Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

ТЕМА: РРГ

РРГ 20/07/2009 19:53 #8675

Хто має яку цікаву інформацію про цих собак,фото,відео викладайте тут.Радий буду почитати!!!

Ві:РПГ 20/07/2009 21:14 #8717

КоЛьКа Волинь писав(ла):
Хто має яку цікаву інформацію про цих собак,фото,відео викладайте тут.Радий буду почитати!!!

Напевно Тобі треба для затравки трошки інформації видати

Аж двох маєш...
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.
загрузка...

Ві:РПГ 20/07/2009 21:15 #8718

Ну буду шо сь десь шукати

Ві:РПГ 20/07/2009 21:26 #8721

В самостоятельную породу русская пегая гончая сформировалась в начале ХХ-го века, впервые ее стандарт (как англо-русской гончей) был утвержден I Всесоюзным кинологическим съездом в 1925 году. В последующие годы в стандарт вносились некоторые коррективы.

Общий вид, тип конституции и поведения, рост.

Собака выше среднего роста, крепкого типа; высота в холке выжлецов (кобелей) 58-68 см, выжловок (сук) 55-65 см. Высота в крестце на 1-2 см меньше высоты собаки в холке или равна ей, индекс растянутости выжлецов 102- 104, выжловок 103-105, тип поведения уравновешенный.

Вторичные половые признаки хорошо выражены. Типичный аллюр при розыске зверя - широкая рысь или небыстрый намет (галоп), при преследовании - намет.

Недостатки или пороки (в зависимости от степени выраженности): коротконогость или укороченность туловища, излишняя сухость или сырость; грубость, злость к людям, трусость. Рост ниже указанного - порок, выше указанного - недостаток.

Окрас.

Наиболее типичный - черно-пегий в румянах. Размер черных пятен не ограничен вплоть до чепрака, покрывающего все туловище. Румяна (подпал) покрывают голову, а также плечи и зад, если они не белые. На висках допустимы небольшие темные пятна (стрелки). Конечности и живот всегда белые. Допустим окрас серо-пегий в румянах, багряно-пегий и незначительный крап.

Недостатки: наличие значительного крапа; слишком красные или слишком светлые подпалины.

Порок: окрас в густом крапе.

Наличие мышастых и кофейных пятен, а также отсутствие румян ставят собаку вне породы.

Псовина (шерсть).

На голове, ушах и ногах короткая, а на остальных частях тела длиннее (4-5 см). Псовина несколько удлинена на холке и на тыльной стороне бедер, не образует очесов. Гон (хвост) покрыт почти равномерно по всей длине прямой густой, средней длины псовиной, благодаря которой выглядит толстым. К концу гона псовина несколько короче. Подшерсток хорошо развит.

Недостатки: излишне длинная или слишком короткая, подвес (на гону), слаборазвитый подшерсток.

Пороки: волнистая или лохматая псовина, отсутствие подшерстка.

Кожа, мускулатура и костяк.

Кожа плотная, эластичная, без складок, мускулатура хорошо развита, костяк широкий, крепкий.

Недостатки или пороки (в зависимости от степени выраженности): слаборазвитый костяк или мускулатура, складки кожи на голове, шее.

Голова

сухая, черепная часть продолговатая, довольно объемистая, но не широкая. Надбровные дуги выражены слабо. Переход от черепной части к морде с заметным мягким уступом, но без резко выраженного перелома. Затылочный бугор слабо выражен, затылочная часть слегка округлена. Профиль морды приближается к прямоугольнику. Губы плотно обтягивают морду, не отвисая. Мочка носа крупная, черная.

Недостатки: резко выдающийся затылочный бугор, сильно развитые надбровные дуги, слишком слабо выраженный переход от черепной коробки к морде, горбоносость, значительно вдавленная бороздка посреди лба, небольшая скуластость и широколобость.

Пороки: сырая голова, вздернутая морда (курносость), резкий перелом от лба к морде, частично или полностью светлая или коричневая мочка носа, сильная горбоносость.

Уши

висячие, в меру тонкие, недлинные, треугольной формы, слегка закругленные на концах, плотно прилегают к голове, посажены высоко. Могут быть собраны несколько в складку или без нее.

Недостатки: слишком большие или слишком маленькие, низко посаженные.

Пороки: свернутые в трубку (сильно), приподнятые на хряще, излишне одетые удлиненной псовиной.

Глаза

средней величины, темно-карие или карие. Разрез век округлый или слегка косой. Края век темные.

Недостатки: светлые, маленькие, с круглым разрезом век, запавшие, со светлыми краями век, подопрелые веки.

