Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Депутат від БЮТ пропонує заборонити полювання в Україні

Депутат від БЮТ пропонує заборонити полювання в Україні 18/06/2008 19:30 #74

Народний депутат від Блоку Юлії Тимошенко Антон Яценко пропонує заборонити полювання в Україні як явище.

"Не повинен існувати такий вид розваг, як вбивство інших живих істот, так зване полювання... не робити виключення з того, що птахів, наприклад, вбивати не можна, а тварин – можна. У нас Європейська країна, яка повинна жити за гуманними законами", – заявив Яценко, передають "Подробности".

За його словами, Україна знаходиться в тій стадії, коли зі всієї Європи їдуть люди, "щоб вбивати тварин саме в нашій країні".

Крім того, народний депутат пропонує збільшити єгерську службу, яка відповідатиме за селекційний відбір. Її утримання, на його думку, потрібно передбачити в держбюджеті. Альтернативними джерелами фінансування, за словами Яценка може бути, наприклад, зелений туризм, а також фінансування через організацію любителів природи.

Більш того, Яценко виступає за посилювання міри покарання браконьєрів, причому, якщо браконьєрством займається держслужбовець, то і покарання жорсткіше – не три, а п'ять років позбавлення волі.

"В Україні 48 млн населення і лише 300 тис. мають патологічні схильності вбивати. Не треба їх заохочувати, – відзначив Яценко. – Мене, наприклад, лякає, що пройде 5 – 10 років і ми багатьох тварин вже не зможемо побачити і передати своїм дітям".

При цьому, він виразив надію на підтримку його законопроекту колегами з БЮТ і "НУ-НС".

Источник: www.utro.ua
  • fireshark
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 113

RE: Депутат від БЮТ пропонує заборонити полювання в Україні 18/06/2008 19:37 #75

• fireshark
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
загрузка...

RE: Депутат від БЮТ пропонує заборонити полювання в Україні 18/06/2008 19:44 #76

Більш того, Яценко виступає за посилювання міри покарання браконьєрів, причому, якщо браконьєрством займається держслужбовець, то і покарання жорсткіше – не три, а п'ять років позбавлення волі.
- я за, можна ще кілька добавити

А взагалі то враження, що під питанням вирішення проблем "насущних", намагаються усунути всіх... бо ми їм самим мішаєм полювати...
  • Serg
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 12

RE: Депутат від БЮТ пропонує заборонити полювання в Україні 19/06/2008 11:59 #77

Бачу зміст в тому, щоб заборонити так звані "царські полювання" - коли на лови виїжджають високопосадовці на крутих джипах, і ганяють по полях за тваринами з порушенням всіх законів і правил, бо вони велике "цабе"...
  • Baracuda
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 9

RE: Депутат від БЮТ пропонує заборонити полювання в Україні 19/06/2008 12:03 #78

При чому порушують правила, що захищають не тільки дичину але й самих мисливців... і ще екскорт собі візьмуть, щоб було перед ким похизуватись...
  • Serg
  • Поза форумом
  • Початківець

RE: Депутат від БЮТ пропонує заборонити полювання в Україні 19/06/2008 12:06 #79

...напевно дуже цікаво загнати і пристрілити чи то зайця, чи то лисицю коханці на комір...
  • Serg
  • Поза форумом
  • Початківець

RE: Депутат від БЮТ пропонує заборонити полювання в Україні 19/06/2008 12:10 #80

При чому порушують правила, що захищають не тільки дичину але й самих мисливців

До чого таке приводить відомо... Всі пам'ятаємо Кушнарьова ?
  • fireshark
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий

RE: Депутат від БЮТ пропонує заборонити полювання в Україні 19/06/2008 12:13 #81

Отож, а я про що - заборона таких "царських полювань" допоможе врятувати не одне депутатське життя!
  • Baracuda
  • Поза форумом
  • Початківець

RE: Депутат від БЮТ пропонує заборонити полювання в Україні 22/06/2008 04:07 #82

дуже розумні висновки зробив наш депутат ... хахаха
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

RE: Депутат від БЮТ пропонує заборонити полювання в Україні 23/06/2008 10:34 #83

Висновки мали б зробити всі інші...
  • Baracuda
  • Поза форумом
  • Початківець

RE: Депутат від БЮТ пропонує заборонити полювання в Україні 23/06/2008 16:01 #90

Baracuda написав(ла):
Отож, а я про що - заборона таких "царських полювань" допоможе врятувати не одне депутатське життя!

Згадаємо сухий закон та безалкогольні весілля. Вийшло щось доброго з цих геніальних починань. Мудрий, як відомо вчиться на чужих помилках.
  • Grafiti
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 6

RE: Депутат від БЮТ пропонує заборонити полювання в Україні 02/09/2008 17:37 #382

наші депутати навчилися тільки добре красти !!!!!!!
щось мені здається що якщо заборонять полювати то тільки всім крім депутатів бо для них це розвага !!!!!!!!
А для багатьох людей це як життя !!!!
полювання це ж проявлення стратегії , майстерності , влучності!!!!!
А депутати тільки мучають звіра!!!!!!!!
Пропоную влаштувати полювання на депутатів та поганяти їх по полям!!!
  • korotkoff23
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 161

RE: Депутат від БЮТ пропонує заборонити полювання в Україні 17/10/2008 21:57 #689

korotkoff23 написав(ла):
наші депутати навчилися тільки добре красти !!!!!!!
щось мені здається що якщо заборонять полювати то тільки всім крім депутатів бо для них це розвага !!!!!!!!
А для багатьох людей це як життя !!!!
полювання це ж проявлення стратегії , майстерності , влучності!!!!!
А депутати тільки мучають звіра!!!!!!!!
Пропоную влаштувати полювання на депутатів та поганяти їх по полям!!!

полностью с тобой согласен
  • chayka
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 7

RE: Депутат від БЮТ пропонує заборонити полювання в Україні 21/11/2008 15:33 #830

Депутат від БЮТ пропонує заборонити полювання в Україні????
Для чого??
Краще нехай народні обранці стануть законопослушнами масливцями як основна кількісьть
мисливців які зареєстровані в мисливських товариствах. Так як на своїх барських полюваннях
вони не тільки винищуть дичину, а також знищують порядок в єгірьській службі. Тому не можна за рахунок порядних мисливців робити для народних обраців, бізнесменів, державних службовців,владу зелену дорогу на зницення дичини.
  • Васёк
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 2

RE: Депутат від БЮТ пропонує заборонити полювання в Україні 10/12/2008 15:00 #918

Ну так сначала пусть с Салыгином Васей пообщается!!! Он тоже собирался мораторий протянуть в отдельно взятой области, ну и что в итоге? Где он сейчас??? :evil:
  • ВАСЯКА
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 1

RE: Депутат від БЮТ пропонує заборонити полювання в Україні 28/04/2009 13:33 #4074

Ура я за идею
  • Сашок
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 19

RE: Депутат від БЮТ пропонує заборонити полювання в Україні 28/04/2009 14:51 #4076

Cашок, я так і не зрозумів за що Ви?

Полювання дійсно треба заборонити депутатам і взагалі багато чого, при такому стані країни, як вона є взагалі влада мала б думати як і коли, основне поспати, а не де і як відпочити.
Херньою страдають за перепрошенням.
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

RE: Депутат від БЮТ пропонує заборонити полювання в Україні 03/05/2009 16:26 #4229

Може пора виткрыти на них полюваня
  • Сашок
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 19
Останнє редагування: 04/05/2009 14:08 від Сашок. Причина: Ошыпка
  • Сторінка:
  • 1
Час створення сторінки: 0.58 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення