:53 #30118

Якшо ви маете наувазі шо тих всіх п.......в треба відстріляти то я за обома руками бо інакшого виходу я небачу щоб навести порядок у цій краіні.Тому так поводяться тому що небачуть захисту від Держави неможе вона захистити простих громадян від свавілля чиновників брехунів казнокрадів і хабарників Виж подивіться як вони гарно живуть вони ніколи незалишуть своіх посад і на заробітки непоідуть а навіщо там вй...ти треба, а тут головне хороша посада і гроші самі будуть приносити.Як казав
  • Slavko
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 18/09/2010 10:20 від WAWA.

Ві: трудоучасть 18/09/2010 18:20 #30163

Slavko писав(ла):
Якшо ви маете наувазі шо тих всіх п.......в треба відстріляти то я за обома руками бо інакшого виходу я небачу щоб навести порядок у цій краіні.Тому так поводяться тому що небачуть захисту від Держави неможе вона захистити простих громадян від свавілля чиновників брехунів казнокрадів і хабарників Виж подивіться як вони гарно живуть вони ніколи незалишуть своіх посад і на заробітки непоідуть а навіщо там вй...ти треба, а тут головне хороша посада і гроші самі будуть приносити.Як казав

ta ni SLAVKU . nikogo striliaty netreba . (to krainist i chasto nichogo nevyrishue)

Treba ix xytristiu, intelygencieiu, rozumom, svidomistiu...- "vziaty".

Ot pidniaty ciu temu tut na forumi , obgovoryty , perezvonyty do YTMP - yak vony vyraxovuiut trudouchast , kudy idut ti koshty ( itak znaemo sho propyvaiut ), skilky zbyraiut u rik , chomu NEMOZH ROBYTY TRUDOUCHAST ???.

PROPONUIU OBGOVORYTY , VYVCHYTY CIU TEMU , NAPYSATY REZULTATY U GAZETU ...
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві: трудоучасть 18/09/2010 23:40 #30183

Мені цікаво чи була "трудоучасть" за союзу чи так само був просто збір грошей? Свою думку з цього приводу писав я за те щоб була можливість попрацювати на благо природи.
  • Myron
  • На форумі
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 2808

Ві: трудоучасть 21/09/2010 02:25 #30279

Myron писав(ла):
Мені цікаво чи була "трудоучасть" за союзу чи так само був просто збір грошей? Свою думку з цього приводу писав я за те щоб була можливість попрацювати на благо природи.

Emmm
dumaiu sho ce naibilsha problema nashogo suspilstva :
my postiyno porivniuemo , dyvymos , ayk to bulo 30 rokiv tomu i u ROSSII.

treba zchyty siogodnishnim dnem ,
a she krasche DYVYTYS U MAIBUTNIE .

Tobto yak nnyni e u PRYBALTUV ...
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві: трудоучасть 24/09/2010 02:32 #30457

nu braty
rozkazhit shos za TRUDOUCHAST ???
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві: трудоучасть 24/09/2010 19:52 #30487

Що тут розказувати...
Я, наприклад, не відробляю, а проплачую скільки кажуть. Хоча завжди потім питаю куда ті гроші йдуть і де ті корми вивезені...
Хоча питай, не питай...
Правильно поляки роблять - гроші - грошима, а зробити ( чи кормушку, чи м/вишку) - обовязково потрібно. Без трудоучасті не полювати. Трудоучасть ( чоловіко-години ) повинна бути якраз ліцензією на полювання. Не зробив - не маєш ліцензії-не полююєш!
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.
За пост подякували: DOK

Ві: трудоучасть 24/09/2010 19:56 #30488

Так чи ні?
Хто які думки по цьому питанню має?
Навіть просто теоретично...
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві: трудоучасть 25/09/2010 00:17 #30499

20-30 rokiv my platymo kopiyky za "trudouchast"
i tak ti kopiyky VLADA YTMP propyvae.
nixto nichogo nerobyt u ugiddyax .zovsim.

dumaiu
sho zaraz deñ roboty 1 xlopa = 10€
koly platymo 21-30 €
to e 2- 3 TRUDODNI !!!

A zaraz shob PIDNIATY ugiddya
to treba VIDROBLIATY 3 dni za 1 deñ poliuvannia

yak vam miy plan
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві: трудоучасть 25/09/2010 01:31 #30510

yak vam miy plan [/quote]

маєш на увазі полювання на якого звіра? чи на качку теж відноситься твій план то я з лісу виходити ьоді взагалі небуду..
  • Myron
  • На форумі
  • Moderator

Ві: трудоучасть 25/09/2010 01:44 #30512

Myron писав(ла):

yak vam miy plan

маєш на увазі полювання на якого звіра? чи на качку теж відноситься твій план то я з лісу виходити ьоді взагалі небуду..[/quote]

na bud -yake
yak minimum 3 dni robyty , aby 1 poliuvaty.

1 deñ - robota :shtuchni gnizda, godivnyci, vykladaty sil,vidlov-vidstril xyzhakiv..
2 deñ- patruliuvannia vid brakonieriv .
3 deñ - viddaty 10€ na kombikorm

maete inshi plany ???

pryblyzno za takymy planamy zhyve zaraz PRYBALTY polaki , tut...
chy ni
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві: трудоучасть 25/09/2010 01:58 #30513

na bud -yake

ще раз vasyl бо щось нерозумію під кінець роботижня, маєш на увазі за один день полювання 3 дні робіт
  • Myron
  • На форумі
  • Moderator

Ві: трудоучасть 25/09/2010 03:00 #30515

Myron писав(ла):
na bud -yake

ще раз vasyl бо щось нерозумію під кінець роботижня, маєш на увазі за один день полювання 3 дні робіт

nu tak prykidaiu , sho to b malo buty
u SVOIM UGIDDI ,- ce koly my stanymo u sebe doma GOSPODARI (mozhe)
v ugiddi HUNTINGUKREINU

a sho zmozhesh zaplatyty REALNU cinu vedennia gospodarstva ???
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві: трудоучасть 25/09/2010 08:48 #30516

vfsyl, а як у Європі підходять до цього питання, як і скільки часу приділяють увагу угіддям пересічні мисливці чи там вже все приватне і займаються ним виключно мисливські господарства
  • Myron
  • На форумі
  • Moderator

Ві: трудоучасть 25/09/2010 18:03 #30540

Myron писав(ла):
vfsyl, а як у Європі підходять до цього питання, як і скільки часу приділяють увагу угіддям пересічні мисливці чи там вже все приватне і займаються ним виключно мисливські господарства

tut пересічні мисливці ,yak i milionery , maiut sugubo svoi ugiddya i za nymy dbaiut . v zalezhnosti vid kysheni i potreb svogo klubu , associacii .

sami sobi kladut VNESKY(vyrishuiut na zasidaddi vsi chleny ) ,sami vykonuiut trudouchast , i sami boritsia z brakonieramy (povidomliaiut policiiu)
i sami v svoix ugiddyax GAZDY I lovci ,
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Час створення сторінки: 0.68 секунд

Останні оголошення