Пороки: разноглазость и белые глаза лишают собаку выставочной оценки.

Зубы и прикус.

Зубы белые, крепкие, крупные, хорошо развитые, плотно прилегающие один к другому; прикус ножницеобразный.

Шея

округлая, мускулистая, сухая. Длина ее приближается к длине головы. Постав по отношению к оси туловища образует угол 40-45 °.

Недостатки: низко или слишком высоко поставленная, плоская, недостаточно одетая, сырая, подбрудок.

Грудь

широкая, глубокая, с несколько бочковатыми ребрами, спущенными до локтей и ниже.

Недостатки: узковатая, бочкообразная.

Пороки: узкая, плоская, слаборазвитая.

Живот

немного подтянут выше линии груди.

Недостатки: излишне подтянутый (подрыв), опущенный (прибрюшистость).

Холка

достаточно развита, выделяется над линией спины.

Недостатки: недостаточно развитая.

Спина

широкая, прямая, мускулистая.

Недостатки: мягковатая.

Пороки: провислая, горбатая.

Поясница

короткая, широкая, выпуклая, мускулистая.

Недостатки или пороки (в зависимости от степени выраженности): длинная, прямая, провислая, горбатая.

Круп

широкий, слегка покатый.

Недостатки или пороки (в зависимости от степей выраженности): узкий, скошенный.

Передние конечности

прямые, сухие, костистые и мускулистые, при осмотре спереди - прямые и параллельные. Предплечья в разрезе овальные, локти обращены строго назад. Длина передних ног составляет около 50 % высоты собаки в холке. Угол плечелопаточного сочленения близок к 100 °. Пясти поставлены почти отвесно.

Недостатки или пороки (в зависимости от степей выраженности): коротконогость, вздернутость на ногах, прямоплечность, искривление предплечья, наклоненные пясти, козинец, вывороченные наружу или подвернутые локти, размет, косолапость.

Задние конечности

сухие, костистые, мускулистые, при осмотре сзади - прямые и параллельные. Углы сочленений хорошо выражены. Скакательные суставы сухие, хорошо выраженные, угол скакательного сустава 135-140 °. Плюсна стоит почти отвесно.

Недостатки или пороки (в зависимости от степени выраженности): прямозадость, саблистость, сближенные скакательные суставы, бочкообразный постав.

Лапы

сводистые, в комке, овальной или кругловатой формы, с плотно сжатыми пальцами. Когти направлены в землю.

Недостатки: плоские, распущенные или слишком удлиненные (русачьи).

Гон (хвост)

саблевидный, у основания толстый, к концу постепенно утончается, длина - до скакательного сустава или на 2-3 см короче. Поднят круто кверху.

Недостатки: удлиненный или излишне укороченный. Равномерная толщина по всей длине, небольшая сваленность (повихнутость), слабо покрытый псовиной или излишне одетый, с небольшим подвесом.

Пороки: искривленность, сильная сваленность, большой подвес (метелкой)

Ві:РПГ 20/07/2009 21:47 #8722

КоЛьКа Волинь писав(ла):

РПГ -? Ти маєш на увазі Ручний Протитанковий Гранатомет?

А....а Російський Рябий Гончак(РРГ)

• БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1680
Останнє редагування: 20/07/2009 22:11 від БОГУН.
За пост подякували: Цьомек

Ві:РПГ 20/07/2009 21:52 #8723

Ві:РПГ 20/07/2009 22:21 #8725

Ти ніби хлопець з Волині, а москалиш форум

Пост не відповідає темі форуму!
Прошу не ображати інших користувачів та не створювати провакативних ситуації.
Модератор

Оленко А що ти бачиш тут образливого? Мені здається, що ти як модератор і повина була поправити назву теми - для збереження української мисливської традиції, а не традицій східного сусіди. Чи не так?
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 22/07/2009 21:10 від БОГУН.

Ві:РПГ 21/07/2009 01:25 #8729

Я так понял что на руском писать здесь нельзя?
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2161
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Ві:РПГ 21/07/2009 01:47 #8731

Рома2323 писав(ла):

Чому?

Думаю з цим проблем не має бути

Головне щоб ми розуміли
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

Ві:РПГ 21/07/2009 02:07 #8732

??????Богун я вас не понимаю?Ви сдесь с москалями боретесь?

Так что это правда, что есле во Львове заговорить по русски так можно и здоровья лишитса?
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Ві:РПГ 21/07/2009 02:47 #8733

Рома2323 писав(ла):
Так что это правда, что есле во Львове заговорить по русски так можно и здоровья лишитса?

Візьму на себе сміливість відповісти...

