Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ТЕМА: COCKER SPANIEL та ін клаповухі болотенники

COCKER SPANIEL та ін клаповухі болотенники 25/06/2009 20:13 #7023

це одні з найсмішніших ловецькіх псів .на мій погляд.
хотілось щоб тут збирались власники чи прихильники цих кумедних болотенників

це мій CHAPPI купив у СТАНІСЛАВІ на базарі як РОСІЙСЬКОГО СПАНІЄЛЯ
а вийшов карпатській гірській спанієль
привіз його сюди і 22.12 08 пропав у горах неподалік .

досить непогано вже працював по кабану . після фото

а ви як ставитесь до цих клаповухих .?
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:COCKER SPANIEL та ін клаповухі болотенники 25/06/2009 20:46 #7029

Гарненькі і працьовиті собачки. На мій погляд, трохи схильні до "обжорства" і ожиріння.
В наших волинських очеретах їм важкувато працювати. З дратом не порівняти. Драти працюють в наших болотах як новенький тракторець.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391
загрузка...

Ві:COCKER SPANIEL та ін клаповухі болотенники 25/06/2009 21:16 #7034

До спанієлів відношуся насторожено...

Вже не одноразово бачив людей, яким обличчя порвав власний кокер.

Не всі такі , звичайно.
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві:COCKER SPANIEL та ін клаповухі болотенники 25/06/2009 21:18 #7035

А РОБОТЯГИ вони таки є.

Кров + догляд + натаска= і буде СУПЕРПЕС!!!
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві:COCKER SPANIEL та ін клаповухі болотенники 26/06/2009 00:14 #7043

і хімік що думає з своїм спанієльком
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:COCKER SPANIEL та ін клаповухі болотенники 01/07/2009 18:32 #7440

ostt писав(ла):
А РОБОТЯГИ вони таки є.

На 100% згідний! Але тепер я переконаний , що ця формула повинна виглядати так - ГАРНА КРОВ + легенький догляд + легенька натаска = і буде СУПЕРПЕС! Обгрунтовую... Колись давно , десь 15 років тому , коли я ще ходив до школи , і не мав рушниці , моїм сусідам привезли з Києва щеня російського спанієля , сучку , власники виїжджали в Німеччину. Документів я не бачив(та й не вникав тоді ще особливо), але казали , що вона має гарні крові. А оскільки я вже тоді почитував мисливську літературу , брав її з собою гуляти постійно , то через деякий час вона вже не відходила від мене ні на крок. І от , я вам скажу , що не маючи належного догляду , харчування(я й так частенько получав від матері , за те , що кормлю "чужого собаку" ), без належної натаски(їй вистачило , щоб я декілька раз показав , як треба шукати "човником" , але , правда , після підйому гнала , але то вже суто моя провина ), не було жодного разу , щоб ми на прогулянці не піднімали куріпок , або зайця. Таке враження було , що поля , кущі , просто кишать дичиною. Айна розуміла мене з одного погляду , жесту.
Зараз же, маючи Джима , годуючи його , так , що вже дружина сварить , з"ївши кучу нервів при натасці , я так і не зміг добитися від нього човника , таке враження , що собака шукає , але наче на "автопілоті", не думаючи , на одному місці може крутитись раз 10 , потім , якщо я вже окриком заставлю його перейти шукати в іншому місці , все одно буде ще декілька раз туди вертатися ... Якщо навіть я витопчу куріпок сам , все одно не може їх познаходити. Так що , я думаю , у собаки просто слабеньке чуття. Єдине , що він робить добре , так як Айна , це апортує з води... Причому , при любій погоді , і температурі води... І їсть . Оце у них точно , в крові у всіх Таке враження , що у собаки відсутнє відчуття ситості.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4583

Ві:COCKER SPANIEL та ін клаповухі болотенники 01/07/2009 19:29 #7443

По данным проведённого исследования, английские кокер-спаниели чаще всего нападают на своих владельцев (67,6% случаев). Остальные проявления агрессии приходятся на чужаков (18,4%), незнакомых собак (10,1%), а также других домашних собак (3,3%) (фото с сайта doggies.com).
Ветеринары из Автономного университета Барселоны (Universitat Autònoma de Barcelona) исследовали более тысячи случаев агрессии со стороны собак, которые произошли в Испании с 1998 по 2007 год. В ряду главных подозреваемых оказались ротвейлеры, боксёры, английские кокер-спаниели, йоркширские терьеры и немецкие овчарки.
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:COCKER SPANIEL та ін клаповухі болотенники 01/07/2009 19:37 #7445

