Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Перший в житті мисливський трофей

Перший в житті мисливський трофей 14/07/2009 15:58 #8373

Побачив тут тему "Перший в житті постріл" , і вирішив , що в продовження цієї непогано було б започаткувати нову тему про перший в житті трофей , першу здобич. Адже , я особисто , стріляв ще в дитинстві з "мілкашки" , і в інституті виступав по стрільбі за факультет , і багато раз стріляв зі своєї рушниці, коли купив... А от , перший трофей(перша качка , перший заєць)запам"ятався на все життя... Це майже ,як перший секс
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4586

Ві:Перший в житті мисливський трофей 14/07/2009 18:42 #8375

Пам"ятаю , першу качку я взагалі добув на першому в житті полюванні. Наче зараз це все бачу... Було це 19серпня 2007р. , на Спаса. Я мав їхати в село до бабці , там був престольний празник. І тут мій колєга , мисливець зі стажем , до якого я пристав , таякби-то в учні , спокусив мене поїхати з ним на качку... Перший раз в житті... Я не міг відмовитись... Сім"ю відправив , а сам поїхав на полювання... Тільки підійшли до ставка , наставник ще й не зайшов в болото , йшов по долині , а я , думаю , прочешу невисоку купину. І тільки зайшов , як у мене з-під ніг зривається табунець качок... Я стріляю , першим , звичайно , мажу від несподіванки , зате після другого пострілу одна качка впала... Я радів , як дитина... Думав , серце вискочить... Я облазив кожний сантиметр того участку , де вона впала , але таки знайшов... Тільки вийшов на берег , як помітив , що одна качка не полетіла разом з усіма , а зробивши велике коло , знов налітає на мене... Колєга благополучно "маже" з обох стволів , кричить не своїм голосом:"Бий!" , я піднімаю рушницю... Клац , клац... Від тої радості виявляється забув перезарядити... Я думав , він тоді в мене на спині поламає свою рушницю . Від його матюків аж листя , здається , поскручувалось на тополях І тут , о чудо... Таке може бути тільки з новачком... Качка , зробивши ше одне коло , знов пішла на нас... Я , перезарядившись , вицілюю її за всіма правилами , як пише книжка , і після першого пострілу вона , перекувиркнувшись в повітрі , падає просто на долину , майже біля нас... Як в казці... Кажуть , що новачкові , і д... завжде везе Наставник мій тоді поїхав додому без нічого... Ми були вдома в 12год. дня. Так що , я ще й попав на празник до бабці
В підтвердження вищесказаного, додаю фото...
Перша качка

Перші дві...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
загрузка...

Ві:Перший в житті мисливський трофей 14/07/2009 19:00 #8376

А першого зайчика я взяв цієї осені... Поїхали ми на відкриття , компанією з 5 чоловік. Всі мисливці зі стажем , один я перший раз вийшов на зайця. Всі тоді взяли по зайцю , один взяв лиса. Лиш я повернувся додому без нічого , бо по своєму зайчику промазав(далеко було , але не витерпів). Зате на другий вихід , іду по стерні , і тут , метрах в 20 , збоку , чую шурхіт... Повертаюсь , а від мене вже віддаляється здоровий заєць , метрів за 40. Скинувся , постріл , і знов не вірю очам... Заєць , зробивши кувирок через голову , падає пластом , навіть не дьоргнув лапою... Підійшли хлопці , вітають... Я , хоч і не палю , але попросив закурити Руки ще довго трусились
Хотів зфотографуватись , але , як завжди буває в таких випадках , в фотоапараті сіли батарейки... Я тоді хотів його розбити .Але згадав , що в телефоні є камера. Так що , перепрошую за якість
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Перший в житті мисливський трофей 14/07/2009 19:04 #8377

До-речі , тоді всі повертались додому порожняком... Один я ішов додому , як переможець... Правда , по прибутті додому , довелося добре виставитись за першого зайчика в найближчому генделику
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Перший в житті мисливський трофей 14/07/2009 20:57 #8379

Молодець , гарно розповів...

Чуттєво.

• ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві:Перший в житті мисливський трофей 14/07/2009 22:12 #8389

Реалістично!!!!!!!
На першому полюванні обов’язково, якийсь курйоз виникне.
  • OlaF
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 635
"Нації вмирають не від інфаркту, спочатку їм відбирає мову"
Ліна Костенко.

Ві:Перший в житті мисливський трофей 15/07/2009 01:01 #8396

Майже так само все проходило і в мене, перший зайчик, качка, лис, козлик....

Ві:Перший в житті мисливський трофей 15/07/2009 01:36 #8406

Мій перший трофей був браконєрський .
Взяли мене тоді ще молодого зеленого на полювання, і як кажуть дурачкам завжди везе , вискочив на мене цапок, я в нього стрілив він прибіг біля мене метрів 3, а другий раз я вже не встиг стрілити, але він впав
правда трофеєм назвати важко, бо ріжки ще не виросли, були тільки панти .
Йшли після того до хати вискочила куниця, я стрілив - вона впала, але я не дуже вірив.
Такі були мої підпільні трофеї
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

Ві:Перший в житті мисливський трофей 15/07/2009 17:46 #8456

ostt писав(ла):
Молодець , гарно розповів...

Чуттєво.

Дякую... Я радий , що в мене вийшло передати свої емоції
Пам"ятаю , як добув свого першого припутня. Це було ще тоді , як в школу ходив. Взяв у знайомого "воздушку" , думаю , піду в посадку , постріляю горобців , ворон. Іду , чую десь в кроні сосни воркоче... Дивлюся , сидить двоє на гілляці... Прицілився , "чпок" - єсть! А другий сидить , не втікає... . Я перезарядив , знов - чпок... Сидить! Знов перезарядив - чпок... А він знявся собі спокійно , і полетів. "Напевно полетів здихати " - подумав я , забрав впольовану здобич , і пішов додому готувати... Обскуб , попатрошив , сів , думаю , як же готувати тебе , "сіняя птіца"? Вирішив , шо буду жарити... Жарив-жарив , добавив сметанки , цибульки , грибочків... Пожарив , виклав гарно на тарілку , збоку грибочки , цибулька смажена... На вигляд - смакота!!! Врізав шматочок , жував-жував , жував-жував... Короче , собаці сподобалось точно...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Перший в житті мисливський трофей 15/07/2009 17:50 #8457

WAWA писав(ла):
Мій перший трофей був браконєрський .
Взяли мене тоді ще молодого зеленого на полювання, і як кажуть дурачкам завжди везе , вискочив на мене цапок, я в нього стрілив він прибіг біля мене метрів 3, а другий раз я вже не встиг стрілити, але він впав
правда трофеєм назвати важко, бо ріжки ще не виросли, були тільки панти .
Йшли після того до хати вискочила куниця, я стрілив - вона впала, але я не дуже вірив.
Такі були мої підпільні трофеї

Нічого страшного... Головне , щоб це не було регулярно...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Перший в житті мисливський трофей 15/07/2009 18:08 #8459

ІГОР-львівщина писав(ла):

А я лиса і козлика ще не добував... Хоча , лиса дуже хотілося б добути. Взагалі , я полювання на лисицю ставлю на перше місце. І думаю , цього сезону ми з Басаром серйозно за це візьмемось. Адже , зайця я все-одно не беру , та й без мене є кому їх бідних лушпашити , а от лисиць , навпаки , ніхто не стріляє , і розвелося їх тьма. Буду , як кажуть , поєднувати корисне з приємним
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Перший в житті мисливський трофей 15/07/2009 18:59 #8461

Хімік писав(ла):

А я лиса і козлика ще не добував... Хоча , лиса дуже хотілося б добути. Взагалі , я полювання на лисицю ставлю на перше місце. І думаю , цього сезону ми з Басаром серйозно за це візьмемось. Адже , зайця я все-одно не беру , та й без мене є кому їх бідних лушпашити , а от лисиць , навпаки , ніхто не стріляє , і розвелося їх тьма. Буду , як кажуть , поєднувати корисне з приємним

ну хімік ти чистий єгерь погляди маєш як у васіля єгеря
треба тобі іти вже на єгерьську службу до кугутів (французів)
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:Перший в житті мисливський трофей 16/07/2009 17:15 #8519

vasyl eger писав(ла):
Хімік писав(ла):

ну хімік ти чистий єгерь погляди маєш як у васіля єгеря
треба тобі іти вже на єгерьську службу до кугутів (французів)

А чого до "хранцузів"? А може я хочу до "хішпанців"? Чи ти боїшся конкуренції? Жартую... Я маю і тут досить непогану роботу , так що , поки-що , буду тут наводити порядок , в наших рідних угіддях. А то шо , повиїжджають всі добросовісні єгеря піднімати "еуропейське" мисливське господарство , а вдома хто буде цим займатися? Жартую , не ображайся
P.S. Але в гості я до тебе вже планую , хоч-не-хоч , вже не відмажешся Правда , ще не знаю , коли це буде , але головне , захотіти... Чи не так?
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Перший в житті мисливський трофей 16/07/2009 17:16 #8520

Хімік писав(ла):

А козлика я мав всі шанси добути , коли ми весною їздили з Надиком в колгоспні садки гончаків послухати. Я стояв на гону , чую , наближається якраз на мене, женуть вже близько. Чую , тріщать вже кущі... Думав , лис , бо такі зарості були , що заєць там не проліз би. Стою , серце калатає , починає трусити... Аж тут , дивлюся , виходить красавчик , метрів за 10 від мене... Неспішно перейшов дорогу , і побіг помаленьку в інший квадрат , залишивши мене стояти з відкритим ротом... Якби мав рушницю , можна було б прикладом забити Але "ніззя"... Весна...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Перший в житті мисливський трофей 16/07/2009 18:07 #8521

якраз весною їх і полюють щоб використати і трофей --рожки .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:Перший в житті мисливський трофей 17/07/2009 13:38 #8555

vasyl eger писав(ла):
якраз весною їх і полюють щоб використати і трофей --рожки .

Ну , в принципі , правильно... Але не можу зрозуміти , чому цей був з пантами , як мені показалось... Причому , на одному вже шкіра була обдерта до крові , висіла як лахміття На скільки я знаю , таке може бути десь в цю пору , а не в березні-квітні(якраз сік ішов березовий)
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Перший в житті мисливський трофей 20/07/2009 22:01 #8724

А в мене мій перший трофей це була качка.Коли мені було років десь 6 я в тата попросив шоб він мене взяв з собою на охоту на качку.Коли вже потимніло і ми збирались іти до дому я в тата поросив перший раз стрельнути,він мені ружйо спер в землю стволи до верху і каже нажимай на курок,я боявся нажимати але якось насмілився і нажав піся вистрілу на воді впала качка тато довго був в шоці як я міг так збити качку

Ві:Перший в житті мисливський трофей 21/07/2009 00:48 #8726

Як приємно коли є що згадати, а ще в такій душевній компанії, аж в середині щось стискає
Добавлю я своє фото, це мій перший добутий зайчик,
проходить процедура, вимазування кровю з першого зимового трофею
потім в найблищий гантелик відсвяткувати ту справу, і так воно було
[img/]

Ві:Перший в житті мисливський трофей 21/07/2009 16:46 #8749

Як приємно коли є що згадати, а ще в такій душевній компанії, аж в середині щось стискає
Добавлю я своє фото, це мій перший добутий зайчик,
проходить процедура, вимазування кровю з першого зимового трофею
потім в найблищий гантелик відсвяткувати ту справу, і так воно було
[img/]

Прикольно! А я пам"ятаю , свого зайчика як взяв , то не було крові ніде. Єдине , що помню , як старші побратими відразу взялися показувати , як треба мочу видавлювати з зайця... Добре , що в нас такого звичаю нема , як у вас , а то , прийшлось би мені свою фізіономію вимазувати не кров"ю , а тим , що видавили
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Перший в житті мисливський трофей 21/07/2009 16:55 #8750

КоЛьКа Волинь писав(ла):
А в мене мій перший трофей це була качка.Коли мені було років десь 6 я в тата попросив шоб він мене взяв з собою на охоту на качку.Коли вже потимніло і ми збирались іти до дому я в тата поросив перший раз стрельнути,він мені ружйо спер в землю стволи до верху і каже нажимай на курок,я боявся нажимати але якось насмілився і нажав піся вистрілу на воді впала качка тато довго був в шоці як я міг так збити качку

Колька , я бачу , що ти ще хоч і молодий мисливець(так як і я) , але тут мені здається , що одне з двох - або ти вже досить добре навчився "дечому" , від старших наставників , або батя попросив когось із друзів підкинути непомітно качку , щоб тобі цей постріл запам"ятався на все життя. Хоча , зрештою , яке це має значення? Головне , що ти це запам"ятав... І не важливо , вірить хтось в це , чи ні... Головне , що ти віриш Молодець! Так тримати!!!
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.86 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення