Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
 • Сторінка:
 • 1
<--

ТЕМА: То про що ще,можна говорити?

То про що ще,можна говорити? 23/04/2009 00:39 #3927

На Закарпатті міліція викриває розкрадання бюджетних коштів
22/04/2009 Украина Закарпатская область криминал

Державні гроші завжди приваблювали різноманітних пройдисвітів, які, будучи наділеними високими посадами, думають передовсім про власний “інтерес”, а не за державу. Таких липкоруких “слуг народу” різного рівня та рангу покликані “хапати за руку” правоохоронці.

Так би мовити, аби іншим не кортіло плутати державну копійку з власною кишенею...

Низку відпрацювань щодо виявлення злочинів, пов”язаних із незаконним використанням бюджетних коштів, здійснила закарпатська міліція. Про результати цих перевірок розповів начальник ГУМВС України в Закарпатській області полковник міліції Павло Кононенко.

- На усунення наслідків стихійного лиха - липневого паводка на Закарпатті 2008 року Кабінет Міністрів України запланував виділити понад 182 мільйони гривень бюджетних коштів, з яких було отримано і освоєно 102 мільйони, - розповідає Павло Миколайович. - Аби проконтролювати, як ці гроші використано, нами було здійснено 408 перевірок. Виявлено 194 факти безпідставного включення до списків потерпілих громадян, житлові будинки яких не були пошкоджені стихією. Упереджено розкрадання державних коштів на суму понад мільйон гривень.

За наслідками перевірок порушено 9 кримінальних справ за статтями 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), 364 (зловживання владою або службовим становищем), 366 (службове підроблення), 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України. За результатами порушених кримінальних справ встановлено суму нанесених державі збитків в розмірі 1 мільйон 371 тисяч гривень. З цих дев”яти кримінальних справ шість матеріалів уже направлено на розгляд судів.

РАХІВСЬКИЙ РАЙОН

Зокрема, у Рахівському районі виявлено безпідставне включення до списків потерпілих від паводка 76 громадян. За результатами перевірок упереджено безпідставні видатки державних коштів на суму понад 329 тисяч гривень.

На підставі зібраних співробітниками СДСБЕЗ Рахівського РВ ГУМВС матеріалів прокурором району у вересні минулого року було порушено кримінальну справу за ст. 364 КК України відносно службових осіб виконавчого комітету Рахівської міської ради і державної інспекції безпеки по Рахівському району, які, будучи зобов'язаними здійснювати контроль за створенням прибережних захисних смуг, а також за додержанням режиму використання її території, зловживали своїм службовим становищем, діючи в інтересах громадянина К. Останньому було дозволено розміщення магазину в межах прибережної захисної смуги річки Тиса. Матеріали цієї кримінальної справи у лютому поточного року направлено на розгляд у Рахівський районний суд Закарпатської області.

Кримінальну справу також було порушено за фактом будівництва приватним підприємцем К. у межах прибережної захисної смуги річки Тиса. На даний час ця справа на розгляді в суді.

У лютому порушено кримінальну справу стосовно громадянина К., мешканця Рахова. Останній, перебуваючи на посаді голови правління одного із закритих акціонерних товариств, у жовтні 2008 р. умисно, з метою привласнення ввіреного йому чужого майна, підписав та подав до Лугівської сільської ради акти приймання виконаних підрядних робіт за серпень та вересень 2008 р., до яких було внесено завідомо неправдиві дані про те, що нібито генпідрядником--очолюваним ним ЗАТ, виконано роботи по капітальному ремонту Лугівської сільської амбулаторії на суму відповідно 4594 грн. та 38600 грн.--всього на суму 43194 гривень. Однак зазначені роботи було виконано лише частково. В результаті Лугівською сільською радою безпідставно проведено оплату ЗАТ бюджетних коштів, які виділені для подолання наслідків паводку в Рахівському районі на суму 7300 грн., чим спричинено істотної шкоди державним інтересам. Матеріали кримінальної справи направлено на розгляд у суд.

