Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
<--

ТЕМА: Без солі не може жити олені

Без солі не може жити олені 14/10/2010 05:37 #31337

Без солі не може жити оленMoose're( LOS*) zidae солі блок солі протягом року.
дослідження показали, що сіль грає центральну роль для оленів Ta диких тварин.

Шведський Полювання № жовтня 2006

Бернт Карлссон

У старій літературі під сумнів klaly реальну вигоду із солі. "dlia добробутy тварин п sil* не грає ніякої ролі", такe pyshe, шведський Полювання словник (1947).
Недавні дослідження дикої природи показав, що солі (натрію) відіграє центральну роль для оленів, але і для інших травоїдних тварин. Сіль наявність впливає на ріст і розмноження, але також контролює розподіл оленів тварин в пейзаж.
Без солі оленi просто не може жити і основною проблемою є відсутність солі в дикій природі.
Загальні рослини містять дуже мало солі. Більшe e soli u водних рослин, проте, є досить багатою сіллю, і це пояснення te -, лося тяга до водних рослин. Хоча вміст soli настільки низька, що лося щоразу тягне do водних рослин, він робить це лише, щоб отримати сіль.
Потяг до солі також пояснює, чому олені і козулі з пристрастю,idut na lid i prolomuiutsia v льоду.
На Grimsö дослідної станції в Бергслаген, були дослідження на диких тварин використання соляних порід. Лось і заєць відвідав соляних блоків протягом усього року, а п'ять чи шість разів частіше навесні та на початку літа. З відвідування поступово знижувалася протягом літа і осені до досягнення мінімальної після нового року.
Олені відвідав соляних блоків протягом року, більше ніж лосів.
Це булu не тільки лосі, зайці та олені, яка відвідала соляних блоків. Камені також звернув голубів і дрібних птахів.(ce sposterigav tut neraz.)
Найбільший дефіцит в весну
Сіль e дефіцитом, здається, більше в весну. Північноамериканська дика природа дослідник описує, як B тундрі олені навесні, можуть страдати такіI солі дефіцит, що вони задовольнити потреби солі в їжу сечі просоченої сніг в очікуванні морського льоду . Сіль дефіцит може бути також пояснення лося на узбережжі Норрланд навесні виходити на морський лід.
багато лосів і оленів вбивають щорічно на наших дорогах можуть також певною мірою бути звинуваченIA --- солі.

100-га
Тема солі, що приваблює тварин натрію. Для порівняльних експериментів з так званими мінеральних порід, які також укріплені з іншими мінералами і мікроелементами, було показано, що чисті камені сіль найвищої оцінкu.
Вважаючи cil*, не тільки корисним, а й надзвичайно важливим заходом щодо збереження дикої природи. Він належить до rozvezennia взимку та використанням снігоходів може досягати всіх частин мисливських угідь .
1 solonec na 100gektariv як правило, називають цільовою розмір dlia лося областях , але завжди краще поставити занадто багато, ніж занадто мало.
1aviltv1006_s.jpgwww.jagareforbundet.se/svenskjakt/Starts...ortdjuren-inte-leva/
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253
Останнє редагування: 14/10/2010 05:41 від vasyl eger.
  • Сторінка:
  • 1
Час створення сторінки: 0.29 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com