Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
<--

ТЕМА: Гончак Святого Хуберта. St. Hubert Hound

Гончак Святого Хуберта. St. Hubert Hound 08/07/2009 20:54 #8047

ознайомлюючись з гаскунцями вичитав що до формування цієї породи пса
ввійшли пси СВЯТОГО ХУБЕРТА ??????7
ін назви породи :
Chien de Saint-Hubert
St. Hubert Hound
країна Bélgica

FCI: Grupo 6 Sección 1 №084
пси кремезні , важкі вагою 36 і 45 kil і висота 58 - 70 см

Поцікавився і тут вам результати .

уффф

старий ловчий

Вважають що ця порода має понад 2 тис років .І походить з БЛИСЬКОГО СХОДУ , звідки їх завезли кабальєри ХРИСТОНОСЦІ .
Традиційно зараз рахуюється що його вивели монахи з монастиря San Huberto ,СВЯТОГО ХУБЕРТА . Ardenas belgas.І що відберали цих псів серед мисливських що їх вживав монах Hubert.
Який пізніше став СВЯТИМ і рахується патрон мисливців .
Король Guillermo 1066р конкістадор забрав декілька цих псів у АНГЛІЮ, як сів на трон .Послідовники цієї породи стали відомі як Bloodhound.
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253
Останнє редагування: 30/01/2012 19:57 від ostt. Причина: назва теми
За пост подякували: Svetislava

Ві:пес СВЯТОГО ХУБЕРТА .SAN HUBERT ... 09/07/2009 12:05 #8061

Потужні песики, , але не симпатичні, треба робити підтяжки
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

Ві:пес СВЯТОГО ХУБЕРТА .SAN HUBERT ... 09/07/2009 12:34 #8063

Бладхаунд переводиться , як кров"яна собака , собака по кров"яному сліду... Читав , що в давнину їх використовували для розшуку рабів-втікачів , тому що мають винятково тонке чуття. Їх крові підливали багатьом іншим породам для покращення чуття. Симпатичні... Але не люблю флегматиків... Гаскунці краще , не такі рихлі
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4601

Ві:пес СВЯТОГО ХУБЕРТА .SAN HUBERT ... 09/07/2009 13:35 #8071

А мені подобаться читав в про них в книзі Казанського. В нього написано, що вони ганяють зайця без сколів завдяки свому чуттю. Бачив одну таку собаку у Львові. Вона була менш потужна ніж ті що на фото. З нею власники не полювали.
  • Vladyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 363

Ві:пес СВЯТОГО ХУБЕРТА .SAN HUBERT ... 09/07/2009 17:43 #8085

Так , в Україні є такі собаки... Але вони всі кімнатні ... Принаймні , я не чув , щоб хтось з ними полював... Я не розумію тих людей , що заводять таких собак , і не полюють з ними ... Колись бачив по телевізору , і чув , як вони гонять... Але й голосище !!! Рев сплошний стоїть в лісі... Аж мурашки по тілу ...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:пес СВЯТОГО ХУБЕРТА .SAN HUBERT ... 09/07/2009 18:21 #8089

Хімік писав(ла):
Так , в Україні є такі собаки... Але вони всі кімнатні ... Принаймні , я не чув , щоб хтось з ними полював... Я не розумію тих людей , що заводять таких собак , і не полюють з ними ... Колись бачив по телевізору , і чув , як вони гонять... Але й голосище !!! Рев сплошний стоїть в лісі... Аж мурашки по тілу ...

друг та наш цивілізований свт за останніх декілька десятиліть ТАК СИЛЬНО змінився що ми невстигаємо .
ану чи поясню .
наприклад ці пси СВЯТОГО ХУБЕРТА тисячу років були необхідні людині як мисливці чи сторожеві трохі і те робили ...але останніх 50 років людство дуже збагатіло матеріально і відпали необхідності для ловецтва чи пастишити вівчарства ...

і тому зараз бачимо І БУДЕМО БАЧИТИ десяятки рас псів як компанія просто .

то все еволюція
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:пес СВЯТОГО ХУБЕРТА .SAN HUBERT ... 09/07/2009 20:57 #8109

Згідний... Але все-одно , не розумію... Нащо брати мисливського собаку , і тримати його на дивані? Нащо його мучити? Купи тоді собі пекінеса , і тримай на дивані...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:пес СВЯТОГО ХУБЕРТА .SAN HUBERT ... 10/07/2009 00:06 #8130

Є така річ МОДА

"А такую собу по тєлику видела, папик КУПИ"

І купляють і живуть собаки поки до лісу доброго власники не повезуть ( на пікнічок)

Тут цей соб св. Губ...( бладхаунд, бассет,...) стає на слід , якщо кров породи в соби є, і пішов і пішов....

А власник то поняття не має що дальше робити, почекають- почекають і додому...

"Потєряли..."

І все.....

Багато таких речей чув........

