Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Книжки нашого дитинства (юності)

Книжки нашого дитинства (юності) 06/05/2009 01:49 #4283

Книжка, яку не можу забути "Маленькі дикуни" Сетон-Томпсон
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1680

RE: Книжки нашого дитинства (юності) 06/05/2009 04:14 #4291

багато нечитав
ходив попід гору постійно
"БІЛЕ ІКЛО " ...
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253
загрузка...

RE: Книжки нашого дитинства (юності) 06/05/2009 09:52 #4294

А мені подобаються і подобались книжки про козаччину, про Івана Богуна теж.
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

RE: Книжки нашого дитинства (юності) 06/05/2009 20:06 #4301

...залежно від настрою історичні, детективи, фантастика, найбільше подобаються Володимира Малика "Черлені щити", "Чорний вершник", Джека Лондона "Мартен Іден"...

Пропоную в даній темі також ділитися посиланнями на електронну літературу (мене в першу чергу цікавлять україномовні твори з можливістю читання на кпк), для затравки - «Чтиво» - книгозбірня україномовної літератури

• fireshark
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 113

RE: Книжки нашого дитинства (юності) 05/06/2009 18:56 #5947

Парша "товста" книжка, яку прочитав сам --"Михайлик- джура козацький". Потім було багато -багато різних книжок про природу, полювання. Вже і назв непам’ятаю про рись Кунака,про коня Дичко на Далекому Сході, "Лесная Газета "Бианки.
Ще була книжечка , ніби як комікси, непам’ятаю хто автор,пам’ятаю лише,що ілюстрував її Василенко , той що "Пригоди Перченятка" малював. У тій Книжці три героя хлопчаки.Один турист-спортсмен,другий науковець-винахідник, а третій ,мій улюбленний, мисливець-рибалка. У нього була П’ЯТИцівкова рушниця!!! І звали його дуже символічно-- Петя Мушка
А улюбленною була " Тореадори з Васюківки" Всеволода Нестайко.
Гарні,тоді, були книжки!! Тепер таких не пишуть. І не видають.
  • OlaF
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 635
"Нації вмирають не від інфаркту, спочатку їм відбирає мову"
Ліна Костенко.

RE: Книжки нашого дитинства (юності) 11/06/2009 18:57 #6218

В дитинстві любив читати про природу і тварин. Потім (навіть боюсь писати, бо Богун знову назве мене гомосовєтикусом)навчався в Казахстані (був час, було натхнення) перечитав всього Байрона два рази (в російському перекладі), трохи Пушкіна, Некрасова, Купріна. Гарно писали кляті москалі на тій "покручській" мові. А зараз більше читаю про собак, природу, полювання все, що попадає в руки. На художню літературу просто немає часу.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Книжки нашого дитинства (юності) 24/06/2009 21:12 #6962

Будучи дитиною - дуже любив читати.

Це захоплення не покинуло мене і зараз.

Читав все що попадало під руку ( те що батьки дозволяли - батько мій на той час мав ( і має) досить достойну бібліотеку.

Літературу про природу і собак не випускав з рук.

Перший твір , запам'ятався з дитинства, більш менш серйозний на незначний вік дитини - "Поклик предків" Джека Лондона ( перечитав майже все достуне автора ) мені запам'ятався на все подальше життя......

А загалом читати любив і люблю, перечисляти прчитану літературу немає сенсу.
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві:Книжки нашого дитинства (юності) 24/06/2009 23:04 #6970

Хлопці, а як вам це з Некрасова:

В лесной глуши, в деревне полудикой
Я рос средь буйных дикарей.
И подарила мне судьба по милости великой
В наставники псарей.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Ві:Книжки нашого дитинства (юності) 25/06/2009 01:26 #6981

Мені чомусь подобалось читати енциклопедії тро тварин
де були намальовані різні звірі опис їхнього життя, повадки...
сам собі уявляв де вони в нас можуть жити

Ві:Книжки нашого дитинства (юності) 10/07/2009 18:10 #8166

Я також , скільки себе пам"ятаю , завжди читав... Було , мати вже зажене спати , а я заховаюсь під одіяло , і з фонариком читаю Носова "Пригоди Незнайки" , перечитав всі серії, "Чотири танкіста і пес" дуже подобалась , декілька раз перечитував , "Троє в лодці , на рахуючи собаки"... Але , все ж таки , найбільше подобалось читати оповідання про природу . Дуже любив читати Віталія Біанкі , Е-С.Томпсона дуже любив. Його повісті "Мустанг-іноходець" , "Вінніпезький вовк" , "Доміно" , перечитував по декілька раз по кругу . Дуже подобалась книжка Д.Лондона "Білий Клик". Потім потрапила в руки книга(на жаль , автора не пам"ятаю) , яка називалась "Повість про гімалайського ведмедя". Там були розповіді про полювання на Далекому Сході... Дуже подобалась Остап Вишня , з його "Мисливськими усмішками" ... До-речі , сьогодні заїхав в магазин , і купив його"Мисливські усмішки" в новому виданні...
А потім уже пішла "серйозніша" література - Аксаков , Сабанєєв , Букатевич... До-речі , книжку Ю.В.Букатевича "Мисливські собаки" вважаю своєю першою енциклопедією мисливця-початківця. Ще й зараз деколи звертаюся до неї. Дуже хотілося б познайомитися з ним особисто
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4554

Ві:Книжки нашого дитинства (юності) 31/12/2009 05:28 #19608

Чудові книжки в електронному вигляді
"Маленькі дикуни" chytanka.com.ua/ebooks/index.php?action=url/view&url_id=718
"По вогонь. Печерний лев" chytanka.com.ua/ebooks/index.php?action=url/view&url_id=730
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1680
Останнє редагування: 31/12/2009 06:14 від БОГУН.
  • Сторінка:
  • 1
Час створення сторінки: 0.42 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення