Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Випалювання сухої рослинності в угіддях

Випалювання сухої рослинності в угіддях 22/03/2009 12:53 #3255

Шукаю охочих боротися з випалювачами сухої рослинності в угіддях, які щороку роблять багато шкоди для усієї живої природи. Незабаром почнуть палити, вартувало б хоч якусь інформаційну компанію провести. Може і начальство природоохоронне заворушиться та зробить щось "для галочки".
  • urban
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 953
"Ein schlechter Jagdtag ist immer noch besser als ein guter Arbeitstag"

RE: Випалювання сухої рослинності в угіддях 22/03/2009 13:58 #3256

urban написав(ла):
щороку роблять багато шкоди для усієї живої природи.

Згоден.
Цим палінням шкоди приносять купу...
Але палять всі хто хоче.
І мисливці також ( бачив бувало і таке)
"ЛИСА ВИГАНЯЮТЬ"
А скільки зайців гине, гнізда пропадають...
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

RE: Випалювання сухої рослинності в угіддях 22/03/2009 17:06 #3260

це страшна біда і дурість тих хто випалює .
найперше робить це бо панує у нас БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ . після необізнаність , байдужість ...

замітив що у розвинутому світі таке нероблять .- бо зразу будуть наказані і то сильно .

а так як у нас . чи бачив таке у АРГЕНТИНІ сумно те бачити .

а які пропозиції ?
та це пряма робота охорони природи , лісогоспів , пожежників, поліції...

якось звязатись з цими службами чи що + екологістів і випустити листочки , агітація по газетах , радіо... але це все гроші а у нас біда - криза
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

RE: Випалювання сухої рослинності в угіддях 26/03/2009 21:28 #3388

Я скажу що агітація йде про заборону спалювання рослинності навіть президент щорічно дае наказ заборони паління в жнива соломи але це все ігнорують Я сам майже пожежник і що виїжджали для розяснення недоцільності паління соломи і ніхто на це не звертае увагу,а оштрафувати порушників вкрай важко бо часто крайніх не знайдеш

RE: Випалювання сухої рослинності в угіддях 28/03/2009 21:35 #3435

"Після нас і потопу не треба"

І скільки на наших угіддях буде зайця після такої весни???
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

RE: Випалювання сухої рослинності в угіддях 05/04/2009 22:13 #3578

ostt написав(ла):
"Після нас і потопу не треба"

І скільки на наших угіддях буде зайця після такої весни???
Изображение почемуто не открываеться,а зайца будет всё меньше и меньше да и не только зайца
  • amur
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 97
Останнє редагування: 05/04/2009 22:16 від amur. Причина: ошибки

RE: Випалювання сухої рослинності в угіддях 09/04/2009 21:46 #3697

Та,багато того року трави повипалювали,всі поля чорні.Але свіжа травичка почала появлятись після доща.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1823
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

RE: Випалювання сухої рослинності в угіддях 01/06/2009 03:18 #5569

Шкода тільки, що в тій травичці немає нічого живого.
Така ж проблема і в нас. Цього року палили навіть на узбіччі доріг та кущі попід лісом. Ліси також горіли.
Щоб припинити це, мені здається, треба притягувати до відповідальності власників (усіх форм власності) тих земель, які горять.
Зараз валять все на те, що це діти бавляться. Але чому ж діти не бавляться (або досить рідко бавляться) в жнива?! Значить, знають, що не можна. Чому ж весною можна. Батьків вчити потрібно. Матеріально і адміністративно, але краще матеріально.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391
За пост подякували: Slavko

RE: Випалювання сухої рослинності в угіддях 02/06/2009 03:34 #5691

нині у нас вже сі почав ОПЖЕЖНО НЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД .

по всій території у спеціальних вишках ведеться цілодобово спостереження . пожежні грузовики з 6 професіоналами чергують цілодобово які в горах які в гаражах + задіяно багато хелікоптерів ( у нашім куті радіус до 50 км знаю 2 .... по теле по радіо .всюди повідомляють .показують роліки по теле про наслідки пожеж . і що це грубе порушення і карається . НІВЯКОМУ разі немож зараз ніде розводити вогнища . при наявності диму всі звонимо ---112 еуропейська емергенція .
у нас на горі по сусідству вже почали чергувати нині якась дівка там була .
так що як я буду менше в форумі то знаєте де пропав хехе.
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Випалювання сухої рослинності в угіддях 03/06/2009 00:34 #5753

Ти дивись щоб Лілі тобі "брансбойт" не загнула.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
О.Бісмарк

RE: Випалювання сухої рослинності в угіддях 04/06/2009 05:17 #5838

та ні вна спокійна .
маємо багато друзів і подружок з тих пожежників .
маю фото нинішні з ними спостерігали з аорлами після викладу .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Випалювання сухої рослинності в угіддях 06/06/2009 22:24 #5996

Без коментарів.

Американского поджигателя лесов приговорили к смертной казни

В Калифорнии поджигатель лесов приговорен к смертной казни. По данным следствия, Рэймонд Ли Ойлер с июня по октябрь 2006 г. совершил более десяти поджогов. В результате пожаров погибли пять человек - спасатели, которые тушили огонь и эвакуировали людей. Пожары бушевали в Калифорнии на территории 17 тыс. гектаров. Сам Ойлер вины не признаёт. Его защита намерена обжаловать смертный приговор. Адвокаты намерены добиться для своего клиента пожизненного заключения с правом помилования.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
О.Бісмарк

RE: Випалювання сухої рослинності в угіддях 08/06/2009 02:17 #6063

[07.06.2009 21:27]
Горить Асканія-Нова

В Херсонській області горить біосферний заповідник Асканія -Нова.

Як повідомили кореспонденту УНІАН у прес-службі Головного управління МНС області, в заповіднику горить степ і за станом на 18:00 вигоріло до 50 % степу.

Гасінню пожежі заважає сильний вітер. У гасінні задіяно пожежні розрахунки смт Асканія - Нова і райцентру Чаплинка.

Поки в МНС не можуть точно сказати, яка саме частина заповідника охоплена вогнем – звичайна або реліктова. Також поки невідомі причини пожежі.

Довідка УНІАН. Біосферний заповідник Асканія - Нова - це унікальний куточок природи: тут розташована єдина в Європі ділянка степу, якої ніколи не торкався плуг (одного разу розкопаний степ не відновлюється ніколи).

Заповідник Асканія - Нова віднесений до «100 великих заповідників і парків світу»

Заповідник займає площу 11 тис. га.; примикає до лісопарку зі штучними ставками і каналами, де водиться безліч звірів і птахів. В Асканійському степу росте понад 400 видів трав і квітів, переважають злаки.

У своєрідному зоопарку заповідника міститься унікальна колекція тварин.
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Випалювання сухої рослинності в угіддях 13/06/2009 04:06 #6340

це у нас біля села попри дорогу горіло трохі горів . перекинулось на другий бік і трохі згоріло саду 1 з хат .

потушили швидко було 3 хелікоптери купа пожежних машин ...згоріло мало десь 2-3 га
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Випалювання сухої рослинності в угіддях 14/06/2009 12:05 #6366

Та в таку погоду все палахкотить моментально.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
О.Бісмарк

Ві:Випалювання сухої рослинності в угіддях 24/08/2009 11:02 #10296

Вже закінчується збір врожаю і інтенсивно випалюють стерню ,недадуть звірятам навіть трошки зерна позбирати. Всі поля в вогні.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
О.Бісмарк

Ві:Випалювання сухої рослинності в угіддях 24/08/2009 12:26 #10298

Потрібно власників притягувати до суворої відповідальності. Інакше толку не буде.
Розказував місцевий мисливець, що на р.Чорногузка весною, коли качка сіла на гніздо, якісь дятли запалили очерет. Результат ми побачили на відкриття в неділю - ні однієї качки.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391
За пост подякували: Slavko

Ві:Випалювання сухої рослинності в угіддях 24/08/2009 13:49 #10312

тут би не палили .
контроль є значно більший і карають як зловлят за таке
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Випалювання сухої рослинності в угіддях 24/08/2009 15:07 #10313

У нас піпали регулярні весною та ввосени,якщо посуха.Так як тепер посуха постійна,то я навіть боюся уявити ,що буде ввосени.Тушать вогонь тільки тоді ,коли він загрожує будівлям,людям.
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1416

Ві:Випалювання сухої рослинності в угіддях 28/08/2009 15:12 #10590

Їхав позавчора до батьків , 130км дороги в одну сторону , і назад стільки ж. Проїхав всю Волинську губернію від крайньої точки , до крайньої... Так я майже з димової завіси не виїжджав , дихати важко було , такий їдучий дим всюди , що аж очі виїдає. Мало того , що палять стерню , так тепер ще кожен вуйко палить в себе на городі сухе картоплиння,бадилля. А воно ж не горить , а тільки тліє , виділяючи море диму. Я так рознервувався , матюкався , що жінка аж закривала рота мені. Так хочеться крикнути на все горло , на всю країну: "ДЕ В ЦІЙ ДОВБАНІЙ КРАЇНІ ЕКОЛОГИ , ДЕ ТІ НАШІ СР...НІ "ЗЕЛЕНІ" , ЛЖЕПРИРОДООХОРОННІ ОРГАНИ , ДЕ ПОЖАРНІ , ДЕ МІЛІЦІЯ?" Я не хочу слухати , що не можна зловити. Я ще розумію весною , коли випалюють дебіли-пастухи на нічийних пустирях , болотах. А тут жеж кожне поле , кожний город має свого власника. Не йдуть же чужі люди палити. А все тому , що всім на все наплювати. Я вже казав дружині , нехай би в Польщі якийсь вуйко спробував отак запалити в себе на городі. А тут проїхав через всю Україну , скрізь горить стерня , поля стоять чорні , скільки око бачить... Страшно , як після атомного вибуху. Що мав їхати через всю країну , і любуватися з вікна на безкрайні херсонські , одеські , кримські поля з стернею золотою , то кругом жах.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4601
Час створення сторінки: 0.57 секунд