Форум - мисливський!Політику прибережіть до виборів( вони не за горами)

А на рахунок Львова , то Ви Рома , вже палку перегинаєте

Більш толерантного міста в розумінні мови немає на UA ( і українська , і російська , і польська і т.д.)

І ще дозволю собі замітити, що я, якраз, є одним з представників Львівщини тут.

А п. Богун представляється на форумі як житель іншої області UA...
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

Ві:РПГ 21/07/2009 03:07 #8734

щоб зберегти наш форум ,
і так небагатолюбний , від непотрібних сварок ,
які тільки відлякують нових форумчан та і нам нехочеться заходити на такий форум .
пропонюю ІГНОРУВАТИ !!!!!!!!!!! пости скандальні та провокативні , та і форумчан що іх створюють.

ПРОШУ писати на форумі пости по темі - МИСЛИВСТВО ТА РИБАЛЬСТВО ...

ПОСТИ НЕ ПО ТЕМІ --- ІГНОРУВАТИ .

З ПОВАГОЮ .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:РПГ 21/07/2009 11:44 #8736

Рома2323 писав(ла):

Чому ні? Можна, якщо на державній не можеш(не хочеш). Що стосується нашої розмови з Колькою, то ми про своє, про українське Нац.меншини у нас мають права гарантовані конституцією.
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:РПГ 21/07/2009 12:52 #8738

БОГУН писав(ла):
Ти ніби хлопець з Волині, а москалиш форум

А ти і не москалиш , і вроді такий щирий українець, а негативу від тебе більше , ніж від всіх російськомовних форумчан разом узятих
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4583

Ві:РПГ 21/07/2009 13:01 #8739

Рома2323 писав(ла):

Рома , не звертай уваги. Пиши на такій мові , на якій тобі зручно .У тебе дуже цікаві пости. А хто не знає російської мови , то його проблеми Адже , як колись сказав один розумний чоловік :"Скільки людина знає мов , СТІЛЬКИ РАЗ ВОНА ЛЮДИНА!"
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:РПГ 21/07/2009 13:35 #8740

ostt писав(ла):
Рома2323 писав(ла):

Візьму на себе сміливість відповісти...

Форум - мисливський!Політику прибережіть до виборів( вони не за горами)

А на рахунок Львова , то Ви Рома , вже палку перегинаєте

Більш толерантного міста в розумінні мови немає на UA ( і українська , і російська , і польська і т.д.)

І ще дозволю собі замітити, що я, якраз, є одним з представників Львівщини тут.

А п. Богун представляється на форумі як житель іншої області UA...

Ос , я згоден з тобою , що це тема , в крайньому випадку для "Розмови біля вогнища" , але дозволю собі прокоментувати , якщо вже її затронули тут. Ти знаєш , я Рому розумію. Нічого він не перегинає палку. Я в свій час прожив в Одесі 6 років. Так майже всі , хто взнавав , що я з Західної України , запитували мене те ж саме , що і Рома. Там , в російськомовній частині України , у людей про нас склався такий стереотип.І дуже образливо було чути , що ми всі "западенці" такі.
Так-що , для Роми хочу сказати , що це все неправда. І правильно Ос каже , що більш толерантного міста в розумінні мови немає на UA ( і українська , і російська , і польська і т.д.).Ну , хіба що Луцьк , бо тут ще і білоруська проскакує Я сам , наприклад , вільно розмовляю трьома мовами - українською , бо мої батьки на ній розмовляють , російською - бо вчився в Одесі , і привіз дружину звідти(до-речі, вона в мене взагалі не знає української , і нічого , у нас ніколи не затрогувалось це питання), і польською - бо маю там багато родичів , і вчився там в Вроцлаві. Так що , Рома , пиши хоч і на польській. Правда , не гарантую , що на ній відповім , бо писати не вмію
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:РПГ 21/07/2009 13:48 #8741

vasyl eger писав(ла):
щоб зберегти наш форум ,
і так небагатолюбний , від непотрібних сварок ,
які тільки відлякують нових форумчан та і нам нехочеться заходити на такий форум .
пропонюю ІГНОРУВАТИ !!!!!!!!!!! пости скандальні та провокативні , та і форумчан що іх створюють.

ПРОШУ писати на форумі пости по темі - МИСЛИВСТВО ТА РИБАЛЬСТВО ...

ПОСТИ НЕ ПО ТЕМІ --- ІГНОРУВАТИ .

З ПОВАГОЮ .

Василь , я згідний з тобою. І дуже старався , щоб не звертати уваги , ігнорувати. Але я не можу(і не хочу) терпіти , коли ми з Надиком розказуєм людині , який тут є сайт , запрошуємо на форум , людина приходить , за один день викладає близько 40 постів , чудові фото , а їй відкрито хамлять. То , бачите , на фотожарті показана неповага до мисливського собаки , то чоловік не так вказав породу своїх собак , і цим замоскалив форум... До-речі , в скороченому вигляді , логічно , правильніше породу називати РПГ(бо це російська порода , РУССКАЯ ПЕГАЯ ГОНЧАЯ) , а не так , як цю назву перекручують націоналістично настроєні "спеціалісти".
P.S. Вибачаюсь перед шановними форумчанами за свої досить різкі пости-відповіді. Просто , не можу терпіти провокаторів
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:РПГ 21/07/2009 22:02 #8780

Бачу Хімік що ти примітивний тіпок. Два роки мисливець, а почав вже всіх повчати на ліво і право. Ти хочеш закидати форум своїм примітивним текстом? В тебе це получилося.
Є щось таке, як "мисливська етика" Вона не дозволяє ставити на мисливську собаку ногу, плювати, вставляти цигарку у писк, пхати собаку ногою, бити мисливську собаку товариша і між іншим обкладати бутилками коли собака спить і т.д.

Василь , я згідний з тобою. І дуже старався , щоб не звертати уваги , ігнорувати. Але я не можу(і не хочу) терпіти , коли ми з Надиком розказуєм людині , який тут є сайт , запрошуємо на форум , людина приходить , за один день викладає близько 40 постів , чудові фото , а їй відкрито хамлять. То , бачите , на фотожарті показана неповага до мисливського собаки , то чоловік не так вказав породу своїх собак , і цим замоскалив форум... До-речі , в скороченому вигляді , логічно , правильніше породу називати РПГ(бо це російська порода , РУССКАЯ ПЕГАЯ ГОНЧАЯ) , а не так , як цю назву перекручують націоналістично настроєні "спеціалісти".
P.S. Вибачаюсь перед шановними форумчанами за свої досить різкі пости-відповіді. Просто , не можу терпіти провокаторів

Що це ти пишеш? Ти нормальний? Які "націоналістично настроєні "спеціалісти""?

В порівнянні з таким примітивом як ти - кожен буде спеціалістом. Нащо тобі знати породи собак, тиж браконьєриш з дворнягою. На місці надика, я б сто рази подумав, перш ніж йти з тобою на полювання. Один раз "засвітиться" бригада з собаками без документів - наступні рейди гарантовані, а знайти вас в лісі - як два пальці .....

А козлика я мав всі шанси добути , коли ми весною їздили з Надиком в колгоспні садки гончаків послухати. Я стояв на гону , чую , наближається якраз на мене, женуть вже близько. Чую , тріщать вже кущі... Думав , лис , бо такі зарості були , що заєць там не проліз би. Стою , серце калатає , починає трусити... Аж тут , дивлюся , виходить красавчик , метрів за 10 від мене... Неспішно перейшов дорогу , і побіг помаленьку в інший квадрат , залишивши мене стояти з відкритим ротом... Якби мав рушницю , можна було б прикладом забити Але "ніззя"... Весна...

Ти в курсі що на "козлика" треба ліцензію? Ні? "Валиш" все що вийде під стволи? Думаю що ти звичайний браконьєр, бо не в курсі, що на козла полють з травня по ліцензії з єгером.
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 21/07/2009 22:04 від БОГУН.

Ві:РПГ 21/07/2009 22:19 #8783

Шановні мисливці .Вам не здается що ви перегинаете палку? Не розумію для чого ви ображаете один одного? Вам що від цього становиться легче? Чи ви отримуете від цього насолоду? Ми ж тут не брехливі политики чи базарні баби, ми мисливці. А мисливці це справжні чоловіки для яких не притаманно ображати один одно.ИМХО

Давайте будемо з повагою відноситись один до одного. І тоді наш форум буде цікавий то корисний, а не одні сварки будуть на його рядках.
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с
Останнє редагування: 21/07/2009 22:20 від Рома2323.

Ві:РПГ 21/07/2009 22:24 #8785

Рома2323 писав(ла):
Шановні мисливці .Вам не здается що ви перегинаете палку? Не розумію для чого ви ображаете один одного? Вам що від цього становиться легче? Чи ви отримуете від цього насолоду? Ми ж тут не брехливі политики чи базарні баби, ми мисливці. А мисливці це справжні чоловіки для яких не притаманно ображати один одно.ИМХО

Давайте будемо з повагою відноситись один до одного. І тоді наш форум буде цікавий то корисний, а не одні сварки будуть на його рядках.

МОЛОДЕЦЬ....................
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.78 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення