Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
<--

ТЕМА: Ціна мисливського пса .

Ціна мисливського пса . 18/07/2009 20:05 #8594

Хто що чув ?
хто що знає за скільки продаються чи було продано найдорощого мисливського пса ?
Яка порода дороща ? яка дешевше ?
За скільки ви купули чи плануєте купити ?
Який чули РЕКОРД що заплатили найбільше за робочого пса ? чи лиш пропонували ?

...мій дідо мені розказував що "за ПОЛЬЩІ " гайовий (лісник ) з нашого села мав фист пса (яксь білий чи красий з хвостом обрубаним ...) То розказував що той пес сам ловив зайця і брав за шию закидав тулуб собі на спину і так приносив газді ...і що грабівчєни (жителі лісового села, сильні ловчі-браконєри тоді і тепер (там робив знаю ))то давали йому за тога пса ще тоді 100 років тому 2 корови хехе то розповіді мого діда вже небіщика 20 років .
але всеодно повчальні .

по теле бачив що в АНГЛІІ на псячих перегонах якогось з середніх хортів продали за 12 000 фунтів це ще колись 3 10 років тому . але то напів мисливський.

а ловецького . недавно чув що у нас на ГАЛИЧИНІ пропонували 1 з власників за його лайку 7 000еуро файно ні .

ще чув що дорого за тисячі продають " псів що роблять стойку " лягавих називаємо

на оголошеннях бачив що продавали малого бретонця за 700еуро

...
а ви що розкажете .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253
Останнє редагування: 18/07/2009 20:09 від vasyl eger.

Ві:Ціна мисливського пса . 19/07/2009 03:36 #8597

ще знайшов

Западносибирская лайка
Питомник: Урман
отец+мать
п.ч. Соболь + Чика
кличка Дубик (кобель)
отлично работает по кабану и медведю.
TATTOO: RVO - 3541 ; микрочип: 6430981000..... RUS
рождение 15.06.2007г
лайка
фото 1 фото 2 фото 3
Цена: 8700 €. - собака рабочая
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Ціна мисливського пса . 19/07/2009 13:22 #8600

Многовато они хотят за свою лайку.Золотая цена за рабочуя 1000-2000уе.Больше это уже бред.ИМХО.

Продают рабочего поинтнера за 1300уе,торг уместен.
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2172
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Ві:Ціна мисливського пса . 19/07/2009 13:32 #8601

vasyl eger писав(ла):

Цена: 8700 €. - собака рабочая

Цікаво від чого вони відштовхуються виставляючи таку ціну?
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві:Ціна мисливського пса . 19/07/2009 14:39 #8602

тут на форумах знаходив по 1 000 еуро за пойтнерів сетрів хортів ... вже 2 річних робочих

а від чого вони взяли ціну та то у МАСКВІ і там є люди багаті .
коли є попит є пропозиція.
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Ціна мисливського пса . 19/07/2009 15:13 #8606

Позаминулого року восени на змагання в Турійськ приїзджав гончатник зі Львова чи області. Виставляв 2 РГ. Говорив, що вижлеця привіз десь з Росії і заплатив там за нього 6000 євро. Гарний гончак, але на мій погляд, він стільки не коштує. На змаганнях зайчика підняв, 5 хв гону і тупо повернувся до господаря. Зайчик вийшов на експерта, посидів на дорозі і по ній же побіг далі. Вижлець вийшов до того місця, затих, постояв і далі не погнав.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Ві:Ціна мисливського пса . 19/07/2009 17:17 #8610

Цікаво відпрацював песик....

гончак з великої букви....

А 6 шт. за РГ - не повірю
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві:Ціна мисливського пса . 19/07/2009 17:33 #8613

Та і я сумніваюсь. Але так сказав власник.
А може ціну йому набивав для в"зок
Краще б роботу показав!
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Ціна мисливського пса . 19/07/2009 18:25 #8618

ще одна ціна песика 3 000 е

Западносибирская лайка
Питомник: Урман
отец+мать
Дик + Бинга
кличка Шмель (кобель)
Окрас: Белый
класс: I
TATTOO: RVO - 4671 ; микрочип: 6430981000..... RUS
рождение 23.03.2009г
лайка
Цена: 3000 €. - щенок

взято тут www.laiki.ru/zsl.html
уфффф
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Ціна мисливського пса . 19/07/2009 18:42 #8622

За такі гроші те лайченя мабуть говорить і кабанів та ведмедів живими додому приводить.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Ціна мисливського пса . 19/07/2009 18:50 #8624

nadyk писав(ла):
За такі гроші те лайченя мабуть говорить і кабанів та ведмедів живими додому приводить.

от це і є псєчий бізнес , продаж марки чи то породи як надчогось,вішання лапші як завжди нам , і головне ПАПІР хахахаха
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Ціна мисливського пса . 20/07/2009 01:14 #8636

в том году итальянцы покупали в Украине гончих по 6000 евро а за одну выжловку придлагали 25000 но владелец не продал
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347

Ві:Ціна мисливського пса . 20/07/2009 02:14 #8637

Hunter.ua писав(ла):
в том году итальянцы покупали в Украине гончих по 6000 евро а за одну выжловку придлагали 25000 но владелец не продал

Значить, дійсно хороша вижловка була.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Ціна мисливського пса . 20/07/2009 15:34 #8647

почему была она и есть
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347

Ві:Ціна мисливського пса . 20/07/2009 15:59 #8650

А я , після того , як почав трохи їздити по змаганнях , для себе зрозумів одне - ніколи не звертати уваги на титули , дипломи , а тим більше , слухати розповіді власників... Тільки дивитися самому на роботу собак. І брати цуценят лише після того, як побачив батьків в роботі. Тому-що , зараз з"явилось дуже багато заводчиків , які просто-напросто , "піарять" своїх собак. Тобто , совають їх по всіх можливих виставках , змаганнях , заробляють всіма правдами-неправдами "лжедипломи" , рекламують всіма можливими і неможливими способами. І , як наслідок , звідси випливають і відповідні ціни . Нехай на мене не ображаються заводчики , я не кажу , що всі такі ... От , наприклад , коли у нас зимою були змагання(чи випробування)по кабану , я бачив , як працював один "знатний" кобель ЗСЛ. Вже так один чоловік(може й не власник , а друг власника )стояв , розхвалював його... І дипломів високих куча ,(навіть , по-моєму , по ведмедю є ), і представляв честь України на якихсь російських змаганнях . І що? Можливо , я щось не розумію в роботі лайок , але як на мене , то це просто "пастух". Він весь час просто ганяв кабана , бігав за ним слідом... Кабан біжить швидше - собака швидше , кабан помаліше - собака помаліше. Заганяв того бідного кабана по вольєру , що той аж вийшов до нас , глядачів , став , і стоїть Жодного звуку , жодної хватки... А якби не було сітки? Де б цей кабан був вже? Кілометрів за 10. Або , бачив , як працювали собаки одного "відомого дядька". Собак пустили останніми , в кінці другого дня змагань , після того , як всі розійшлися. Але ніхто ж не знав , що в корчах з другої сторони вольєру сидить Хімік . І шо? Собачки кабана знайшли , потявкали на нього , але жодної хватки я не бачив... Зате в підсумковій таблиці написали , що дані собачки зпрацювали на Д2 по кабану
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4601

Ві:Ціна мисливського пса . 20/07/2009 18:08 #8657

Hunter.ua писав(ла):

якого гончака? де ?

цікаво я за 25 000 продавби з будкою нашийником і мискою
бо і так вкрадуть
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Ціна мисливського пса . 20/07/2009 18:29 #8662

vasyl eger писав(ла):
Hunter.ua писав(ла):

якого гончака? де ?

бо і так вкрадуть

Василь , а як же дружба? Друзів же не продають... Бачиш , той владєлєц не продав друга... Ай-яй-яй... То ти свої бали продаєш по 5 еуро за штуку , то от друзів вже готовий продати з мискою і будою
Жартую
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Ціна мисливського пса . 20/07/2009 18:46 #8667

Хімік писав(ла):
vasyl eger писав(ла):
Hunter.ua писав(ла):

якого гончака? де ?

бо і так вкрадуть

Василь , а як же дружба? Друзів же не продають... Бачиш , той владєлєц не продав друга... Ай-яй-яй... То ти свої бали продаєш по 5 еуро за штуку , то от друзів вже готовий продати з мискою і будою
Жартую

20 років тому як мав ПИЖА 1 .що купив його маленького за цілу зарплату єгеря і ще 1 банку СОКОЛА ...і коли вже його вивчив виходив ...один з друзів мене питає продаш за 1 000 доллярів . Я сказав що ні . Тоді тисяча доллярів то було як 10 000 зараз (хоч зарплату тоді мав 30 доллярів за місяць і не платили роками ) ...і що пса через декілька місяців украли . і що ?

та ні це коли ми маємо 1-2 песиків і їх виховуємо і привикли і тд ...
але колиб ти мав хочаб 10 вальштерєрів у хаті + 5 спанієлів + 5 естонців ...
побачив б чи ти не продавав будь якого .

просто ми розводимо псів не ПРОФЕСІЙНО а я к ЛЮБИТЕЛІ .

(от зараз маю 180 кущів помідор 8 сортів . приходь продам за 5 е скільки хоч
хаха чи подарую . тількищо мисливствознавець взяв кульок помідорів собі хе)
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Ціна мисливського пса . 20/07/2009 18:54 #8669

Ну, кожен (продавець,покупець) сам, собі вирішує, яка ціна прийнятна ,на собак , цуценят. І обговорювати це, справа невдячна.
Звичайно , хотілось би , щоб чемпіон коштував 10коп., ну максимум 15.
Хіба є сенс, в годиннику за 50 000$? Я скажу , що ні , а інший скаже "звичайно!!" Все відносно.
  • OlaF
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 635
"Нації вмирають не від інфаркту, спочатку їм відбирає мову"
Ліна Костенко.

Ві:Ціна мисливського пса . 21/07/2009 14:26 #8746

Василь , я повністю з тобою згідний , все ти правильно сказав.Хоча , є собаки , яких не продав би ні за які гроші. Просто пожартувати захотілося , настрій був гарний. Мені он , в суботу Надик запропонував продати Джима в добрі руки. Хтось там із його знайомих по роботі хоче спанієля дорослого. І ціну вроді пропонують 200 дол. Так що , при тому , що я купив його за 50дол. , і при тому , що дуже хочу лягаву , і каскунця , і хорта , і естонку , то я серйозно задумався над цією пропозицією. Але , як тільки прийшов додому , і заікнувся жінці про це , то одразу почув , що виявляється , вона Джима дуже любить , і діти , особливо Ліза , найменша... Сказала:"Ты лучше продай своего убийцу , а то он и тебя когда-нибудь сожрет"(це вона так Басара називає , після того , як він притягнув додому сусідського кота задавленого , і курку )
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.65 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

• Продана. Далі...

Популярні оголошення