Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Накази

Накази 29/04/2009 21:52 #4123

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Н А К А З

17.04. 2009 року м. Київ № 102

Про проведення полювання
у мисливський сезон 2009/2010 року
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
23 квітня 2009 року за № 367/16383


Відповідно до Закону України “Про мисливське господарство та полювання” і Положення про Державний комітет лісового господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 року № 883,
Н А К А З У Ю :
1. Установити такі строки полювання:
1.1. На качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів), лиску, куликів (крім кулика-сороки, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвостів, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника), голубів (крім голуба-синяка) – з 18-ї години 15 серпня до 27 грудня 2009 року включно.
1.2. На гусок: сіру, білолобу велику, гуменника – з 18-ї години 15 серпня 2009 року до 31 січня 2010 року включно.
1.3. На перепілку – з 18-ї години 15 серпня до 31 жовтня 2009 року включно.
1.4. На куріпку сіру та фазана – з 3 жовтня до 27 грудня 2009 року включно.
1.5. На пернату дичину, вирощену на фермах і випущену в мисливські угіддя “під постріл” – з 1 серпня до 27 грудня 2009 року.
1.6. Індивідуального полювання на копитних тварин:
на самця козулі (з урахуванням селекційного відбору)– з 1 травня до 27 грудня 2009 року включно;
на самця кабана – з 1 серпня 2009 року до 31 січня 2010 року включно;
на молодняк кабана – з 1 вересня 2009 року до 31 січня 2010 року включно;
на оленів благородного і плямистого, лося, лані, муфлона, на молодняк (до 2-х років) зазначених видів, а також на самок кабана та козулі – з 1 вересня до 27 грудня 2009 року включно.
1.7. Колективного та облавного полювання на диких парнокопитих тварин – з 24 жовтня до 27 грудня 2009 року включно.
1.8. На бабака – з 4 липня до 27 вересня 2009 року включно.
1.9. На зайця-русака, лисицю, єнотоповидного собаку, куниць лісову та кам’яну, тхора лісового, ондатру, білку, бобра – з 7 листопада 2009 року до 31 січня 2010 року включно.
2. Установити, що:
2.1. Днями полювання є:
на пернатих – субота, неділя та середа, а для мисливців з собаками лягавих порід і спанієлями (за винятком полювання на гусей) додатковий день полювання – четвер. На вальдшнепа для іноземних та вітчизняних мисливців в Автономній Республіці Крим, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Херсонській областях – усі дні тижня. На вирощену на фермах та випущену “під постріл” пернату дичину – усі дні тижня (за умови наявності спеціально відведених для цієї мети наказом користувача мисливських угідь ділянок);
на копитних при індивідуальному полюванні – усі дні тижня, а при колективному та облавному полюванні – субота та неділя;
на хутрових – субота й неділя.
2.2. Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем – один заєць. Норми відстрілу єнотовидного собаки та лисиці не лімітовано.
2.3. Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати:
гусей – 3; перепілок – 15;
качок – 5; куріпок сірих – 3;
лисок – 7; фазанів – 3;
куликів – 10; перната дичина, вирощена
голубів – 10; на фермах “під постріл”, – не лімітовано.
2.4. У місцях зимівлі диких гусей на Азово-Чорноморському узбережжі полювання на них дозволяється тільки на суходільних ділянках і внутрішніх водних об’єктах із засідки у світлу частину доби.
2.5. Полювання на зайця-русака, єнотовидного собаку, лисицю та пернату дичину проводити за відстрільними картками, що видаються користувачами мисливських угідь, у межах установленої пропускної спроможності угідь.
2.6. Полювання на диких парнокопитих тварин, білку, куниць лісову та кам’яну, тхора лісового, бобра, бабака, ондатру проводити за ліцензіями згідно із затвердженими Міністерством охорони навколишнього природного середовища України лімітами добування (відстрілу, відлову) диких парнокопитих та хутрових звірів у сезон полювання 2009/2010 року та Положенням про порядок поводження із зброєю, видачі ліцензій на добування мисливських тварин та проведення полювань, затвердженого наказом Держкомлісгоспу від 02.04.2007 № 129, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.04.2007 за № 389/13656 (далі – Положення).
2.7. Колективне та облавне полювання на парнокопитих тварин дозволяється в складі не більше двадцяти мисливців, включаючи нагоничів, і не більше двох разів в одному мисливському угідді (квартал, поле і т.п.) протягом сезону.
2.8. Добування вовка, лисиці та єнотовидного собаки дозволяється здійснювати за наявності в мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин.
Відстріл вовка та лисиці не в мисливський сезон або в заборонених для полювання місцях здійснюється мисливцями з дозволу Республіканського комітету Автономної Республіки Крим лісового та мисливського господарства, обласних управлінь лісового та мисливського господарства, державного підприємства “Севастопольське досвідне лісомисливське господарство”, а в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду – з дозволу Республіканського комітету Автономної Республіки Крим охорони навколишнього природного середовища, державних управлінь охорони навколишнього природного середовища в областях, місті Севастополі за письмовою заявкою користувача мисливських угідь.
2.9. Умови організації та здійснення полювання іноземцями, розмір плати за надані послуги й добуту продукцію визначаються відповідними договорами, що укладаються між іноземцями або юридичними особами, які організовують для них полювання, та користувачами мисливських угідь.
2.10. Відстріл мисливських тварин для ветеринарно-санітарної експертизи проводити відповідно до Інструкції з проведення вибіркового діагностичного відстрілу мисливських тварин для ветеринарно-санітарної експертизи, затвердженої наказом Держкомлісгоспу від 9 жовтня 2001 року № 94, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 24 жовтня 2001 року за № 900/6091. Тварин, добутих у порядку проведення селекційного та вибіркового діагностичного відстрілу для проведення ветеринарно-санітарної експертизи, зараховувати до ліміту їх добування у сезоні полювання 2009/2010 року.
2.11. Відлов з метою переселення в угіддя інших користувачів у рахунок ліміту добування 2009/2010 року дозволяється проводити в усі дні тижня: бабака – з 1 червня до 1 серпня 2009 року, парнокопитих тварин – з 1 вересня 2009 року до 1 березня 2010 року. На кожну відловлену тварину до початку її вивезення обов’язково закривається ліцензія.
3. Республіканському комітету Автономної Республіки Крим лісового та мисливського господарства, обласним управлінням лісового та мисливського господарства, державному підприємству “Севастопольське досвідне лісомисливське господарство” за узгодженням з Республіканським комітетом Автономної Республіки Крим з охорони навколишнього природного середовища, державними управліннями охорони навколишнього природного середовища в областях, місті Севастополі та з урахуванням епізоотичної ситуації в регіоні:
3.1. Установити відповідно для Автономної Республіки Крим, областей, міста Севастополя конкретні дати відкриття та закриття полювання на той чи інший вид мисливських тварин, норми добування тварин, дні полювання, порядок та місця проведення полювання на пернату дичину (з урахуванням вимог Конвенції про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином як середовища існування водоплавних птахів) у межах, визначених цим наказом.
Закривати полювання на окремий вид або всі види диких тварин в мисливських угіддях окремого користувача, району та регіону при виникненні або загрозі поширення особливо небезпечних хвороб, у тому числі спільних для тварин і людей.
3.2. Видати користувачам ліцензії відповідно до затверджених у встановленому порядку лімітів добування диких парнокопитих та хутрових звірів.
3.3. Своєчасно довести до відома всіх користувачів мисливських угідь та зацікавлених державних органів Автономної Республіки Крим, областей, міста Севастополя встановлені терміни та порядок здійснення полювання на диких тварин у мисливський сезон 2009/2010 року.
3.4. Провести з користувачами мисливських угідь регіону наради з питань відкриття та проведення полювань, дотримання техніки безпеки на полюванні відповідно до Положення.
3.5. У співпраці з Державною екологічною інспекцією, Республіканським комітетом Автономної Республіки Крим з охорони навколишнього природного середовища, державними управліннями охорони навколишнього природного середовища в областях, місті Севастополі, Державною екологічною інспекцією в Автономній Республіці Крим, Державною екологічною інспекцією Азовського моря, Державною Азово-Чорноморською екологічною інспекцією, Державною екологічною інспекцією з охорони довкілля Північно-Західного регіону Чорного моря, державними екологічними інспекціями в областях, місті Севастополі, головними управліннями Міністерства внутрішніх справ в Автономній Республіці Крим, місті Севастополі, місті Києві та Київській області, обласними управліннями Міністерства внутрішніх справ забезпечити контроль за дотриманням користувачами мисливських угідь вимог законодавства при видачі ліцензій та відстрільних карток на добування мисливських тварин, охороною державного мисливського фонду від браконьєрів, дотримання мисливцями правил полювання, норм добування тварин та техніки безпеки.
4. Користувачам мисливських угідь:
4.1. Установити місця та порядок проведення полювань, конкретні дати відкриття та закриття полювання на той чи інший вид мисливських тварин, дні полювання, норми добування тварин у межах, визначених наказом територіального органу виконавчої влади в галузі ведення мисливського господарства.
4.2. Забезпечити дотримання профілактичних заходів щодо сказу та інших небезпечних хвороб, проведення ветеринарно-санітарної експертизи добутих тварин. Сезон полювання починати з підтвердження відповідними органами ветеринарної медицини згідно із Законом України «Про ветеринарну медицину».
4.3. Визначити пропускну спроможність мисливських угідь, узгодити її з територіальними органами виконавчої влади в галузі ведення мисливського господарства та охорони навколишнього природного середовища України.
4.4. Забезпечити дотримання порядку обліку, видачі й повернення ліцензій, відстрільних карток, обліку добутої дичини, організації та здійснення полювання.
Видавати мисливцям ліцензії та відстрільні картки із зазначенням у них конкретної дати та місця здійснення полювання.
4.5. Перед початком полювання забезпечити реєстрацію мисливців і проведення інструктажів з питань техніки безпеки при поводженні із зброєю та здійсненні полювань.
Допускати до полювання лише тих мисливців, які мають документи на право полювання, передбачені статтею 14 Закону України “Про мисливське господарство та полювання”.
4.6. Забезпечити належну охорону державного мисливського фонду, суворе дотримання мисливцями правил полювання та техніки безпеки.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Бородаєва І.В.
6. Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.Перший заступник Голови Ю.М.Марчук
 • ostt
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Клуб "Ловецтво України"
 • Постів: 5806
Waidmannsheil.