І ще , що стосується крові... У Айни була дуже гарна , класична потяжка(чи підводка , якщо це можна так назвати у спанієлів). Це коли собака , зачувши птицю , йде повільно , але дуже енергійно махає обрубком хвоста , не так як при пошуку. У Джима ж цього немає. Якщо у нього перед носом вилітає птиця , то завжди несподівано... Як для нього , так і для мене... З витікаючими з цього наслідками. Та й немає вже такої пристрасті при пошуку , як у Айни... Тобто , підсумовуючи , з власного досвіду можу сказати , що полювання на пернату дичину(про качку не кажу), як на мене , повинно відбуватися лише з собакою , що робить стійку(нагадую , що обидва спанієлі потрапили до мене випадково, коли я ще не був мисливцем). А якщо говорити конкретно за спанієлів , то нічого поганого не скажу , собачки дійсно , трудолюбиві , пронирливі. Але це собака для полювання на фазана , для апортування , для подачі качки з води(але не пошуку!), для розшуку і добирання підранка зайця(і навіть лиса). І не більше... А це , на сьогодні , можуть робити безліч порід собак.Саме тому , на мою думку , на даний час спанієль , як мисливський собака втратив свою популярність... Хоча , я читав , що зараз вже намічається тенденція до повернення минулої популярності даної породи собак. В Миколаєві навіть створили клуб. Але , знову ж таки , наскільки мені відомо , там цих собачок в основному використовують для полювання на фазана... В нас же , на Волині , фазанів нема(або дуже мало), так що , я тепер мрію про лягаву... Ще не знаю якої породи , але точно знаю , що мені до душі полювання лише з лягавою , а не спанієлем...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:COCKER SPANIEL та ін клаповухі болотенники 01/07/2009 20:13 #7448

а мої клаповухі дома ганяли козів зайців лисів .
тут кабанів маю купу фото десь викладу
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:COCKER SPANIEL та ін клаповухі болотенники 01/07/2009 20:45 #7450

Хімік писав(ла):
ostt писав(ла):
А РОБОТЯГИ вони таки є.

На 100% згідний! Але тепер я переконаний , що ця формула повинна виглядати так - ГАРНА КРОВ + легенький догляд + легенька натаска = і буде СУПЕРПЕС! Обгрунтовую... Колись давно , десь 15 років тому , коли я ще ходив до школи , і не мав рушниці , моїм сусідам привезли з Києва щеня російського спанієля , сучку , власники виїжджали в Німеччину. Документів я не бачив(та й не вникав тоді ще особливо), але казали , що вона має гарні крові. А оскільки я вже тоді почитував мисливську літературу , брав її з собою гуляти постійно , то через деякий час вона вже не відходила від мене ні на крок. І от , я вам скажу , що не маючи належного догляду , харчування(я й так частенько получав від матері , за те , що кормлю "чужого собаку" ), без належної натаски(їй вистачило , щоб я декілька раз показав , як треба шукати "човником" , але , правда , після підйому гнала , але то вже суто моя провина ), не було жодного разу , щоб ми на прогулянці не піднімали куріпок , або зайця. Таке враження було , що поля , кущі , просто кишать дичиною. Айна розуміла мене з одного погляду , жесту.
Зараз же, маючи Джима , годуючи його , так , що вже дружина сварить , з"ївши кучу нервів при натасці , я так і не зміг добитися від нього човника , таке враження , що собака шукає , але наче на "автопілоті", не думаючи , на одному місці може крутитись раз 10 , потім , якщо я вже окриком заставлю його перейти шукати в іншому місці , все одно буде ще декілька раз туди вертатися ... Якщо навіть я витопчу куріпок сам , все одно не може їх познаходити. Так що , я думаю , у собаки просто слабеньке чуття. Єдине , що він робить добре , так як Айна , це апортує з води... Причому , при любій погоді , і температурі води... І їсть . Оце у них точно , в крові у всіх Таке враження , що у собаки відсутнє відчуття ситості.

Хімік з твоєю формулою дозволю собі не погодитись. Скільки праці вложиш в собаку, стільки задоволення потім отримаєш від її роботи. З твоєю Айною, скоріше за все, попередні власники трохи попрацювали.
Ну і на Джима не дуже гріши. Раніше дичини було більше. В Луцьку на Чернишевського, де зараз "царське село", років 8 назад проводили випробування по куріпці, і було її там море.
В Любомлі, бувало, я на полюванні зачохлював рушницю (щоб не кортіло стрільнути) і від полювання переходив до натаски Лади, бо в тороках висіло до півтора десятка куріпок.
А минулого сезону я бачив їх лише декілька стайок. Я, правда, і перестав без собаки на них полювати. Навіть при хорошій можливості не знімаю рушницю.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:COCKER SPANIEL та ін клаповухі болотенники 02/07/2009 23:50 #7535

Не знаю , може я й помиляюся , але ти зі мною погодишся , що не зрівняти , скільки сил треба вкласти в гончу , або в лягаву , поки їх "виведеш в люди" і скільки , наприклад, в норного , або хорта , або спанієля... Ті породи набагато примітивніші в плані натаски... А Айні було 5 міс. , коли вона до мене попала... Так що , я не думаю , що до цього з нею хтось працював. Апортувати , шукати човником вчив її вже я... Вона розуміла все з пів-слова , їй не треба було багато раз повторювати... Хоча , я не виключаю той момент , що суки набагато понятливіші за кобелів.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:COCKER SPANIEL та ін клаповухі болотенники 03/07/2009 00:09 #7537

Хімік писав(ла):
Не знаю , може я й помиляюся , але ти зі мною погодишся , що не зрівняти , скільки сил треба вкласти в гончу , або в лягаву , поки їх "виведеш в люди" і скільки , наприклад, в норного , або хорта , або спанієля... Ті породи набагато примітивніші в плані натаски... А Айні було 5 міс. , коли вона до мене попала... Так що , я не думаю , що до цього з нею хтось працював. Апортувати , шукати човником вчив її вже я... Вона розуміла все з пів-слова , їй не треба було багато раз повторювати... Хоча , я не виключаю той момент , що суки набагато понятливіші за кобелів.

Як на мене, то у будь-яку собачку треба вложитись, незалежно від породи. Залежить від того, що ти хочеш з неї зробити - чи роботягу, чи дисциплінованого роботягу, чи безтолкового відганялу.
Мені здається, що стать в даному випадку не має значення (звичайно, виключається наявність статевої охоти у сучинки і наявність такої поруч з кобельком - тут уже зов природи сильніше волі командира).
Можливо і помиляюсь, бо у мене крім Семена, пацанів не було. Але і Семен також був досить слухняним песиком.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 03/07/2009 00:10 від nadyk.

Ві:COCKER SPANIEL та ін клаповухі болотенники 08/07/2009 02:03 #7978

у мене така сама кокерша і пройшов гон і незнайшов пса
просили 500еуро нелюди

чого .
ат люди багаті і нехотіли а так сказали щоб відчіпився

у селі є таке ;

" наш пес син чемпіона світу ...песика нехочимо . як хоч то 500е."

іншу питали " мій пес чемпіон іспаніі ... песика ні 600е.. "

а простякє по інтернету то десь з другого боку МАДРІДУ ... і хочуть песика але привести ні...

КАЙРА ПОСТИЛА знову

чапі пропав бідний
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:COCKER SPANIEL та ін клаповухі болотенники 08/07/2009 13:31 #7992

Шкода Чапіка... Василю , а може тобі вже слід поміняти породу собак для полювання на кабанів? А то скоро твоя Кайра вже не буде встигати тобі родити спанієльок для цього
Вибач , може , це і жорстоко зараз так жартувати , але мені справді шкода , що ти пускаєш спанієля на кабана... Те , що вони працюють по кабану , ще не значить , що їх треба для цього використовувати... Ще раз вибач , але це моя така думка... Чи може я щось не зрозумів?
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:COCKER SPANIEL та ін клаповухі болотенники 08/07/2009 14:26 #7998

Хімік писав(ла):
Шкода Чапіка... Василю , а може тобі вже слід поміняти породу собак для полювання на кабанів? А то скоро твоя Кайра вже не буде встигати тобі родити спанієльок для цього
Вибач , може , це і жорстоко зараз так жартувати , але мені справді шкода , що ти пускаєш спанієля на кабана... Те , що вони працюють по кабану , ще не значить , що їх треба для цього використовувати... Ще раз вибач , але це моя така думка... Чи може я щось не зрозумів?

та ні все добре .
виїзжаючи сюди 4 рокі тому мав дома цих 2 клаповулих , стару лайку , і англо руску суку що знайщов у лісі ... мені шкода було всіх але зміг забрати тільки кімнатних 2 .

ну а тут сотні кабана і треба робити помагали мені трохі і помагають.

нема страшного ти б бачив як той ЧАПІ навчився був кусати кабанів
за зад .

коли вони їдят на підгодовочній підбігає ззаді підкрадаючись без голосу скубни за сраку і втече і тоді вже гавкає

малих слабовитих то душими по декілька за сезон .

після фото
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:COCKER SPANIEL та ін клаповухі болотенники 08/07/2009 15:02 #8006

Прикольно... Я теж , раді цікавості хочу пустити Джима , коли поїду притравлювати Басара на кабана... Бо по домашній то він працює добре...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:COCKER SPANIEL та ін клаповухі болотенники 08/10/2009 17:37 #13323

щось ми закинули своїх вухатих і лахматих

тут трохи старих фото . це ми у грудні добираємо підранка сікача здорового .
ЧАППІ той біло-чорний робив як спартаківець десь 2 тижня після і пропав

нема мого друга -помічника... лиш фото :cry: :cry:

це . добирали підранка .

гарний був пес і гарні фото . :wink:
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:COCKER SPANIEL та ін клаповухі болотенники 08/10/2009 17:54 #13325

Так , дійсно , фото гарні ! І спанієльки СУПЕР!!! Я бачив на одному фото , що у того Чапіка покійного були вуса і борода , як у фокса , чи вельша. Можливо він мав примісь крові норних , через те так злобно працював по кабану?
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:COCKER SPANIEL та ін клаповухі болотенники 08/10/2009 18:33 #13326

та ні напевно що немав крові терієрів .
був доряга як я а мав бороду і вуса як його газда

як не стриг то по ФРАНКІВСЬКУ панночкі мені казали ;"Ой пане яка у вас гарна балонка ... . а я жартував що у мене КАРПАТСЬКІЙ ГІРСЬКИЙ СПАНІЄЛЬ бо у горах виріс
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:COCKER SPANIEL та ін клаповухі болотенники 22/12/2009 02:01 #19000

Привіт любителям спанієлей .У мене тоже спанієль дістався по спадковості. У старшого брата був спанієль Макс, якого подарували йому для дітей. Я почав брати його на полювання десь у 2 річному віці з дозволу його дружини,яка уже полюбила його як дитину .Він був рижої масті ,і тому боялися ,щоб ніхто не сплутав з лисом .Я вчив його правда плавати і апортувати з води.З суші він у мене приносив навіть і чужих качок.Ходив я з ним недовго ,бо мені дісталася від нього дочка Нора чорного окрасу.Мама її була з Києва .Почали ми охотитись з 7 місячного віку.Возив спочатку у рюкзаці,була невелика. Перший у неї трофей ,це піймана водяна курочка.Я уже подумав , що вона мені знайшла крижня ,а вона задушила курочку, проблеми почалися того роду , що суки деколи стають мамами і тому не можуть ходити на полювання.Тому випадали з полювання місяці,коли вона була вагітною .Та багатогарних моментів можу згадати.На девятому році життя злучив її з кобелем рижої масті.Я мало при цих родах не втратив її, роди проходили тяжко ,було двоє .Дівчинка родилася мертвою.Тепер полюю з її сином Ріком-окрас чорний.Я згоден,що лягаві більш виносливі як на зайця так і на качку.Але стараюся полювати,щоб полювання приносило радість не тільки мені а і собаці .

Це моя бабця Нора ,зараз її уже нема.

Рік -3 роки

URL=www.radikal.ru][/URL]
  • Norik
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • ТОЗ -34 , ІЖ -18
  • Постів: 163
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3