Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб

Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 23/06/2008 19:08 #95

Пропоную почати нову тему, в якій всі зможуть висвітлити власний досвід у лові різних видів риби
  • vovanich405
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 7
Останнє редагування: 24/06/2008 12:08 від vovanich405.

RE: Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 24/06/2008 11:45 #99

Пропоную почати нову тему, в якій висвітлити власний досвід у лові різних видів риби

...розповідай...
  • fireshark
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 113
загрузка...

RE: Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 24/06/2008 13:25 #107

I scho ?
  • WALLY
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Головний редактор
  • Постів: 3499
НЕ КОРИСТАЮ З ПРИВАТНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ
Розплідник FCI vom Berufsjager: www.berufsjager.com/
ALLROUNDER SERVICE INTERNATIONALE: www.alldog.eu/

RE: Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 24/06/2008 16:54 #114

Певно багато рибалок знає, шо короп полюбляє погоду штормову, і найкраще(імхо) ловиться під час дощу, чи сильного вітру. Приманок на коропа є багато, найпопулярнішими з них є так звані бойли, або кульки на коропа.

Декілька рецептів: www.harp.valor.ua/fishlib/carpologija/09.htm

Варіант № 1

• манна крупа - 400г
• борошно з сої - 200г
• сухе молоко - 200г
• кукурудзяне борошно - 200г
• цукрова пудра - 50г

Варіант № 2

• кукурудзяне борошно– 1кг
• рисове борошно – 1кг
• пшеничне борошно – 1кг • сухе молоко – 800г
• мелений пташиний корм – 200г

Все добре замісити. На 1 кг маси береться 10-12 яєць, 10-12 мл ароматизатора, 1 чайна ложка харчового барвника, 3 ст. ложки олії, все це замісити і в процесі, потрохи додавати суміш, щоб отримати однорідну масу. Із отриманого тіста зробити кульки, 1 -2 см диаметром, вручну або з використанням спеціальних стола і пістолета. Варити від однієї з половиною хвилин до трьох. Після варки сушити ... готово!

Готові кульки можна зберігати в морозильній камері досить довгий час.
  • vovanich405
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 7

RE: Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 24/06/2008 17:50 #116

Взагалі погода мабуть саме більше впливає на кльов карпа. Ось деякі спостереження: карп не любить всякої різкої зміни погоди; найкраще бере під час грози -згідний, але дивлячись на що ловити, якщо на поплавчанку то під час сильного вітру виходить що насадка рухається а карп цього не любить; не добре впливають на кльов карпа довготривалі спеки, або навпаки довготривалі холодні негоди; взагалі якщо температура води перевищує 20 градусів, то карп ховається по норах, під коріння дерев, коряги, або просто стоїть у тінях камишів і не рухається, піймати його в такий період можна хіба що вночі; найкраще бере в теплу пасмурну погоду з невеличким дощиком; краще бере при молодому місяці; найкращий період дня для ловлі - ранній ранок або вечір (хоча в вечері кльов набагато гірший); дуже великий вплив на кльов має прикормка, принада; полюбляє глубину, різноманітні нерівності дна, коряги, мулисте з глиною дно.
І ще самим вірним признаком кльову карпів є їх викидання вранці та ввечері...
  • Serg
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 12

RE: Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 27/06/2008 12:41 #131

Хтось може детальніше розповісти про бойли, я якось ніколи не користувався...яку прикормку давати, які снасті остнастку, які купувати...і т.д...
  • Taras1980
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 10

Ві:Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 16/10/2009 02:26 #13915

Хотів би щось почути про ловлю минька. Раніше в дитинстві на Горині я його досить успішно ловив на черв"яка на донку. А зараз уже давненько не ловив, хоча в Стиру його теж є не мало. Навіть років 2 назад зловив пару штук, тільки дуже маленькі - 15-20см.
Можливо, хтось має досвід ловлі минька. Поділіться. Тим більше, що наближається пора їхнього кльову.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Ві:Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 16/10/2009 17:34 #13973

Я одягав рибацький костюм,брав сачок і вперед по течії.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1132
Жоден народ не буде вільним, поки не звільнеться сам.

Ві:Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 16/10/2009 19:25 #13987

Нєєє! То не для мене. Я люблю покльовкі.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 16/10/2009 19:27 від nadyk.

Ві:Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 16/10/2009 22:42 #13999

Я ловив минька на черв"яка, але в пік його кльова черв"яка знайти буде проблематично. Хтось пробував ловити на якусь іншу наживку?
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 24/10/2009 01:41 #14592

Можно неплохо ловить на кусочки мороженной селёдки.так же можно ловить на любую уснувшую рыбу.неплохо клюёт на мелкого карася.

Но вот только ловить эту рыбу у нас но-но..
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2164
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Ві:Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 24/10/2009 03:49 #14603

Рома2323 писав(ла):

Но вот только ловить эту рыбу у нас но-но..

Чому?
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 24/10/2009 12:06 #14608

4.10. Забороняється любительський лов таких видiв водних
ссавцiв, риб i водних безхребетних:
- дельфiнiв, тюленiв, усiх видiв осетрових та їх гiбридiв,
лосося, камбали-калкан (в Чорному морi), вирезуба, кутума, шемаї
(в Чорноморському регiонi), рiчкової мiноги, форелi, харiуса,
чопа, рибця звичайного, вусача (крiм нижнього Днiпра), минька,
всiх видiв крабiв, устриць та iнших видiв, занесених до Червоної
книги України.
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Ві:Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 24/10/2009 12:07 #14609

Я и сам не знал.Хорошо что вовремья предупредили.
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Ві:Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 24/10/2009 12:14 #14610

Дякую за інформацію. Значить, залишається поки що щука. Хоча минька в нас тут трохи є . А от судака дуже мало
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 24/10/2009 12:18 #14611

Я в цьому році не зловив жодного судака

А минька(в нас називають налим) теж вистачяе в р.Десна.
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Ві:Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 13/11/2009 23:51 #16258

Недавно на каналі"Охота і рибалка" показували змагання по коропу там пролунало одне речення, яке мене зацікавило:" Для того,чтобы поймать нормального карпа необходимо забросить 20кг подкормки." Якщо це правда тоді простіше заплатити за вже зловленого коропа та не викидати шалені гроші на прикормку. Дешевше вийде.Колись було простіше - вийшов на берег копнув хробачка та все ні яких проблем і як не дивно риба клювала досить не погано.А тепер треба годувати, як порося і то не знати чи захоче клювати чи ні, бо в тебе дешева прикормка на доргу тобі грошей не хватає.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1785
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...

Ві:Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 14/11/2009 00:52 #16281

Це відпочинок, а не заготівля. Хто ловить коропа всі відрами кашу носять і кожен день годують. На полюванні все теж саме, якщо порахувати скільки витрачаяш грошей в рік, то можна купити кабана і нікуди не ходити Але потрібен адреналін,азарт,щоб кров у жилах холола,
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1132
Жоден народ не буде вільним, поки не звільнеться сам.

Ві:Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 24/11/2009 04:19 #17412

Розповідав товариш. Він в суботу був на Хрінницькому водосховищі - підводна рибалка. Говорить, що короп ще кормиться!!! Якийсь рибак на його очах зловив 2 коропа по 4-5 кг на вудку на горох. А ще клювала солідна плотва також на горох!!!
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Ві:Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 10/01/2011 00:16 #36685

Пробував у відрядженні у вільний час посидіти на льоду на старицях З.Бугу. Вчора клювало непогано, але маленька плотва, окунці і йоржики. Сьогодня також вийшли з товаришем, але кльову майже не було. Товариш рішив попробувати ловити на "яйця". Я був шокований - за хвилин 40 він наловив цілий ящик окуня по грам 200-400! Я взяв у нього вудочку попробувати і за хвилин 5 зловив 3 горбатих. Треба і собі таку снасточку зробити або купити. Ніколи б не подумав, що так може клювати!!!
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
Час створення сторінки: 0.67 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення