Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

ТЕМА: Ведмідь бурий . URSUS ARCTOS lat .

Ведмідь бурий . URSUS ARCTOS lat . 08/05/2009 20:03 #4405

URSUS ведмідь -найбільший хижак нашого континенту .

СИЛИНИЙ,великий,скритний,рідкісний ...
На УА по різних підрахунках є від 50 , до 250-350 ведмедів .
Живуть переважно в КАРПАТАХ І ПОЛІССІ.
EUROPA має до 15 000 ведмедів .

wikipedia:
Вигляд бурого ведмедя є типовим для ведмедів взагалі. В нього міцний кремезний тулуб з високою холкою, масивна голова з невеликими вухами та очима. Хвіст короткий (6,5 —21 см), часто повністю прихований в шерсті. Лапи міцні, з великими невтяжними кігтями довжиною 8 —15 сантиметрів, п'ятипалі, стопоходячі. Шерсть густа, зазвичай забарвлена рівномірно або з деяким потемнінням основного кольору на морді та лапах.

Забарвлення бурого ведмедя загалом варіює у широкому діапазоні: від світло-палевого до майже чорного; але найбільш звичайною є буро-коричнева форма. У грізлі зі Скелястих гір (США) волосся на спині може бути світлим на кінцях, створюючи враження сірого або сивого відтінку. Цілком сивувато-сіре забарвлення характерне для бурих ведмедів в Гімалаях та на Тянь-Шані, а рудувате — на території Сирії. У ведмежат на шиї та грудях бувають світлі відмітини, котрі з віком зникають.

Довжина тіла бурих ведмедів на території Євразії складає 1,2-2 метри, вага — 70 —120 кілограмів. В Північній Америці бурі ведмеді в середньому більші, і серед них трапляються особини 2,5 —3 метри в довжину та 250—300 кілограмів масою; зрідка на території півдня Аляски та о. Кадьяк трапляються гіганти масою до 600—700 кг. Найбільший відомий бурий ведмідь — це самець, відловлений на острові Кадьяк для Берлінського зоопарку, який важив 1134 кілограми; загалом же дорослі самці на 8 —10 % більші за вагою та розмірами, ніж самки.

Тут хлопці зняли відео в МЕЖЕРИКАХ .ГУТА . ФРАНКІВЩИНА. мої рідні краї.

www.youtube.com/comment_servlet?all_comm...ature%3Dchannel_page

дивно що саме ведмедя. думаю що маму могли браконєри приговорити
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253
Останнє редагування: 08/05/2009 20:29 від vasyl eger.

Ві:Ведмідь бурий . URSUS ARCTOS lat . 16/02/2010 03:24 #22170

файно сусіди словакі впольовали ведьмедзіа
і традиціі суперррр
хто ліпше перекладе
чого відстріляли
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
загрузка...

Ві:Ведмідь бурий . URSUS ARCTOS lat . 16/02/2010 23:24 #22226

Гарне відео, класний косолапець але і гуцули сміливі , при таих розкладах, ведмедиця могла бути і жива, та вийти поплескати хлопаків по плечу і привітати з перебуванням у лісі

У нас теж ведмедики є, але щось не дуже маю бажання з ними зустрітися, чи з фотоапаратом чи з рушницею, хай собі живуть спокійно і я .
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392
Останнє редагування: 17/02/2010 20:45 від WAWA.

Ві:Ведмідь бурий . URSUS ARCTOS lat . 16/02/2010 23:33 #22228

boiko boiaguzzzzzz
ya bigav
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Ведмідь бурий . URSUS ARCTOS lat . 16/02/2010 23:47 #22230

vasyl eger писав(ла):
boiko boiaguzzzzzz
ya bigav

Від ведмедя

Так один бойко розказував: Вийшов я на полєну, а ту медвідь.
Я й питаю, і що?
А він каже, так спокійно, та втік.
Я знов з цікавістю, хто втік?
Та я.
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 16/02/2010 23:48 від WAWA.

Ві:Ведмідь бурий . URSUS ARCTOS lat . 16/02/2010 23:57 #22234

ні я ходив слідами з цікавості інтересу ..все коли зустрічав .
1 раз як побачив дерево де залишив позначку пазурями то залишив переслідувати
цікаво походити по сліду
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Ведмідь бурий . URSUS ARCTOS lat . 17/02/2010 00:05 #22236

vasyl eger писав(ла):

ні я ходив слідами з цікавості інтересу ..все коли зустрічав .
1 раз як побачив дерево де залишив позначку пазурями то залишив переслідувати
цікаво походити по сліду

Та ходити по слідах небезпечно, бо сліди видно в зимі, коли він повинен спати, а якщо не спить - то злюка, і може по дупі наплескати

У нас минулого року була стара з малими і великий ходив мурашники рогрібав, тепер певно сплять.
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Ведмідь бурий . URSUS ARCTOS lat . 17/02/2010 01:38 #22251

Мій знайомий зустрівся із медведицею очі в очі - відстань була 2 м, він у стойку ставав до неї. Тепер розкажу все попорядку!

Було це в березні місяці коли танув сніг - він із рідним братом відправилися у гори збирати оленячі роги, адже вони колись цінилися! Каже іду - бачу як з берези падає сніг, несхаменувся як перед дним стоїть - королева лісу! Зводиться на задні лапи і реве - а я каже реву напевно ще голосніше і стаю у стойку, вона паде на чотири ніби не розуміючи що сталося, через деякий час знову зводиться на дві і реве - і прибігає лайка і кидається ведмедиці на шию - поки ведмедиця займалася лайкою - він встиг вилізти на дерево, як казав пізніше ходили дивитися на то місце і то дерево - каже що би він на нього ніколи у світі не виліз!!! Коротше сидить на тому дереві і чує як біжить ще один медвідь - він повертаєється, а то брат - чувши все що відбувається біг на допомогу, а головне без нічого!!! Брат казав що чоловіка рев був сильніший за ведмежий і що він думав що ведміть його дре! І він завжди згадуючи цю історія каже :"Лайка врятувала мені життя"! А дісно подивіться як лайка працює по медведю на змаганнях - інколи рідко яка наважується його вхопити за зад, а ця скочила на шию, можливо дійсно відчула ту небезпеку, яка загрожувала господарю!!! Лайка залишилася живою - все гаразд! Потім ходили шукати ту ведмедицю, а за наю слід застив!
Каже, як розказав потім цю історію своїй жінці, а одружений був рік, чи два - то жінка ходила до ворожки віск собі зливати!!! От такі то бувають історії у наших карпатах! Я якось у горах бачив мурашники, які ведміть порозгрібав - то муражки по шкірі бігали від думки що він тут був!!!
  • Vano
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 525

Ві:Ведмідь бурий . URSUS ARCTOS lat . 26/06/2010 13:53 #26298

!
Файно гончаки плачуть
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Ведмідь бурий . URSUS ARCTOS lat . 26/06/2010 14:23 #26301

Vano писав(ла):
Мій знайомий зустрівся із медведицею очі в очі - відстань була 2 м, він у стойку ставав до неї. Тепер розкажу все попорядку!......

Я якось у горах бачив мурашники, які ведміть порозгрібав - то муражки по шкірі бігали від думки що він тут був!!!

Розриті мурашники цього року бачив неодноразово, бувало, що , ну дуже свіжі... Правда маю надію що то борсюк попрацював, а не ведмідь...
А оповідь мені нагадала одну бувальщину, можливо я тут її вже десь згадував... Ідуть туристи по Карпатах. Дивляться, біля потоку сидить дід зовсім голий, а його лахи порозвішувані по прибережних корчах.
- Діду! Що з Вами, що сі стрєсло?
- Йой дітки не питайте... Послала мене стара, шляк би її трафив, в гори по ягоди... Ну то я пішов, виліз на гору та й збираю їх...Ягода до ягодки, виліз єм уже на самий верх.., розсуваю корчі, аби йти далі, я туди писок, а звідти писок "Вуйка" (ведмедя). То я, хлопці, з розвороту як полечу до низу, то й шпортався, то й падав, та й качкулявсі через голову...і то не раз... А по дорозі зі страху не втримавсі, дітки, наробив в штани... Та й ото й як падав та качкулєвсі, то то гівно по мені літало як францовате... Та й отой, зараз сі перу, дітки...

Ще одна бувальщина:
Пішов хлопака з вівчуром в гриби до лісу. Йде, йде і випираєсі на ведмедя. Ведмідь до нього, а той на втьоки. Біжит по лісі стрім голів, лиш дерева мелькотять... Уже порєдно змучивсі, став коло дерева та відсапуєсі. Аж тут йому ззаду на плечі дві лаби "хоп"...
- Я так сі озирнув через плече... І бачу, що то мій пес, а стриматисі не можу...
  • ОлегП
  • На форумі
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3760
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
Останнє редагування: 26/06/2010 14:25 від ОлегП.

Ві:Ведмідь бурий . URSUS ARCTOS lat . 26/06/2010 14:32 #26302

Дякую, за розповіді, ми з дружиною сміялись до сліз!!!
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..

Ві:Ведмідь бурий . URSUS ARCTOS lat . 27/06/2010 15:03 #26353

В Охотському краю я був виперся на величезного ведведя метрів за 15-20... Він піднявся на задні лапи, розвернувся і побіг... А я так і стояв, замахнувшись сокирою на модрину... Що мене по рації викликали, кричали, матюкалися, я ні на що не реагував, а так і стояв як пень... Аж один підбіг до мене, потряс за плече і побачивши мої очі зі страхом спитав: "Что..?" А я у відповідь лиш: "г...г...г...гмм..." І потім з силою видавив з себе: "Медведь..." Після того випадку ми в тайгу уже без карабіна не ходили...
  • ОлегП
  • На форумі
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
Останнє редагування: 29/06/2010 16:50 від ОлегП.

Ві:Ведмідь бурий . URSUS ARCTOS lat . 28/06/2010 14:00 #26427

ОлегП писав(ла):
В Охотському краю я був виперся на величезного медведя метрів за 15-20... Він піднявся на задні лапи, розвернувся і побіг... А я так і стояв, замахнувшись сокирою на модрину... Що мене по рації викликали, кричали, матюкалися, я ні на що не реагував, а так і стояв як пень... Аж один підбіг до мене, потряс за плече і побачивши мої очі зі страхом спитав: "Что..?" А я у відповідь лиш: "г...г...г...гмм..." І потім з силою видавив з себе: "Медведь..." Після того випадку ми в тайгу уже без карабіна не ходили...
Чув вiд деяких мисливцiв в горах що при зустрiчi з медведем нетреба тiкати а треба в пасти на землю i обiсратись тодi вiн тебе нетроне
  • Slavko
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 832

Ві:Ведмідь бурий . URSUS ARCTOS lat . 28/06/2010 15:37 #26431

Коли втікаєш, хижак сприймає тебе як здобич, тому це не найкращий вибір в подібних ситуаціях... По Діскавері бачив, як поранений льотчик в Африці відігнав від себе лева. Левиця зачула кров і почала підходити до нього. Він лежав не рухаючись, аж поки вона не підійшла зовсім близько, а тоді різко припіднявся і зверещав що є сили. Від несподіванки левиця втекла...
Стосовно ведмедя, то якщо він голодний, то може напасти. Тоді, під час мого перебування в околицях Охотська, ми вночі полюбляли ловити червону оибу сітою на Охоті або Кухтую... Одного разу в 10 метрах навколо нашої ватри, зранку, ми знайшли свіжі ведвежі сліди... В той рік було мало червоної риби і ведмеді не набрали достатньо жиру для зимівлі. Коли я вже повернувся додому, то отримав листа, в якому було написано, що на місці нашої нічної рибалки ведмідь задер двох рибалок з села...
  • ОлегП
  • На форумі
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
Останнє редагування: 28/06/2010 17:00 від ОлегП.

Ві:Ведмідь бурий . URSUS ARCTOS lat . 01/07/2010 20:29 #26631

Vano писав(ла):
Мій знайомий зустрівся із медведицею очі в очі - відстань була 2 м, він у стойку ставав до неї. Тепер розкажу все попорядку!

Якось мій кум теж зустрівся з ведмедем ніс до носа. Хто то був ведмідь чи ведмедиця роздивлятись було ніколи... Поїхав він працювати в Сибір. Видали йому автомобіль Урал - бортовий з тентом. Якось зібралась компанія біля п"ятнадцяти чоловік в тайгу по ягоду. Поїхали разом з усіма і дві габаритних поварихи - мама і дочка. Приїхали на місце і пішли збирати ягоди, по дорозі перетнули річечку шириною зо два метри і ,дійшовши до ягідника порозбрідались. Ягід було багато, і кидаючи їх то в рот то в відро кум відірвався від колективу і побрів далеко вперед. Місцевість -сухе болото з великою кількістю порослих кущами величезних "островків". Пристроївся він до одного островка і почав збирати урожай. Через деякий час почув якийсь шурхіт недалеко. Підняв голову і побачив перед собою в кущах ведмедя. Кума кинуло в ступор. Долі секунди вони дивились один на одного і тоді кум отямився, закричав щосили і кинувся навтьоки до машини. Через туман в очах не пам"ятає, як перескочив струмок, заскочив в Урал, завів - газ "до полу" і вперед. Через кілька десятків метрів втечі прояснилося - Боже, там же люди! Вискочив з машини, заглянув в кузов..., всі були на місці, навіть поварихи..
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..

Ві:Ведмідь бурий . URSUS ARCTOS lat . 20/08/2010 01:54 #28495

cikava storinka z VELYKYMY XYZHAKAMy EUROPEISKYMY
lcie.org/index.htm
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Ведмідь бурий . URSUS ARCTOS lat . 22/08/2010 02:07 #28602

ataka
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві: Ведмідь бурий . URSUS ARCTOS lat . 22/08/2010 11:54 #28606

А якби побіг, то це вже міг бути некролог...
  • ОлегП
  • На форумі
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Ві: Ведмідь бурий . URSUS ARCTOS lat . 23/09/2010 03:01 #30399

ДНК-аналіз щорічного збору фекалій і зразки волосся виявила 164 ведмедів, які відвідаly Норвегію.
Ми знайшли 49 самки і 115 чоловіків. Із зазначених осіб були відомі під 57% колекції минулого року в Норвегії.
Біофорск Сванховд провів порівняння ДНК несе зареєстрований у Швеції скандинавські проекту ведмедя. Порівняння показує, що 31 ведмедів, зареєстрованих у Норвегії, ймовірно, ідентичний з осіб, раніше зареєстрованих у Швеції.

Загалом, це було в минулому році зібрано 1417 збору екскрементів, волосся і тканин. Відбір проб проводився elgjegere і норвезької природи персоналу інспекції на місцях і проводиться щорічно під егідою національного моніторингу хижака.

-------------------
------

2010 .При полюванні , період починається в середу, 1 Вересень no ліцензії мисливці можуть уловлювати до 19 ведмедів, в окремих районах Норвегії.

Управління відкриває lisensfelling від 14 ведмедів у чотири хижака регіонах, де існує національна мета постійного населення ведмедів.

- Незважаючи на цільові групи населення не буде досягнутий в цих регіонах будуть dobuti 19 ведмедів не встановлено виживання популяції в небезпеці. Ведмідь населення в Норвегії росте ", сказав старший радник Кнут Мортен Ванге управління природокористування.

.
mynulogo roku
2009- 18
2008 -16 vedmediv dobuto
2007 -15
2006- 3

+ 6 ведмедів загинули в цьому році na dorogax .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 23/09/2010 03:10 від vasyl eger.

Ві: Ведмідь бурий . URSUS ARCTOS lat . 26/09/2010 03:36 #30551

• vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Час створення сторінки: 0.78 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення