Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
<--

ТЕМА: Підготовка собак до виставки

Підготовка собак до виставки 08/06/2009 20:34 #6080

Шановні мисливці! Гадаю буде не зайвим відкрити нову тему про підготовку собак до виставки, де кожен зможе поділитися своїм досвідом і знаннями в цьому питанні. Особливо буде цікаво для собаководів-початківців. Тим паче, що буквально через три тижні у львові відбудеться виставка собак, де більшість з нас будуть присутні. Отож прошу писати хто і як буде готуватися до цієї виставки, як готувати собаку, на що звертати увагу і т.д. Завчасно вдячний...
  • Юрко
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 8

RE: Підготовка собак до виставки 08/06/2009 23:07 #6084

цікаво пан ЮРКО . але я в тім слабак ніразу своїх песиків неводив .(краще в ліс з ними як у місто)
ми у горах себе зручніше почуваємо .

тут читав про якісь нові норми на змагання псів " SAN HUBERT " то після перегляну і щось виставлю і спитаю вас .як тут і як у нас .

ЮРКО ще раз прошу вас щось тут написати як не трудно
www.huntingukraine.com/index.php?option=...;id=674&catid=18
дякую
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253
Останнє редагування: 08/06/2009 23:10 від vasyl eger.

RE: Підготовка собак до виставки 10/06/2009 11:58 #6110

ЮРКО покажи фото свого дратхаара .

Мо' його і готувати не потрібно ( маю на увазі , що він доглянутий , розчесаний, і т.д.)

По драту можуть бути зауваження - не доглянута шерсть, загодований ( в залежності чим , як годуєш)
Сушкою годуєш чи натуралкою?

Для порад потрібно добре зібрати анамнез...
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

RE: Підготовка собак до виставки 11/06/2009 23:58 #6245

ЮРКО , тему Ти відкрив і пропав зразу...

Покажи-розкажи теж щось...

Можливо така розробка американських хендлерів Тобі стане у пригоді

Почитай... Це вкладення прихование для гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся, щоб побачити його.
Вкладення:
  • Прикріплений файл Це вкладення прихование для гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся, щоб побачити його.
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

RE: Підготовка собак до виставки 12/06/2009 00:58 #6250

хехе
я мож сказати неходив на змагання чемпіонати .
а тут заліз і побачив що ТУТЕШНІ ЕУРОПЕЙСЬКІ СВІТОВІ змагання види це
зовсім друге як наші !!!!!!!

у нас проводяться ці змагання згідно норм FCI чи так собі по нашому ????
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Підготовка собак до виставки 12/06/2009 02:19 #6251

ПІДГОТОВКА ЛЯГАВОЇ ДО ВИПРОБУВАНЬ
(по мотивах книги І.І. Аникєєва «Натаска лягавої»)

1. Для випробувань, а особливо для змагань потрібно ретельно готувати собаку. Особливо це стосується слухняності і пошуку. Для стимулювання швидкого пошуку не стомлюйте собаку під час натаски, аби вона надалі не економила сили під час роботи. Дотримуйтеся правила - «Без вітру немає натаски».
2. Після кожної роботи по птиці визначайте дальність чуття вашого собаки (кроками від місця прихвата дичини на чутті до місця її підйому на крило). Таким чином, ви визначите максимальну відстань між паралелями під час пошуку собаки і зможете точніше наводити її на переміщену птицю.
3. В ході випробувань і змагань не слід собаку "навчати" і, тим більше, карати, незалежно від того, який недолік виявився у собаки в роботі.
4. Не слід вступати в сперечання з експертами, всі їх вказівки повинні виконуватися беззастережно. Тим не менше ви маєте право: на 1 годину пошуку птиці (лише на випробуваннях); поділити час роботи на два пуски по 30 хвилин; вибрати напрям пошуку, залежно від напряму вітру (час переходу від одного місця пуску до іншого не входить у відпущений час випробувань); вигляд дичини, з яким знайомий собака (недоліки роботи собаки по іншій дичині не повинні враховуватися); вимагати індивідуального пуску собаки.
5. Для успішного виступу собаки на випробуваннях потрібно не менше чим за три тижні почати тренування: на першому тижні - по 4 години щодня; на другій - по 4 години через день; на третій - через день по 1 годині, а останні два дні зовсім не виходити в луги. За два дні до випробувань не годувати собаку гострою і пахучою їжею. Перед випробуваннями і рано вранці в день випробувань, якщо у вас не перші номери, годуєте собаку лише хлібом з молоком.
. В день виступу ви маєте бути абсолютно спокійні і зовні не виявляти свого хвилювання - собака це відчуває. На місці випробувань прагніть зі своїм вихованцем бути віддалік від інших учасників. Якщо чекати довго, то періодично вигулюйте собаку відпустивши з повідця, інакше вона погано покаже себе на попередній перевірці слухняності перед пуском в пошук.
7. Після вашого виклику спокійно підійдіть до експертної комісії, представтесь, назвіть кличку собаки, походження і вік, а також свою повну адресу.
8. Після того, як запишуть всі дані виробляється попередня перевірка слухняності (виконання команд "Рядом" на повідку і без повідка, "Лежати" і зупинної команди при пуску собаки в пошук). Демонстрацію слухняності свого собаки проводьте в угіддях, далеко від інших собак і в 15-20 метрах від експертної комісії.
9. Після здобуття згоди від експертної комісії перевірте напрям руху вітру (пучком сухої трави або вогнем запальнички) і жестом або свистком пустіть собаку в пошук. Регулюйте ширину і напрям пошуку краще жестами, але бігати самому з одного боку в інший, як при натаскуванні не рекомендується. Керуйтеся правилом "Менше шуму - вище бали за постановку і слухняність".
10. Коли собака на стійці, на якому б вона від вас відстані не знаходилася, ні в якому разі не біжіть до неї, а ідить швидким кроком (ваш біг може справокувати схід собаки із стійки). Підійшовши до неї (бажано з правого боку), твердим і рішучим голосом дайте команду "Вперед", "Дай", (кому що подобається). Після підйому птиці на крило одночасно подайте зупинну команду "Даун", "Стояти" або "Сидіти" (якщо собака кидається за птицею) і візьміть її на поводок.
11. Завжди прагніть показати собаці, що ви нею дуже задоволені і заохотити її ласкою. Пам'ятаєте, що випробування це не натаска і ласощі давати собаці не можна, хоча, найчастіше, вона його і не візьме.
12. Кожну роботу собаки експерти детально описують. Прагніть в цей час покласти собаку поряд з собою і спокійно чекати подальшого розпорядження головного експерта.
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

RE: Підготовка собак до виставки 12/06/2009 02:21 #6252

vasyl eger написав(ла):
у нас проводяться ці змагання згідно норм FCI чи так собі по нашому ?

Що маєш на увазі?

Думаю за нормами FCI....
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

RE: Підготовка собак до виставки 12/06/2009 04:59 #6253

та я перепутав грішне з праведним .трохі.
то ЮРКО писав за виставкі а я собі за змагання емм .
бо тут цікаві змагання сі проводіт і у нас про такі нечув .

SAN HUBERTO... то полювання на дику куріпку і фазана ловчий з псом має 20хв .4 патрони лиш 2 птахів може вбити ...3 судді оцінюют до 100 баллів . є державні і СВІТОВІ !!!!!!

ЛОВИ МАЛОГО ЗВІРА З ПСОМ (тутешнє)
то полюють на малих звірі в і птахів 4 години і після по пунктах за кожного добутого .
щось подібне як у нас рибалка на змаганні....
...
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Підготовка собак до виставки 12/06/2009 16:13 #6286

Цікаво...

Приможливості розкожи більше, або якісь ссилки скинь....
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

RE: Підготовка собак до виставки 12/06/2009 19:11 #6305

ostt написав(ла):
Цікаво...

Приможливості розкожи більше, або якісь ссилки скинь....

Друг тут скільки всього цікавого і дивного що приїзжай і подивищся і поїж ковбаскі з ЛАНІ
по можливості поскидаю що сь у нас ще багато часу попереду
у
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Підготовка собак до виставки 16/06/2009 15:51 #6486

та я не те щоб пропав, просто їздив у відрядження за кордон і не мав доступу
до інтернету. Фото закину обов"язково, постараюсь пошвидше... Мій собак (як на мене) виглядає прекрасно, але мій погляд і погляд судді це мабуть не одне і теж. Тому хочеться знати на що звертає увагу суддя при оцінці собаки, і які показники найбільше впливають на остаточну оцінку.
Бо буде обідно, якщо мій драт не добере балів по таких банальних причинах як нерозчесаний чи непідстрижений зайвий волосяний покрив чи ще щось в такому дусі. Чув таке, що собак не бажано купати безпосередньо перед виставкою, бо тоді шерсть немає потрібної кондиції (можливо жорсткості). Інші кажуть навпаки, що потрібно добре вимити з шампунем і розчесати, як модель перед виходом на подіум. А як насправді - незнаю... А часу залишається все менше...
  • Юрко
  • Поза форумом
  • Початківець

Ві: RE: Підготовка собак до виставки 18/06/2009 15:42 #6673

Перед виставкою дратів не купають бо справді шерсть не має потрібної кондиції.
  • Vladyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 363

Ві:Підготовка собак до виставки 04/07/2009 03:46 #7641

А це наш красавчик...
  • Юрко
  • Поза форумом
  • Початківець
Останнє редагування: 04/07/2009 03:51 від Юрко. Причина: не вдається добавити фото

Ві:Підготовка собак до виставки 04/07/2009 03:52 #7643

На жаль не вдається добавити фото, бо занадто велике за розміром... спробую пізніше
  • Юрко
  • Поза форумом
  • Початківець

Ві:Підготовка собак до виставки 04/07/2009 04:16 #7649

Юрко писав(ла):
На жаль не вдається добавити фото, бо занадто велике за розміром... спробую пізніше

пробуй цією програмою imageshack.us/
є і російська
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Підготовка собак до виставки 20/12/2009 19:43 #18960

Рішив написати тут.
Мені подарували гребінець для вичісування собак. Досить не погана річ. Навіть з добре вичесаної собаки ще можна начесати відро шерсті. Але мені говорили, що нею можна користуватись не частіше 2 разів на місяць.
Вичісує підшерсток дуже добре.

• nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Ві:Підготовка собак до виставки 20/12/2009 21:57 #18963

Знайшов інформацію про цей гребінець тут cl.cv.ua/shop/index.php?categoryID=20
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Ві:Підготовка собак до виставки 20/07/2010 21:39 #27093

• ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

Ві:Підготовка собак до виставки 03/09/2010 19:19 #29069

Nashov polakiv ciudo do "nataski"
To ciudo maje vchyty sobaku pravylno stjaty pered suduioju

kurc.jpg
  • WALLY
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Головний редактор
  • Постів: 3501
НЕ КОРИСТАЮ З ПРИВАТНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ
Розплідник FCI vom Berufsjager: www.berufsjager.com/
ALLROUNDER SERVICE INTERNATIONALE: www.alldog.eu/
Останнє редагування: 03/09/2010 19:24 від WALLY.

Ві: Підготовка собак до виставки 03/09/2010 22:46 #29073

Ха, прикольно. Цікаво, чи міг би я свою заставити на такій штуковині стояти
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 5989
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.57 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

• Продана. Далі...

• 8 місяців і тиждень. Щеплена від сказу. ... Далі...

Популярні оголошення