Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Заєць-лис.

Заєць-лис. 17/05/2008 19:44 #37

Ану брати -поляки поясніть мені що це у вас з зайцем і лисом робиться
за даними обліку у ПОЛЬЩІ: зайця- 15 732, лис - 136 192
УКРАЇНА: зайц-1738 078,лис - 85 641
козуля -майже одинакова кількість .
хто бреше більше

ПОЛЬЩУ обїздив всю але 10 років тому - купа зайця.куріпки,козів - лиса невидів .
Дома зайця мало , куріпки трохі , козів так собі . лиса - купа .
кому вірити даним чи своїм очам
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253
Тема заблокована.

RE: Заєць-лис. 18/05/2008 01:06 #38

Zdorov!
To wszystko za sprawa; szczepionek przeciw wsciekliznie, jaka kilka lat temu w ramach Panstwowego programo zaczeto zrzucac z samolotow. Efektem jest nadmierny wzrost poglowia lisa. Wczesniej ognisko wscieklizny zabijalo cale gniazdo - teraz nie. Kiedy jeszcze mieszkalem w Polsce z danych statystycznych ilosci lisow bylo 700-800% ! tego co moze pomiescic lowisko. Jezeli 10 lat temu jechales; samochodem - to na 20 zajecy widziales w swiatlach jednego lisa. Teraz na 10 lisow 1 zajaca. Niestety to smutna prawda... wiekszkosc kol lowieckich w Polsce od kilku lat nie poluje juz na zajace, a za lisy dawane sa nagrody...
  • WALLY
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Головний редактор
  • Постів: 3499
НЕ КОРИСТАЮ З ПРИВАТНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ
Розплідник FCI vom Berufsjager: www.berufsjager.com/
ALLROUNDER SERVICE INTERNATIONALE: www.alldog.eu/
Останнє редагування: 18/05/2008 01:09 від WALLY.
Тема заблокована.
загрузка...

RE: Заєць-лис. 18/05/2008 16:01 #39

pzeprpashem barzo
... недуже зрозумів бо.я уже 10 років спілкуюсь іспанською мовою .
забув не то що польську ,російську а і українську почав забувати .
будь ласка поясніт ще раз . перекладіть .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

RE: Заєць-лис. 19/05/2008 00:11 #41

Ce vse za spravoju shcheplen proty skazu, jauku kilka rokiv tomu v ramkach derzavnoj programy pochato wykidaty z litakiv. Efektom bul nadmirny zrostania poglivia lisyca. Poperednio dzyrylo skazy vbyvalo cile gnizdo - zaraz ni.. Koly she zyv ja v Polshi zi statystychnych danyh lysycy bulo 700-800% togo sho moze "pomistyty" myslivskie ugidia. Jak sho 10 rokiv tomu ty ihal na mashyni v noci to na 20 zajciv ty bachyl odnu lysycu. Zaraz 10 lisyc na odnogo zajca! Na zal ce smutna pravda... bilshja skilkisc polskich "UTMR" vid kilka rokikiv zovsim ne streilaie do zajca, a za lysycu dajetsa navit nagorody....
  • WALLY
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Головний редактор
Тема заблокована.

RE: Заєць-лис. 19/05/2008 01:39 #42

а ух. щось таке догадувався.
і що робиться зараз .
мені треба їхати до вас .лис один найулюблінешіх моїх мисливських звірів
тількищо зробив фото лисів біля хати.
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

RE: Заєць-лис. 12/10/2008 00:13 #660

недавно на виставці розмовляв з угорськими ммисливцями і пропонували їхати до них на полювання як показали фото то фист .

більше як 100 зайців

тут моя маленька стаття про проблеми у нас з зайцями
--------------------------------------------------------------------------------

То чому так мало зайця...
Прочитавши статтю з цим заголовком в січневому номері нашої газети . я задумався ... а вірніше повністю незгіден з її автором п. В. БІЛИМ з РІВЕНЩИНИ.
Про хворобу нібито винайдену для " боротьби з навалою диких кроликів в АВСТРАЛІЇ..." Наскільки я зрозумів ідеться про МІКСОМАТОЗІЗ . Ця хвороба дійсно була винайденна в 50роках французьким медиком ARMAND-DELILLE . Він просто хотів позбутись тих надокучливих диких кріликів ,які знищували його город і сад . Колиб він знав що цей його " винахід" принесе таке непоправиме порушення в екосистемах по всьому світі , то мабуть би подумав раніше ніж винаходити цю міксоматтозу ...Міксоматозіз в основному передається паразитами ( болхи , воші...), а також " мутувався" тобто набув дещо інших форм.
Дійсно крілик дикий розвивається дуже швидко. При сприятливих умовах його поголівя може вийти з під контролю і тоді ця стихія приносила великі збитки сільському господарству тут у себе на " батьківщині " ІСПАНІЇ , а також ПОРТУГАЛІЇ,ФРАНЦІЇ .... далі він не без допомоги людини розселився по всій ЕУРОПІ , переплив океани в АМЕРИКУ І АВСТРАЛІЮ... Ця страшна хвороба тут в ІСПАНІЇ знищила 90% дикого крілика . і до тепер немож відновити колишню чисельність .Знайомий егер розказує що " до міксоматозісу " ловив на сільця по 50-60 кріликів у день. тут в угіддях.
Та не про крілів диких ця стаття , хоча і про них теж би було цікаво поговорити , а про нашого винуватця зайця . Я трішки побував у ЕУРОПІ , і як це так дорогий автор статті :.Коли подорожуєш нашими просторами ГАЛИЧИНОЮ , ВОЛИНЬЮ... то по полях,садах, посадках тільки видно бродячих собак , котів , ворон ,сорок, і сліди від " браконєрів " .... переїзжаєш кордон 50-100км в ПОЛЬШУ, УГОРЩИНУ ... зайці , козулі, фазани,куріпки..." ходять пішки " в день по полях. А браконєрів , бродячих собак , ворон невидно . От навиду приклад декількох фото . що перезняв тут на виставці . Де мадяри ( угорці ) запрошували до себе на полювання на зайця .
Від мої хати з ГАЛИЧИНИ до мадярів менше як 300 км . То чому вони можуть настріляти більше 75 зайців і загрузити їх на фіру ( віз ), а ми неможимо підняти ніодного протопчуючи всі поля навколишні.
Що сюди в УГОРЩИНУ недойшов міксоматозіз , чи наші митники його непропустили.
Думаю що головна проблема в тому чому так мало зайця це ми . Браконєрство 24 години 365 днів і всі види : з під фар, петлі повсюдно , полювання поза сезоном ( коли ідемо на качку і вискочив зайчик , то хто не ....),... Страшний тиск хижаків на зайця це бродячі пси ,коти , ворона , дуже превищена чисельність лисиці ... На мою думку це основні причини в такій низькій чисельності зайця . та і не тільки зайця ,а всіх мисливських( їстівних) тварин .
Пораб нам уже заглянути до наших західних сусідів і повчитись. Як вони ведуть мисливське господарство
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

RE: Заєць-лис. 12/10/2008 20:21 #663

variant mini:
25LIS006aaaaaaaa.jpg

za to asuje do tematu forumu - bilshe menshe ostanim razom tak vygladaju polovania abo v farah mashyny na polach 1 lis --> 1 zajc.
.... a lysyca v rik ne zjedaje odnogo - osoblivo jak kormlat molode

Duze sumno koly slyshu chasto vid myslivciv "aaaa ne strelav do lysycy - shkoda patronu"
  • WALLY
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Головний редактор
Тема заблокована.

RE: Заєць-лис. 13/10/2008 01:01 #664

сьогодні і я почав сезон + 1 лисичка
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

RE: Заєць-лис. 13/10/2008 05:30 #665

Bude zupa
  • WALLY
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Головний редактор
Тема заблокована.

RE: Заєць-лис. 13/10/2008 20:20 #669

ні шашлик

2 втекла
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

RE: Заєць-лис. 17/10/2008 22:10 #690

мы в среду с братом ,подкрадывались к чиркам но случайно увидели как неподалеку лис охотился на домашних гусей, и это среди белого дня, мы с братом отложили охоту на чирка и занялись лысом.Вот результат!!!
  • chayka
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 7
Останнє редагування: 17/10/2008 22:12 від chayka.
Тема заблокована.

RE: Заєць-лис. 17/10/2008 22:21 #691

я в прошлом году предложыл своему сотруднику поехать на лису, на что он оветил : а что с нее взять, патроны токо портить. У зайца очень много врагов а у лиси практически нету вот от этого и мало зайца а много лисы,я считаю что нада больше отстреливать лису тогда может и будет дисбаланс , а много охотников ищют выгоду и недумают что с таким отношением скоро кроме лисы ворон и бродячих собак больше стрелять некого будет.
  • chayka
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 7
Тема заблокована.

RE: Заєць-лис. 18/10/2008 06:08 #695

вітаю з лисом

коли не будемо проводити КОНТРОЛЬ НАД ХИЖАКАМИ

мисливських звірів та птахів НЕБУДЕ .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

RE: Заєць-лис. 24/10/2008 18:11 #744

Ce zart - ale duze realno pokazuje problem (Vasyl prav!)....

hunting_ukraine_joke1.jpg
  • WALLY
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Головний редактор
Тема заблокована.

RE: Заєць-лис. 31/10/2008 03:04 #794

Che - Che. Fajna fotka.

W Austri pozwala się łapać lisy, kuny tchórze w pułapki a potem się je zastrzeliwuje z małokalibrowej broni. Za to zajęcy na polowaniach po 200 - 300 sztuk.
  • ulapacyga
  • Поза форумом
  • Молодий ловчий
  • Постів: 34
Тема заблокована.

RE: Заєць-лис. 04/11/2008 15:55 #798

Фотки классные, только ведь рано ещё лису стрелять, шкурки как таковой ещё нет, хотя.... при сегодняшнем изменении климата наверное лисы тоже скоро голыми будут ходить
  • Svetislava
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 513
Тема заблокована.

RE: Заєць-лис. 07/11/2008 01:32 #801

u nas zyma +10
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.