Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
<--

ТЕМА: Пойнтер

Пойнтер 26/09/2010 14:31 #30554

З найшов гарне відео роботи цієї породи.
ГАРНО

!
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.
Останнє редагування: 26/09/2010 14:36 від ostt.

Re: Пойнтер 01/11/2010 06:14 #32374

Фото з Польского форум legawce.com

photo_point.php.jpg
  • WALLY
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Головний редактор
  • Постів: 3501
НЕ КОРИСТАЮ З ПРИВАТНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ
Розплідник FCI vom Berufsjager: www.berufsjager.com/
ALLROUNDER SERVICE INTERNATIONALE: www.alldog.eu/
За пост подякували: hellsing

Re: Пойнтер 26/03/2012 15:27 #73141

Перші поля мого пойнтера

1.JPG

2.JPG

1_2012-03-26.JPG

Заповнити в профілі пункт "Проживання"!
=Slavamaz=
  • ЮрАкс
  • Поза форумом
  • Ловчий
  • Постів: 44
Останнє редагування: 26/03/2012 20:08 від Slavamaz.

Re: Пойнтер 26/03/2012 23:08 #73202

Так ЮрАкс , дуже цікаво де проживає такий красень. А ще краще , якби в розділі ПРЕЗЕНТАЦІЯ розказав трохи про себе і свого собаку. Друге фото на стерні - просто БОМБА!!! Класика!!!
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4601

Re: Пойнтер 26/03/2012 23:37 #73207

Проживає красень у Трускавці. Фото на стерні - полювання минулого року у Криму на перепела. По перепелу власне і стійки. Фазани впольовані теж з під стійки коло Трускавця. Минулого року вперше дали декілька відстрілок.
Анкету виправив.
  • ЮрАкс
  • Поза форумом
  • Ловчий

Re: Пойнтер 27/03/2012 10:05 #73234

А в Трускавці фазан живе у природі вільним чи випускають "під постріл"???
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 3142
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!

Re: Пойнтер 27/03/2012 11:22 #73246

Ну фазан живе не зовсім в Трускавці...Його випускають для розведення уже декілька років. Минулого року вперше дозволили спробувати пополювати. Мені було цікаво, бо собака по фазану не працювала ніколи. Вийшли з єгерем в угіддя, за пів години пойнтер відпрацював двох півнів, обох я добув. Пан Сушериба (голова місцевого осередку) стверджує, що регулярно випускає тих фазанів. Два роки назад я випадково підняв когута недалеко від місця, де минулого року полював. Тому смію сподіватись, що фазан таки вже місцевий. Хоча, що з ним зараз, після того як все там успішно спалили - не знаю.
  • ЮрАкс
  • Поза форумом
  • Ловчий
Останнє редагування: 27/03/2012 11:22 від ЮрАкс.
За пост подякували: WAWA, Slavko

Re: Пойнтер 27/03/2012 11:24 #73247

Надзвичайно добре полювання по дикому фазану у мене було минулого року в Дніпропетровській області. Собака працювала просто шикарно, задоволення отримав масу. Але це вже інша історія.
  • ЮрАкс
  • Поза форумом
  • Ловчий
Останнє редагування: 27/03/2012 11:25 від ЮрАкс.

Re: Пойнтер 27/03/2012 21:46 #73311

А можна більше інфи? Поясню чого так розпитую. Колись давно , біля 20-ти років тому , я наткнувся на старі батькові журнали про полювання. І там побачив собаку в напруженій стойці(я тоді ще не знав , що це називається стойкою). До сих пір вона в мене перед очима ця собака. Вона була капля в каплю схожа на ту фотографію , що ти виклав. Потім я захопився мисл. собаками , взнав , що то є пойнтер , класична лягава собака , і т.д. І з того часу почав мріяти про собаку , яка б мені ставала в таку ж стойку. І от коли нарешті "дозрів" , почав готуватись до вибору породи , то зупинився на англ. сеттерові. Про пойнтера чесно кажучи , навіть не мріяв. Відговорили. Мовляв , нащо він тобі? Мерзне , на кого ти з ним в нас будеш полювати , занадто темпераментний(без досвіду не "поставиш"), це собаки для південих регіонів і т.д. Від сеттера теж відговорили , бо мовляв , їх мало , нема з чого вибрати. А ті , що залишились , не мають вже стилю. Тому я і зупинився на курцхаарові. З курцхааром не склалося... Не скажу , що вже готовий знову завести лягаву , але все ж таки рано чи пізно всеодно прийде час вибору щенятка. І всеодно я бачу , що в глибині душі більш подобаються "гарячіші" лягаві. Сеттер майже зник , значить не витримав конкуренції "коричневих". А от поголів"я пойнтерів бачу , що майже не поступається "коричневим". Бачу що в Ровно хлопці мають вже декількох. А тут ще й на форумі з"явився наш "западенець" з таким красенем. Тут я вже від вас не відчеплюся(на форумі хлопці сміються , що я хочу мати собак усіх порід ).Тому після такої довгої "прелюдії" запитання:
1)Як в наших краях почувається пойнтер? Де живе зимою?
2)На кого полюєш в наших краях?
3)Це в тебе перша лягава? Як в натасці? Слухняність?
4)Від чиїх собак? Де брав?
5)Як звати друга? Скільки йому?
6)Я минулого року не міг вас бачити на виставці у Львові? Там було здається два пойнтери - чорний і такий як твій(але це здається сука була). З власником чорного я познайомився. Цього року будете?
Далі буде...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 27/03/2012 21:53 від Хімік.
За пост подякували: ЮрАкс

Re: Пойнтер 27/03/2012 21:54 #73314

5)Як звати друга?

підозрюю що Акс
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 6014
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Re: Пойнтер 27/03/2012 22:29 #73320

Желєзна логіка!
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Пойнтер 27/03/2012 22:49 #73323

Але мені чомусь здається, що в даному випадку логіка підводить ...
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868
За пост подякували: ЮрАкс

Re: Пойнтер 27/03/2012 23:01 #73325

Настрочив пост і він кудись подівся. Я відповів по лягавим розширено.
  • ЮрАкс
  • Поза форумом
  • Ловчий

Re: Пойнтер 27/03/2012 23:05 #73327

От тобі маєш... А я вже сиджу , чекаю відповіді , аж підскакую від нетерпіння... Зайшов , ну думаю , дочекався. А тут...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 27/03/2012 23:06 від Хімік.

Re: Пойнтер 27/03/2012 23:57 #73336

067 676 10 57
  • ЮрАкс
  • Поза форумом
  • Ловчий

Re: Пойнтер 28/03/2012 00:29 #73340

Це шикарна лягава, яку важко описати у двох словах. Якщо усереднити то це улюбихумовахпрацювальнасобакаа. Пойнтер скорше помре ніж дасть назад. То прекрасна порода. Задоволення від спілкування з цією породою перехрещує можливі мінуси.
  • ЮрАкс
  • Поза форумом
  • Ловчий

Re: Пойнтер 28/03/2012 08:58 #73349

Не дарма ж її називають КЛАСИЧНОЮ лягавою. Просто так це "звання" не дають...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 28/03/2012 08:58 від Хімік.

Re: Пойнтер 28/03/2012 15:20 #73355

Все таки відповім детально.
1/ В наших краях пойнтер почувається прекрасно. Зимою і літом живе на утепленому балконі. На рахунок "ніжності" пойнтера і його чутливості до погодних умов - це міф. Можливо десь якийсь пойнтер замерз то звідти і почалось. Мерзнуть всі - і курци і драти і лабрадор в мене теж підмерзав коли змокав і навіть я в зимовій куртці деколи мерзну. І що з того? Пойнтер буде працювати при любій погоді. Ще один нюанс - якщо його не тримати на повідку і давати рухатись то можна спокійно відходити цілий день зимою. В мене таке було. І ще одне - якщо є птиця то він дістає такий азарт, що працювати буде хоч в тундрі. Ну і останнє - в Англіі, де пойнтера власне і зробили пойнтером - не тепліше ніж в нас. Всі ці розмови про якісь особливості "НАШИХ" умов це повна дурня. За кордоном собаки теж не по стадіонах працюють і нічого.
2/ В наших краях полюю на перепела, фазана. Цього року планую полювати по болотній дичині - бекас, і по вальдшнепу.
3/ Це в мене перша лягава, натаскував не сам. Віддавав натасчику в Крим. Він його за місяць поставив і я про те питання забув. Слухняність на високому рівні. Мені повезло, управляємість мого пойнтера чудова. Але на свої очі бачив і абсолютно неуправляємих пойнтерів. Напевне залежить від конкретної собаки.
4/ Брав в Дніпропетровську. Мама - Ася - на минулорічній виставці острівних лягавих стала чемпіоном України. Крім того має багато польових діпломів, чудова сука в роботі просто.
5/ Пойнтера звати Фідель. ЙОму два роки. Фактично встигли відполювати тільки один сезон, але багато досить вийшло. Крім того встиг його виставити на випробування в Криму де він отримав свій перший диплом третьої степені по перепелу.
Минулого року я на виставках в нашому регіоні не був.
Стосовно мінусів породи - не можу їх назвати бо не бачу особливих. Серед недоліків конкретно мого собаки можу назвати тільки два -
1/ Надмірна чутливість. Деколи прикрикнеш, то він так реагує ніби його нагайкою шмагають. Але це стосується тільки мого пойнтера. Ну і за цим нічого не стоїть. Він не забитий, не лякливий - скоріш недмірно інтелігентний, скажем так. Але до цього швидко звикаєш і інші собаки починають здаватись якимись не таким
2/ Відсутність бажання апортувати. Але це знову ж таки стосується конкретно мого собаки. Мама його апортує з великою охотою. Ну і знову ж таки - хоч з неохотою, але все таки він подає. Можливо просто на фоні мого лабрадора, який одного разу приніс навіть торбу зі сміттям, яку я викинув у смітник, то воно так і здається.
Напевне все. Якщо ще якісь питання - пиши, дзвони. Буду радий поспілкуватись.
  • ЮрАкс
  • Поза форумом
  • Ловчий
За пост подякували: Хімік, Гранітний

Re: Пойнтер 28/03/2012 16:00 #73361

Гарні собачки - острівні ... Я колись теж багато передумав на рахунок сеттерів, пойнтерів . Але згодом перемогла практичність, чи ще щось , і я взяв континентальну ...
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868

Re: Пойнтер 28/03/2012 16:02 #73362

Як і з будь-яким собакою важливо з дитинства закріплювати потрібні навики. Я його ніколи не жалів, він з півторамісячного віку в полях, зимою і літом, в дощ і жару. І жодного разу не було такої ситуаціі коли б він не зміг працювати. При полюванні в Дніпропетровську на фазана в балках-ярах він був весь в крові від терника. Працював на рівні з сукою курцхаара цілий день. Вечером я його до дому заніс, бо йти він не міг. А зранку він вже був знову на полюванні по куріпці. Ось так. і це йому ще року не було.
  • ЮрАкс
  • Поза форумом
  • Ловчий
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.65 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

• Продана. Далі...

Популярні оголошення