Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

"Парфорсне полювання. Чи приживеться воно в Україні?"...
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
<--

ТЕМА: "Парфорсне полювання. Чи приживеться воно в Україні?"...

"Парфорсне полювання. Чи приживеться воно в Україні?"... 09/07/2009 19:28 #8097

Альо! Перевірка зв"язку...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4601

Ві:"Парфорсне полювання. Чи приживеться воно в Україні?"... 09/07/2009 19:38 #8100

Започаткував тему, то і вислови свою думку!
Чи , хоч вистав описи парфосного полювання.
Бо у мене уявлення ,про це, москальсько-совітські. І можливо, зовсім не ТАК, потрібно "парфосно полювать", згідно останніх рішень Майдану!!!!
  • OlaF
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 635
"Нації вмирають не від інфаркту, спочатку їм відбирає мову"
Ліна Костенко.

Ві:"Парфорсне полювання. Чи приживеться воно в Україні?"... 09/07/2009 20:20 #8103

супер ви мене вуйкє сти віпередили .
вже біля року віношу ідею в голові написати якусь "статю"(пишу в лабках бо ви знаєте якій з вівчаря писарь )+ збираю матеріал .

маю купа новин ,бачень цієї теми що ви тут відкрили . але щось аж страшно вам писати свою думку і погляди .напевно знову ДУЖЕ будуть відрізнятись від ваших.
та найголовніше що маю дуже багато інформації з перших вуст.

ВИКЛАДУ свої основні бачення спостереження на цю тему що вже роки спостерігаю:

- слово "ПОЛЮВАННЯ ,ЛОВИ ,ОХОТА ,HUNTING,CAZA..." втрачає своє значення ,що було звичним для людства тисячі років , коли той самий мисливець , на даний час в будь якому куточку світу ,заробляє приблизно від 3еуро в день
чому . та тому що втрачається сам зміст ПОЛЮВАННЯ - добування мяса для споживання та ін для одягу ,взуття ...
ПОЛЮВАННЯ стало для нас УКРАЇНЦІВ як хоббі , вид спорту, вихід на природу ,відпочинок від шумних міст і жінок а так для "парфосу" ...

-- види полювання ,методи .способи , кількість добутого звіра та птиці ,кількість виходів мисливця на лови -залежить ВІД ЕКОНОМІЧНОГО добробуту мисливця та суспільства в якому живе той "ахотнік " ...

і чим багатші мисливці тут в ЕС ... тим більше собі дозволяють постріляти так собі просто .
"не заради мяса " а так для "парфосу"

----....+++

те полювання що ми ,пересічний український ловчий , вважає нормальним нашим ..-
воно для бідного кочівника пастуха "мазай" з АФРИКИ є "Парфорсне полювання".
чи ні ?????????? та інших напівдиких племен з цілого світу .Для цих ПРАВДИВИХ ЛОВЧИХ - ми українські мисливці так само "бісимся з жиру " "стріляємо щоб постріляти " і займаємось "Парфорсним полюванням" як і інші багатші.

ми ж полювання яке зараз ведеться в нас визнаємо як нормальне не" Парфорсне полювання ".
Але коли полюють мисливці багатші за нас і витрачають більше набоїв ,грошей , набивають більше звіра і птиці як ми ---то вже визнаємо як "Парфорсне полювання" чи ні???

...

"Парфорсне полювання" не приживеться в нас на УКРАЇНІ ------------------

ВОНО ВЖЕ Є ДАВНО .
(лиш ми його наз по іншому )
моя скромна думка свинопаса з ішпаншьких гір
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:"Парфорсне полювання. Чи приживеться воно в Україні?"... 09/07/2009 20:39 #8105

Чесно кажучи , давно хотів почути думку наших , українських(та й іспанських ) колег-мисливців з того приводу , що останнім часом все частіше на форумі лунають заклики до впровадження у нас европейської культури полювання . А спонукало мене до цього те , що недавно переглядав на диску як проходить парфорсне полювання на лиса в Франції. Зграя гончаків гонила лиса. Після того , як він понорився , під"їхали всі учасники полювання , дістали фокстер"єра , пустили його в нору , звідки він через деякий час витягнув лиса... Здається , традиційне полювання , як полювали їх предки сотні років тому... Але коли один з псярів , після того як фокс підтягнув лиса до виходу , взяв його за хвіст , і кинув в зграю гончаків , які за 2 секунди розшматували його , то я , чесно кажучи , відчув відразу до такого полювання ...
Я розумію , що полювання , це в любому випадку вбивство тварини , але вважаю , що наше полювання набагато естетичніше , гарніше , може навіть і гуманніше... Мені , особисто , ближче до душі , коли після декількох кругів гону , відстрілюється тварина. Або відстрілюється при вискакуванні з нори(чи не відстрілюється , і втікає )
Я , наприклад , коли "мажу" , отримую не менше задоволення... Я вважаю , що при нашому полюванні , у тварини завжди є шанс... У них же , тварина шансів не має взагалі... Бачив , як травили оленя... Напротязі гону , декілька раз підкидали свіжих гончаків , міняли коней... І коли собаки загнали його в ставок , підпливли хлопці на човні , і дорізали його... Як на мене , то тут немає ніякої естетики... Це звичайне вбивство...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4601

Ві: 09/07/2009 20:39 #8106

vasyl eger писав(ла):

супер ви мене вуйкє сти віпередили .
вже біля року віношу ідею в голові написати якусь "статю"(пишу в лабках бо ви знаєте якій з вівчаря писарь )+ збираю матеріал .

маю купа новин ,бачень цієї теми що ви тут відкрили . але щось аж страшно вам писати свою думку і погляди .напевно знову ДУЖЕ будуть відрізнятись від ваших.
та найголовніше що маю дуже багато інформації з перших вуст.

ВИКЛАДУ свої основні бачення спостереження на цю тему що вже роки спостерігаю:

- слово "ПОЛЮВАННЯ ,ЛОВИ ,ОХОТА ,HUNTING,CAZA..." втрачає своє значення ,що було звичним для людства тисячі років , коли той самий мисливець , на даний час в будь якому куточку світу ,заробляє приблизно від 3еуро в день
чому . та тому що втрачається сам зміст ПОЛЮВАННЯ - добування мяса для споживання та ін для одягу ,взуття ...
ПОЛЮВАННЯ стало для нас УКРАЇНЦІВ як хоббі , вид спорту, вихід на природу ,відпочинок від шумних міст і жінок а так для "парфосу" ...

-- види полювання ,методи .способи , кількість добутого звіра та птиці ,кількість виходів мисливця на лови -залежить ВІД ЕКОНОМІЧНОГО добробуту мисливця та суспільства в якому живе той "ахотнік " ...

і чим багатші мисливці тут в ЕС ... тим більше собі дозволяють постріляти так собі просто .
"не заради мяса " а так для "парфосу"

----....+++

те полювання що ми ,пересічний український ловчий , вважає нормальним нашим ..-
воно для бідного кочівника пастуха "мазай" з АФРИКИ є "Парфорсне полювання".
чи ні ?????????? та інших напівдиких племен з цілого світу .Для цих ПРАВДИВИХ ЛОВЧИХ - ми українські мисливці так само "бісимся з жиру " "стріляємо щоб постріляти " і займаємось "Парфорсним полюванням" як і інші багатші.

ми ж полювання яке зараз ведеться в нас визнаємо як нормальне не" Парфорсне полювання ".
Але коли полюють мисливці багатші за нас і витрачають більше набоїв ,грошей , набивають більше звіра і птиці як ми ---то вже визнаємо як "Парфорсне полювання" чи ні???

...

"Парфорсне полювання" не приживеться в нас на УКРАЇНІ ------------------

ВОНО ВЖЕ Є ДАВНО .
(лиш ми його наз по іншому )
моя скромна думка свинопаса з ішпаншьких гір

Василю. А , що Ти розумієш під терміном "Парфорсне полювання"???????
Щось у тебе "...смешались в кучу кони, люди..." (С)

Може ,Ти до , якої, Вікіпедії заглянь ?
  • OlaF
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Ліна Костенко.

Ві: 09/07/2009 20:59 #8110

можливо і треба до словників мені тупенькому .

я перший раз в житті почув про якесь таке нове ПАРФОСНЕ ПОЛЮВАННЯ від вас позавчора .
сам добре не уявляю про що йдеться

бачу що і ви нічого не зрозуміли з того що написав .
незміг викласти свою думку коротко і зрозуміло .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:"Парфорсне полювання. Чи приживеться воно в Україні?"... 09/07/2009 21:05 #8111

www.zooclub.ru/horses/16.shtml
Парфорсная охота (от французского "parforce" - силой, через силу) - это конная охота с гончими собаками на лисицу, оленя, зайца и другого зверя, при которой преследование продолжается до тех пор, пока загнанный и обессиленный зверь не дойдет до полного изнеможения и будет схвачен собаками или взят охотником.

Допоможу Василю
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

Ві: 09/07/2009 21:07 #8113

хімік писали :
...як проходить парфорсне полювання на лиса в Франції. Зграя гончаків гонила лиса. Після того , як він понорився , під"їхали всі учасники полювання , дістали фокстер"єра , пустили його в нору , звідки він через деякий час витягнув лиса... Здається , традиційне полювання , як полювали їх предки сотні років тому... Але коли один з псярів , після того як фокс підтягнув лиса до виходу , взяв його за хвіст , і кинув в зграю гончаків , які за 2 секунди розшматували його , то я , чесно кажучи , відчув відразу до такого полювання...

друг ви ж більше псарь як я і розумієте що для псів ,вониж такі самі хижаки як і ми - ГОЛОВНЕ загризти. чи ні .? коли ви їм надаєте напівживу чиін здобич яку вони гнали годинами . вони бачать кінцевий результат і свою роботу .

сам небув на таких полюваннях але пишу ще раз . що по відео то є 1 а в живу зовсім друге .

бачу що знову виходить як завжди наше найкраще бо наше .
їхнє погане бо їхнє
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:"Парфорсне полювання. Чи приживеться воно в Україні?"... 09/07/2009 21:08 #8114

www.hunter.ru/hunting/articles/parforsnaya.htm

Ще трошки. Як може прижитися парфосне полювання, як його у нас немає , для того Хімік нам треба мати розплідник, і там кучу гаскунців і КГ і тоді ми влаштуємо, ой влаштуємо парфосне полювання.

Незнаю щоб на УА були зграї гончаків
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві: 09/07/2009 21:14 #8115

WAWA писав(ла):
www.zooclub.ru/horses/16.shtml
Парфорсная охота (от французского "parforce" - силой, через силу) - это конная охота с гончими собаками на лисицу, оленя, зайца и другого зверя, при которой преследование продолжается до тех пор, пока загнанный и обессиленный зверь не дойдет до полного изнеможения и будет схвачен собаками или взят охотником.

Допоможу Василю

тяжко вибачаюсь .вважав ін під значенням цього вислову .

та щей так само звучить на іспанській "ферса --сила " але тут ніколи нечув цієї назви .

як завжди спутав грішне з праведним .

думаю що не прижеветься вже .
колись було щось подібне до цього "парфосного " з гончаками і хортами по наших напівстепах чи ні ?
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві: 09/07/2009 21:17 #8116

бачу що знову виходить як завжди наше найкраще бо наше .
їхнє погане бо їхнє

Мені воно подобається!!
Величне полювання і захоплююче, багато гончаків , люди одягнені у форми на конях.
А те хімік, що ти кажеш розривають. Це дійсно жорстоко. Але візьми як ти полюєш і раниш звіра і він мучиться коли тікає, а собаки доганяють і додавлюють чи рвуть, це теж саме просто як би хтось зняв це на відео - то сказали б те саме що і ти, це моя думка можете не погоджуватись
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:"Парфорсне полювання. Чи приживеться воно в Україні?"... 09/07/2009 21:41 #8121

На мою думку, наші полювання більш утилітарні. Ми намагаємось як найбільше виористати добуту дичину. Хіба є у нас традиційні полювання заради полювання?
  • OlaF
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Ліна Костенко.
Останнє редагування: 09/07/2009 21:42 від OlaF.

Ві:"Парфорсне полювання. Чи приживеться воно в Україні?"... 09/07/2009 22:00 #8122

Я думаю, за кордоном також використовують добуту дичину, то тільки "грубі" дядьки, не дуже використовують.

А у нас, що дуже хтось з лисиці щось робить? Пстрик і залишив на місці.
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві: 09/07/2009 22:09 #8123

WAWA писав(ла):
Я думаю, за кордоном також використовують добуту дичину, то тільки "грубі" дядьки, не дуже використовують.

А у нас, що дуже хтось з лисиці щось робить? Пстрик і залишив на місці.

Хіба ,що вона в "паршах".
Подивись на форумах, які стоси лисячих шкур показують українські мисливці.
  • OlaF
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Ліна Костенко.

Ві:"Парфорсне полювання. Чи приживеться воно в Україні?"... 09/07/2009 22:19 #8124

Показують ті хто сам виправляє, а так недумаю що хтось буде носити і шукати і платити за виправку. У нас в компанії беруть тільки якщо дуже гарний.
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:"Парфорсне полювання. Чи приживеться воно в Україні?"... 09/07/2009 23:16 #8128

ще раз вибачаюсь за нерозуміння що таке "парфостне полювання "

вважав що "парфостна поведінка " , це поведінка людини зухвалої . наглої . зневажливої до навколишніх демонструючи свою силу владу ...

теж собі "перевів " і "парфосне полювання " +
недавно ОЛЕФ мені привів приклад як ДОН ПЕДРО стріляє сотні фазана куріпки ..і те незбирає ...чи тоі ДЖОНИ ганяють лисів і пси друть...

я взяв що то багатське полювання ,зневажливе до дичини і всіх...

вибачаюсь.
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві: 09/07/2009 23:51 #8129

WAWA писав(ла):
Показують ті хто сам виправляє, а так недумаю що хтось буде носити і шукати і платити за виправку. У нас в компанії беруть тільки якщо дуже гарний.

Десь колись писав про лиса, виправлення, ціну,...

В нашій компанії лиса не беруть ( в основному)

Постріл і на розчух дерева....

Шкіра виченена на базарі ( гарна ) була ціна 40 грн.

Вичинити свою - 40 грн.

Хіба як гарна і для згадки про трофей...
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві: 10/07/2009 00:22 #8131

vasyl eger писав(ла):
ще раз вибачаюсь за нерозуміння що таке "парфостне полювання "

вважав що "парфостна поведінка " , це поведінка людини зухвалої . наглої . зневажливої до навколишніх демонструючи свою силу владу ...

теж собі "перевів " і "парфосне полювання " +
недавно ОЛЕФ мені привів приклад як ДОН ПЕДРО стріляє сотні фазана куріпки ..і те незбирає ...чи тоі ДЖОНИ ганяють лисів і пси друть...

я взяв що то багатське полювання ,зневажливе до дичини і всіх...

вибачаюсь.

Василю, Ти через емоції , просто, прочитав неуважно. Парфосне полювання я вживав тільки стосовно англійців. І сенс такого полювання, як уже зазначав WAWA, щоб САМЕ зграя гончаків, взяла лиса.
А іспанців я ставмв, як приклад ерзац-полювання, тільки тому,що подумав , що Ти знаєш про що йдеться. На Україні вже теж подібне є. Згадай минулорічну дискусію на юахантері.

Мабуть такі комерційні полювання будуть широко практикуватись в Україні , хоч мені від цьго прикро.
  • OlaF
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Ліна Костенко.

Ві: 10/07/2009 00:23 #8132

Чи прижеветься парфорсне полювання на UA....?

Чому не приживеться, якщо буде попит в мисливців на такий вид полювання

(будуть господарства що запропонують, гроші в мисливця, коні, гарні гончаки,....) обов'язково приживеться.

Про цей вид полювання можу говорити тільки по відеопоказах, ТV, ..., і-нет.

А з задоволенням би попробував.....

ЦІКАВО ( традиції, ....)
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві: 10/07/2009 00:36 #8135

ostt писав(ла):

А з задоволенням би попробував.....

ЦІКАВО ( традиції, ....)

Ост, а на коні вмієш їздити, бо до холєри впадеш, , і ніц не вполюєш
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.96 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

• Продана. Далі...

Популярні оголошення