МОДА,,,!
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.
Останнє редагування: 10/07/2009 00:07 від ostt.

Ві:пес СВЯТОГО ХУБЕРТА .SAN HUBERT ... 10/07/2009 00:33 #8134

ostt писав(ла):
Є така річ МОДА
!

Мода це наближення до тваринного світу , мавпочки так люблять копіювати , людина завжди повинна мати власну думку.

А власник то поняття не має що дальше робити, почекають- почекають і додому...

"Потєряли..."

І тоді УРА-УРА-УРА собачка прибивається до мисливців і починається її ЖИТТЯ
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

Ві:пес СВЯТОГО ХУБЕРТА .SAN HUBERT ... 10/07/2009 01:09 #8137

WAWA писав(ла):

Це гарний варіант...
Або попадає під кабана і доздихує за два дні на місці бувшого пікніка...
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві:пес СВЯТОГО ХУБЕРТА .SAN HUBERT ... 10/07/2009 21:45 #8174

ostt писав(ла):
WAWA писав(ла):

Це гарний варіант...
Або попадає під кабана і доздихує за два дні на місці бувшого пікніка...

Цей варіант трапляється значно частіше.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Re: пес СВЯТОГО ХУБЕРТА .SAN HUBERT ... 29/01/2012 18:19 #67301

Бачу , що ця тема найдавніше відвідувалась. Незаслужено забули про цих чудових велетнів. Трохи оживлю тему... Е-е-е-х , Англія... Хоча б раз попасти на таке полювання...

І трохи позитиву...

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 29/01/2012 22:05 від Хімік.
За пост подякували: Muhaylovuch

Re: Ві:пес СВЯТОГО ХУБЕРТА .SAN HUBERT ... 29/01/2012 22:31 #67337

Хімік написав:
Бладхаунд переводиться , як кров"яна собака , собака по кров"яному сліду... Читав , що в давнину їх використовували для розшуку рабів-втікачів , тому що мають винятково тонке чуття.

Ось ще наткнувся на цікаве відео. Мало що зрозуміло , звичайно , але здається я зрозумів суть - на цьому відео показано основну спеціалізацію бладхаунда , а саме роботу по сліду. Я так зрозумів , що в даному випадку собака шукала "втікача-зека". Як на мене - КРУТО!

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 29/01/2012 22:32 від Хімік.
За пост подякували: Muhaylovuch

Re: Ві:пес СВЯТОГО ХУБЕРТА .SAN HUBERT ... 30/01/2012 09:57 #67361

Недавно по ящику показували на каналі Мега передачу "Руйнівникаи міфів". Там хлопака ховався від цих песиків проходячи по воді, засипав слід перцем, лазив по деревах. Ніщо не допомогло. Були знайдені і зализані блатхаундами. Потім йшло пояснення провідника. Може на поверхні води запах і лишається але щоб перець не перебив запах для мене не дуже переконливо. Хоча ... А взагалі мені ця порода подобається. Тільки в мене таке враження, що їх з гону зняти рогом неможливо.
  • Vladyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Ві:пес СВЯТОГО ХУБЕРТА .SAN HUBERT ... 30/01/2012 10:15 #67363

Також дивився цю передачу .
  • Muhaylovuch
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Полювання без собаки , як весілля без музики.
  • Постів: 2178
ІЖ-27Е -12К. Дратхаар,2 лайки, Гладкошерстний фокстер"єр.

Re: Ві:пес СВЯТОГО ХУБЕРТА .SAN HUBERT ... 30/01/2012 10:40 #67370

Vladyk написав:
Недавно по ящику показували на каналі Мега передачу "Руйнівникаи міфів". Там хлопака ховався від цих песиків проходячи по воді, засипав слід перцем, лазив по деревах. Ніщо не допомогло. Були знайдені і зализані блатхаундами. Потім йшло пояснення провідника. Може на поверхні води запах і лишається але щоб перець не перебив запах для мене не дуже переконливо. Хоча ... А взагалі мені ця порода подобається. Тільки в мене таке враження, що їх з гону зняти рогом неможливо.

А кого можливо? РГ? ЕГ? РРГ? Я щось не чув , щоб хтось міг спокійно рогом зняти з гону гарного , в"язкого гончака... Неважливо , якої породи. Це можливо хіба тільки під час сколу.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: бригадирь

Re: Ві:пес СВЯТОГО ХУБЕРТА .SAN HUBERT ... 30/01/2012 12:58 #67386

Хімік, як тоді змагання гончаків проводять???
Заради інтересу запитаю в експертів. До речі Світлана нам може ситуацію прояснити.
  • Vladyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: пес СВЯТОГО ХУБЕРТА .SAN HUBERT ... 30/01/2012 16:16 #67405

Так у нас нет правил испытаний бладхаундов, они у нас и не признаны, как охотничьи. Хотя, мне кажется, что случись такая собака на наших испытаниях, то рассудили бы по нашим правилам

А если серьезно, то это действительно кровяная гончая, больше используется по розыску раненых животных, как ищейка. Отличный охотник по оленю, и др. рогато-копытным.
Голос конечно уникальный. Мне довелось слышать, что называется "живьем".
Чутье действительно офигительное, способен различать запах крови даже высохшей пару-суточной давности.
Просто у меня был одноклассник, любивший завозить редкие породы охотничьих собак в советское время(сейчас уже 14 лет живет в Америке)и с ними охотиться. Так впервые увидела грэйхаунда на охоте и бегах, у нас в Одессе, Игорёша привез из Америки огненно-рыжего грэя. Мы ещё бега устраивали на стадионе и охотились вместе с псовыми.. Это лет тридцать назад.И так же привез то ли из Швейцарии, то ли из Ирландии (сейчас уже не помню) красивейшего бладхаунда. Я ещё смеялась, как ему уши не мешают кушать Это было кажется в 96 году. Собака мощная, очень стремительна в поиске, не суетится, когда прихватит след,такое впечатление, что собака полностью знает что ей делать шаг за шагом,какая-то просчитанность всех действий, довольно злобна к зверю, если надо добирать подранка (ну я видела по муфлону гон). Голос сравнить с нашими невозможно, он какой-то трубный, сильный, такое впечатление, что из глубины лёгких идет.
Ну, конечно, это только впечатления, да и то от одной собаки, кобеля (выжлецом не назовешь)Где-то с полгода я его наблюдала в работе.

Володя, к сожалению прояснить ситуацию по поводу экспертизы бладов наверное никто у нас не сможет - не знаем мы таких собак. У нас на них смотрят, как на дорогую игрушку, по-честному. А спросить экспертов-гончатников, думаю в большинстве надуют губы и расскажут в общих фразах, чтоб фасон не уронить, что-то общеизвестное.

Скорее всего надо расспрашивать у друзей нашего Егеря, у тех, кто с нимим охотится и содержит

А от себя скажу - собака Ш-И-К-А-Р-Н-А-Я! Одна голова - просто хочется обнять и за уши потрепать .

А кого можливо? РГ? ЕГ? РРГ? Я щось не чув , щоб хтось міг спокійно рогом зняти з гону гарного , в"язкого гончака... Неважливо , якої породи. Це можливо хіба тільки під час сколу.

У меня сложилось впечатление, что у бладов сколов не бывает, а сигналы трубы или рога идут как-то постепенно - сначала "внимание", потом что-то вроде "отойди от зверя", на случай выстрела по зверю, потом "добыча есть" или похоже, а уже потом "сбор" или "ко мне". Где-то так, утверждать не буду, это меня Игорь так учил, что вроде так положено. И собаки всё это знают.
  • Svetislava
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 514
Останнє редагування: 30/01/2012 16:58 від Slavamaz. Причина: підправив ВВ-код

Re: пес СВЯТОГО ХУБЕРТА .SAN HUBERT ... 30/01/2012 16:54 #67409

Тобто зняти з гону без сколу можливо і не тільки блатхаунда, маю на увазі інші породи гончаків. Я бачив у Львові в живу але то був явний декоратор. Деже вузька сука порівняно з фото на сайті.
  • Vladyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Ві:пес СВЯТОГО ХУБЕРТА .SAN HUBERT ... 30/01/2012 18:30 #67414

Vladyk написав:
Хімік, як тоді змагання гончаків проводять???
Заради інтересу запитаю в експертів. До речі Світлана нам може ситуацію прояснити.

Владик , не треба експертів розпитувати(ну хіба тільки Свєтіславу ). Я неодноразово був і на випробуваннях гончаків і на полюванні. Повторюю , коли собака гонить , то труби не труби - до одного місця. Якщо собачка відгонила свій час , і експерт наказує забирати собаку , от тут починається найцікавіше... Коли собака крутить на одній невеликій території , то власник і більшість болільників намагаються збити собаку зі сліду. Біжать напереріз, кричать , махають руками. Бідна перелякана собака з витріщеними очима кидає все , і біжить шукати хазяїна , який в цей час дійсно , трубить. Але якщо собака пішов за звіром далеко , і крутить , то ніхто його не жде , а напускають слідуючу собаку в іншому місці. На останніх випробуваннях в Славуті , вижлець РГ , який виступав першим , погнав лиса досить далеко , і його власник намагався відловити більше 4-ох годин. І ловив би далі , якби лис не понорився. Звичайно ж , його ніхто не ждав , і пускали наступних собак.
Кажу тільки те , що сам бачив. Звичайно , захотівши , то можна і ведмедя навчити їздити на велосипеді. Можливо і є такі гарні , в"язкі гончаки , які кидають гон по першому підзиву , але я таких не бачив(та й не чув про таких).
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 30/01/2012 18:34 від Хімік.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.75 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

• Продана. Далі...

Популярні оголошення