Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Ведення мис.господарства -малий звір ( заєць ,фазан .качка...)
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ТЕМА: Ведення мис.господарства -малий звір ( заєць ,фазан .качка...)

Ведення мис.господарства -малий звір ( заєць ,фазан .качка...) 23/03/2009 02:02 #3291

Andriy написав(ла):
Не знаю, чи вірно вибрав місце для запитання, але запитаю тут. Скажіть будь-ласка наскільки реально зараз купити і виростити молодняк фазана, що для цього потрібно? Чи варта "домашнього" фазана випускати в угіддя, якщо так, то в який час це найкраще робити?

не спеціаліст в фазанах . але АНДРІЙ найперше для чого ви хочите випускати фазана , яке угіддя ,де, який клімат ,... скільки . ???і чи ваші угіддя підходять для фазана?

Найперше в угідді необхідно провести КОНТРОЛЬ НАД ХИЖАКАМИ .в осн над лисом .бродячими псами та котами і сіра ворона ,сорока...
Після підгодовочні для зими . де скільки і які ...
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

RE: Ведення мис.господарства -малий звір ( заєць ,фазан .качка...) 23/03/2009 13:31 #3294

Je paru sposobiv zasylenia miscevej fauny v faznyiv:
1. Vypuskania molodniaka 2 misiachnogo (serpen). Do zymy vze bude doroslyj ptah
+ deshevshy variant
- neobhidny kontrol nad hyzakami (koly my zasylaly ugidia v PL - tyzdzen ranishe robyly chergovania po 2 myslyvciv v tomu rejoni i she 2 tyzni piznijshe /KOZNODENNO
- bazano budova tymchasovogo adaptacyjnogo volieru v rejoni vypuskania (na 2 tyzni)

2. Vypuskania doroslogo ptaha v rejonie zovtnia
+ bilsha skilkisc zalyshajetsa (naturalny vidbir stanovyt menshy %
- drozshy variant v 2x
- / zasylenia ugid/ bazano budova tymchasovogo adaptacyjnogo volieru v rejoni vypuskania (na 2 tyzni)
+ /vidstril/ optymalny variant dla togo variantu

3. Vypuskania doroslogo ptaha vesnoju
+ maxymalno vysoki % ptahiv jaki budut vyvodyty molodniaka (90% kurok maloby zaklasty gnyzda i vyveste molodniaka)
- vysoka cina --> neobhidnisc budovy volier i trymania ptahiv zymoju
+ voliery mozut buty vykorystani jak rozplidnik
- ne maje potreba "sylnogo" kontolu nad hyzakami - ale traba minimum kontrolu

4. Variant dla vidstylu i pararelno zasylenia:
misiac zovten
variant 2 koguty / 1 kurkad
vidstriv tilki kogutiv !
+ prybutok za vidstriv pokryvaje koshty kurok
+ mozlivisc vidstrilu ta zbilshenia miscevoj fauny
- kontrol nad hyzakami !
  • WALLY
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Головний редактор
  • Постів: 3499
НЕ КОРИСТАЮ З ПРИВАТНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ
Розплідник FCI vom Berufsjager: www.berufsjager.com/
ALLROUNDER SERVICE INTERNATIONALE: www.alldog.eu/
загрузка...

RE: Ведення мис.господарства -малий звір ( заєць ,фазан .качка...) 23/03/2009 13:48 #3295

АНДРІЙ найперше для чого ви хочите випускати фазана , яке угіддя ,де, який клімат ,... скільки . ???і чи ваші угіддя підходять для фазана?

Випустити для того, щоб фазани знову появилися в угіддях, угіддя в Львівській області. Кількість залежить від наявності фінансів, тому і питаю про самостійне розведення. Розводити планую під хатою, на городі, в селі. Контроль хижака, я думаю, реально організувати з місцевим колективом мисливців.
  • Andriy
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 130

RE: Ведення мис.господарства -малий звір ( заєць ,фазан .качка...) 23/03/2009 17:32 #3298

ууу цікаво і я таке все мріяв і ще мрію .але я тут .

на вашому місці яб купив декілька пар фазанів зараз весною .
але ж звичайно попередньо і ретельно і защораз проводити КОНТРОЛЬ НАД ХИЖАКАМИ .

і після осінню молодняка добавити .

але вже від нині оголосити війну лисам, бродячим псам і котам,воронам .сорокаб ... бо марний труд і гроші на вітер ,тобто хижакмм на обід .

це все залежить від вас з друзями і ваших бажань і коштів .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Ведення мис.господарства -малий звір ( заєць ,фазан .качка...) 23/03/2009 17:37 #3300

• WALLY
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Головний редактор
  • Постів: 3499
НЕ КОРИСТАЮ З ПРИВАТНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ
Розплідник FCI vom Berufsjager: www.berufsjager.com/
ALLROUNDER SERVICE INTERNATIONALE: www.alldog.eu/

RE: Ведення мис.господарства -малий звір ( заєць ,фазан .качка...) 24/03/2009 00:01 #3311

Так чи інакше в угіддя доцільно випускати велику кількість особин.Все одно виживе тільки якийсь процент.А по пару штук нічого не вийде.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1821
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

RE: Ведення мис.господарства -малий звір ( заєць ,фазан .качка...) 24/03/2009 00:24 #3316

еммм а яка то велика кількість ??? 50 . 100. 500... і залежно яке угіддя .площа.

а що як будемо випускати трохі весною + трохі осенью і то кожного року .
аж покі не буде стабільн оптимальна кількість .
це все залежить від коштів і що мисливці захочуть .

і зібрати грощі і закупити 20-30 фазанів реально .
а от зібрати суму і закупити для випуску 1 000 фазана трудновато.
чи помиляюсь?
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Ведення мис.господарства -малий звір ( заєць ,фазан .качка...) 24/03/2009 20:45 #3324

Не закупити а розвести.Тільки так можуть собі дозволити низові колективи.Тоді лишити маточне поголів"я,а решту випустити.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1821
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

RE: Ведення мис.господарства -малий звір ( заєць ,фазан .качка...) 24/03/2009 21:01 #3325

si si
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Ведення мис.господарства -малий звір ( заєць ,фазан .качка...) 24/03/2009 21:10 #3326

Я так як і Андрій думав про те, щоб у себе в мами розвести в селі. Але добре осмислив, то вийде, що я буду підкормлювати ястребів, куниць, сорок і збільшувати їх популяцію. А щоб вижила якась кількість, то треба випускати, щоб хижачки вже не могли їсти.
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392
Останнє редагування: 24/03/2009 21:12 від WAWA.

RE: Ведення мис.господарства -малий звір ( заєць ,фазан .качка...) 25/03/2009 00:17 #3334

хаха
та ні от їдиш ЗАКАРПАТТЯМ невидно фазана .лиш ворони , круки ,сороки . пси бродячі по обочинах...
переїздиш у МАДЯРИ проїдеш яких 50-100 км і другий світ --- фазани ходіть по обочині дороги як кури ,
проїзжаючи автом "вполював" (збив ) персонально двох фазанів по селах .а у нас за все життя невидів фазанів у вільні природі.
а ні псів бродячих ні котив .ні сорок ворон невидно .
чого бито ?????????
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Ведення мис.господарства -малий звір ( заєць ,фазан .качка...) 25/03/2009 02:03 #3338

Ворон у нас дуже мало, і бродячих псів нема і лиса небагато, а зайця взагалі мало, хоча і не дуже стріляють.
Були б ворони на Великдень було б що стріляти (така традиція), я думаю Василь знає. Фазана замучили б ястріби з якими важко боротися з рушницею (високо літають), і куниці яких трохи є. але я не памятаю, щоб у нас на Прикарпатті були колись фазани. (не чув від старших)
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

RE: Ведення мис.господарства -малий звір ( заєць ,фазан .качка...) 25/03/2009 02:10 #3339

бо не велось господарство . а можливо і небуде вестись з фазанами .
а хижаків думаю що у нас дуже багато просто невидно .і ми нецікавимось ними .
от тут я 24 год у горах хожу їзжу постійно незнати чи бачу 15 раз за рік лиса .
а добув 5 так легонько за сезон . розумієте . так і з кунами і воронами сороками .
думаю що яструб не такий страшний як ворона сіра - вона за рік ЗЇДАЄ- знищую БІЛЬШЕ 400 ЯЄЦЬІ ПТАХІВ МОЛОДИХ (дані французьких мисливців-біологів )...
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Ведення мис.господарства -малий звір ( заєць ,фазан .качка...) 25/03/2009 03:08 #3341

На рахунок Закарпаття, там мало фазана тільки в державних угіддях, в яких ніхто за нього не думає, а в інших є і то багато (бачив). А фазани в Львівській області були, хоча теж, тільки чув, від старших, навіть в деяких місцях ще залишилися, але дуже мало. Хижаків ще можна проконтролювати, з єгерем заколєгувати і можна постійно контролювати, а от нашим "мисливцям" пояснити, що стріляти курку не можна.... Але надія є.
  • Andriy
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий

RE: Ведення мис.господарства -малий звір ( заєць ,фазан .качка...) 25/03/2009 17:26 #3346

АНДРІЙ казав :Хижаків ще можна проконтролювати ...
як ? чому ?
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Ведення мис.господарства -малий звір ( заєць ,фазан .качка...) 25/03/2009 17:50 #3349

це на фото друзі-форумчани після суботнього14.03.09 полюванння (охеос )
на "домашнього фазана і куріпку"
криза багато фазана і куріпкі цего сезону не реалізували фермери от і продають дешево
щоб ціле літо не годувати . а мисливці раді . а їхні пси то і не говорити.

• vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 25/03/2009 17:53 від vasyl eger.

RE: Ведення мис.господарства -малий звір ( заєць ,фазан .качка...) 26/03/2009 02:12 #3363

Якщо задатися ціллю, то можна і лиса і яструба добре повистрілювати, а сірих ворон я у нас бачив дуже мало, в нас є багато звичайних чорних ворон, а вони не є шкідниками.
vasyl eger написав:
багато фазана і куріпкі цего сезону не реалізували фермери от і продають дешево щоб ціле літо не годувати
А куда реалізовується фазан і куріпка? Їх вирощують для магазинів, чи для випускання "під постріл"? На другому фото то куріпки такі великі?
  • Andriy
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий

RE: Ведення мис.господарства -малий звір ( заєць ,фазан .качка...) 26/03/2009 02:24 #3364

ТА в основному вирощують "під постріл " тут дуже набуває поширення для багачів , тай як видиш і прості форумчани собі дозволяють постріляти в суботу також. і для випуску в угіддя....
а то на фото то наша тутешня королева - КУРІПКА ЧЕРВОНА .
(то не куріпки великі то хлопці малі ахахахаахах. )
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Ведення мис.господарства -малий звір ( заєць ,фазан .качка...) 26/03/2009 17:38 #3366

Чому тільки для багачів?
Що так дорого полювати фазана в вас?
Шо вартує?
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.
Останнє редагування: 26/03/2009 17:39 від ostt.

RE: Ведення мис.господарства -малий звір ( заєць ,фазан .качка...) 26/03/2009 17:51 #3370

ту це хлопці пішли пополювати чи вірніше постріляти в ІНТЕНСИВНЕ УГІДДЯ.
випускали під ствол . вони там описували скільки їм те все обійдеться ще до полювання .
непамятаю добре нібито 240 е з брата .для них то дешево 1 день полювання .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.52 секунд

Останні оголошення