RE: Накази 29/04/2009 22:38 #4125

і ...
як вам ?
 • vasyl eger
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 10253

RE: Накази 30/04/2009 00:18 #4129

Та нічого ніби...
Більше полювання на кабана.
Все рівно ще будуть обласні накази по полюванню...
Тоді побачимо.
 • ostt
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Клуб "Ловецтво України"
 • Постів: 5806
Waidmannsheil.
Останнє редагування: 30/04/2009 00:24 від ostt.

RE: Накази 30/04/2009 00:23 #4130

Є інформація(на рівні слуху) що сезонних відстрілочних карток на 2009-10 рік не буде...
Полювання буде по разових.
Для мисливців ( сугубо моя думка) буде дуже не зручно!!!!
Буду більше бігати за карточкою чим на полюванні...
Кожен має ще якусь свою роботу, справи...
НЕЗРУЧНО для мисливців і чомусь вигідно комусь...
 • ostt
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Клуб "Ловецтво України"
 • Постів: 5806
Waidmannsheil.

RE: Накази 30/04/2009 00:31 #4131

Цит."на самця козулі (з урахуванням селекційного відбору)– "
А хто знає правила селекційного відбору?
 • БОГУН
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 1680


 

 

RE: Накази 30/04/2009 02:40 #4135

"відхилені від норми " хехе
 • vasyl eger
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 10253

RE: Накази 30/04/2009 03:01 #4136

Не все так просто Василь. Важливий також вік. Наприклад молодий козел може мати відхилення, але його стрілляти не можна.
 • БОГУН
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 1680

RE: Накази 30/04/2009 19:13 #4141

БОГУН написав(ла):
Не все так просто Василь. Важливий також вік. Наприклад молодий козел може мати відхилення, але його стрілляти не можна.


дивись богун
коли увдиш цапа з такєми рогами то стріляй як СЕЛЕКЦІЙНОГО

фото зроблене на мисл виставці тут з АССОЦІАЦІЇ любителів полювання на сарну (козулю)


або такі

 • vasyl eger
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 10253

RE: Накази 30/04/2009 20:14 #4145

Цьго року на пернату хоч скоро дали наказ,бо тамтого року майже перед самим полюванням видали.
 • West
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 1824
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

Ві:RE: Накази 05/08/2009 13:16 #9545

Хто бачив областний наказ по полюванню на пернату дичину?

Є відмінності від загальнодержавного?
 • ostt
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Клуб "Ловецтво України"
 • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві:Накази 05/08/2009 14:32 #9546

В нас походу відмінили сериду ...Точно незнаю прийде батя спитаю і напишу.

Ві:Накази 05/08/2009 16:21 #9549

По Волині практично без змін, крім того, що виключили середу. Полювання в четвер з лягавими та спанієляями (з допуском до полюванн) тільки по разовим відстрілкам.
 • nadyk
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 2391

Ві:Накази 05/08/2009 19:08 #9564

nadyk писав(ла):
По Волині практично без змін, крім того, що виключили середу. Полювання в четвер з лягавими та спанієляями (з допуском до полюванн) тільки по разовим відстрілкам.


У нас такаж ситуація.

Наказу не бачив, але чув...

Цікавлять строки полювання по області(люблять міняти).
 • ostt
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Клуб "Ловецтво України"
 • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві:Накази 05/08/2009 22:19 #9578

У нас з 15.08 по 25.10 по перу і з 01.11 по 27.12 на хутро (можу помилтись - вчора не акцентував на це уваги).
 • nadyk
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 2391

Ві:Накази 06/08/2009 14:40 #9606

ЛЬВІВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ
ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
НАКАЗ
23 квітня м. Львів № 33

Про проведення полювання в мисливський сезон
2009/2010 року
у Львівській області.

Днями полювання є:

на пернатих – субота, неділя, а для мисливців з собаками лягавих порід і спанієлями (за винятком полювання на гусей) додатковий день полювання – середа.

УТМР в свою чергу нав"язує свох правила-
"Днями полювання є:
- на пернатих - субота і неділя

Чому Львівліс дозволяє,а УТМР забороняє середу
 • volodia
 • Поза форумом
 • Початківець
 • Постів: 2

Накази 06/08/2009 14:46 #9607

volodia писав:

НАКАЗ
23 квітня м. Львів № 33


Дякую volodia.

А по термінах у Львівській області є зміни?

Вітаємо на теренах huntingUkraine!

При бажанні зайдіть, будьте ласкаві, у розділ ПРЕЗЕНТАЦІЇ та розкажіть звідки Ви, де полюєте, з ким полюєте...

Помічника Вашого покажіть...
 • ostt
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Клуб "Ловецтво України"
 • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві: Накази 06/08/2009 16:29 #9611

Львівська обл "ЛІСІВНИК"
Качка 15серпня - 27грудня
Заєць 7листопада - 3 січня
На зайця ще буде переглядатися - щоб продовжити
в УТМР вроді трохи інакше

7 листопада - субота(напевно відкриття на пух буде два дні 7-8)

Ві: Накази 06/08/2009 19:20 #9645

ІГОР-львівщина писав(ла):
Львівська обл "ЛІСІВНИК"
Качка 15серпня - 27грудня
Заєць 7листопада - 3 січня
На зайця ще буде переглядатися - щоб продовжити
в УТМР вроді трохи інакше

7 листопада - субота(напевно відкриття на пух буде два дні 7-8)


 • ostt
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Клуб "Ловецтво України"
 • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві: Накази 06/08/2009 19:39 #9652

емм
чув думку мудрих людей і щось сам так думаю
що лупити качку до 27 грудні за фист
мож би спинитись 7 падолиста як відкриваємо зайчика .

як ви думаєте ловчі ?
 • vasyl eger
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 10253

Ві: Накази 06/08/2009 19:44 #9654

Перельотка якраз буде гарно йти над Львівщиною

Добре
 • ostt
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Клуб "Ловецтво України"
 • Постів: 5806
Waidmannsheil.
Час створення сторінки: 0.76 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com