ТЯЧІВСЬКИЙ РАЙОН

За результатами перевірок у районі зменшено на 118 будинків, потерпілих від стихії. Упереджено безпідставні видатки державних коштів на суму 708 тисяч гривень.

Спільно з працівниками контрольно-ревізійного відділу в Тячівському районі та управління агро-промислового комплексу з метою недопущення розкрадання та розтрати бюджетних коштів, виділених на ліквідацію наслідків стихійного лиха, проведено перевірку достовірності актів обстежень мостових переходів, потерпілих від паводку, та визначення збитків, нанесених паводком у селі Криве. У липні 2008 року в селі Криве Тячівського району на підставі розпорядження голови Кривської сільської ради громадянина П. було створено комісію, яка проводила обстеження щодо виявлення і документування шкоди і збитків, завданих липневим паводком. Даною комісією було обстежено нібито пошкоджені від паводка мостові переходи в селі Криве та визначено суму збитків. Було складено відповідні акти обстежень та дефектні акти, які були затверджені рішенням виконкому сільської ради. Вказані акти були направлені в Тячівську РДА для розробки та затвердження кошторисної документації і виділення грошових коштів у сумі понад 255 тисяч гривень для ремонту вказаних об'єктів.

У серпні комісією було проведено повторне обстеження вказаних мостів, в результаті якого руйнації та пошкодження 6 мостів не виявлено. З”ясувалося також, що ці мости... взагалі не існували на момент паводку 23 - 27 липня 2008 року. У жовтні 2008 р. слідчим відділом Тячівського РВ ГУМВС було порушено кримінальну справу за фактом привласнення коштів держбюджету в особливо великих розмірах.
МІЖГІРСЬКИЙ РАЙОН

На підставі зібраних співробітниками СДСБЕЗ Міжгірського РВ ГУМВС матеріалів прокурором Міжгірського району в серпні 2008 р. порушено кримінальну справу за фактом складання завідомо неправдивих документів службовими особами одного з хустських акціонерних товариств. У ході перевірки було встановлено, що службові особи цього ВАТ, незаконно, всупереч інтересам держави, у квітні-травні 2008 р. оформили акти приймання виконаних підрядних робіт по відбудові берегоукріплень на руслі річки Теребля в селі Колочава Міжгірського району шляхом внесення до них неправдивих даних про виконані роботи. Це стало підставою для перерахування на розрахунковий рахунок ВАТ коштів від розпорядника. Невиконання даних робіт в подальшому могло привести до тяжких наслідків під час підвищення рівня води в басейні річки шляхом змиття неукріплених берегів, мостів, автодоріг, прилеглих до річок. В результаті безпідставного перерахування коштів державі нанесено збитки в сумі 886 тисяч гривень.

Теж у серпні прокурором Міжгірського району за матеріалами СДБЕЗ порушено кримінальні справи за фактом зловживання службовим становищем і складання завідомо неправдивих документів службовими особами Негровецької сільської ради. У ході перевірки було встановлено, що службові особи цієї сільради, зловживаючи своїм службовим становищем в інтересах третіх осіб, підписали довідки і оформили акти приймання виконаних підрядних робіт, до яких внесли неправдиві дані про факт нібито виконаних робіт. Це стало підставою для перерахування на розрахунковий рахунок одного з ВАТ коштів від розпорядника-- Негровецької сільської ради в сумі 55 тисяч гривень. У січні ц.р. матеріали порушеної кримінальної справи направлено на розгляд у Міжгірський районний суд.

Крім цього, міліцією проведено перевірку використання бюджетних коштів, виділених з держбюджету відповідно до програми “Ліси України” на будівництво лісових автомобільних доріг. В ході перевірки було встановлено, що при проведенні будівельних робіт по капітальному будівництву лісових автомобільних доріг у Великоберезнянському лісництві службові особи Великоберезнянського лісгоспу підписали акти виконаних робіт, які фактично не проводились підрядною організацією. Таким чином було проведено оплату за фактично невиконані роботи, чим спричинили збитки державі в сумі 167 тисяч гривень. За даними матеріалами у березні ц.р. порушено кримінальну справу.Автор: ГУМВС України в Закарпатській област
Источник: UA- Reporter.com, 22.04.09
 • West
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 1824
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

RE: То про що ще,можна говорити? 23/04/2009 02:44 #3936

от кака а не громадяни

недавно приїхала сюди ще 1 сімя родичів і теж розказує що у нас така сама ситуація.
сільська "влада добре погріла руки " на повіні.от жулікі страшні
 • vasyl eger
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 10253

RE: То про що ще,можна говорити? 23/04/2009 23:46 #3944

Для кого война ,а для кого мать родна.Завжди знайдуться люди для яких і криза -бізнес.
 • West
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 1824
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

RE: То про що ще,можна говорити? 24/04/2009 23:51 #3960

Уголовные дела до суда довели..,а хотелось бы узнать пролдолжение, кто и какое понёс накозание, в чём конечно я сомневаюсь.
 • amur
 • Поза форумом
 • Досвідчений ловчий
 • Постів: 97

RE: То про що ще,можна говорити? 11/06/2009 00:41 #6169

Мэрия Хмельника незаконно раздала «курортные» леса?


По представлению управления по борьбе с организованной преступностью в Винницкой области - возбуждено дело по ч. 1 статьи 1365 (превышение полномочий) и ч. 1 ст. 366 (служебная подделка) Уголовного кодекса Украины. Правоохранители считают, что на протяжении 2005-06 годов, невзирая на положения Земельного и Лесного кодексов Украины, были приняты решения, согласно которым в долгосрочную аренду переданы четыре земельных участка, расположенные в курортной зоне Березнянского лесничества. Этого мэрия не имела права делать. По информации пресс-службы ГУБОЗ, ущерб государству оценивается в 300 тысяч гривен. Ведется следствие.


Автор: -
Источник: vse1.com.uа, 10.06.09
 • West
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 1824
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк


 

 

RE: То про що ще,можна говорити? 19/05/2011 10:45 #48079

Дорогі друзі пропоную всім витратити кілька хвилин свого часу і прочитати це: goodwin-hunters.livejournal.com/2035.html/
 • s_kopylets
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 1192
Останнє редагування: 19/05/2011 11:41 від s_kopylets.

Re: То про що ще,можна говорити? 01/04/2013 20:53 #98199

Визначено термін дії водійського посвідчення
Департамент ДАІ МВС України інформує автолюбителів про набрання чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 року №185 про «Деякі питання виконання Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують особу чи її спеціальний статус».
Прес-служба відомства повідомляє, що цією Постановою затверджені єдині зразки бланків документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, у тому числі й посвідчення водія. Визначено порядок централізованого оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення зазначених документів.
Також даним законодавчим актом був встановлені такі строки дії для посвідчення водія: на право керування транспортними засобами категорії А, А1, В та В1, оформлені і видані після набрання чинності цією постановою - протягом двадцяти років з дати їх видачі; інших категорій - протягом десяти років із зазначеної дати.
Такі посвідчення підлягають обміну в установленому порядку.
Документи, видані до набрання чинності цією постановою, є чинними протягом строку, на який їх було видано.
До запровадження і видачі документів, зразки бланків яких затверджені цією постановою, документи оформлюються з використанням бланків попередніх зразків.
<a href="www.ukrinform.ua/ukr/news/viznacheno_ter...ya_1813149">Укрінформ</a>
 • West
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 1824
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

Re: То про що ще,можна говорити? 01/04/2013 21:09 #98205

 • West
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 1824
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

Re: То про що ще,можна говорити? 28/02/2014 10:30 #108403

Заместитель киевского мэра Голубченко после победы Майдана исчез
vikna.stb.ua/episode/zamestitel-kievskog...bedy-majdana-ischez/
 • бригадирь
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 3759
 • Сторінка:
 • 1
Час створення сторінки: 0.55 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com